PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید انتی ویروس

Amirrezakhalili
15-12-17, 20:24
درچد دوستان قصد خرید انتی ویروس برای pc شخصیم دارم اما اطلاعات زیادی دربارشون ندارم!
میخواستم بدونم شما کدوم رو پیشنهاد میدید فقط خیلی سنگین نباشه که عملکرد کامپیوتر رو کند کنه یه چیز خوب

AMD>INTEL
15-12-17, 20:34
اینترنت سکوریتی مناسب که هم سرعت سیسیتم رو نگیره و هم قدرت تشخیص بالایی داشته باشه F-SECURE گزینه خوبیه . خودم هم استفاده میکنم .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Amirrezakhalili
15-12-17, 20:51
برای خرید کدوم سایت معتبره؟!

AMD>INTEL
15-12-17, 20:57
برای خرید کدوم سایت معتبره؟!

باید سرچ کنی .من چیزی بگم تبلیغات حساب میشه . سرچ کنید متوجه میشید و پیدا می کنید .

disna
07-09-18, 01:03
درچد دوستان قصد خرید انتی ویروس برای pc شخصیم دارم اما اطلاعات زیادی دربارشون ندارم!
میخواستم بدونم شما کدوم رو پیشنهاد میدید فقط خیلی سنگین نباشه که عملکرد کامپیوتر رو کند کنه یه چیز خوب

از برندهای معتبر و بین المللی 2 برند ترندمیکرو و وبروت به صورت معتبر تو ایران ارائه میشه . میتونید نمایندش رو پیدا کنین و خرید کنین.

اگر سبکی مهمه . وبروت سبکترین و کم حجم ترین آنتی ویروس دنیاست.

حجم فایل نصب در حال حاضر : 3.5 مگابایت

میزان استفاده از حافظه رم : 3 تا 20 مگابایت

فضای مورد نیاز نصب آنتی ویروس : 20مگابایت

نصب در 1 دقیقه

disna
07-09-18, 01:07
با سلام .

وب سایتهای تست و مقایسه مثل AV-TEST و AV-C به دلایل بسیاری نمیتونن معیار قابل اطمینانی برای انتخاب آنتی ویروس باشن.

نمونه :

سابقه 2 بار سوء استفاده وب سایت AV-C از نام و لوگوی سایمنتک در زمانی که سایمنتک رسمآ از تستهاش اومده بود بیرون.

جالب اینکه هر 2 بار این سایت AV-C بدترین نتایج رو برای Norton Symantec درج کرد. و سعی کرد عقدش رو بابت خروج غول آنتی ویروس سیمنتک از تست هاش خالی کنه.