PDA

مشاهده نسخه کامل : پری دریایی سید شده توسط ایرانیان در خلیج فارس!

sAsAn.K
17-11-06, 16:37
فقط میتونم بگم ببینید و کف کنید!:24::

Only the registered members can see the link
:8:

Shahryar
17-11-06, 21:22
آقا این واقعی هستش ؟! خیالی بود تا من یادم میاد!؟ ببین این میشه یکم توضیح در موردش بدی ؟! این که میمونه دریایی هست نه پری دریایی که..
ممنون..
قربانت شهریار

H3SAM
21-11-06, 04:20
سلام دوستان یه خبر مهم الان ساعت 4:38 بامداده من همین نیم ساعت پیش کامپیوتر رو خموش کردم و رفتم نشستم پای تلوزیون و بعد از دور زدن تمام شبکه ها که طبق معمول برنامه هاش آبگوشتی بود گذاشتم شبکه 4 که داشت یه برنامه مستند میگذاشت راجع به آبزیان دریایی یه 10 دقیقه برنامه رو دیدم که رسید به یک آبزی شبیح به همین پری دریایی قصه ما ...البته نه شبیح خود همین بود گفت اسمش شبه دریایی تو قسمتهای گرم سیر اقیانوس آرام زندگی میکنه به زندگی انفرادی علاقه داره و تعداد کمی از اونها روی کره زمین وجود دارن.البته مثل ماهی شنا می کرد نه مثل پری دریایی منظورم اینه که افق شنا میکرد نه عمودی(قابل توجه آقا ساسان).ایرانی ها به خاطر نداشتن اطلاعات و تحصیلات کافی درباره کارشون یکی از کمیاب ترین موجودات آبزی رو به کشتن دادن و به خرافات و چرت و پرت های آخوندی روی آوردن.میتونید خودتون قضاوت کنید؟؟!!!...(فکر کنم افرادی که این برنامه رو دیدن از محدود افرادی هستند که از این موضوع با خبر هستن)

sAsAn.K
21-11-06, 10:38
شهریار و حسام جان من هم نمیدونم والا!.
من اینو از یه سایت خبری ایرانی گرفتم.
ضمنا حسام جان تصورش رو بکن اینکه چشاش روی بدنشه یعنی بالای بدنشه روی سرشه چه جوری افقی شنا می کنه؟
یعنی سرش به طرف پایینه؟!؟!؟

Emperatour
21-11-06, 12:02
عجب چيز خوفيه. تاحالا ازين جونورا نديده بودم

Shahryar
21-11-06, 13:25
عزیزم بچه سر به زیر هست ( شوخی )
ببین عزیز این که بالای سرش قرآن پخش می کنند خیلی بی خود هست ...
بله احتمال زیاد این جانور را اگه نمی کشتند بهتر بود اما حسام جان این ماهی چه جوری چشماش زیر بدنش هست و افقی شنا می کنه؟
باتشکر شهریار

H3SAM
23-11-06, 02:36
والا تو تلویزیون که نشون داد چشمای قلمبیده ای داشت و مثل کوسه شنا میکرد.لبد پس فردا پنگون پیدا میکنن با سیندرلا اشتباه میگرنش.