PDA

مشاهده نسخه کامل : نظر سنجی کلی از اینترنت برای بازی یا ping plotter

alireza40c
30-11-17, 11:19
سلام بر همه دوستان

تو این تاپیک میخواهیم به کمک دوستان اینترنت شرکت های مختلف (ISP) رو بررسی کنیم منتها کمی تخصصی تر ، حتما شما هم متوجه طرحهای نامحدود اما خیلی محدود جدید شده اید و اینکه تقریبا تمامی شرکتها یک رنچ قیمت دارن( حالا بعضی ها کمی بالاتر کمی پایینتر) ، در بازی های آنلاین عوامل مختلفی میتونه میزان لگ و Pocket loss و بد بودن hit registration (همون که تیر میزنی به طرف ولی راس راس راه میره) رو تعیین کنه یکی از مهمترین عوامل همین ISP ها هستند و نوع Hob ها (البته یک سری تنظیمات و ترفندها هست که میتونه بهبود ببخشه اگه خواستین بگی بهتون بگم) و مسیرهایی که دارن اینکه ما یک بیت اطلاعات رو ارسال میکنیم چه جوری میرسه به سرور نهایی چیزی هست که ما نمیبینیم اما به کمک نرم افزار ping plotter میشه تا حدودی به اوضاع احوال خط اینترنت و ISP ها پی برد ، حالا کاری که شما دوستان میتونین بکنین ، اول نرم افزار رو دانلود کنید
Only the registered members can see the link

سپس نرم افزار رو احرا کنید
روی بخش enter target name or ip بزنید و ای پی رو به رو رو وارد 188.165.220.115 کنید ( برای اینکه نتایج یکسان باشه من ای پی سروری خودم بازی میکنم رو نوشتم که توی فرانسه هست شما هم همین ای پی رو بزنید)

حالا یک دقیقه صبرکنید و نتایج رو به صورت عکس یا اسکرین شات پست کنید ، منتها همراه عکس یک سری اطلاعات دیگه رو هم بگذارید اول شرکت ارایه دهنده اینترنت و طرحی که خریدین ، نوع مودم ، و شهر و پیش شماره IP خودتون ( دو مورد آخر دلخواه میباشد)

سپس میتونیم به مقایسه isp ها بپردازیم

alireza40c
30-11-17, 11:34
مثال از خودم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مخابرات مشهد ، 8 مگ یکساله
مودم linksys wag120n
پیش شماره ای پی 2.180

tik tak
30-11-17, 20:20
مثال از خودم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مخابرات مشهد ، 8 مگ یکساله
مودم linksys wag120n
پیش شماره ای پی 2.180
سلام دوست عزیز من نمیتونم عکس رو ببینم: به صفحه آپلود منتقل میشم.

tik tak
30-11-17, 20:24
مشخصات طرح اینترنت من: 12M از شرکت فن آوا
مودم tp-link td-w8901n
نحوه ارتباط از طریق پورت اترنت (ارتباط سیمی). در ضمن من در هنگام تست، برای قطع ارتباط سایر دستگاه ها وای فای مودم رو خاموش کردم.

21498

alireza40c
01-12-17, 11:19
روی قسمت زرد رنگ بالای تصویر کلیک کنید ، یا روی عکس کلیک راست کنید و گزینه view image رو انتخاب کنید

alireza40c
01-12-17, 11:31
مشخصات طرح اینترنت من: 12M از شرکت فن آوا
مودم tp-link td-w8901n
نحوه ارتباط از طریق پورت اترنت (ارتباط سیمی). در ضمن من در هنگام تست، برای قطع ارتباط سایر دستگاه ها وای فای مودم رو خاموش کردم.

21498

یه سری توضیحات راجع به این عکس ، اینکه خط شما از سرور ترکیه به اروپا منتقل میشه که خوبه ، اون خط های فرمز رنگ یعنی pocket loss ، اما چیزی که من نمیفهمم اون 192.168.255.2 هست ، یه ip داخلی که دوبار تکرار شده !! شما دوتا مودم دارین؟

tik tak
02-12-17, 23:20
یه سری توضیحات راجع به این عکس ، اینکه خط شما از سرور ترکیه به اروپا منتقل میشه که خوبه ، اون خط های فرمز رنگ یعنی pocket loss ، اما چیزی که من نمیفهمم اون 192.168.255.2 هست ، یه ip داخلی که دوبار تکرار شده !! شما دوتا مودم دارین؟
نه من فقط یک مودم دارم. در ضمن در مورد نحوه تفسیر نمودارهای این نرم افزار هیچ اطلاعاتی ندارم.