PDA

مشاهده نسخه کامل : بحث در مورد مثلث برمودا - گــورســتــان آتــلانــتــیـــک

hOjjAt_PcNeTwOrK
02-09-07, 23:11
سلام
آقا من يه گفتم در مورد مثلث برمودا بحث كنيم
به نظر شما چرا اين منطقه كشش زيادي داره؟
آيا مركز جاذبه زمين اينجاست؟؟؟؟
يا..
بعد ها نظر سنجي گذاشته ميشه
خيلي مائلم بدونم اين كشش بدليل چيه؟
ميگم يه روز قرار بذاريم بريم برمودا:1. (35)::1. (38)::1. (38)::1. (25)::1. (25)::1. (35):

M A H R A D
03-09-07, 11:25
اگه خیلی دوست داری بدونی برو کتاب "مثلث برمودا ، مثلث مرگ" رو بخون

hOjjAt_PcNeTwOrK
03-09-07, 14:16
مهراد
تبليغات ممنوع
به شهريار گزارش داده ميشه:1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (25)::1. (25)::1. (25)::1. (35)::1. (35)::1. (35)::1. (37)::1. (37)::1. (29)::1. (35)::1. (38):

Mehdi_Full
03-09-07, 19:02
بحث خوبیه منم مایلم در مورد مثلث برمودا یکسری اطلاعات کسب کنم

Quick
03-09-07, 19:38
مثلث برمودا زمانی مطرح شد که پنج هواپیمای نیروی دریایی در پنجم دسامبر ۱۹۴۵ در این منطقه ناپدید شدند.این پنج هواپیما که بنظر می رسد همزمان ناپدید شده باشنداز پایگاه نظامی هوا دریائی فورت لادردیل فلوریدا ماموریت داشتند تا یک پرواز آموزشی در ناحیه برمودا داشته باشنددر منطقه ای بشکل مثلث که یک ضلع آن ۱۶۰ مایل بطرف شرق ضلع دیگر ۴۰ مایل بطرف شمال و ضلع سوم آن مسافتی تا پایگاه هوائی بود.در ان زمان برمودا را (مثلث اهریمنی) (مثلث مرگ) (دریای هودو) (آرامگاه اقیانوس آتلانتیک) و دیگر نامها می خواندند.
اسم رمز این گروه بدشانس پرواز شماره ۱۹ بود که بعد از ظهر پنجم دسامبر ۱۹۴۵ پایگاه فورت لادردیل را ترک کردند.این هواپیماها را پنج افسر خلبان هدایت می کردند و ۹ دانشجوی خلبانی که هر دو نفر آنها توسط یک افسر آموزش می دیدند.در هر یک از هواپیماها آنها را همراهی می کردند.البته هیچ یک از دانشجویان تمایلی به این پرواز نداشتند.هواپیماها از نوع گرومن TBM اونجر تورپدو بودند هواپیماهای جنگی بمب افکن نیروی دریایی که برای پرواز بیش از هزار مایل ذخیره سوختی داشتند.درجه هوا ۶۵ درجه فارنهایت بود.ابرها بصورت پراکنده ای در آسمان دیده می شدند و آفتاب می درخشید.خلبان هواپیمای جلوتر هوا را بسیار خوب و مناسب گزارش کرد.مدت پرواز دو ساعت تعیین شده بود هواپیماها رأس ساعت ۲ بعد از ظهر از زمین بلند شدند و همگی در ساعت ۲ و دو دقیقه در حال پرواز بودند.ستوان دریایی بنام چارلز تیلور خلبان هواپیمای جلوئی که دارای ۲۵۰۰ ساعت تجربه پرواز بود هواپیمایش را بطرف چیکن شاول واقع در شمال بیمینی هدایت کرد.برای اولین بار بود که او ودیگر خلبانان در این منطقه پرواز می کردند . هیچ دلیلی برای نگرانی از پدیده های طبیعی و جوی و دیگراتفاقات ممکن برای آنها وجود نداشت چرا که خلبان و همراهش بسیار کار کشته و مجرب بودند.اما اتفاق هولناکی درشرف تکوین بود. حدود ساعت سه و ربع بعد از ظهر بعد از اینکه هواپیماها تمرین بمب اندازی را پایان داده و بسوی مشرق در حال پرواز بودند مسئول مخابرات برج مراقبت در پایگاه نظامی فورت لادردیل که در انتظار گرفتن پیامی درباره زمان تقریبی فرود بود پیامی بدین مضنون از فرمانده گروه پرواز دریافت کرد:
از هواپیمای پیشرو(ستوان چارلز تیلور)به برج مراقبت: یک وضعیت اضطراری ظاهرا ما داریم از مسیر خود خارج می شویم.زمین را نمیبینم تکرار می کنم زمین را نمیبینم.
برج مراقبت : موقعیت شما چیست ؟
هواپیمای پیشرو:محل خود را دقیقا نمی دانیم اصلا نمی دانم کجا هستم مثل اینکه گم شده ایم.

منبع (Only the registered members can see the link)

Quick
03-09-07, 19:40
منظور از مثلث برمودا چیست؟ مى گویند این مثلث در اقیانوس اطلس قرار دارد و هیچ کس مگر افرادى خاص ....

‏پرسش:
منظور از مثلث برمودا چیست؟ مى گویند این مثلث در اقیانوس اطلس قرار دارد و هیچ کس مگر افرادى خاص اجازه ورود به این محدوده را ندارند و این جزیره محل زندگى امام زمان و فرزندانش است. آیا این سخن درست است؟
پاسخ:
مثلث برمودا منطقه‏اى است در شرق آمریکاى مرکزى در اقیانوس اطلس شمالى که چندین کشور مانند کوبا، هاوایى و ده‏ها جزیره دیگر در آن قرار دارند. این مطنقه داراى آثار و جاذبه‏هاى متعددى است. از ویژگى‏هاى این منطقه طوفان خیز بودن آن است. هر ساله در اثر طوفان خساراتى به کشورهاى این منطقه وارد مى شود. روزنامه‏ها و مجلات امریکایى در قرن بیستم، دهه 50 - 60 میلادى براى انحراف افکار مردم امریکا و پنهان کارى عملیات نظامى خود علیه کوبا ده‏ها افسانه و داستان را درباره این مثلث ساخته و اسرارآمیز بودن منطقه را مطرح کردند. چون در همان زمان امریکا با تقویت ضد انقلابیون کوبا سعى در سرنگونى دولت کوبا داشت و این داستان‏ها پوشش خوبى براى عملیات انهدام کشتى‏ها و ضربه زدن به انقلابیون بود؛(1) بنابراین بسیارى از داستان‏ها که ساخته‏اند، جعلى است.
برخى ادعا کرده‏اند که مثلث برمودا، جزیره خضرا است که امام زمان(ع) در آن زندگى مى کند.(2) این ادعا مبنى بر گزارش‏هاى على بن فاضل مازندارنى است. وى مدعى شده که به جزیره خضرا رفته و آن را محل زندگى امام زمان(ع) یافته است. برخى دیگر مانند ناجى نجّار گفته که مثلث برمودا جزیره خضرا است که على بن فاضل مازندرانى حدود هفتصد سال پیش به آن جا سفر کرده است. صحت این ادعا مبتنى بر دو پیش فرض است که هر دو منتفى است:
یک: جزیره خضرا واقعیت داشته باشد و امام زمان(ع) در آن زندگى کند. اکثر اندیشمندان وجود جزیره خضرا را انکار نموده و آن را افسانه خوانده‏اند.(3) علامه جعفر مرتضى مى نویسد: داستان جزیره خضرا نه از نظر سند درست است و نه از نظر متن و به هیچ وجه مجالى براى قبول یا اعتماد و اطمینان بدان وجود ندارد.(4)
دو: امام زمان(عج) مکان معیّن داشته باشد که در آن جا زندگى کند، حال آن که - بر اساس روایات - امام‏زمان مکان معیّن ندارد،اگر چه در برخى روایات آمده است که حضرت در مدینه واطراف آن زندگى مى کند.(5) در بعضى روایات دیگر به حضور حضرت در مکّه و اطراف آن اشاره شده است.(6) اما دسته دیگرى از روایات دلالت دارند که امام زمان(عج) به گونه ناشناس با مردم حشر و نشر داشته و مکان معیّنى ندارد و مردم او را نمى‏شناسند.(7)
از مجموع این روایت استفاده مى شود که حضرت مکان معیّن ندارد. بر این اساس باید گفت این ادعا که امام زمان(عج) در مثلث برمودا زندگى مى کند، قابل قبول نیست. رفت و آمد در جزیره برمودا براى دیگران امکان‏پذیر است و اختصاص به گروه و افراد خاصى ندارد.

عکس:

Only the registered members can see the link

منبع (Only the registered members can see the link)

M A H R A D
04-09-07, 13:56
بچه ها من دو سه تا کتاب در مورد برمودا خوندم که واقعا عالی بودند :

1. مثلث برمودا نوشته چارلز برلیتز

2. مثلث برمودا ، مثلث مرگ نوشته توماس جفری

یکم به زبان خودمونی در مورد این مثلث مینویسم، امیدوارم خوشتون بیاد:

منطقه برمودا در اصل مثلث نیست بلکه بیشتر شبیه یک بیضی هست ...

سه نقطه مهمی که در کناره های این مثلث ( یا همون بیضی) قرار دارند عبارتند از : پورتوریکو - میامی - برمودا

همه ماجرا از سال 1945 شروع شد ... در اون زمان5 هواپیمای چلنجر امریکا مفقود شدند ...

موضوع رو گزارش دادند و قرار شد یک هواپیمای نیروی دریایی امریکا بره واسه پیدا کردن اون 5 تای دیگه ... ولی جالب بود!

تنها پس از 23 ثانیه پرواز ، این هواپیما از صفحه رادار محو شد!

از اون زمان به بعد بود که منطقه ای به نام مثلث برمودا بر سر زبانها افتاد ...

==========

در آخرین پیامهایی که از طرف خلبانهای در دام افتاده به برج مراقبت رسیده، همچین حرفایی زده شده :

در خواست کمک فوری - چرخیدن سریع عقربه های قطب نما و سایر تجهیزات
در آخرین پیام هم یک چیز ثابت به گوش می رسد : یک ساحل سفید در مقابلمان می بینیم

و بعد از آن ، دیگه هیچ خبری از قربانیان نمیشود

========

چند تا مطلب جالب و در عین حال تفکر برانگیز که در اون دو تا کتاب که گفتم نوشته شده بود رو براتون میگم:

1. آخرین پیام رسیده شده از یک کشتی ژاپنی در حالی که دز مثلث برمودا گیر افتاده بود:

خطری همچون خنجری تیز هم اکنون به سمت ما می آید ، ما توانایی مقابله با آن را نداریم

در هر صورت بدون اینکه بدانیم منظور از خنجر تیز چیست، برای همیشه ارتباط آن کشتی با ما قطع شد ...

2. یک کشتی مسافربری در هنگام عبور از این مثلث ناپدید میشه و در 600 کیلومتر اون ور تر بدون حتی یک مسافر پیدا میشه
در حالی که هنوز غذاها روی میزهای کشتی چیده شده بود و دست هم نخورده بود ولی مسافرهای اون کشتی همگی ناپدید شده بودند و خود کشتی 600 کیلومتر اونورتر پیدا شده بود

البته ماجراهای بسیار جالبتر هم هست که اگه استقبال بشه در خدمتتون خواهم بود + یک داستان فوق العاده جالب

بچه ها یه چیزی میگم بین خودمون بمونه !
پای موجودات فضایی تو این قضیه گیره !

سپاس

hOjjAt_PcNeTwOrK
04-09-07, 21:20
مهراد ربطي به موجودات نداره
بلكه اصلا اين موجودات وجود ندارند!
بعضيا ميگن امام زمان (عج) در اينجا هستند
ولي دروغه چون در قران نوشته كه در غيبت حضور دارن
پس يه دليل ميمونه

اينكه اين مثلث مركز انزژي مغناطيسي زمينه!
يعني مثلث مثل يه آهن ربا همه چيزو به طف خودش ميكشه
و درباره كشتي:
ببينيد
در اين مثلث كشتي با طوفاني كه در اون منطقه بود ميره زير آب ولي چون كشتي پروانه داره به احتمال زياد مسافران از ترس اينكه تو كتشي غرق بشن بيرون پريدن و...

========
اين بود فقط نظر من!

M A H R A D
04-09-07, 22:13
مهراد ربطي به موجودات نداره

بدون داشتن اطلاعات کافی اظهار نظر نکن

بلكه اصلا اين موجودات وجود ندارند!

ایضاً ، اینو بخون : Only the registered members can see the link

بعضيا ميگن امام زمان (عج) در اينجا هستند
ولي دروغه چون در قران نوشته كه در غيبت حضور دارن

آخه کجای قرآن نوشته؟!
لطفا نام سوره + آیه رو بده
توی قرآن هیچ اشاره مستقیمی نشده ( غیر مستقیم هم از حیطه من و تو خارجه!)

اينكه اين مثلث مركز انزژي مغناطيسي زمينه!
يعني مثلث مثل يه آهن ربا همه چيزو به طف خودش ميكشه

انرژی مغناطیسی نه ! مغناطیس که انرژی نیست ... نیروی مغناطیسی درسته

خب حالا اگه فرضاً نیروی مغناطیسی عامل این پدیده ها باشه بگو که چرا بعد از سقوط / ناپدید شدن هواپیماها هیچ اثری از روغن و ... هواپیماها به جا نمیمونه؟
چرا مسافرها همشون غیبشون میزنه؟ دیگه نیروی مغناطیسی که ربطی به آدمها نداره که!

نه حجت جان ... قضیه به این سادگی ها نیست

مطمئن باش قضیه یه جورایی به ماورا ربط داره

سپاس

Quick
04-09-07, 22:25
مهراد جان بازم توضیح بده لطفا داریم به جاهای جالبی میرسیم....

M A H R A D
04-09-07, 22:27
با اجازه نام تاپیک عوض شد ( یعنی زیباتر شد! )

hOjjAt_PcNeTwOrK
04-09-07, 23:03
در همه جاي قران نوشته كه امام زمان در غيبت پيش خدا هستند!!

----------------

با موجودات فضايي 59 % موافقم!
اگه اين موجودات وجود دارند پس بايد در زمين ديده ميشدند
يا عوامل خاصي ميذاشتن
ولي دانشمندانم گفتن كه كهكشان هايي پيدا كردن كه قابل زندگي حياط است!
شايد اين دليل هم باشه
ولي يه فكر بكر:

بچه ها قرار بذاريم فردا بريم برمودا!!!:d

Quick
04-09-07, 23:04
حجت اگه تو قرآن نوشته بود الان شیعه سونی وجود نداشت!!!!!

پول بلیطو بده من خودم میام!

M A H R A D
05-09-07, 11:52
در همه جاي قران نوشته كه امام زمان در غيبت پيش خدا هستند!!

شما که میگی همه جای قرآن نوشته ، لطفا فقط یه دونه از اون آیاتش رو به من نشون بده

يا عوامل خاصي ميذاشتن

من 100% اعتقاد دارم بهشون ( نظر شخصیمه)

ولي دانشمندانم گفتن كه كهكشان هايي پيدا كردن كه قابل زندگي حياط است!

منظورت حیات بود دیگه ؟!
خب یه لینکی بده ببینیم دانشمندان کجا گفتند که توی کهکشانهای دیگه امکان زندگی هست؟!

Shahryar
05-09-07, 12:11
دارم تاپیک را میخونم من یادمه دبستان بودم در موردش اطلاعاتی کسب کردم که ان شا ال... الشیر می کنیم:1. (38):

میخواستم ببینم با این شلوار های پاچه برمودا رابطه داره ؟! :1. (38): ( شـــوخـــی )

منتظر باشید الان بیام مخ همه دوستان میره تو فرغون :1. (38):

ممنون
شهریار:11():

Shahryar
05-09-07, 12:42
بسیار عالی دوستان عزیز لذت بردم :1. (23):

اما خیلی از مسائل هست که اینجا میشه بحث بشه ...

یکی Ufo ها ! بهتره بگیم که دانسته های بشر هنوز نتونسته 100 % وجود داشتن یا نداشتن این ها را بگه چون ما دسترسی خیلی کوچکی به فضای بی انتها داریم ! همه چیز ممکنه ، ممکنه موجوداتی در سیارات دیگه در کهشکانی دیگه زندگی کنند و اصلا همه چیز آن ها با من فرق کنه ...

اما در حال حاضر من در مورد ماورا طبیعه مطالبی خوندم اما چون با چشم ندیدم نمیتونم قبول کنم اما وجود نداشتن آن ها را هم رد نمیکنم !

چیزی که در تجربه به اون رسیدم این هست که انسان هر چیزی که دانش کافی در مورد اون نداره به افسانه ، معجزه و ... ربط میده ! قطعا مثلث برمودا هم دلیل علمی داره که بشر هنوز به اون دست پیدا نکرده ... :1. (23):

من اطلاعات کاملی در این زمینه ندارم اما به نظر من مقوله می تونه ساده تر حل بشه به این صورت که اعلام عمومی کنند داوطلب برای رفتن به این مثلث ! مطمئن باشید حداقل یک نفر پیدا میشه که بخواد ریسک کنه یا حداقل چیزی را ببینه که تا حالا کسی ندیده باشه و بمیره و با تجهیزات پیشرفته فیلم و عکس بگیرند ازش ...

منتظر گفتمان با دیگر دوستان هستیم ...

موفق باشید
شهریار:1. (26):

Quick
05-09-07, 14:09
درسته شهریار جان مشکل اینجاست که دیگه نمیتونه برگرده!!! و دوربین و همی چیزش هم از بین میره!

Galaxy
05-09-07, 15:21
درسته شهریار جان مشکل اینجاست که دیگه نمیتونه برگرده!!! و دوربین و همی چیزش هم از بین میره!

بله ممکنه اما قبل از نا بودی میتونه عکس بگیره و حتی تاثیرات ماوراء طبیعه را ثبت کنه ! :1. (3):

Quick
05-09-07, 15:49
مهزاد جان شما داستانو بگو اون بچست ولش کن!

Shahryar
05-09-07, 17:07
اما از نظر بنده علمی ترین دلیلی که می تونه داشته باشه نیروی مغناطیس زیاد هست که قطعا به محتوایات و آلیاژ های زیر آن در هسته و لایه های زیر آن است ...

موفق باشید

hOjjAt_PcNeTwOrK
05-09-07, 18:05
موافقم با شهريار 100 %!
منم ميگم كه نيروي مغناطيسي زمين در اين مكان زياد است
ببينم كسي ميدونه كه آيا تا به حال در اين مكان زلزله اومده يا نه؟

Shahryar
05-09-07, 20:08
موافقم با شهريار 100 %!

حجت جان ربطی نداره ! چراکه زلزله مربوط به صفحات پوسته زمین هستند و به صورت امتداد لغز در کنار هم حرکت می کنند .

hOjjAt_PcNeTwOrK
05-09-07, 20:09
ميدونم ربطي نداره
محث اطلاع پرسيدم!

M A H R A D
05-09-07, 22:15
و اینک ادامه ماجرا ... !

یکی از افرادی که در زمینه ماورا تحقیقات زیادی کرده آقای خساپ هست که یه کتابی هم داره به نام " در مورد بشقاب پرنده ها " که کتاب جالبی هم هست

ایشون معتقد هستند که عوامل پدیده های برمودا چیزی نیست جز یوفو ها

به عقیده خساپ ، یوفو ها هر چی که هستند سعی میکنند ابتدا با ایجاد یک حوزه مغناطیس موقت، کشتی ها و هواپیماها رو به سمت خودشون بکشند و تجهیزات راهیابی اونا مثل قطب نما و ... از کار میندازند و سپس اونا رو در اختیار خودشون میگیرند

آقای انیشتین هم یه نظریه دارن که میگه نیروی مغناطیسی بسیار زیاد میتونه اجسام رو نامرئی کنه ( در این زمینه زیاد اطلاع ندارم)
خساپ هم روی این پروژه داشت کار میکرد که متاسفانه مرگ امان نداد و به دیار ابدی شتافت !

این منطقه برمودا از خیلی وقتها پیش به شوم بودن مشهور بوده ، حتی کریستف کلمب هم در سفرهای خودش از کنار مثلث برمودا رد میشه و در سفرنامه خودش مینویسه:

هنگامی که از این منطقه گذر کردیم از دور گلوله هایی بزرگ را دیدیدم که با سرعت به دریا برخورد میکردند و حتی نزدیک بود تعادل ما را نیز بهم بزنند

من هم با نظر آقای خساپ موافقم ... و به نظرم بهترین توجیه میتونه باشه

خب یه داستان بسیار جالب در این مورد هم هست که اگه دوست داشته باشید بگم ...

سپاس

Quick
05-09-07, 22:21
مهراد جان اونم بگو جالبه!

Shahryar
06-09-07, 11:59
منطقه وحشت
همه روزه هواپیماهای متعددی بر فراز مثلث برمودا پرواز می‌کنند. کشتیهای بزرگ و کوچک در آبهای آن در حال تردند و افراد زیادی برای بازدید ، به این منطقه مسافرت می‌کنند، بدون آنکه اتفاقی بیفتد. از طرف دیگر ، در دریاها و اقیانوسها در سراسر دنیا ، کشتیها و هواپیماهای زیادی مفقود شده و می‌شوند. پس چرا فقط مثلث برمودا از بقیه مناطق تفکیک شده است. علت این است که اولا هیچ امیدی برای یافتن حتی اثر و نشانه‌ای وجود ندارد. ثانیا در هیچ منطقه دیگر چنین ناپدید شدنهای بی دلیل ، بیشمار و نامعلوم روی نداده و به این خوبی ثبت نشده است.

اینم ادامش اما تموم نشده:
مشاهدات و گزارشات
در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها در حالی ناپدید شده‌اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده‌اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده‌اند که حاکی از عدم کنترل آنان بر روی دستگاه و ابزارها بوده است و یا چرخش عقربه‌های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، آن هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده‌اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.

این پیامها رفته رفته ضعیف‌تر و غیرقابل تشخیص‌تر شده و یا سریعا قطع شده‌اند. دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و زمان بوده و دورتر و دورتر شده‌اند. در برخی موارد گزارشها حاکی از آن بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روئیت شده است. همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور گزارش شده است.

در مواردی هم گزارش شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به آن قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده‌اند. در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق‌های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده‌اند.

در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید. "خطری همانند یک خنجر هم اکنون ... به سرعت می‌آید ... ما نمی‌توانیم فرار کنیم ..." در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود، کشتی ناپدید شد.

من یه مقدار مطالب دارم كه یه مقدارشو الان میزارم اگه خوشتون اومد بگین بقیشم بزارم:
موقعیت مثلث برمودا
مثلث برمودا واقعا یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا 80 درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.

وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد. »

این محل فتنه‌انگیز و تقریبا باور نکردنی اسرار غیر قابل توصیف جهان را به خود اختصاص داده است. مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن 6 هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر 1945 کسب کرد. 5 فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی ، در منطقه مثلث ، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات ، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند.

آخرین پیامهای مخابره شده آنها با برج مراقبت حاکی از وضعیت غیر عادی ، عدم روئیت خشکی ، از کار افتادن قطب نماها یا چرخش سریع عقربه آنها و اطمینان نداشتن از موقعیتشان بود. این در حالی بود که شرایط جوی برای پرواز مساعد بود و خلبانان و دیگر سرنشینان افرادی با تجربه و ورزیده بودند. با وجود مدتها جستجو هیچ اثری از قطعه شکسته ، لکه روغن ، آثاری از اجسام شناور ، خدمه یا تجمع مشکوکی از کوسه‌ها دیده نشد. هیچ حادثه‌ای چه قبل و چه بعد از آن ، تا این حد حیرت‌آورتر از ناپدید شدن دسته جمعی هواپیماهای مذکور نبوده است. در حوادثی مشابه در این منطقه ‌قایقها و کشتیهایی مفقود شده‌اند (قربانیان مثلث برمودا)، در برخی موارد هم فقط خدمه و سرنشینان ناپدید گشته‌اند.

Shahryar
06-09-07, 12:04
این را هم بخونید :

چند سال قبل نيرويه دريايي آمريكا در يه قسمتي از دريايه((يادم نيست)) تصميم گرفت كه به وسيله ميدان مغناطيسي خيلي قوي كشتيي را ناپديد كند.اين عمل با موفقيت روبرو شد.با بوجود آمدن ميدان مغناطيسي((خيلي خيلي قوي)) يه توده ابر سبز رنگ كشتي رو فرا گرفت. و ناپديد شد و چند مدت بعد در جايه ديگري پديدار شد.نكته اول اينه كه در مثلث برمودا هم بعضي از مواقع اين توده ابر سبز رنگ((يه وقت خيال نكنين سالازار اونجاس)) ديده شده.و حالا نكته دوم..بيشتره اونهايي كه اونجا بودن((يعني تو كشتي)) بعد از پديدار شدن يا ديوانه شدن و يا خود كشي كردند و يا موردند.عده كمي هم سالم باقي موندن كه حاظر ( حاضر ) به حرف زدن نبودند و گفتند نميخواهيم جونه خودمون و خونوادمون به خطر بيافته.دقيقا مثل مثلث برمودا!!!!

تمامی گفته ها که دیوانه شدند علمی هست و دلیلش نیروی مغناطیسی زیاد تر هست ...

گفته دیگه هم اینکه با مادون قرمز شکل هندسی آن را پیدا کردند چراکه دما بیشتری داشته !

موفق باشید
شهریار:1. (29):

M A H R A D
07-09-07, 13:56
در سال 1965 در يك ظهر تابستان پرستاران يك بيمارستان در ايالت آلوها Aloha آمريكا شاهد هجوم ناگهاني نظاميان به آن بيمارستان بودند . كل بيمارستان و همه بخشها در عرض فقط 5 دقيقه پر شد از سربازان تا دندان مسلح . براي رفتن به هر اتاقي نياز به اجازه فرمانده بود .

فرمانده سربازان سرهنگ چالز مورتي به سربازان دستور اكيد داده بود كه هيچ شخصي حق ورود و يا خروج از بيمارستان را ندارد . حدود 20 دقيقه بعد پس از بحث هايي كه ميان فرمانده و مدير بيمارستان آقاي دكتر سوهانگ انجام شد طي يك تماس بيسيم فرمانده دستور آمدن آمبولانس را صادر نمود.
در كمال حيرت يك آمبولانس نظامي طي تدابير شديد امنيتي ظاهر ميشود و دو برانكارد از آنها خارج يشود و مستقيم وارد اتاق جراحي ميشود.

تعجب پرستاران از اين بود كه حتي حمل برانكارد را خود سربازان انجام دادند و تا 5 دقيقه هم در اتاق ماندند- اجسادي مانند جسد بچه (12 تا 15 ساله) روي برانكارداها بود البته خود اجساد ديده نميشد زيرا درون يك كيسه بودند.
پس از 5 دقيقه 4 پزشك جراح به اتاق وارد ميشوند و 2.30 دقيقه درون آن ميمانند . در اين مدت تدابير شديد امنيتي بر بيمارستان حاكم است . حتي اجازه تماس هيچ يك از افراد به خارج از بيمارستان داده نميشود.

پس از خروج پزشكان از اتاق عمل همه شاهد قيافه هاي درهم و متعجب و وحشت زده آنها ميشوند اما كسي را ياراي سخن گفتن نيست . پس از 5 دقيقه دوباره همان برانكاردها به آمبولانس نظامي برگشت داده ميشود و پس از 20 كل بيمارستان تخليه ميشود .
اما وضع عجيبي بر بيمارستان حاكم است آن 4 پزشك بشدت زير سوال همكاران قرار دارند . زنگهاي بيمارستان به صدا در آمده و بلافاصله موجي از خبرنگاران و روزنامه نگاران به شهر و بيمارستان سرازير ميشود.

پزشكان هيچ كدام حاضر به پاسخ گويي نيستند اما در برار فشار بيش از حد همكاران نخستين حرفها ظاهر ميشود.
جوانتيرن پزشك يعني دكتر استوارت از موجوداتي حرف ميزند كه بشكل آدم هستند اما با صورتي كشيده و كله اي بمراتب بزرگتر از حد معمول.

آنها رو بافت هاي بدن اين موجودات آزمايشهايي انجام داده اند كه تركيب آن را بسيار شبيه بدن انسان ديدند.
گوشت و پوست درست مانند انسان فقط بجاي استخوان چيزي مانند غضروف قرار دارد.
شكل ضاهر مانند انسان دو پا و دو دست اما با تمايز هاي اساسي - پاهايي كشيده و لاغر مانند - دستاني دراز - گلويي بدون هنجره و چشماني درشت تقريبا 4/1 صورت را اشغال كرده.
اما ديگر هيچ چيزي بروز نميكند . پزشكان ميگويند به آنها اكيد دستور داده شده كه حق هيچ گونه اظهار نظري را ندارند.(اما بلاخره خبر درز ميكند)

از آن روز به اين طرف خيلي حرفا زده شده اما يك حرف بسيار جدي و مستند است .
درست شب قبل از حادثه يك اتفاق عجيب مردم را به بيرون از خانه هايشان ميكشد.
در افق دور دست حدود ساعت 5 بعدازظهر در آسمان انفجاري مهيب رخ ميدهد ، انفجاري كه صداي آن در منطقه بوضوح شنيده ميشود - نيروي هوايي آمريكا آن را سقوط يكي از هواپيماهاي خود اعلام ميكند . اما مردم از نور بسيار شديد تر خبر ميدهند چيزي مانند انفجار اتمي در آسمان.

پس از اين ماجرا تحقيقات گسترده اي توسط افراد و روزنامه نگاران انجام گرفت كه طي آن يكي از روزنامه نگاران مجله ورلد ساينس به نام بيل كاراگ به حقايقي پي برد كه با طرح گوشه هايي از آن اقدام به افشاگري نمود.
اين روزنامه نگار كه برادرش در نيروي هواي امريكا كار ميكرد از طريق او از اين قضيه آگاه شد كه درست روز انفجار رادارهاي نيروي هوايي علايمي را نمايش دادند كه در آن شيي نسبتا بزرگ در محدوده فضايي هاوايي درحال پرواز ميباشد پس از اعلام و اخطارهاي مكرر به اين نتيجه ميرسند كه اين شي خارج از برنامه هاي عادي پرواز در آن مكان قرار دارد لذا بلافاصله سازمان جاسوسي آمريكا و دفتر رياست جمهوري از اين امر آگاه ميشوند . بلافاصل جنگنده هاي(2 جنگنده) نيروي هوايي براي شناسايي شي اقدام به پرواز ميكنند .

در پرواز هاي انجام شده در صورتي كه رادار ها همه وجود شيي را نشان ميدادند ولي هيچ چيز ديده نميشد اما خلبانان اظهار ميدارند توده ابري بزرگ و سفيد درست در منطقه نمايش داده شده در رادار ظاهر شده است و بصورتي مرموز حركت مينمايد. يكي از خلبانان به نام جاناتان هوك در اقدامي به سوي ابر حركت ميكند و بقيه داستان را از زبان خلبان جنگنده ديگر شنيدنيست:

جاناتان باهام تماس گرفت و گفت من ميخوام برم ببينم اين چيه ، بهش گفتم براي اينكار لازمه ارتفاعت رو خيلي تغيير بدي بهتره قبلش نظرت رو به فرماندهي بگي و اونم با برج تماس گرفت و كسب اجازه كرد. بعد از چند ثانيه بهش گفتن بره و داخل ابره بشه چرا كه فرماندهان و سازمان سيا فكر ميكردند يكي از هواپيماي جاسوسي و مدرن روسي هست كه با استتار خودش درحال جاسوسي هست .بلافاصله جاناتان به سمت ابر ميره شايد چيزي حدود 500 متري ابر كه ميرسه ناگهان يه چيزي مثل رعد و برق ميزنه و به هواپيماي جاناتان اصابت ميكنه . هواپيماي جاناتان در يك لحظه بصورت كامل نابود ميشه و من هم خبر رو به مركز ميدم كه دستور بازگشت سريع رو بهم ميدن. ديگه نفهميم چي شد .

بيل به دنبال بقيه ماجرا بود تا اينكه بعد از گذشت يكسال يك شب كسي بهش زنگ ميزنه و بهش ميگه حاضر هست اسناد و مداركي راجب اون روز ارايه بده و جلوي يك كافه قرار براي ساعت 10 شب گذاشته ميشه.
ساعت 10 شب درست جلوي كافه فقط بيل رفته بوده و چيزي حدود يك ربع صبر ميكنه تا اينكه از طريق گارسون كافه بهش خبر ميدن تلفن باهاش كار داره . پشت تلفن همون شخص به اون ميگه سراغ سطل آشغال بره و توي سطل كيفي هست ميتونه برش داره و سريع هم از محل دور بشه.

مدارك داخل كيف از حقيقتي پرده برميداشت كه هرگز براش قابل تصور نبود. بله نيروي هوايي آمريكا پس از انفجار هواپيماي جاناتان اقدام به اعلام وضعيت جنگي ميكنه و سه موشك رو به سمت ابر نشانه گيري ميكنه و شليك ميكنه كه يكي از موشكها با شي برخورد ميكنه و اون انفجار بزرگ (هموني كه مردم ديدند) رخ ميده . بلافاصله نيروي دريايي به محل اعزام ميشه تا باقي مانده شي رو جمع آوري كنه و به پايگا بياره تا بررسي كنن اما با كمال تعجب فقط يه جعبه حدود 3 متري يافت ميكنن كه توش دو تا آدم نما قرار داشته كه مرده بودند .

اما اين خبرنگار شجاع درست فرداي اون روز بصورت مرموزي كشته شد(ماشينش ته دره پيدا شد در صورتي كه الكل خونش بالا بوده) ولي اين خبرنگار با زيركي تونسته بود قسمتي از اطلاعات بدست آورده رو قبل از مرگش به آدرس پستي نامزدش بفرسته كه اونها بعدا توسط ايشون منتشر ميشه.

قضاوت با شماست ...

سپاس

Shahryar
08-09-07, 12:55
در سال 1965 در يك ظهر تابستان پرستاران يك بيمارستان در ايالت آلوها Aloha آمريكا شاهد هجوم ناگهاني نظاميان به آن بيمارستان بودند . كل بيمارستان و همه بخشها در عرض فقط 5 دقيقه پر شد از سربازان تا دندان مسلح . براي رفتن به هر اتاقي نياز به اجازه فرمانده بود .

فرمانده سربازان سرهنگ چالز مورتي به سربازان دستور اكيد داده بود كه هيچ شخصي حق ورود و يا خروج از بيمارستان را ندارد . حدود 20 دقيقه بعد پس از بحث هايي كه ميان فرمانده و مدير بيمارستان آقاي دكتر سوهانگ انجام شد طي يك تماس بيسيم فرمانده دستور آمدن آمبولانس را صادر نمود.
در كمال حيرت يك آمبولانس نظامي طي تدابير شديد امنيتي ظاهر ميشود و دو برانكارد از آنها خارج يشود و مستقيم وارد اتاق جراحي ميشود.

تعجب پرستاران از اين بود كه حتي حمل برانكارد را خود سربازان انجام دادند و تا 5 دقيقه هم در اتاق ماندند- اجسادي مانند جسد بچه (12 تا 15 ساله) روي برانكارداها بود البته خود اجساد ديده نميشد زيرا درون يك كيسه بودند.
پس از 5 دقيقه 4 پزشك جراح به اتاق وارد ميشوند و 2.30 دقيقه درون آن ميمانند . در اين مدت تدابير شديد امنيتي بر بيمارستان حاكم است . حتي اجازه تماس هيچ يك از افراد به خارج از بيمارستان داده نميشود.

پس از خروج پزشكان از اتاق عمل همه شاهد قيافه هاي درهم و متعجب و وحشت زده آنها ميشوند اما كسي را ياراي سخن گفتن نيست . پس از 5 دقيقه دوباره همان برانكاردها به آمبولانس نظامي برگشت داده ميشود و پس از 20 كل بيمارستان تخليه ميشود .
اما وضع عجيبي بر بيمارستان حاكم است آن 4 پزشك بشدت زير سوال همكاران قرار دارند . زنگهاي بيمارستان به صدا در آمده و بلافاصله موجي از خبرنگاران و روزنامه نگاران به شهر و بيمارستان سرازير ميشود.

پزشكان هيچ كدام حاضر به پاسخ گويي نيستند اما در برار فشار بيش از حد همكاران نخستين حرفها ظاهر ميشود.
جوانتيرن پزشك يعني دكتر استوارت از موجوداتي حرف ميزند كه بشكل آدم هستند اما با صورتي كشيده و كله اي بمراتب بزرگتر از حد معمول.

آنها رو بافت هاي بدن اين موجودات آزمايشهايي انجام داده اند كه تركيب آن را بسيار شبيه بدن انسان ديدند.
گوشت و پوست درست مانند انسان فقط بجاي استخوان چيزي مانند غضروف قرار دارد.
شكل ضاهر مانند انسان دو پا و دو دست اما با تمايز هاي اساسي - پاهايي كشيده و لاغر مانند - دستاني دراز - گلويي بدون هنجره و چشماني درشت تقريبا 4/1 صورت را اشغال كرده.
اما ديگر هيچ چيزي بروز نميكند . پزشكان ميگويند به آنها اكيد دستور داده شده كه حق هيچ گونه اظهار نظري را ندارند.(اما بلاخره خبر درز ميكند)

از آن روز به اين طرف خيلي حرفا زده شده اما يك حرف بسيار جدي و مستند است .
درست شب قبل از حادثه يك اتفاق عجيب مردم را به بيرون از خانه هايشان ميكشد.
در افق دور دست حدود ساعت 5 بعدازظهر در آسمان انفجاري مهيب رخ ميدهد ، انفجاري كه صداي آن در منطقه بوضوح شنيده ميشود - نيروي هوايي آمريكا آن را سقوط يكي از هواپيماهاي خود اعلام ميكند . اما مردم از نور بسيار شديد تر خبر ميدهند چيزي مانند انفجار اتمي در آسمان.

پس از اين ماجرا تحقيقات گسترده اي توسط افراد و روزنامه نگاران انجام گرفت كه طي آن يكي از روزنامه نگاران مجله ورلد ساينس به نام بيل كاراگ به حقايقي پي برد كه با طرح گوشه هايي از آن اقدام به افشاگري نمود.
اين روزنامه نگار كه برادرش در نيروي هواي امريكا كار ميكرد از طريق او از اين قضيه آگاه شد كه درست روز انفجار رادارهاي نيروي هوايي علايمي را نمايش دادند كه در آن شيي نسبتا بزرگ در محدوده فضايي هاوايي درحال پرواز ميباشد پس از اعلام و اخطارهاي مكرر به اين نتيجه ميرسند كه اين شي خارج از برنامه هاي عادي پرواز در آن مكان قرار دارد لذا بلافاصله سازمان جاسوسي آمريكا و دفتر رياست جمهوري از اين امر آگاه ميشوند . بلافاصل جنگنده هاي(2 جنگنده) نيروي هوايي براي شناسايي شي اقدام به پرواز ميكنند .

در پرواز هاي انجام شده در صورتي كه رادار ها همه وجود شيي را نشان ميدادند ولي هيچ چيز ديده نميشد اما خلبانان اظهار ميدارند توده ابري بزرگ و سفيد درست در منطقه نمايش داده شده در رادار ظاهر شده است و بصورتي مرموز حركت مينمايد. يكي از خلبانان به نام جاناتان هوك در اقدامي به سوي ابر حركت ميكند و بقيه داستان را از زبان خلبان جنگنده ديگر شنيدنيست:

جاناتان باهام تماس گرفت و گفت من ميخوام برم ببينم اين چيه ، بهش گفتم براي اينكار لازمه ارتفاعت رو خيلي تغيير بدي بهتره قبلش نظرت رو به فرماندهي بگي و اونم با برج تماس گرفت و كسب اجازه كرد. بعد از چند ثانيه بهش گفتن بره و داخل ابره بشه چرا كه فرماندهان و سازمان سيا فكر ميكردند يكي از هواپيماي جاسوسي و مدرن روسي هست كه با استتار خودش درحال جاسوسي هست .بلافاصله جاناتان به سمت ابر ميره شايد چيزي حدود 500 متري ابر كه ميرسه ناگهان يه چيزي مثل رعد و برق ميزنه و به هواپيماي جاناتان اصابت ميكنه . هواپيماي جاناتان در يك لحظه بصورت كامل نابود ميشه و من هم خبر رو به مركز ميدم كه دستور بازگشت سريع رو بهم ميدن. ديگه نفهميم چي شد .

بيل به دنبال بقيه ماجرا بود تا اينكه بعد از گذشت يكسال يك شب كسي بهش زنگ ميزنه و بهش ميگه حاضر هست اسناد و مداركي راجب اون روز ارايه بده و جلوي يك كافه قرار براي ساعت 10 شب گذاشته ميشه.
ساعت 10 شب درست جلوي كافه فقط بيل رفته بوده و چيزي حدود يك ربع صبر ميكنه تا اينكه از طريق گارسون كافه بهش خبر ميدن تلفن باهاش كار داره . پشت تلفن همون شخص به اون ميگه سراغ سطل آشغال بره و توي سطل كيفي هست ميتونه برش داره و سريع هم از محل دور بشه.

مدارك داخل كيف از حقيقتي پرده برميداشت كه هرگز براش قابل تصور نبود. بله نيروي هوايي آمريكا پس از انفجار هواپيماي جاناتان اقدام به اعلام وضعيت جنگي ميكنه و سه موشك رو به سمت ابر نشانه گيري ميكنه و شليك ميكنه كه يكي از موشكها با شي برخورد ميكنه و اون انفجار بزرگ (هموني كه مردم ديدند) رخ ميده . بلافاصله نيروي دريايي به محل اعزام ميشه تا باقي مانده شي رو جمع آوري كنه و به پايگا بياره تا بررسي كنن اما با كمال تعجب فقط يه جعبه حدود 3 متري يافت ميكنن كه توش دو تا آدم نما قرار داشته كه مرده بودند .

اما اين خبرنگار شجاع درست فرداي اون روز بصورت مرموزي كشته شد(ماشينش ته دره پيدا شد در صورتي كه الكل خونش بالا بوده) ولي اين خبرنگار با زيركي تونسته بود قسمتي از اطلاعات بدست آورده رو قبل از مرگش به آدرس پستي نامزدش بفرسته كه اونها بعدا توسط ايشون منتشر ميشه.

قضاوت با شماست ...

سپاس

منبع ؟

به نظر من بیشتر شبیه داستان ستون حوادث روزنامه هست تا مطلب واقعی ... ( البته مهراد جان نظر من هست ) ...

با این حال دارم بازم میگم UFO ها را وجودشون را نه رد میکنم نه می پذریم ...

چون نه میشه به عکس ، نه به فیلم و ... . مطالب باید علمی و با دلیل اثبات کنه ...

در ضمن گونه های نا شناخته ای در زمین داریم که در سالیان دراز به دلیل شرایط متفاوت زندگی تغییر کردند ( برای مثلا کینگ کنگ افسانه هست اما در جزیره ای گوریل هایی با همان جسته کشف شدند که به دلیل تغییر محیط زندگی و دور از دسترس انسان ها این شکلی شدند ! )

موفق باشید
شهریار:11():

MKH
11-09-07, 18:19
راستش وقتی خیلی کوچیک بودم مثلا 6-7 سالم بود داییم توی اینترنت همش در مورد مثلث برمودا مقاله می گرفت!من از همون موقع علاقه مند به این موضوع شدم!
من هم با توجه به داستان ها و ... شنیدم و دیدم کاملا موجودات فضایی و یوفو ها رو قبول دارم!
جالب اینه که همون داییم میگه یک شب رفته توی حیاط خونشون خوابیده و یه یوفو دیده!
برای من تعریف نکرده ولی همه افرادی که بشون گفته حرفشو باور دارن!!
نمی دونم من در هر حال با مهراد برخلاف موضوی فایرفاکس موافقم!

hOjjAt_PcNeTwOrK
11-09-07, 18:43
راستش وقتی خیلی کوچیک بودم مثلا 6-7 سالم بود داییم توی اینترنت همش در مورد مثلث برمودا مقاله می گرفت!من از همون موقع علاقه مند به این موضوع شدم!
من هم با توجه به داستان ها و ... شنیدم و دیدم کاملا موجودات فضایی و یوفو ها رو قبول دارم!
جالب اینه که همون داییم میگه یک شب رفته توی حیاط خونشون خوابیده و یه یوفو دیده!
برای من تعریف نکرده ولی همه افرادی که بشون گفته حرفشو باور دارن!!
نمی دونم من در هر حال با مهراد برخلاف موضوی فایرفاکس موافقم!

موافقم
یوفو وجود داره
من هم باور دارم
ولی آدم تا به چشم خودش نبینه باور نمیکنه!
مثلا من بگم اوپرا خز شد شما باور میکنین؟؟؟
نه
پس باید آدم خودش ببینه بعد قضاوت کنه
منم با تو موافم ولی یه بار بهشون زنگ بزنیم ببینم میان اینجا:دی
در مورد موضوع فایر فاکس هم اصلا موافق نیستم اوپرا برتره!

™Ali
14-09-09, 11:23
این بحث جالب بود گفتم بیارمش بالا !

به نظرم خودم اصلا ربطی به جاذبه ی زمین نداره ! شتاب گرانشی در همه جا ثابته ! :wink:

arbabe.sayeha
15-09-09, 00:53
ها میگم که کتاب نجات یافتگان مثلث برمودا نوشته تامس جفری رو گیرتون اومد بخونید بار علمی چندانی نداره ولی کاملا مستند هست(یا حداقل اینطور فکر می کنن!:دی)

Jagvar
15-09-09, 02:20
من از زمانی که چیزایی در مورد مثلث برمودا شنیدم شدید علاقه داشتم برم اونجا، حتی به قیمتی که بلایی سرم بیاد.(حتی مرگ)
من نمی تونم حس کنج کاویم رو ارضا کنم تا زمانی که از اون چیز سر در نیارم.
راستش من اطلاعات چندانی ندارم. ولی شنیدم قضیه مغناطیس قوی این منطقه هستش. که به نظر من قضیه فراتر از این حرفاست.اما یه سوال در این زمونه که اینقد علم پیشرفت کرده پس چرا تلاش نمی کنند این معما رو حل کنند؟؟؟
در مورد موجودات فضایی هم شاید وجود داشته باشن اما چیزایی که من توی لینک فیلم ها مستندی که دوستان گذاشته بودن دیدم شبیه به یک هواپیما بود.
راستش این کشور ها و دولت مرد ها و سیاست مدارها این قدر بازی در میارن و اینقدر موارد محرمانه دارند که حد و مرز نداره.به احتمال قوی بیشتر این چیز ها آزمایشات و دست یافته های بشری هستش.واگه اینطور نیست خیلی جالبه که این چیزا توی جاهایی، اتفاق می یفته که از نظر تکنلوژی پیشرفته هستن. وگر نه کی توی ایران تونسته ادعا کنه کسی بشقاب پرنده یا همچین چیزایی دیده و ازش تونسته عکس بگیره؟
یه نکته جالب اینه که توی کشور های اروپایی و امریکا به جای دیدن افراد دینی مثل مسیح همه چیز های دارای تکنولوژی می بینند در حالی که توی ایران و بعضی کشور های دیگه افراد دینی رو مردم می بینند؟
واقعا جالب نیست؟:cool:
:give_rose:

Quick
15-09-09, 05:50
من با بیشتر حرف های دوست عزیز موافقم . . .

ببینید به نظر من که دولت آمریکا همه چیز رو میدونه ولی از دستش خارجه و کاری ازش به دلایل خاص بر نمیاد . . .

من خودم فکر میکنم به فضایی ها ربط داشته به هر حال مدارکی هست که نشون میدن از هزاران سال پیش اونا اینجا بودن خوب میتونن یه اثری هم به جا گذاشته باشن . . .

اگرم نباشه باز با دوست عزیز موافقم و میگم کار خود آمریکایی ها میتونه باشه مثل آزمایش فیلادلفیا سر نامرئی کردن کشتی که گند زدن به همه چی تلفات هم دادن سرش . . .

اینم میتونه یه گندکاری علمی دیگه باشه . . .

اینا همه نظر شخصی بوداااا!!! :1. (38):

Agne
15-09-09, 10:28
موافقم با شهريار 100 %!
آخه نیروی مغناطیسی یه فرضیه است!
تازه اونم اگر باشه 100% داخله زمینه، ربطی به پوسته نداره!

:give_rose:

™Ali
15-09-09, 16:32
ميگم خوب بحث رو آوردم بالا ! :1. (38):

اين منطقه نزديك خليج مكزيك است چرا اين مكزيكي هاي عزيز يك اقدامي براي كشف اين معما انجام نمي دهند ؟! :lol:

Quick
15-09-09, 22:14
مکزیکیا بیان فعلا جلوی رشد جمعیت و داشتن هرم سنی جهان سومی رو بگیرن بقیش پیشکش :دی . . .

iman.aghili
16-09-09, 00:20
من کلا عاشق اینطور چیزاییم که ماوراالطبیه هستند.
تحقیقات بسیاری هم کردم و همونطور که برخی دیگر هم اعتقاد دارند به یکجا ختم میشه همه ی این مسایل
Area51
منطقه ی 51 رازهای بسیاری دارد که تا کنون نیز آشکار نشده.
این منطقه توسط دولت امریکا تحت شدید ترین تدابیر امنیتی محافظت میشه و به بخشهای مختلفی تشیل شده.
داستان از آنجا شروع میشه که که در زمانهای اولیه ریاست هیتلر یک بشقاب پرنده در آلمان سقوط کرد و موجودات فرازمینی آن نیز که در حالت وخیمی به سر میبردند عمل جراحی شدند و زنده نماندند و دانشمندان وقت آلمانی تحقیقات را بر روی جسد موجودات و همچنین برسی و الگو برداری از بشقاب پرنده شروع کردند و نمونه های اولیه ای از بشقاب پرنده را برای ساخت پایه ریزی کردند به صورتی که قرار بود هیتلر از آنها به عنوان تانکهای پرنده استفاده کند که هیتلر کنار رفت و تمامی پروژه به Area51 در امریکا منتقل شد که در 90 مایلی شمال Las Vegas واقع است که کاملا حفاظت شده است و اجازه داده نمیشود از چند مایلی این منطقه عبور کرد.
امریکا تاکنون نمونه های کاملتری از این بشقاب پرنده ها را ساخته است و برخی بیز اعتقاد دارند برخی از بشقاب پرنده هایی که در بعضی جاها دیده میشه از همین منطقه میآیند .

خیلی بحث مفصلی داره اگه بخام بنویسم میتونم تا 20 صفحه هم مطلب بنویسم در مورد همین قضیه اما تا همینجاشو داشته باشید.
باز هم عرض میکنم که تمامی اینها واقعی میباشند و میتونید با کمی جستجو EN به این نتایج برسید.
YouTube را هم سری بزنید کلیپ های شگفت انگیزی از این منطقه 51 دارد.

با تشکر:give_rose:

Jagvar
17-09-09, 14:06
من کلا عاشق اینطور چیزاییم که ماوراالطبیه هستند.
تحقیقات بسیاری هم کردم و همونطور که برخی دیگر هم اعتقاد دارند به یکجا ختم میشه همه ی این مسایل
Area51
منطقه ی 51 رازهای بسیاری دارد که تا کنون نیز آشکار نشده.
این منطقه توسط دولت امریکا تحت شدید ترین تدابیر امنیتی محافظت میشه و به بخشهای مختلفی تشیل شده.
داستان از آنجا شروع میشه که که در زمانهای اولیه ریاست هیتلر یک بشقاب پرنده در آلمان سقوط کرد و موجودات فرازمینی آن نیز که در حالت وخیمی به سر میبردند عمل جراحی شدند و زنده نماندند و دانشمندان وقت آلمانی تحقیقات را بر روی جسد موجودات و همچنین برسی و الگو برداری از بشقاب پرنده شروع کردند و نمونه های اولیه ای از بشقاب پرنده را برای ساخت پایه ریزی کردند به صورتی که قرار بود هیتلر از آنها به عنوان تانکهای پرنده استفاده کند که هیتلر کنار رفت و تمامی پروژه به Area51 در امریکا منتقل شد که در 90 مایلی شمال Las Vegas واقع است که کاملا حفاظت شده است و اجازه داده نمیشود از چند مایلی این منطقه عبور کرد.
امریکا تاکنون نمونه های کاملتری از این بشقاب پرنده ها را ساخته است و برخی بیز اعتقاد دارند برخی از بشقاب پرنده هایی که در بعضی جاها دیده میشه از همین منطقه میآیند .

خیلی بحث مفصلی داره اگه بخام بنویسم میتونم تا 20 صفحه هم مطلب بنویسم در مورد همین قضیه اما تا همینجاشو داشته باشید.
باز هم عرض میکنم که تمامی اینها واقعی میباشند و میتونید با کمی جستجو EN به این نتایج برسید.
YouTube را هم سری بزنید کلیپ های شگفت انگیزی از این منطقه 51 دارد.

با تشکر:give_rose:

سلام ایمان جان کارت خیلی درسته. آقا من هم یه چیزایی در مورد منطقه 51 شنیدم اما خیلی کمه اگه می تونید و اگه ارتباطی بین این قضیه با منطقه 51 داره از اطلاعاتتون دریغمون نکنید. داداش

Quick
17-09-09, 14:27
ایمان جان خیلی ممنون از اطلاعات معلومه شمام مثل من خیلی علاقه داری همه چی رو میری EN سرچ میکنی نه . . . ؟ :love:

™Ali
17-09-09, 15:35
دوستان پست های قبلی تاپیک رو حتما بخونید ! مهراد اطلاعات خوبی رو گذاشته ! :11():

Bahador
17-09-09, 16:28
واقعا احتمال این که موجوداتی باشن زیاده و به هیچ عنوان نمیشه این قضیه رو رد کرد.
شاید اگه به صورت معنوی به این حرفم نگاه کنیم میبینیم که خدا این همه کهکشان و سیاره و ستاره رو بیهوده نیافریده
اما خوب داستان هایی هم که در باره برمودا خوندم من جالب بوده.بعضی ها شباهتی به واقعیت ندارن و بعضی ها ذهن آدم رو به بازی میگیره.

™Ali
17-09-09, 16:32
راز مثلث برمودا

در اقیانوس اطلس، منطقه شگفت انگیزی وجود دارد که تاکنون، تعداد زیادی از هواپیماها و کشتی ها، بی آنکه نشانه ای از خود برجای گذارند، به طرز اسرارآمیزی در آنجا ناپدید شده اند.
این منطقه مرگبار که اصطلاحا «مثلث برمودا» یا «مثلث شیطان» نامیده می شود، از شمال به جزیره «برمودا» از باختر به « فلوریدا» و از سوی خاور به نقطه ای از اقیانوس اطلس محدود میشود. حوادث شگفت انگیزی که در این نقطه از عالم اتفاق افتاده، دانشمندان را بر آن داشته است تا در « مثلث برمودا» به مطالعه و کاوش بپردازند و در رابطه با این حوادث، نظریات گوناگون ارائه دهند، ولی این کوشش ها، تا کنون کمکی به حل معما نکرده است.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)مثلث برمودا

در حدود ساعت 5/10 شامگاه 29 ژانویه 1948 هواپیمای بزرگ چهار موتوره بریتانیا موسوم به « استار تایگر» هنگامی که با 26 مسافر و خدمه بر فراز « مثلث برمودا» پرواز می کرد، ناگهان به طرز اسرارامیزی ناپدید شد و دیگر هیچ خبری از آن به دست نیامد.
چند دقیقه قبل، تنها یک پیام رادیویی از خلبان هواپیما دریافت شده بود که اعلام کرده بود « هوا خوب است و هیچ مانعی وجود ندارد»
با این حال، هواپیمای « استار تایگر» ناپدید گردید و معلوم نشد چه بلایی بر سر آن آمد.
در ساعت 45/7 دقیقه بامداد روز 17 ژانویه 1949 کاپیتان با هواپیمای خود از فرودگاهی در جزیره « برمودا» به هوا برخاست تا به «کینگستون» واقع در « جامائیکا» برود، ولی این هوایما نیز هنگام عبور از فراز « مثلث برمودا» به سرونوشت هواپیمای قبلی دچار گردید.
کاپیتان 40 دقیقه پس از پرواز، طی یک تماس رادیویی، وضع هوا را عالی توصیف کرد و با اطمینان گفت که به موقع به « جامائیکا» خواهد رسید.
ولی این آخرین پیامی بود که از خلبان هواپیما دریافت شد و پس از آن، فقط سکوتی اسرار آمیز بر قرار گردید.
برای یافتن این هواپیما، قطعات شکسته آن، و یا حتی آثار روغن و بنزین بر سطح آب که می توانست سرنخی به دست دهد، جستجوی گسترده ای به عمل آمد، لیکن این جستجو کاملا بی فایده بود.
پیش از ناپدید شدن این دو هواپیما، حادثه شگفت انگیزی در مثلث برمودا رخ داده بود که توجه همگان را به خود جلب کرد و در حقیقت وجه تسمیه «مثلث برمودا» از آنجا ناشی شد.
وجه تسمیه «مثلث برمودا»
در روز 5 دسامبر 1945 پنج بمب افکن از نوع «اونجر» به منظور انجام یک پرواز تمرینی که پرواز شماره 19 نامیده می شد، از پایگاه نظامی « فورت لودردیل» واقع در « فلوریدا» به هوا برخاستند . طبق برنامه ، آنها می بایستی یک مسیر مثلث شکل را طی کنند و دوباره به پایگاه بازگردند.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)مثلث برمودا

قبلا ***ین بار جنین تمرینی را انجام داده بودند، از این رو این ماموریت بر ایشان دشوار نبود. از سوی دیگر، خلبانان و خدمه این پنج بمب افکن را افرادی با تجربه و ماهر تشکیل می دادندم. و همه هواپیماها مجهز به بهترین دستاه بی سیم و تجهیزات هوانوردی بودند.
در ساعت 10/2 دقیقه آن روز، هر پنج بمب افکن به هوا برخاستند و با آرایشی زیبا و سرعتی در حدود 200 مایل در ساعت به سوی خاور به پرواز در آمدند.
در ساعت 45/3 دقیقه، حادثه وحشتناکی رخ داد. ستوان «تایلو» فرمانده این اسکادران طی تماس رادیویی با برج مراقبت فریاد زد:
- برج مراقبت … وضع اضطراری پیش آمده … انگار ما از مسیر خود منحرف شده ایم… ما قادر نیستیم زمین را ببینیم… تکرار می کنم … ما قادر نیستیم زمین را ببینیم.
مسئول برج مراقبت پرسید:
- حالا در چه موقعیتی هستید؟
- موقعیت خود را به درستی نمی دانیم … اصلا نمی دانیم کجا هستیم . به نظر میرسد راه را گم کرده ایم.
مسئول برج مراقبت از این سخن بر خود لرزید. چگونه ممکن بود پنج هواپیما، با سرنشینان پر تجربه خود، در شرایطی که هوا کاملا مساعد بود راه خود را گم کنند.
برج مراقبت گفت:
- طاقت داشته باشید. به سوی غرب پرواز کنید.
ستوان « تایلور» پاسخ داد:
- ما اصلا نمی دانیم غرب کجاست… همه دستگاه ها از کار افتاده … همه چیز شگفت انگیز است. هیچ جهتی را نمی توانیم تشخیص دهیم.
حتی اقیانوس شکل دیگری به خود گرفته است…
چند لحظه بعد، دوباره صدای ستوان« تایلور» به گوش ریسید که دیوانه وار فریاد زد:
- ما وارد آب های سفید می شویم … خطر همچون دشنه ای به سوی ما می آید… کمک … کمک …
و این آخرین پیام ستوان « تایلور» بود و صدای او برای همیشه خاموش شد.
مسئولان فرودگاه، وضع اضطراری اعلام کردند و یک هواپیمای « مارتین مرینر» با 13 سرنشین و مجهز به کلیه وسایل نجات از زمین برخاست تا به جستجوی پنج هواپیمای بمب افکن بپردازد، ولی شگفت اینکه این هواپیما نیز به همان سرنوشت پنج بمب افکن دچار گردید و برای همیشه ناپدید شد.
در ساعت 4/7 دقیقه بعد از ظهر آن روز، برج مراقبت نیروی دریایی در « اوپالوکا» پیام ضعیفی دریافت کرد که مربوط به یکی از هواپیماهای پرواز شماره 19 بود. عجیب آن بود که به موجب پیش بینی، موجودی بنزین آخرین هواپیما می بایستی تقریبا دو ساعت پیش تمام شده باشد، در حالی که هنوز در آسمان بود.
سپیده دم روز بعد، 242 فروند هواپیما و 18 فروند کشتی به جستجوی هواپیماهای گمشده پرداختند، ولی اثری از آنها نیافتند. انگار این هواپیماها، قطره ای شده و به درون اقیانوس فرو رفته بودند.
هرگاه فرض کنیم که این پنج هواپیمای بمب افکن، در آسمان با یکدیگر تصادم کرده اند، می بایستی قطعات شکسته هواپیما و یا آثار و علائمی از این تصادم پیدا می شد و از سوی دیگر هنگامی که ستوان«تایلور» وضع اضطراری اعلام کرد، برخی از خدمه هواپیما می توانستند به وسیله چتر نجات، خود را از مهلکه رهایی بخشند، یا پس از سقوط در آب از وسایل ایمنی نظیر تشک های بادی و جلیقه های نجات استفاده کنند، در حالی که معلوم نیست چرا هیچ یک از این اقدامات صورت نگرفت . هواپیمای « مارتین مرینر» که به کمک این پنج هواپیما شتافته بود، به گونه ای ساخته شده بود که می توانست روی آب بنشیند، در حالی که این هواپیما نیز بی آنکه با برج مراقبت تماس بگیرد، به طرز اسرارآمیزی ناپدید شد.
واقعیت حادثه تا به امروز کشف نشده و این ماجرا همچنان در شمار یکی از اسرار حل نشده عالم، باقی مانده است. پس از این رویداد، تعداد زیادی هواپیما و کشتی همراه با سرنشینان آنها در منطقه مثلث برمودا (Only the registered members can see the link) ناپدید شده اند که تا کنون اثری از آنها به دست نیامده است و این حوادث موجب شده که دانشمندان نظریات گوناگون در رابطه با « مثلث برمودا» ارائه دهند.
نظرات دانشمندان در ارتباط با مثلث برمودا
پاره ای از این دانشمندان بر این اعتقادند که از مثلث برمودا، دریچه ای به دنیای دیگر گشوده می شود و این کشتی ها و هواپیماها از آن دریچه به بعد دیگری که برای ما ناشناخته است منتقل می شوند.
و گروهی دیگر گناه این حوادث را به گردن موجودات فضایی می اندازند و می گویند که ساکنان کرات دیگر، کشتی ها و هواپیماها را با سرنشینانش برای تحقیق به کرات خود می برند.
برخی دیگر نیز با توجه به فرضیه فرو رفتن قاره افسانه ای آتلانتیس به زیر آب ، بر این باورند که در اعماق آب های مثلث برمودا، بلور عظیمی وجود دارد که اشعه ای قوی تر از لیزر از آن ساطع می شود و این اشعه کشتی ها و هواپیماها را ذوب می کند. در نقشه های قدیم یقاره ای به نام « آتلانتیس» به چشم می خورد که امروزه اثری از این خشکی وجود ندارد، و دانشمندان حدس می زنند بر اثر وقوع فاجعه ای که ماهیت آن هنوز بر بشر معلوم نیست، در منطقه «مثلث برمودا» به اعماق اقیانوس فرورفته باشد.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مثلث برمودا

موقعیت مثلث برمودا
مثلث برمودا واقعا یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا 80 درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.
وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد. »

مشاهدات و گزارشات
در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها در حالی ناپدید شده‌اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده‌اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده‌اند که حاکی از عدم کنترل آنان بر روی دستگاه و ابزارها بوده است و یا چرخش عقربه‌های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، آن هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده‌اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.
این پیامها رفته رفته ضعیف‌تر و غیرقابل تشخیص‌تر شده و یا سریعا قطع شده‌اند. دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و زمان بوده و دورتر و دورتر شده‌اند. در برخی موارد گزارشها حاکی از آن بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روئیت شده است. همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور گزارش شده است.
در مواردی هم گزارش شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به آن قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده‌اند. در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق‌های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده‌اند.
در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید. “خطری همانند یک خنجر هم اکنون … به سرعت می‌آید … ما نمی‌توانیم فرار کنیم …” در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود، کشتی ناپدید شد.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
مثلث برمودا

علل واقعه
علل فرضی طبیعی
توضیحات و علل فرضی مختلفی درباره حوادث مثلث برمودا ارائه شده است که معمول‌ترین فرضیات بر اساس مرگ غیر طبیعی (زیرا هیچ جسدی تا کنون بدست نیامده است.) بنا شده است. این توضیحات عبارتند از:
جزر و مد ناگهانی دریا در نتیجه زلزله در اعماق دریا ، وزش بادهای مخرب و اختلالات جوی ، گویهای آتشفشان که موجب انفجار هواپیماها می‌شود، گرفتار آمدن در جاذبه یک گرداب یا گردباد که باعث سقوط و انهدام هواپیماها یا انحراف مسیر کشتیها و مفقود شدن آنها در آب می‌شود، تحت تاثیر نیرویی مغناطیسی قرار گرفتن و اختلالات امواج الکترومغناطیسی، ولی این دلایل توجیه قابل قبولی برای ناپدید شدن هواپیماها و کشتیهای متعدد در یک منطقه نیست.
علل فرضی غیر طبیعی
دستگیری و ربوده شدن به وسیله زیردریایی یا بشقاب پرنده‌هایی متعلق به کراتی دیگر که برای تحقیق درباره حیات و زندگی باستان و حال ما انسانها به کره زمین آمده‌اند، می‌تواند علتی غیر طبیعی برای توجیه وقایع باشد.
یکی از عجیب‌ترین پیشنهادات در این مورد بوسیله ادگار کایس ، پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست ، ارائه شده است. به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر ، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت استفاده می‌کردند. به نظر کاین نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی آنها ، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن ابزار و وسایل الکتریکی کشتیها ، هواپیماها و در نهایت نابودی آنها می‌گردد.
ام. ک. جساپ که یک فضانورد ، منجم و متخصص کره ماه است، در کتابش به نام « در مورد بشقاب پرنده‌ها » ابزار می‌دارد که ناپدید شدن کشتیهای مشهور در مثلث برمودا ، به وسیله اجسام پرنده صورت گرفته است. وی مفقود شدن خدمه آنها را نیز به اجسام مزبور ربط می‌دهد. به عقیده جساپ یوفوها هر چه هستند، حوزه مغناطیسی موقتی ایجاد می‌کنند که دارای طرحی یونیزه شده است و می‌تواند باعث متلاشی شدن یا ناپدید شدن هواپیماها و کشتیها گردد. او روی این سوال کار می‌کرد که چگونه نیروی مغناطیسی کنترل شده و می‌تواند باعث نامرئی شدن گردد. نظریه میدان واحد انیشتین او را مجذوب کرده بود. جساپ هر دو اینها را کلیدی می‌دانست برای ظهور و محو شدن ناگهانی بشقاب پرنده‌ها و ناپدید شدن کشتیها و هواپیماها. ولی مرگ امکان ادامه فعالیت و نتیجه گیری را از جساپ گرفت و تحقیقاتش نیمه تمام ماند.
گذشته و آینده برمودا
به نظر می‌رسد که این منطقه طی زمانهای متمادی گذشته نیز در افسانه‌ها به منزله مکانی ترسناک وجود داشته و حتی خیلی قبل از تاریخ کشف آن و بعد از آن تاریخ تا صدها سال با عناوین «دریایی از مقبره‌ها» ، «مثلث شیطان» ، «مثلث مرگ» ، «دریای بدبختی» ، «گورستان آتلانتیک» نامیده می‌شده است.
شومی و بدشگونی مثلث برمودا حتی در عصر فضا نیز باعث تعجب انسانهایی چون کریستف کلمب و فضانوردان آپولو 13 که یکی کاشف در زمین و دیگری در فضاست، شده است.
اینکه چرا وقایع عجیب این منطقه گزارش نمی‌شود، شاید به دلیل ایجاد رعب و وحشت عمومی باشد، شاید هم چون دلیل اصلی وقایع معلوم نیست، اتفاقات مربوطه بازتاب نمی‌یابد. البته در اغلب گزارشات ارائه شده هم سانسورهایی وجود دارد که اصل وقایع را سرپوشیده نگه می‌دارد.
*
آیا این مثلث دوباره قربانیان دیگری می‌گیرد؟
*
آیا بشر موفق به کشف راز آن خواهد شد؟
و بسیاری آیاها و پرسشهای بی جواب دیگر که مسلما در ذهن شما هم وجود دارد.

(Only the registered members can see the link)
منبع
(Only the registered members can see the link)

Bahador
17-09-09, 16:36
یه جا حجت که بن شدن این جملات رو نوشتن:

این جمله آخر اصلا منطقی نیست!!!
مگه ما که وجود داریم به همه سیاره ها رفتیم؟

قطعا اگر این بحث مربوط به UFO ها باشه باید حتما موجوداتی باشن که خیلی قدرتمند هستن.
به هر حال اینکه چرای این منطقه رو انتخاب کردن هم خودش یک معما بزرگه!!!
و اینکه چرا از گذشتگان چیزی در این مورد وجود نداره؟ اگر دقت کنید یه آغاز مشخص داره این گزارشات!!!

M A H R A D
17-09-09, 17:15
و اینکه چرا از گذشتگان چیزی در این مورد وجود نداره؟ اگر دقت کنید یه آغاز مشخص داره این گزارشات!!! این موضوع محدود به زمان خاصی نمیشه و همونطور که توی صفحات اولیه تاپیک هم گفته بودم، حتی کریستف کلمب هم در سفرنامه خودش به این موضوع اشاره کرده.

چیزی که مشخصه اینه که زمینه سفر در زمانهای گذشته به دلیل کمبود امکانات مهیا نبوده و طبیعتا در مورد برمودا هم چیز زیادی از گذشته به ما نرسیده.

سپاس :11():

Bahador
17-09-09, 17:28
این موضوع محدود به زمان خاصی نمیشه و همونطور که توی صفحات اولیه تاپیک هم گفته بودم، حتی کریستف کلمب هم در سفرنامه خودش به این موضوع اشاره کرده.

چیزی که مشخصه اینه که زمینه سفر در زمانهای گذشته به دلیل کمبود امکانات مهیا نبوده و طبیعتا در مورد برمودا هم چیز زیادی از گذشته به ما نرسیده.

خوب حق با شماست اما خوب اشاره دقیقی از دریانوردان حرفه ای نشده!
شما تا حالا از وایکینگ های قطعا چیزایی شنیدی!! اونا توی تمام آبها بودن اما تا به حال داستانی نگفته که این منطقه در اون زمان وجود داشته!!!
از نظر شخصی من (که البته دلیل علمی و منطقی به خاطر کم بودن مطالعاتم ندارم!!!) این مثل برمودا از یه زمان خاصی شروع شده.
و قطعا اگر UFO ها توی این قضیه باشن برای منفعتی این کار رو کردن:yes:
پس اگر شروعی داشته ممکنه پایانی هم داشته باشه

Rasoul_2009
17-09-09, 23:09
نمیشه هیچ نظر علمی رابع این مثلث داد .اما اینکه اونا از ما قوی ترن به طور قطع اینطور نیست چون براساس قران وتمام ادیان انسان بهترین مخلوق خداوندی است . چیز هایی مثل ادم فضایی ممکنه وجود داشته باشه و به این شکل بخوان با ما ارطباط برقرار کنند!

karizma
17-09-09, 23:52
چرا ما هر موجود ناشناخته ایی رو یوفو مینامیم ؟! شاید ادم فضایی نباشن ! شاید ادم زمینی باشن ! تا حالا به این فکر کردین که اگه برق اختراع نمیشد چی میشد ؟ به نظر من قطعا چیز دیگه ای به جای اون اختراع میشد یک نیروی دیگه ! حالا اگه این مسئله رو با مثلث برمودا تطبیق بدیم میشه یک فرضیه تشکیل داد که بر اساس اون در زمان های قدیم مردمی حالا به دلایلی با مردمان دیگه قطع رابطه میکنن و شاید حتی از دست مردم دیگر به اون منطقه مهاجرت میکنن ( افسانه اتلانتیک ) بعد هم میتونن که به سرعت در علم پیشرفت کنن و چون با مردم دیگه ارتباط ندارن علمشون منتشر نمیشه ! قطعا اگه بخوایم اینجوری موضوع رو تفسیر کنیم اینکه اون یوفو هایی که پیدا شده مثله یک انسان 12-15 ساله بوده رو هم توجیح کرد و هم اینکه شاید اون ها هنوز از ادم های دیگه می ترسن یا شاید هنوز نمیخوان علمشون رو منتشر کنن و با استفاده از وسایلی که در طول قرن ها ساختن و ما هیچ اطلاعی از اون ها نداریم ( همونطور که گفتم وقتی برق نباشه قطعا چیز دیگه ای جاشو میگیره ) جلوی دستیابی انسان ها به اون منطقه رو در طول سالیان دراز گرفتن !
ممنون میشم نظرتون رو درباره ی این نظریه بگید

Bahador
18-09-09, 01:05
نمیشه هیچ نظر علمی رابع این مثلث داد .اما اینکه اونا از ما قوی ترن به طور قطع اینطور نیست چون براساس قران وتمام ادیان انسان بهترین مخلوق خداوندی است . چیز هایی مثل ادم فضایی ممکنه وجود داشته باشه و به این شکل بخوان با ما ارتباط برقرار کنند!

خوب با این که قرآن در نوع خودش کتاب کاملیه اما متاسفانه علم ما در حدی نیست که همه چیز رو ازش استخراج کنیم.من خودم اعتقاد دارم اما نباید زندگی رو با قرآن محدود کرد.خدا هم میخواد که ما تحقیق کنیم

چرا ما هر موجود ناشناخته ایی رو یوفو مینامیم ؟! شاید ادم فضایی نباشن ! شاید ادم زمینی باشن ! تا حالا به این فکر کردین که اگه برق اختراع نمیشد چی میشد ؟ به نظر من قطعا چیز دیگه ای به جای اون اختراع میشد یک نیروی دیگه ! حالا اگه این مسئله رو با مثلث برمودا تطبیق بدیم میشه یک فرضیه تشکیل داد که بر اساس اون در زمان های قدیم مردمی حالا به دلایلی با مردمان دیگه قطع رابطه میکنن و شاید حتی از دست مردم دیگر به اون منطقه مهاجرت میکنن ( افسانه اتلانتیک ) بعد هم میتونن که به سرعت در علم پیشرفت کنن و چون با مردم دیگه ارتباط ندارن علمشون منتشر نمیشه ! قطعا اگه بخوایم اینجوری موضوع رو تفسیر کنیم اینکه اون یوفو هایی که پیدا شده مثله یک انسان 12-15 ساله بوده رو هم توجیح کرد و هم اینکه شاید اون ها هنوز از ادم های دیگه می ترسن یا شاید هنوز نمیخوان علمشون رو منتشر کنن و با استفاده از وسایلی که در طول قرن ها ساختن و ما هیچ اطلاعی از اون ها نداریم ( همونطور که گفتم وقتی برق نباشه قطعا چیز دیگه ای جاشو میگیره ) جلوی دستیابی انسان ها به اون منطقه رو در طول سالیان دراز گرفتن !

تئوری جالبه اما خوب اگر همچین علمی دارن و این قدرتشونه که سیستم های ما رو از کار میندازه چرای محدوده کار خودشون رو گسترش ندادن؟

M A H R A D
18-09-09, 01:38
نظریه جالبی هست!

این پست شما منو یاد یک نظریه دیگه انداخت که گفتنش ضرر نداره.

عده ای معتقدند که انسان (یا چیزی شبیه انسان) یکبار در گذشته به بی نهایت رسیده و مجددا از صفر شروع کرده.

منظور از بی نهایت اینه که موفق به انجام کارهایی شدند که در حال حاضر برای ما یک رویاست. مثل سفر در زمان یا حرکت با سرعت نور.

بعد هم به علل مختلف (شاید چیزی مشابه جنگهای اتمی ) زمین رو ترک کردند و به ناکجا رفتند...

دلیلی که برای این نظریه مطرح میشه تمدن های گذشته هست. مثل سومریان یا مصری ها.

و همچنین تصاویر و نقاشی هایی از زمانهای دور که در اونا نقش های عجیبی از پرواز با جسمی شبیه UFO دیده میشه.

نمونه ای از این نقاشی ها رو میتونید اینجا (Only the registered members can see the link)ببینید.

البته یک جمله غیر موثق (!) هم از انیشتین نقل شده که اگه کسی منبعش رو میدونه مارو بی خبر نذاره.

اون میگه :

صاحبان بشقاب پرنده ها انسانهايي هستند كه 20 هزار سال پيش زمين را ترک كرده اند و ما 20 هزار سال از آنها عقب تر هستيم.

توجه : این نظریه فقط یک نظریه هست و من هم اطلاع زیادی دربارش ندارم. قبول کردنش هم راحت نیست!

ببین این برمودا ما رو تا کجاها برد... :cool:

Overclocker
18-09-09, 04:53
به نظر من اصلا چیزی به نام موجودات فضایی وجود نداره !

چون اگر موجودی بود کره زمین به این بزرگی میرفتند جاهای دیگه اش نه اینکه توی مثلث برمودا بیان ! ( حداقل یک جای دیگه هم چنین بود یا .... )

و اینکه این منطقه که اینطوریه میتونه دلیل منطقی و غیر تخیلی داشته باشه .

Bahador
18-09-09, 05:21
به نظر من اصلا چیزی به نام موجودات فضایی وجود نداره !

چون اگر موجودی بود کره زمین به این بزرگی میرفتند جاهای دیگه اش نه اینکه توی مثلث برمودا بیان ! ( حداقل یک جای دیگه هم چنین بود یا .... )

و اینکه این منطقه که اینطوریه میتونه دلیل منطقی و غیر تخیلی داشته باشه .

خوب این هم یه نظریه است.برای بررسی یه موضوع علمی باید چند فرضیه رو با هم مقایسه کرد و بهترین رو انتخاب کرد و اثبات کرد.

karizma
18-09-09, 14:21
تئوری جالبه اما خوب اگر همچین علمی دارن و این قدرتشونه که سیستم های ما رو از کار میندازه چرای محدوده کار خودشون رو گسترش ندادن؟

نمیدونم شاید چیز خاصی توی اون جزیره باشه که اونا فقط قصد حفاظت از اون رو دارن و نمیخوان از اونجا بیرون بیان !

نظریه جالبی هست!

این پست شما منو یاد یک نظریه دیگه انداخت که گفتنش ضرر نداره.

عده ای معتقدند که انسان (یا چیزی شبیه انسان) یکبار در گذشته به بی نهایت رسیده و مجددا از صفر شروع کرده.

منظور از بی نهایت اینه که موفق به انجام کارهایی شدند که در حال حاضر برای ما یک رویاست. مثل سفر در زمان یا حرکت با سرعت نور.

بعد هم به علل مختلف (شاید چیزی مشابه جنگهای اتمی ) زمین رو ترک کردند و به ناکجا رفتند...

دلیلی که برای این نظریه مطرح میشه تمدن های گذشته هست. مثل سومریان یا مصری ها.

و همچنین تصاویر و نقاشی هایی از زمانهای دور که در اونا نقش های عجیبی از پرواز با جسمی شبیه UFO دیده میشه.

نمونه ای از این نقاشی ها رو میتونید اینجا (Only the registered members can see the link)ببینید.

البته یک جمله غیر موثق (!) هم از انیشتین نقل شده که اگه کسی منبعش رو میدونه مارو بی خبر نذاره.

اون میگه :

صاحبان بشقاب پرنده ها انسانهايي هستند كه 20 هزار سال پيش زمين را ترک كرده اند و ما 20 هزار سال از آنها عقب تر هستيم.

توجه : این نظریه فقط یک نظریه هست و من هم اطلاع زیادی دربارش ندارم. قبول کردنش هم راحت نیست!

ببین این برمودا ما رو تا کجاها برد... :cool:

اره منم یه چنین چیزی رو قبلا هم شنیدم ! داخل بحث پایان جهان در سال 2012 که همین بحث در مورد قوم مایا ها بود که میگفتن به حد کمال رسیدن و رفتن !

iman.aghili
19-09-09, 16:20
یادم میاد خیلی وقت پیش یک فیلمی نیگا کردم که طرف یک ماشین زمان میسازه و میره 200 سال بعد و میبینه جنگهای هسته ای شده و ... بعد دوباره میره چندصد سال بعد و میبینه انسانها با اونهمه پیشرفت نیست شدند و انسانهای نخستین دارن واسه خودشون آلونک درست کینند انگار نه انگار که قبلا وجود داشتند.

حالا منم دقیقا با همین موضوع توافق نظر دارم البته کسانی هم میگند که این نظریه ی انیشتین هم بوده.
اگر هم بخایم به نظر قرآن در این مورد توجه کنیم که میگوید ما تمام آسمان را برای انسان آفریدیم میشه گفت که UFO ها همان انسانها هستند که .....
که البته باز هم بعیده که اینهمه کهکشان باشه و موجودات دیگری نباشند.

Computex
19-09-09, 18:40
یادم میاد خیلی وقت پیش یک فیلمی نیگا کردم که طرف یک ماشین زمان میسازه و میره 200 سال بعد و میبینه جنگهای هسته ای شده و ... بعد دوباره میره چندصد سال بعد و میبینه انسانها با اونهمه پیشرفت نیست شدند و انسانهای نخستین دارن واسه خودشون آلونک درست کینند انگار نه انگار که قبلا وجود داشتند.

حالا منم دقیقا با همین موضوع توافق نظر دارم البته کسانی هم میگند که این نظریه ی انیشتین هم بوده.

با سلام.
البته این نظریه نیست. اینیشتین یه حرفی شبیه به این زده که : من نمیدانم در جنگ جهانی سوم مردم با چه سلاح هایی با هم می جنگند اما قطعا میدانم که در جنگ بعد از اون مردم با چوب و سنگ ( و کلا شبیه انسانهای اولیه ) با همدیگه می جنگند!

که این گفته به همین موضوع اشاره میکنه که انسان اگه همینطور پیش بره به نحوی باعث نابودی خودش میشه. حالا میخواد با جنگ افزار ها و سلاح های مخوف پیشرفته باشه یا با این سرعت سرسام آور پیشرفت کامپیوتر که به جایی میرسه که از طرفی انسان تمام امور خودش رو به کامپیوتر ها می سپاره و از طرفی هم کامپیوترها اونقدر پیشرفته میشن که خودشون میتونن تصمیم بگیرن ( هوش مصنوعی ) و این وسط هم کافیه یه وقت به سرشون بزنه که نیازی به انسانها ندارن و خودشون میتونن جهان رو اداره کنن!. اونوقت خودتون تصور کنید چی میشه....!! در این رابطه میتونین فیلم i Robot ( من یک روبات هستم ) رو ببینید که خیلی جالب این موضوع رو منعکس کرده. الیته نظر شخصی من هم در این رابطه اینه که چنین اتفاقی اصلا نمیوفته!

در رابطه با مثلث برمودا هم تصور شخصی من اینه که برخی از جریان مثلث برمودا آگاهی دارن. مثلا شما تصورشو بکنید وقتی ناسا با ماهواره هاش تمام دنیا رو زیر نظر داره اونوقت نمیتونه این اتفاقات عجیب رو رد یابی کنه؟ چند روز پیش در همین فروم یه عکس ماهواره ای که ناسا در لحظه برخورد هواپیماها با برج های دوقلو تجارت جهانی امریکا گرفته بود رو گذاشتم. ( به اینجا مراجعه کنید (Only the registered members can see the link)) حالا به نظر شما وقتی تازه 9 سال پیش ناسا تونسته چنین عکسی رو بگیره آیا به نظر شما همینطور هم نمیتونه رد هواپیماها رو بگیره که از کجا اومدن؟ اونم با این سیستم اطلاعاتی قوی که داره؟ و همینطور نمیتونه ببینه که توی اون نقطه از دنیا ( مثلث برمودا ) چه اتفاقاتی داره میوفته؟ البته همونطور که گفتم اینها نظرات شخصی من بود ولی دوست دارم نظر شما رو هم درباره این موضوع بدونم.

با تشکر.