PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لب تاب

ارمان123
13-11-17, 22:58
سلام تا قیمته یک ملیونو سیصد تومان چه مارکی و چه لب تابی رو پیشنهاد میدید؟ هر چه قویتر بهتر. ممنون.:11():
تا یکو پونصد چی؟

تا دو و نیم تومن رو هم مده نظر قرار بدید. تشکر.

DOOM999
14-11-17, 05:55
ASUS K456UR - D با 8گیگ رم DDR4 و CPU و چیپ گرافیکی مناسب باتوجه به بودجتون

XFXForce
14-11-17, 15:52
با 2.5 من acer e5-575g رو پیشنهاد میدم. i7 / 8GB / 1TB / 940MX

ارمان123
14-11-17, 22:28
ممنون از همگیه دوستان.با حدوده سه تومن این مدل هم هست.
لپ تاپ 15 اينچي ايسر مدل Aspire E5-575G-7850

corei7 16 gig

و این مدل ایسوس.
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل K556UQ - M

core i5 12gig

هر دو یه قیمتن و حدوده سه تومن. کدومشو بگیرم بنظره شما بهتره؟؟؟مسلما کانفیگ ایسر بهتره. ولی مارک ایسوس به نظره من معتبرتره. نظره شما چیه؟؟؟

XFXForce
15-11-17, 00:24
از همه جهات ایسره بهتر هست هم کانفیگ هم پورت ها و خروجی ها و هم کیفیتی،

ایسوس یکی دو سالیه که داره روی مدل های پایینش ( سری کا و ایکس) داره کم کاری میکنه یه جورایی و دوستانی که تو کار تعمیرات لپ تاپ باشن بیشتر متوجه این تفاوت میشن

و بلعکس ایسر چن وقتیه داره خیلی خوب عمل میکنه و دیگه محصولاتش مثل گذشته نیست که کیفیت متوسط رو با قیمت مناسب بده و خیلی روی محصولاتش بیشتر کار میکنه و سری پردیتورش که تو یه جاهایی از محصولات رقباش مثل سری راگ ایسوس هم بهتره.

از ظرف دیگه چون ایسوس جای پاش تو ایران محکم شده واردکننده ها و فروشنده ها سود بسیار بیشتری روش میکشن، حتی لنوو هم اوایل که اومده بود و جا نیفتاده بود قیمت خیلی مناسبی داشت اما الان بیشتر روش سود میشکن نه به اندازه ی ایسوس اما باز مثل قدیم هم نیست.
تو شرایط امروزه بازار ایسر برندیه که هم معتبر و با قدمت هست (بیشتر از حتی ایسوس قدمت داره) هم قیمت بسیار مناسبی تو ایران عرضه میشه.
اون لپ تاپ E5 575G هم قیمتش 2.5 هست با رم 8 و خوشبختانه پورت ام.2 داره و نیازی نیست که دیگه جای رایتر اس اس دی وصل کنین.
به نظرم شما مدل با 8 گیگ رمش رو بگیرین و با اون باقیش یک رم 8 دیگه و یک اس اس دی ام .2 حجم 128 گیگ بهش اضافه کنین که تقریبا 500 میشه و میشه همون 3 تومن.
اینکار به نظرم به صرفه تر هست.
لپ تاپ بسیار خوبیه و من خیلی ازش فروختم و همه راضی بودن. مخصوصا که چهار تا پورت یو اس بی داره (2 تا یو اس بی 3 و یک عدد 2 و یک عدد Type-C)

ahvazdesign
15-11-17, 15:29
تا یک پونصد لنوا هست عالی من خودم استفاده میکنم واسه شرکت هم چنتا خریدم همه راضی بودن اگر اشتباه نکنم idea pad 310 -m بود