PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی یه سریع بازی های ماشینی برای من

0reza666
11-11-17, 15:05
با سلام.

خوب میدونید که من فقط عشق ماشین و ماشین بازیم. اول نید فور اسپید و اونم فقط نید فور اسپید ریوالز

Only the registered members can see the link

بگزریم.

چند روز پیشم فورزا هوریزون3 دانلود و نصب کردم که موفق نشدم بازیش کنم. هرچقدر هم دوستان راهنمایی کردن من انجام دادم بازم نشد.

لطفا یه سریع بازی ماشین سواری برای کامپیوتر کم حجم و پور حجم بهم بگین البته بیشتر مد نظرم بازی های پور حجم و با مشخصات بالا مد نظرمه.

این موردم بگم تا الکی معرفی نکنید تمام بازی های نید فور اسپید از قدیم تا جدید دارم فقط نید فور اسپید 2015 که انلاین بود کرک نشد بازی نکردم و نید فور اسپید پی بک که قراره بیاد ندارم پس این موردا رو معرفی نکنید.

اصل کاری بگم بازی های که کرک شدن معرفی کنید انلاین و سی دی کی اصلا نمیخوام.

اینم هست جی تی ها از اول تا جی تی ای وی دارم اینم معرفی نکنید.

بازم هست مافیا از اول تا مافیا3 دارم.

در نتیجه بازی جنگی ولی ماشین توشه مشکلی نیس معرفی کنید فقط ماشین سواری باشه دیگه. بازم تعکید میکنم بیشتر مد نظرم بازی های پور حجم و سنگین که سیستم

سی پی یو: core i5 4460
گرافیک: جی تی ایکس 950 و 2 گیگ
رم: 16 گیگ

به چالش بکشه میخوام.

amigames
18-11-17, 20:50
من خیلی وقت هست متاسفانه بازی های ماشین سواری انجام نمیدم اما امثال Project Cars 2 و Dirt Rally سوای نمونه هایی که گفتید بخشی از عناوین داغ این سبک این روزها هستن (می تونی لیست بازی های سواری پر فروش فروشگاه استیم هم نگاهی بکنی با این لینک (Only the registered members can see the link=0&tab=TopSellers). لیست بازی های سواری سایت امتیازدهی متاکریتیک هم لینکش این (Only the registered members can see the link) هست)

این روزها محبوب ترین بازی سواری Rocket League هست که فوتبال با ماشین هست گرچه از لحاظ سخت افزاری سیستمتون رو به چالش خاصی نمیکشه بازی سبکی هست نسبتا.

اگه بازی اکشن میخوای که توش رانندگی هم باشه امثال Watch Dogs 2 و Ghost Recon Wild lands هم هستن.

0reza666
24-12-17, 15:39
دانلود کردم بحال نبود پورژه کار. بازی های دیگه هم که معرفی کردی قبلا داشتم و دارم دیگه.

حالا جنگی هم بود مشکلی نیست مصلا همین بازی مافیا 3 و جی تی ای وی هم جنگی هم ماشین سواری دیگه.

بازی هم زیاد سنگین نبود ایب نداره فقط ماشینی باشه.

لطفا بازی های که ماشین سواری توش هست معرفی کنید چه جدید چه قدیم. البته قدیم هارو فکر کنم داشته باشم حضور ذهن الان نیس اسمشون بنویسم.

Meysam_M69
24-12-17, 16:37
دانلود کردم بحال نبود پورژه کار. بازی های دیگه هم که معرفی کردی قبلا داشتم و دارم دیگه.

حالا جنگی هم بود مشکلی نیست مصلا همین بازی مافیا 3 و جی تی ای وی هم جنگی هم ماشین سواری دیگه.

لطفا بازی های که ماشین سواری توش هست معرفی کنید چه جدید چه قدیم. البته قدیم هارو فکر کنم داشته باشم حضور ذهن الان نیس اسمشون بنویسم.

بازی Watch_Dogs 2 بازی سرگرم کننده و خوبیه

0reza666
24-12-17, 16:54
بازی Watch_Dogs 2 بازی سرگرم کننده و خوبیه

خیلی وقت دارمش:whistle:

بعدی...

amigames
29-12-17, 09:30

بازی های اکشن که ماشین سواری هم داشته باشن سوای اونایی که گفتم سری Just Cause و Saints Row هم است. بازی Sleeping Dogs هم به احتمال توی همین سبک هست ولی به احتمال با همه اینا آشنا هستید واسه همون به احتمال باید صبر کنید بازی جدید معرفی بشه عزیز. اگه باز عنوان دیگه ای یادم اومد میگم.