PDA

مشاهده نسخه کامل : از طریق نرم افزار TapaTalk‌به انجمن دسترسی ندارم

mohsen1367
09-11-17, 16:40
سلام
من چند وقتیه که با انجمن توی نرم افزار tapatalk‌ به مشکل برخوردم .

اطلاعیه و نوتیفیکیشن تاپیک ها رو دریافت میکنم و توی نرم افزار میتونم ببینم چه تاپیکهایی آپدیت شده
اما زمانی که روی تاپیک میزنم که مطلب رو بخونم میگه که شما اجازه دسترسی به این انجمن رو ندارید .
مشکل چیه ؟

AMD>INTEL
09-11-17, 16:54
برنامه تاپ تالک را دوباره نصب کنید .

mohsen1367
09-11-17, 18:30
برنامه تاپ تالک را دوباره نصب کنید .

فرقی نکرد

بازم همونه

21419

AMD>INTEL
09-11-17, 18:34
فرقی نکرد

بازم همونه

21419

من به ادمین سایت اطلاع میدم .

M A H R A D
11-11-17, 18:25
سلام
من چند وقتیه که با انجمن توی نرم افزار tapatalk‌ به مشکل برخوردم .

اطلاعیه و نوتیفیکیشن تاپیک ها رو دریافت میکنم و توی نرم افزار میتونم ببینم چه تاپیکهایی آپدیت شده
اما زمانی که روی تاپیک میزنم که مطلب رو بخونم میگه که شما اجازه دسترسی به این انجمن رو ندارید .
مشکل چیه ؟

سلام دوست گرامی

این مشکل رو با انجمن/تاپیک خاصی دارید یا برای همه تاپیک‌ها این پیام رو دریافت می‌کنید؟

سپاس

mohsen1367
13-11-17, 02:09
سلام دوست گرامی

این مشکل رو با انجمن/تاپیک خاصی دارید یا برای همه تاپیک‌ها این پیام رو دریافت می‌کنید؟

سپاس

سلام
انجمن های دیگه که مشکلی ندارم
فقط شهر سخت افزار
کلا به انجمن دسترسی ندارم

mohsen1367
13-11-17, 02:27
الان اومدم انجمن رو توی نرم افزار آنفالو کردم که مجدد فالو کنم شاید مشکل برطرف شه
متاسفانه نشد
چون هر کاری میکنم نمیتونم پیداش کنم
حتی توی سرچ هم میزنم بقیه انجمن های مرتبط رو نشون میده اما اثری از شهر سخت افزار نیست

بازم سلام
نمیدونم چه فرجی شد ؟ چه اتفاقی افتاده که امروز بعد از چند هفته بالاخره موفق شدم باز هم با گوشی بیام تو انجمن
الان دارم با گوشی و نرم افزار tapatalk این کامنت و مینویسم .
با تشکر از همه مدیرای سایت و انجمن [emoji106][emoji106][emoji257]

M A H R A D
14-11-17, 17:22
الان اومدم انجمن رو توی نرم افزار آنفالو کردم که مجدد فالو کنم شاید مشکل برطرف شه
متاسفانه نشد
چون هر کاری میکنم نمیتونم پیداش کنم
حتی توی سرچ هم میزنم بقیه انجمن های مرتبط رو نشون میده اما اثری از شهر سخت افزار نیست

بازم سلام
نمیدونم چه فرجی شد ؟ چه اتفاقی افتاده که امروز بعد از چند هفته بالاخره موفق شدم باز هم با گوشی بیام تو انجمن
الان دارم با گوشی و نرم افزار tapatalk این کامنت و مینویسم .
با تشکر از همه مدیرای سایت و انجمن [emoji106][emoji106][emoji257]

تنظیمات Tapatalk یک بار دیگه به کلی بررسی و بروز شدند، علت فرج این بود :1. (35):

باز اگه هر نوع مشکلی داشتید با ما در میون بذارید.

سپاس :11():

mohsen1367
16-11-17, 01:36
مشکل کماکان وجود داره
اما دائم نیست مثل سری قبل
بگیر نگیر داره
یه دفعه میام لاگین میکنم بدون مشکل کار میکنه
دفعه بعد میام میبینم باز لاگ اوت شده
شانسیه که بزنم وارد شه یا نه ؟ بعضی وختا اصلا وارد نمیشه
ضمنا الان مرورگر کروم گوشی اومدم
چرا مثل سابق بالای صفحه نمینویسه ( باز کردن در برنامه tapatalk )
و اینکه من نمیدونم اگه ایراد از گوشی منه چرا فقط انجمن شهر سخت افزار اینجوریه ؟
اگه ایراد از انجمنه پس چجور این همه کاربر و خود شما مدیران سایت و انجمن مشکلی ندارین ؟
اگه احیانا برنامه دیگه ای استفاده میکنید برای دیدن انجمن ها بگین که منم از همون استفاده کنم.

شرح وقایع :
نرم افزار tapatalk رو باز میکنم . روی ناتیفی ها کلیک میکنم که با ارور مواجه میشم . بقیه انجمن هارو تست میکنم مشکلی ندارند .
میام قسمت انجمن هایی که دنبال کردم می بینم اثری از انجمن شهر سخت افزار نیست .
توی سرچ که میزنم شهر سخت افزار رو اصلا نمیاره بلکه چند انجمن دیگه که مطالب مشابه و مرتبط دارند رو نشون میده .
به ناچار از قسمت چت روم نرم افزار روی انجمن شهر سخت افزار کلیک میکنم . پایین چت روم نوشته که لاگین کنید .
با لاگین کردن وارد انجمن میشم ظاهرن همه چی اوکی هست ولی روی پستها که میرم فقط لودینگ میزنه بدون هیچ نتیجه ای .
برای تست مشکل اینترنت روی انجمن های دیگه میرم که میبینم هیچ ایرادی ندارند .

از نرم افزار میام بیرون دوباره اجرا میکنم که میبینم بازهم از شهرسخت افزار لاگ اوت شدم . دوباره به حالت قبل سعی میکنم عان بشم که ایندفه دیگه جواب نمیده .

شرح تمامی این وقایع رو بصورت ویدئو ارسال میکنم . نمیدونم پیگیری بکنید یا نه اما امیدوارم زودتر مشکل حل بشه .

Only the registered members can see the link

تنظیمات Tapatalk یک بار دیگه به کلی بررسی و بروز شدند، علت فرج این بود :1. (35):

باز اگه هر نوع مشکلی داشتید با ما در میون بذارید.

سپاس :11():

ادمین جان لطفا رسیدگی کن

mohsen1367
14-04-18, 20:54
مشکل کماکان وجود داره
اما دائم نیست مثل سری قبل
بگیر نگیر داره
یه دفعه میام لاگین میکنم بدون مشکل کار میکنه
دفعه بعد میام میبینم باز لاگ اوت شده
شانسیه که بزنم وارد شه یا نه ؟ بعضی وختا اصلا وارد نمیشه
ضمنا الان مرورگر کروم گوشی اومدم
چرا مثل سابق بالای صفحه نمینویسه ( باز کردن در برنامه tapatalk )
و اینکه من نمیدونم اگه ایراد از گوشی منه چرا فقط انجمن شهر سخت افزار اینجوریه ؟
اگه ایراد از انجمنه پس چجور این همه کاربر و خود شما مدیران سایت و انجمن مشکلی ندارین ؟
اگه احیانا برنامه دیگه ای استفاده میکنید برای دیدن انجمن ها بگین که منم از همون استفاده کنم.

شرح وقایع :
نرم افزار tapatalk رو باز میکنم . روی ناتیفی ها کلیک میکنم که با ارور مواجه میشم . بقیه انجمن هارو تست میکنم مشکلی ندارند .
میام قسمت انجمن هایی که دنبال کردم می بینم اثری از انجمن شهر سخت افزار نیست .
توی سرچ که میزنم شهر سخت افزار رو اصلا نمیاره بلکه چند انجمن دیگه که مطالب مشابه و مرتبط دارند رو نشون میده .
به ناچار از قسمت چت روم نرم افزار روی انجمن شهر سخت افزار کلیک میکنم . پایین چت روم نوشته که لاگین کنید .
با لاگین کردن وارد انجمن میشم ظاهرن همه چی اوکی هست ولی روی پستها که میرم فقط لودینگ میزنه بدون هیچ نتیجه ای .
برای تست مشکل اینترنت روی انجمن های دیگه میرم که میبینم هیچ ایرادی ندارند .

از نرم افزار میام بیرون دوباره اجرا میکنم که میبینم بازهم از شهرسخت افزار لاگ اوت شدم . دوباره به حالت قبل سعی میکنم عان بشم که ایندفه دیگه جواب نمیده .

شرح تمامی این وقایع رو بصورت ویدئو ارسال میکنم . نمیدونم پیگیری بکنید یا نه اما امیدوارم زودتر مشکل حل بشه .

Only the registered members can see the link

ادمین جان لطفا رسیدگی کنخب خداروشکر بالاخره بعد یکسال مشکل حل شده [emoji52][emoji52]