PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب و ناراحت کننده با دانلود دیتای بازیهای ps4

ᗩTᗩ
08-11-17, 04:04
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و کاربران محترم / امیدوارم حال همگی خوب باشه

عزیزان یه چند وقتی هست که من با دانلود دیتای بازیهای ps4 مشکل پیدا کردم یعنی وقتی میخوام دیتای
بازی یا آپدیتش رو که از طریق نرم افزار دانلود مثل Internet Download Manager یا Download Accelerator Plus
اقدام به دانلود کنم به هیچ عنوان تا آخر سر دانلود نمیشه و اذیت میکنه .
اذیتهایی مثل کم شدن افتضاح سرعت در حد چند کیلوبایت یا توقف عجیب در بین دانلود و ادامه ندادن یا بدتر اینه
که تموم که میشه باز خود به خود همونو از سر دانلود میکنه ویندوز هم چند بار عوض کردم ولی نشد که نشد انواع نرم افزار
دانلود هم تست کردم که بالا هم نوشتم ولی بازم نشد که نشد دقیقا نمیدونم چیکار کنم تا بتونم دیتاها و آپدیتهارو
مثل بچه آدم دانلود کنه به همین خاطر ازتون خواهشمندم به دادم برسید که مشکل از کجاست و چه طور میشه حلش کرد.
نمونه ای از ارورها و پیغامها :
اولش این ارور رو میده و بعد خود به خود دانلودی که تموم شده یا چند ثانیه مونده
تموم بشه رو دوباره از اول شروع به دانلود میکنه انگار نه انگار که دانلود داشته تموم میشده !!
اگر گزینه YES رو بزنی میره به عکس دوم که وارد سایت میشه و بقیه ماجرا و اگرم NO بزنی
هیچ اتفاقی نمیوفته و در هر دو حالت دانلود یا متوقف میشه یا از سر شروع میکنه یا سرعتش 10 برابر کم میشه
21409
21408

یه نکته مهم : اگر همین دیتاهارو از یه سرور داخلی دانلود کنم مثل آسیاتک یا شاتل لند هیچ مشکلی پیدا نمیکنه و راحت دانلود میشه
واقعا دست بوستون میشم که کمک کنین مشکل رو حل کنم

ᗩTᗩ
08-11-17, 22:36
دوستان یعنی هیچ کس نمیتونه این مشکل رو حل کنه ؟

ᗩTᗩ
11-11-17, 00:00
مشکل ریشه یابی و حل شد ، آفرین به خودم :great:
تایپیک بسته شود لطفا