PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک

ata-gh
08-11-17, 00:24
سلام . دوستان یه سوال داشتم . از یه سایت که دانلود می کنیم ، برای اون سایت فقط آی پی اینترنتیمون معلوم هست یا آی پی خود کامپیوتر هم براشون قابل مشاهده و فهمیدن هست ؟؟

mohsen1367
08-11-17, 01:05
فقط آی پی اینترنت

ata-gh
08-11-17, 09:29
فقط آی پی اینترنت

خیلی ممنون ... دوستان دیگه هم اگه اطلاعات دارن میشه اونا هم اظهار نظر کنن من خیالم راحت شه ؟ چون خیلی مهمه برام
یا اینکه مثلا نمیدونم چی سرچ کنم تو گوگل تا اطلاعاتی با مقالاتی تو این زمینه بتونم بخونم ، تشکر :11():

AMD>INTEL
08-11-17, 09:49
کلا تو مرورگر قسمت لوکیشن را خاموش کنید .

ata-gh
08-11-17, 09:56
کلا تو مرورگر قسمت لوکیشن را خاموش کنید .

اون که خاموشه همیشه ... میدونین قضیه چیه ، دوستم که فیلم آموزشی یه نرم افزار از یه سایت ایرانی خریداری کرده ، لینکاشو به منم فرستاده ... خواستم ببینم من بزنم دانلود بشه برای اونا چه مشخصاتی از من قابل دیدنه ؟ فقط آی پی اینترنتی ( که اون رو با یه قند شکن هم میشه درست کرد ) یا مثلا شناسه کامپیوترم یا چیز دیگه از من برای سایت اونا که از اونجا دانلود می کنم قابل مشاهدست .
البته چیز مهمی هم نیستا ، ولی خوب آدم حوصله دردسر نداره میگه اول کامل یه کاری رو مطمین شم بعد انجام بدم ، ممنون

AMD>INTEL
08-11-17, 10:17
اون که خاموشه همیشه ... میدونین قضیه چیه ، دوستم که فیلم آموزشی یه نرم افزار از یه سایت ایرانی خریداری کرده ، لینکاشو به منم فرستاده ... خواستم ببینم من بزنم دانلود بشه برای اونا چه مشخصاتی از من قابل دیدنه ؟ فقط آی پی اینترنتی ( که اون رو با یه قند شکن هم میشه درست کرد ) یا مثلا شناسه کامپیوترم یا چیز دیگه از من برای سایت اونا که از اونجا دانلود می کنم قابل مشاهدست .
البته چیز مهمی هم نیستا ، ولی خوب آدم حوصله دردسر نداره میگه اول کامل یه کاری رو مطمین شم بعد انجام بدم ، ممنون

خیالتون راحت مشکلی پیش نمیاد . همانطور که دوستمون گفتند