PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید دانگل وایفای

Davood2549
04-11-17, 20:55
درود. من از گوشیم به عنوان مودم استفاده میکنم، بدینصورت که گوشیمو با کابل به کیس وصل میکنم. اما ازین کابل وصل کردن خسته شدم و میخام دانگل وایفای بخرم و به کیسم وصل کنم تا بصورت بیسیم اینترنت گوشیم رو به پی سی برسونم.

لطفا یک مدل دانگل وایفای باکیفیت که نسبت به ارتباط کابلی افت سرعت نداشته باشه معرفی کنید. در مورد بودجه ام هم حتی الامکان ترجیح میدم هزینه کمی خرج کنم. ولی اگه مدلهای ارزان خوب نیست حداکثر تا حدود چهل پنجاه اینا هم میتونم بدم.
در صورت امکان چند مدل خوب در رنج قیمتهای مختلف معرفی کنید. :lol:

AMD>INTEL
04-11-17, 21:04
این پیشنهاد من است
TP-LINK TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless USB Adapter
------------

Davood2549
05-11-17, 17:42
با درود دوباره و تشکر
رفتم نمایندگی تی پی لینک ولی این مدل رو نداشت. مدل مشابهش رو داشت که ظاهرا تنها فرقش نداشتن کابل و این پایه اس. مدلش همینه فقط حرف c از مدلش حذف شده. ۴۵ تومن میداد.
گفت مدل با کابل و پایه اش گیر نمیاد. نمیدونم راست می‌گفت یا نه.
حالا میخاستم نظرتونو بدونم که اینو بخرم یا نه.

چند مدل دیگه هم داشت که سی تومن اینا بود. مدلهای ارزونتر تی پی لینک هم اگه مدل خوبی میشناسید معرفی کنید. مرسی

AMD>INTEL
05-11-17, 18:08
با درود دوباره و تشکر
رفتم نمایندگی تی پی لینک ولی این مدل رو نداشت. مدل مشابهش رو داشت که ظاهرا تنها فرقش نداشتن کابل و این پایه اس. مدلش همینه فقط حرف c از مدلش حذف شده. ۴۵ تومن میداد.
گفت مدل با کابل و پایه اش گیر نمیاد. نمیدونم راست می‌گفت یا نه.
حالا میخاستم نظرتونو بدونم که اینو بخرم یا نه.

چند مدل دیگه هم داشت که سی تومن اینا بود. مدلهای ارزونتر تی پی لینک هم اگه مدل خوبی میشناسید معرفی کنید. مرسی

باید مدلش رو بگید .

Davood2549
05-11-17, 19:54
باید مدلش رو بگید .
این بود فک کنم:
Only the registered members can see the link!/tab-techspecs/

ساری. من اشتباه کردم. نمیدونم چرا فک کردم مدل با کابل و پایه رو پیشنهاد کردید.

AMD>INTEL
05-11-17, 20:52
این بود فک کنم:
Only the registered members can see the link!/tab-techspecs/

ساری. من اشتباه کردم. نمیدونم چرا فک کردم مدل با کابل و پایه رو پیشنهاد کردید.

این مدلی که نوشتم در سایت ها و فروشگاه ها موجوده

Davood2549
10-11-17, 08:08
این پیشنهاد من است
TP-LINK TL-WN722N 150Mbps High Gain Wireless USB Adapter
------------
تشکر. همین رو خریدم 45 تومن و راضی هم هستم.

برخلاف گفته فروشنده یک کابل یو اس بی باکیفیت هم داخل جعبه اش بود.

یک سوال دیگه هم داشتم. با این کارت شبکه میشه همزمان به دو جا وصل شد؟ مثلا همزمان هم به یک پی سی دیگه که وایفای داره وصل باشه(برای بازی)، هم به گوشی(برای اینترنت).

AMD>INTEL
10-11-17, 10:05
تشکر. همین رو خریدم 45 تومن و راضی هم هستم.

برخلاف گفته فروشنده یک کابل یو اس بی باکیفیت هم داخل جعبه اش بود.

یک سوال دیگه هم داشتم. با این کارت شبکه میشه همزمان به دو جا وصل شد؟ مثلا همزمان هم به یک پی سی دیگه که وایفای داره وصل باشه(برای بازی)، هم به گوشی(برای اینترنت).

من متوجه منظورتون نشدم
این دانگل
{Ad-hoc}که بدون نياز به Access Point و تجهیزات دیگه ( تنها با کارت شبکه وایرلس ) سیستم هامون رو به هم متصل میکنیم.

را‌ه‌اندازی شبکه بی‌سیم به صورت ad hoc یکی از روش‌های پر کاربرد در منازل و دفاتر اداری کوچک می‌باشد که با توجه به سادگی پیاده سازی آن، به راحتی توسط کاربران عادی قابل انجام است. لذا در صورتیکه نیاز به سرعت بالا در انتقال اطلاعات بین کامپیوترها ندارید، شک نکنید که بهترین گزینه همین روش ad hoc می‌باشد.

Davood2549
10-11-17, 10:55
ببینید با این دانگل که خریدم از نت گوشیم استفاده میکنم. یعنی دانگل پشت کیس وصل کردم و پی سیم به نت گوشی وصل میشه.

حالا یک کامپیوتر دوم هم توی خونه داریم. میخام همزمان هم بین دو کامپیوتر ارتباط شبکه ای باشه و بازی شبکه ای(بازی آفلاین منظورمه، مثلا RE5) بکنیم. هم اتصال اینترنت برقرار باشه.
ینی هربار که بازی شبکه ای میخایم لازم نباشه نت پی سی رو قطع کنم.

برای این منظور یک عدد دانگل دیگه هم برای پی سی دوم بخرم این کار رو انجام میده؟
چون در ابتدا خواستم با کابل دو پی سی رو به هم وصل کنم ولی همونطور که در تاپیک دیگه خدمتتون عرض کردم نشد با کابل شبکه شون کنم.

AMD>INTEL
10-11-17, 12:08
ببینید با این دانگل که خریدم از نت گوشیم استفاده میکنم. یعنی دانگل پشت کیس وصل کردم و پی سیم به نت گوشی وصل میشه.

حالا یک کامپیوتر دوم هم توی خونه داریم. میخام همزمان هم بین دو کامپیوتر ارتباط شبکه ای باشه و بازی شبکه ای(بازی آفلاین منظورمه، مثلا RE5) بکنیم. هم اتصال اینترنت برقرار باشه.
ینی هربار که بازی شبکه ای میخایم لازم نباشه نت پی سی رو قطع کنم.

برای این منظور یک عدد دانگل دیگه هم برای پی سی دوم بخرم این کار رو انجام میده؟
چون در ابتدا خواستم با کابل دو پی سی رو به هم وصل کنم ولی همونطور که در تاپیک دیگه خدمتتون عرض کردم نشد با کابل شبکه شون کنم.

با کابل به راحتی میتونی شبکه کنید دو کامپیوتر رو