PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید پرینتر/تا500

rahman4
01-11-17, 12:34
سلام دوستان
لطفا یک پرینتر معرفی کنید که کم خرج باشه! برای کارهای بسیار سبک میخوام مثلاً ماهی 50برگه باهاش چاپ میکنم.

XFXForce
01-11-17, 21:13
جوهر افشان یا لیزری؟ رنگی میخواین یا سیاه سفید؟

AMD>INTEL
01-11-17, 21:27
سلام دوستان
لطفا یک پرینتر معرفی کنید که کم خرج باشه! برای کارهای بسیار سبک میخوام مثلاً ماهی 50برگه باهاش چاپ میکنم.

این پرینتر لیزری از HP انتخاب بسیار خوبیه . برای سه افیس کوچک خرید کردم از این مدل و به خوبی کار کردند تا به حال
HP LaserJet P1102

علی حسنی
01-11-17, 22:23
سلام دوستان

کم خرج یعنی چی ؟ تو تیراژ کار شما این زیاد مهم نیست ، قیمت مصرفی تونر و کاغذ که زیر 25 تومن در میاد (به ازای هر پرینت )

ولی در کل قطعات و مواد مصرفی پرینتر های HP ارزونتر از بقیه مارکها هستند که می تونید یکی از مدلها مثل همون 1102 یا مدل M102 رو خریداری کنید

اگه رنگی هم بخواید که برای شما لیزری مناسب هست که متاسفانه قیمت تونر مصرفی اون زیاده و پرینت هاتون گرون در میان

rahman4
01-11-17, 23:26
جوهر افشان یا لیزری؟ رنگی میخواین یا سیاه سفید؟

سیاه و سفید
جوهرافشان یا لیزری فرق نميکنه ولی فکر کنم برای سیاه و سفید لیزری انتخاب بهتری باشه.

- - - Updated - - -

این پرینتر لیزری از HP انتخاب بسیار خوبیه . برای سه افیس کوچک خرید کردم از این مدل و به خوبی کار کردند تا به حال
HP LaserJet P1102

چند کاره گیر نمیاد با این بودجه؟

rahman4
01-11-17, 23:29
کم خرج یعنی چی ؟ تو تیراژ کار شما این زیاد مهم نیست ، قیمت مصرفی تونر و کاغذ که زیر 25 تومن در میاد (به ازای هر پرینت )

ولی در کل قطعات و مواد مصرفی پرینتر های HP ارزونتر از بقیه مارکها هستند که می تونید یکی از مدلها مثل همون 1102 یا مدل M102 رو خریداری کنید

اگه رنگی هم بخواید که برای شما لیزری مناسب هست که متاسفانه قیمت تونر مصرفی اون زیاده و پرینت هاتون گرون در میان

منظورم از کم خرج همون هزینه شارژ کارتریج بود، رنگی هم نمیخوام. : )

XFXForce
02-11-17, 08:08
دستگاه Rico 150su یک سه کاره خوب با بودجه 400 تومان هست.

AMD>INTEL
02-11-17, 10:28
سیاه و سفید
جوهرافشان یا لیزری فرق نميکنه ولی فکر کنم برای سیاه و سفید لیزری انتخاب بهتری باشه.

- - - Updated - - -

HP LaserJet Pro MFP M26a Multifunction Printer
چند کاره گیر نمیاد با این بودجه؟

HP LaserJet Pro MFP M26a Multifunction Printer