PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره بازی Forza Horizon 3 برای کامپیوتر

0reza666
01-11-17, 12:05
با سلام.

خوشبختانه سیستمم که این بازی میکشه. چون سیستم مورد نیازش اینه در گوگل جستجو کردم پیدا کردم.

حداقل سیستم مورد نیاز :
Architecture: x64
Keyboard: Integrated Keyboard
Mouse: Integrated Mouse
DirectX: DirectX 12 API, Hardware Feature Level 11
Memory: 8 GB
Video Memory: 2 GB
Processor: i5 3570 3.4GHz
Graphics: NVIDIA GTX 750 Ti | AMD R7 250X
سیستم پیشنهادی :
Memory: 12 GB
Video Memory: 4 GB
Processor: i7 3820 3.6GHz
Graphics: NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060 | AMD R9 290X or AMD RX 480

خوب سوال اصلیم اینه کسی واقعا این بازی. بازی کرده؟

چون در گوگل من پیدا کردم کرک شده ولی یه راهای باید رفت که اصلا دردسره و گیج کننده بخاطر همین من اصلا این بازی دانلود نکردم؟

کسی واقعا این بازی. بازی کرده؟ نسخه فیت گیل نیومده بدون دردسر این بازی. بازی کنیم؟

نسخه کوری پعک امده با همون نسخه اصلی که اولین بار امده بود و هر دو نسخه باید راهای رفت که ادم پشیمون میشه.

میشه دوستان راهنمایی کنن لطفا

- - - Updated - - -

دوستان بلخره نسخه فیت گیل امده یا نه؟

میشه یکی از دوستان در سایت های خارجی بگرده بلکه شاید نسخه فیت گیل امده باشه چون من دنبال این نسخه میگردم.

Meysam_M69
01-11-17, 14:29
با سلام.

خوشبختانه سیستمم که این بازی میکشه. چون سیستم مورد نیازش اینه در گوگل جستجو کردم پیدا کردم.

حداقل سیستم مورد نیاز :
Memory: 8 GB
Video Memory: 2 GB
Processor: i5 3570 3.4GHz
Graphics: NVIDIA GTX 750 Ti | AMD R7 250X
سیستم پیشنهادی :
Memory: 12 GB
Video Memory: 4 GB
Processor: i7 3820 3.6GHz
Graphics: NVIDIA GTX 970 or NVIDIA GTX 1060 | AMD R9 290X or AMD RX 480

خوب سوال اصلیم اینه کسی واقعا این بازی. بازی کرده؟

چون در گوگل من پیدا کردم کرک شده ولی یه راهای باید رفت که اصلا دردسره و گیج کننده بخاطر همین من اصلا این بازی دانلود نکردم؟

کسی واقعا این بازی. بازی کرده؟ نسخه فیت گیل نیومده بدون دردسر این بازی. بازی کنیم؟

نسخه کوری پعک امده با همون نسخه اصلی که اولین بار امده بود و هر دو نسخه باید راهای رفت که ادم پشیمون میشه.

میشه دوستان راهنمایی کنن لطفا

- - - Updated - - -

دوستان بلخره نسخه فیت گیل امده یا نه؟

میشه یکی از دوستان در سایت های خارجی بگرده بلکه شاید نسخه فیت گیل امده باشه چون من دنبال این نسخه میگردم.
سلام اره من بازی کردم هم نسخه غیر فشرده و هم نسخه کورپک فشرده واسه هر جفتشون باید اونکارارو انجام بدی تا بتونی بازی کنی فقط اگه نسخه ک.رپک دانلود کنی راحتر از اون نسخه غیر فشرده میتونی بازی اجرا کنی مراحلی واسه اجرا بازی نیازی نیست انجام بدی اگه نسخه فشرده کورپک دانلود کنی من میتونم کمکت کنم تا بازی اجرا کنی
میتونی از لینک زیر بازی دانلود کنی و مراحل اجرا بازی در زیرش توضییح داده شده اگه جایی به مشکلی خوردی من راهنماییت میکنم
Only the registered members can see the link

Meysam_M69
01-11-17, 14:57
بعد از اینکه دیتای بازی ریختی داخل هاردت از ستینگ ویندوز developer mode فعال کن بهد برو داخل پوشه بازی روی فایل auto_fh3.V7
بصورت run as administrator کیلک کن بعد عدد 3 بزن و اینتر کن و بعدش y بزن اگه فعالسازی انجام بشه برنگ سبز دز میاد و ایکون بازی روی دسکتاپ ظاهر میشه
میتونی وارد بازی بشی و حتما باید اکانت مایکروسافت داشته باشی چون داخل بازی باید وارد کنی بعدش وارد بازی میشه فقط هم برای اولین باری نیازه اینکارارو انجام بدی بعدش میتونی developer mode به حالت قبل برگردونی و از اکانت مایکروسافتت خارج بشی

Meysam_M69
01-11-17, 15:08
جهت خارج شدن از اکانت مایکروسافت از طریق setting ویندوز بخش Account میتونی ازش خارج بشی که موقعه لاگین شدن ویندوز نیازی به وارد کردن پسورد نباشه

0reza666
09-11-17, 17:35
جهت خارج شدن از اکانت مایکروسافت از طریق setting ویندوز بخش Account میتونی ازش خارج بشی که موقعه لاگین شدن ویندوز نیازی به وارد کردن پسورد نباشه

یه مشکلی هست در توضیحات بازی یعنی طریقه نصب گفته شده developer mode فعال کنیم و برای این کار به Settings سپس Update & Security و در نهایت developer mode را فعال نمایید.

خوب من میرم اینکارو میکنم ویندوزم فکر کنم مشکل داره این ارور میده

من شب ها اینترنت رایگان دارم و اخرین پارت از این بازی امشب دانلود میکنم و فردا باید بازی نصب کنم. اکاند مکرو سافتم دارم دو تا هم دارم.

حالا با این ارور چه کنم. خودم حس میکنم چون به هر طریقی که تو گوگل راهنمایی کردن ابدیت کردن ویندوز بستم اینطوری شده الانکه نمیدونم چه راهای رفتم تو تنضیمات تو ریجستری معلوم نیس.

یعنی با وجود این ارور فردا من برای نصب این بازی به مشکل بر نمیخورم؟ اینترنت رایگان شب ها از ساعت 3 شب تا 8 صبح مشکلی نیس ولی وقتی که برای این بازی گذاشتم و شب ها بیدار شدم چی نمیخوام تلاشم بی سمر باشه و میخوام این بازی. بازی کنم.

Meysam_M69
09-11-17, 17:42
اون ارور مشکلی نداره فقط بزار رو گزینه developer mode باشه
اگه میخوای ارور نده با مراجعه به
setting
apps
apps & features
manage optional features
add a feature
از لیست زیرش بسته Windows developer mode دانلود و نصب کنی تا ارور نده
21416

0reza666
09-11-17, 17:51
خوب اگه مشکلی نیست عالیه ولی محض احتیاط کاری که گفتی انجام دادم چیزی برای نصب نمیاد

ایا مشکلی نیست؟

Meysam_M69
09-11-17, 18:01
خوب اگه مشکلی نیست عالیه ولی محض احتیاط کاری که گفتی انجام دادم چیزی برای نصب نمیاد

ایا مشکلی نیست؟
رو گزینه add feature کلیک کن برو داخلش لیستی از مجموعه فونتها میاد که اخر لیست گزینه مربوطه هستش
21417
در ضمن قسمت developer mode به sideload mode تغییر بده

0reza666
09-11-17, 18:03
خوب دو تا عکس گذاشتم که برات عکس اول ببین من رو add feature کلیک میکنم میره جلو بعد عکس دومی ببین خالیه چیزی نیست.

Meysam_M69
09-11-17, 18:10
خوب دو تا عکس گذاشتم که برات عکس اول ببین من رو add feature کلیک میکنم میره جلو بعد عکس دومی ببین خالیه چیزی نیست.
اون قسمتی که گفتم تغییر بده انجام بده ببین میاد
داخل عکس نگاه کن ببین من نصبش کردم ولی نمیدونم و اسه شما چرا اون لیست نیست
21418

0reza666
09-11-17, 18:16
نیست شاید بخاطر اینکه ویندوز من جدیده؟

چون من از داخل محیط ویندوز بیلد و ویندوز ارتقاء دادم و الان جدیدترین ویندوز هست.

ایا بخاطر این مسعله نیست؟

این نصب دارم.

0reza666
10-11-17, 07:55
.

بازی نصب شد همه چیز اوکی کردم وارد اکاندم در ماکرو سافت شدم و کارهای که گفتی انجام دادم. وارد ایکس باکس که باید اکاند مکروسافت بهش بدی کردم اینجارو نگفته بودیا بگزریم.

اینم امد که بله زدم

راستی من رو فایل auto_fh3.V7 کلیک نکردم بعد نصب خودش امد شماره 3 زدم بعد y زدم نصب شدا گفتم این موردم بگم.

بازی با شورتکات Forza Horizon 3 که دو تا هم اسم هستن و با هر دو تست کردم میره جلو و میشه تنضیمات ویدیو و ... وقتی میزنم کانفینک یعنی بریم جلوتر عکس دسته ایکس باکس میاد چند دقیقه میمونه بعد پرت میشه بیرون چه باید کرد؟

پایینرین تنضیمات و پایینترین رزولیشن هست. دلیل چیه کی اینطوری میشه. اصلا داخل بازی نمیره؟

راستی این بازی 3 تا شورتکات داره.

با این میرم OpusRelease این ارور دیگه نمیاد

ولی خوب باز داخل بازی نمیره.

البته اینار عکس اینطوری و نوشته داره روش

باز اینتر بزنم عکس دسته ایکس باکس میاد چند دقیقه میمونه و هیچی. تمام پیش نیاز های بازی هم نصب هست

ویندوز هم جدید جدیده.

بازی هم از اینجا دانلود کردم

سایت معتبریه.

دوستان لطفا راهمایی کنید.

Meysam_M69
10-11-17, 15:57
بازی نصب شد همه چیز اوکی کردم وارد اکاندم در ماکرو سافت شدم و کارهای که گفتی انجام دادم. وارد ایکس باکس که باید اکاند مکروسافت بهش بدی کردم اینجارو نگفته بودیا بگزریم.

اینم امد که بله زدم

راستی من رو فایل auto_fh3.V7 کلیک نکردم بعد نصب خودش امد شماره 3 زدم بعد y زدم نصب شدا گفتم این موردم بگم.

بازی با شورتکات Forza Horizon 3 که دو تا هم اسم هستن و با هر دو تست کردم میره جلو و میشه تنضیمات ویدیو و ... وقتی میزنم کانفینک یعنی بریم جلوتر عکس دسته ایکس باکس میاد چند دقیقه میمونه بعد پرت میشه بیرون چه باید کرد؟

پایینرین تنضیمات و پایینترین رزولیشن هست. دلیل چیه کی اینطوری میشه. اصلا داخل بازی نمیره؟

باز اینتر بزنم عکس دسته ایکس باکس میاد چند دقیقه میمونه و هیچی. تمام پیش نیاز های بازی هم نصب هست

ویندوز هم جدید جدیده.

سایت معتبریه.

در مورد اکانت xbox تو پیغام خصوصی بهت گفتم وقتی وارد بازی شدی کادر سبز رنگی میاد که باید اکانت مایکروسافت وارد کنی
وقتی اکانت مایکروسافت وارد کردی یکبار از بازی خارج شو و اتصال اینترنت قطع کن و بازی بصورت run as administrator اجرا کن

Meysam_M69
10-11-17, 15:57

اینم امد که بله زدم

ویندوز هم جدید جدیده.

سایت معتبریه.

در مورد اکانت xbox تو پیغام خصوصی بهت گفتم وقتی وارد بازی شدی کادر سبز رنگی میاد که باید اکانت مایکروسافت وارد کنی
وقتی اکانت مایکروسافت وارد کردی یکبار از بازی خارج شو و اتصال اینترنت قطع کن و بازی بصورت run as administrator اجرا کن
درضمن developer mode یادت نره قبل از اینکه وارد پنجره cmd بشی تا عدد ۳ و حرف y وارد کنی developer mode باید فعال کنی

Meysam_M69
10-11-17, 16:02
نیست شاید بخاطر اینکه ویندوز من جدیده؟

چون من از داخل محیط ویندوز بیلد و ویندوز ارتقاء دادم و الان جدیدترین ویندوز هست.

ایا بخاطر این مسعله نیست؟

این نصب دارم.

ویندوز منم اخرین ورژن ۱۷۰۹ هستش ولی اونا باید اونجا باشه

0reza666
10-11-17, 16:06
هرکاری کردم نشد همه کارهای که گفتی انجام دادم.

بازی حذف و الان دوباره دارم نصب میکنم و ایندفعه میخوام با یه اکاند دیگه که در ماکرو سافت دارم برم. فکر نکنم بازم درست بشه.

بله میدونم تا اخر نصب بازی developer mode فعاله. اما بازم نمیشه. اخه دیگه مشکل کجا میتونه باشه:1. (28):

Meysam_M69
10-11-17, 16:08
هرکاری کردم نشد همه کارهای که گفتی انجام دادم.

بازی حذف و الان دوباره دارم نصب میکنم و ایندفعه میخوام با یه اکاند دیگه که در ماکرو سافت دارم برم. فکر نکنم بازم درست بشه.

بله میدونم تا اخر نصب بازی developer mode فعاله. اما بازم نمیشه. اخه دیگه مشکل کجا میتونه باشه:1. (28):

بعد از نصب بازی اون پنجره cmd اومد ببندش برو از داخل پوشه بازی بصورت run as administrator اجراش کن
در ضمن از اکانت قبلی مایکروسافتت خارج شو ولی فرقی نمیکنه با همین دوباره امتحان کن اکانت جدید نزن چون وقتی اکانتتو وارد کردی وارد بازی شده پس مشکلی نیست

0reza666
10-11-17, 17:50
بعد از نصب بازی اون پنجره cmd اومد ببندش برو از داخل پوشه بازی بصورت run as administrator اجراش کن
در ضمن از اکانت قبلی مایکروسافتت خارج شو ولی فرقی نمیکنه با همین دوباره امتحان کن اکانت جدید نزن چون وقتی اکانتتو وارد کردی وارد بازی شده پس مشکلی نیست

ایندفعه دیگه 3 میزنم قرمز میشه و شورتکات امد کلیک میکنم بازی اجرا بشه این ارور میاد؟

من شانس ندارم این بازی. بازی کنم؟ حالا چه باید کرد؟

0reza666
10-11-17, 19:29
خوب اون ارور با

حل شد ولی باز همنطوری هست چه کنم تو لود هست و نمیره تو بازی

Meysam_M69
10-11-17, 19:31
خوب اون ارور با

حل شد ولی باز همنطوری هست چه کنم تو لود هست و نمیره تو بازی
بصورت افلاین هم امتحان کردی

0reza666
10-11-17, 19:38
اره هرکاری گفتی انجام دادم ولی باز همینطوری تو لود میمونه. عجب گیری کردیما:1. (28):

Meysam_M69
10-11-17, 19:52
اره هرکاری گفتی انجام دادم ولی باز همینطوری تو لود میمونه. عجب گیری کردیما:1. (28):
اونجا نمیدونم چرا واسه شما گیر میکنه وارد بازی نمیشه چون شما الان تمام کارها درست انجام دادید وارد بازی شدید ولی اونجا نمیدونم مشکل از کجاست البته اون 0 تا 100 یکم زمان میبره پر بشه و بعدش کمی صبر کن شاید رفت داخل بازی
در ضمن شما وقتی بازی نصب کردی قبل از اینکه کاری انجام بدی یه ایمیج از دیتای خام بازی میگرفتی که هی مجبور نشی پاک کنی و دوباره نصب کنی چون نصب بازی زمانبره
اونوقت هر وقت خواستی بازی پاک کنی و دوباره نصب کنی میتونی دیتا کپی کنی که خیلی سریعتر انجام میشه

0reza666
10-11-17, 20:40
اون ۱۰۰ درصد که راحت میره بعد اون عکس دسته ایکس باکس میاد هرچقدر هم وایسم داخل نمیره. ۲ بار نصب کردم معلوم نیس مشکل از کجاست؟

شیطونه میگه برم فورزا موتور اسپرت۶ دانلود کنا

Meysam_M69
10-11-17, 20:52
اون ۱۰۰ درصد که راحت میره بعد اون عکس دسته ایکس باکس میاد هرچقدر هم وایسم داخل نمیره. ۲ بار نصب کردم معلوم نیس مشکل از کجاست؟

شیطونه میگه برم فورزا موتور اسپرت۶ دانلود کنا
داخل سایت دانلود ها که بازی دانلود کردی قسمت نظراتش مشکلت بگو شاید دوستانی باشن همچین مشکلی داشته بودن راه حلی بهت معرفی کنن.

Meysam_M69
10-11-17, 21:22
این روش تست کن
برو داخل پوشه بازی پوشه OpusDev از اونجا فایل LaunchFinal بصورت run as adaministrator اجرا کن ببین از این روش وارد بازی میشه.

0reza666
10-11-17, 21:38
داخل سایت دانلود ها که بازی دانلود کردی قسمت نظراتش مشکلت بگو شاید دوستانی باشن همچین مشکلی داشته بودن راه حلی بهت معرفی کنن.

اینکارو کردم قبلا نظراتم خوندم اما هیچی.

اینکارک کردم نشد.

این میاد ولی خوب رد میشه اینتر بزنم.

بعد اینا امد

چی میگین؟ بعد رفت جلو باز همون شد.

اخه واقعا مشکل میتونه کجا باشه؟ شماکه هرکای گفتین من انجام دادم. اخه داخل بازی میرفت کرش میشود ارور میداد یه چیزی اینطوری شده واقعا خودمم در تعجبم.

Meysam_M69
10-11-17, 22:01

اینکارک کردم نشد.

بعد اینا امد

اخه واقعا مشکل میتونه کجا باشه؟ شماکه هرکای گفتین من انجام دادم. اخه داخل بازی میرفت کرش میشود ارور میداد یه چیزی اینطوری شده واقعا خودمم در تعجبم.
من که گفتم یکبار وارد بازی شدی بعد از اینکه اکانت مایکروسافت وارد کردی از بازی خارج شو و دفعه بعد بصورت افلاین وارد شو

- - - Updated - - -

اینکارک کردم نشد.

بعد اینا امد

من که گفتم یکبار وارد بازی شدی بعد از اینکه اکانت مایکروسافت وارد کردی از بازی خارج شو و دفعه بعد بصورت افلاین وارد شو

0reza666
10-11-17, 22:04
همینکارو کردم الان گفتی دوباره برو اینطوری شده. چرا حرفم باور نمیکنی:1. (27):

Meysam_M69
10-11-17, 22:14
یکبار سیستم ریستارت کن دوباره بصورت افلاین امتحان کن ببین چی میشه

0reza666
10-11-17, 23:10
یکبار سیستم ریستارت کن دوباره بصورت افلاین امتحان کن ببین چی میشه

با اون ویدیوی که گذاشتم راحت میشه باز بازی اول نصب کرد و مراحل 3 و y زد افلاین هم رفتم همین اخرین پیامت رفتم با اون فایل باز تو لود اخر که دیگه میخواد وارد بازی بشه نرفت گیر میکنه همینطوریه.

میترسم فورزا موتور اسپرت 6 دانلود کنم اونم اینطوری بشه؟

شاتل لند | شاتل لند | عدم دسترسی (Only the registered members can see the link)

؟

0reza666
11-11-17, 19:14
.

اخر نشد این بازی. بازی کنم.

اگه میگفتیم سیستم ضعیفه باز یه چیزی.

سیستمم که ضعیف نیست.

من همزمان تسک منیجرم تست کردم مصرف سی پی یو 60 تا 80 درصد. مصرف رم 6 تا 8 گیگ و مصرف گرافیک چون هر کس ویندوز10 جدید داشته باشه وضعیت گرافیکم اون قسمت اضافه شده و گرافیک هم 60 تا 80 درصد همین.

بازی مراحل میره از نظر تنضیمات و ... ولی تا اخر بازی میخواد بره تو و پنجره لود حی میچرخه و گیر میکنه تو لود و بعد چند دقیقه یهو خودش پنجره بسته میشه. اخه مشکل کجا میتونه باشه.

خوب میدونید هر بازی یه حداقل و یه سیستم پیشنهادی داره حداقل باید حتما اون سیستم داشت تا تونست بازی. بازی کرد پیشنهادی که هرکس میخواد 4k بازی کنه هست.

تو گول سیستم مورد نیاز این بازی پیدا نکردم

.
.
.
.
.
.

اما سیستم پیشنهادی این هست

سیستم عامل: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101
پردازنده: Intel Core i7 3820 @ 3.6GHz
حافظه (رم): 12GB
کارت گرافیک: GeForce GTX 970 or GTX 1060 / Radeon R9 290X or RX 480
حافظه گرافیکی: 4GB
فضای مورد نیاز: 55GB

واقعا مشکل میتونه کجا باشه چطور میتونم فورزا بازی کنم؟

Meysam_M69
11-11-17, 19:44
اخر نشد این بازی. بازی کنم.

اگه میگفتیم سیستم ضعیفه باز یه چیزی.

سیستمم که ضعیف نیست.

من همزمان تسک منیجرم تست کردم مصرف سی پی یو 60 تا 80 درصد. مصرف رم 6 تا 8 گیگ و مصرف گرافیک چون هر کس ویندوز10 جدید داشته باشه وضعیت گرافیکم اون قسمت اضافه شده و گرافیک هم 60 تا 80 درصد همین.

بازی مراحل میره از نظر تنضیمات و ... ولی تا اخر بازی میخواد بره تو و پنجره لود حی میچرخه و گیر میکنه تو لود و بعد چند دقیقه یهو خودش پنجره بسته میشه. اخه مشکل کجا میتونه باشه.

خوب میدونید هر بازی یه حداقل و یه سیستم پیشنهادی داره حداقل باید حتما اون سیستم داشت تا تونست بازی. بازی کرد پیشنهادی که هرکس میخواد 4k بازی کنه هست.

تو گول سیستم مورد نیاز این بازی پیدا نکردم

.
.
.
.
.
.

اما سیستم پیشنهادی این هست

سیستم عامل: Windows Anniversary Edition 64-bit 14393.101
پردازنده: Intel Core i7 3820 @ 3.6GHz
حافظه (رم): 12GB
کارت گرافیک: GeForce GTX 970 or GTX 1060 / Radeon R9 290X or RX 480
حافظه گرافیکی: 4GB
فضای مورد نیاز: 55GB

واقعا مشکل میتونه کجا باشه چطور میتونم فورزا بازی کنم؟
از طریق اموزش زیر امتحان کن ببین چی میشه
Forza Horizon 3اموزش نصب (Only the registered members can see the link 86%D8%B5%D8%A8.wmv.html)
فک کنم نسخه کورپک دانلود کرده بودی شاید این اموزش رو نسخه کورپک جواب نده ولی امتحان کن شاید جواب داد

0reza666
11-11-17, 19:50
.

انگار این اموزش یه نسخه دیگه از این بازی داره اموزش میده که چون فایل DUMP.exe هست و من این اصلا ندارم.

من نسخه کورپک بازی دارما.

Meysam_M69
11-11-17, 19:54
انگار این اموزش یه نسخه دیگه از این بازی داره اموزش میده که چون فایل DUMP.exe هست و من این اصلا ندارم.

من نسخه کورپک بازی دارما.
بله اموزش نصب نسخه OpusDev هستش گفتم شاید از روش بشه که فک نکنم
موقعه اجرای بازی انتی ویروست غیر فعال کن

چک کن ببین پیش نیازها همه چی کامل نصب باشه

0reza666
11-11-17, 19:58
بله اموزش نصب نسخه OPUSDEV هستش

میشه این نسخه لینک دانلود بزاری دانلود.

انتی ویروس برای چندین ساعت تنضیم و غیر فعال کردم. همه چیز هم نصب دارم.

من فقط تو اموزش پوشه اخری و محتویات توش کامل عین همین فیلم دارم این عکس ببین

فلش سبز کل محتویاتش دارم
فلش قرمز اصلا ندارم
فلش ابی هم که اصلا برای اینکار نیست فکر کنم چون خالیه.

خوب من فقط محتویات پوشه قرمز میخوام همین نمیشه بهم بدین لطفا

چون اموزش یه چیز از همون پوشه قرمز انتقال داد به پوشه محتویات فلش سبز کجا کشیدم که خودمم همون دارم.

منظورم اینه فکر کنم باید جداگانه فایل به اسم مدیا media دانلود و در پوشه مدیا در نسخه کورپک بریزم.
اخه منم یه ویدیو اموزشی برای نسخه کورپک دارم البته طرف انگلیسی نوشته. نوشته اول بازی نسخه کورپک دانلود میکنیم بعد نوشته انگار گفته باید جداگانه پوشه مدیا دانلود کنیم.
شاید باید مدیا جدیدترین باشه برای این بازی. منظورم متوجه شدی.

Meysam_M69
11-11-17, 20:07
میشه این نسخه لینک دانلود بزاری دانلود.

من فقط تو اموزش پوشه اخری و محتویات توش کامل عین همین فیلم دارم این عکس ببین

فلش سبز کل محتویاتش دارم
فلش قرمز اصلا ندارم
فلش ابی هم که اصلا برای اینکار نیست فکر کنم چون خالیه.

خوب من فقط محتویات پوشه قرمز میخوام همین نمیشه بهم بدین لطفا

چون اموزش یه چیز از همون پوشه قرمز انتقال داد به پوشه محتویات فلش سبز کجا کشیدم که خودمم همون دارم.

بخاطر اینکه نسخه کورپک دانلود کردی
پوشه dump میتونی از همون سایت دانلودها زیر مجموعه نسخه OpusDev دانلود کنی حجمشم فک کنم 6 گیگ باشه ولی من به هیچ عنوان تضمین نمیکنم که رو نسخه کورپک جواب بده
چون همین نسخه کورپکی که دانلود کردی هیچ مشکلی نداره بازی کامل نصب میشه و اجرا میشه باید ببینی اونجا چرا اونطوری میشه

داخل پوشه بازی 2 تا فایل c++ هستش اینارو نصب کن ببین مشکلت برطرف میشه
21428

0reza666
11-11-17, 20:17
.

پیام بالارو ویرایش کردم میشه دوباره بخونیش مخصوصا اخراش چیزای نوشتم.

میشه این ویدیو ببینید لطفا

How to Install Forza Horizon 3 CorePack (Only the registered members can see the link)

انگار برای نسخه کورپک باید مدیا جداگانه دانلود کرد. منکه انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی انگار تو اموزش داره میگه اول بازی نسخه کورپک دانلود کنیم بعد میگه مدیا دانلود کنیم بعد هم که چیزای که شما گفتین برای نصب اونم همین میگه.
انگار من مدیا جدید لازم دارم ایا همینطوره؟

اینارو c++ زدم و قبلا نصب بود. چون کلیک کردم برای نصب همون داره میگه. من تمام پیش نیازهای بازی نصب دارم.

Meysam_M69
11-11-17, 20:27
پیام بالارو ویرایش کردم میشه دوباره بخونیش مخصوصا اخراش چیزای نوشتم.

میشه این ویدیو ببینید لطفا

How to Install Forza Horizon 3 CorePack (Only the registered members can see the link)

انگار برای نسخه کورپک باید مدیا جداگانه دانلود کرد. منکه انگلیسیم زیاد خوب نیست ولی انگار تو اموزش داره میگه اول بازی نسخه کورپک دانلود کنیم بعد میگه مدیا دانلود کنیم بعد هم که چیزای که شما گفتین برای نصب اونم همین میگه.
انگار من مدیا جدید لازم دارم ایا همینطوره؟

اینارو c++ زدم و قبلا نصب بود. چون کلیک کردم برای نصب همون داره میگه. من تمام پیش نیازهای بازی نصب دارم.
ویدیویی که گذاشتی دیدم
دوست عزیزم نیاز به دانلود چیزی نیست دارم یه ویدیو از مراحل نصب نسخه کورپک واست تهیه میکنم چون خودمم نسخه کورپک دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی اجراش کردم

Meysam_M69
11-11-17, 23:01
درحال اپلود ویدیو هستم

فقط چون حجم رزولیشن ویدیو کم کردم کیفیت تصویرش افت داشته ولی بازم همه چی قابل رویته چون حجم ویدیو زیاد بود

اگه با این ویدیو مشکلی نداشتی که هیچی اگه مشکل داشتی نسخه اصلی میتونم 3 صبح به بعد واست اپلود کنم بخاطر ترافیک رایگان

حجم نسخه اصلی ویدیو 220 مگابایت

حجم نسخه با کاهش کیفیت تصویر 47 مگابایت

Meysam_M69
11-11-17, 23:09
Only the registered members can see the linkاموزش_نصب_forza_horizon_3_نسخه_co repack.mp4

لینک دانلود اموزش نصب فورزا هریزون 3 نسخه کورپک
داخل ویدیو متن اضافه نکردم
اون قسمتی که از سیتینگ ویندوز کادر اکانت مایکروسافت میارم چون خواستم اکانتم از اونجا وارد کنم که داخل بازی اینکارو انجام ندم

داخل بازی از زمانی که Continue میزنم تا وارد بازی بشه 6 دقیقه زمان میبره کلا لاگین بازی به همین صورته طول میکشه اخر ویدیو هم که نگاه کنی میبینی وارد بازی شدم و دارم بازی میکنم.

0reza666
11-11-17, 23:18
کاش اینجا اپلود میکردی

PicoFile.com - فضای رایگان آپلود فایل و آپلود عکس (Only the registered members can see the link)

حی میزنم دانلود میگه 5 ثانیه باز میزنم تکرار میشه و نمیشه دانلود کردش

ببین همش همینطوری تکرار میشه

لطفا اسم فیلم انگلیسی کن و در این اپلود سنتری که من معرفی کردم اپلود کن

Meysam_M69
11-11-17, 23:23
کاش اینجا اپلود میکردی

PicoFile.com - فضای رایگان آپلود فایل و آپلود عکس (Only the registered members can see the link)

حی میزنم دانلود میگه 5 ثانیه باز میزنم تکرار میشه و نمیشه دانلود کردش

ببین همش همینطوری تکرار میشه

.
ولی من همین الان لینک تست کردم بدون هیچ مشکلی دانلود کرد
اگه بخوای دوباره اپلود کنم باید صب کنی 3 صبح نسخه اصلی اپلود کنم

- - - Updated - - -

ولی من همین الان لینک تست کردم بدون هیچ مشکلی دانلود کرد
اگه بخوای دوباره اپلود کنم باید صب کنی 3 صبح نسخه اصلی اپلود کنم
تیم ویور داری بیام واست درستش کنم

0reza666
11-11-17, 23:43
.

خب بلخره فیلم دیدم.

اول اینکه میشه بگی تو این نسخه کورپک کجا دانلود کردی دقیق از چه سایتی؟ ادرس؟

دوم برای داخل رفتن میدونم طول میده ولی اصلا برای تو فرق داره عدد که داره پر میشه جلوش زده 488 در صورتی که مال من هیچی اونجا ننوشته و سریع که نه سر 2 دقیقه 100 درصد میشه و عکس دسته ایکس باکس میاد همونجا هم تو لود گیر میکنه

عکس
متوجه منظورم شدی؟ انگار تعداد ماشین ها برای من کمه یا اصلا همچین ماشین های اضافه نمیکنه برای من.

برای تو دم ورد شدن اصلا عکس دسته ایکس باکس نمیاد یهو میره داخل بازی باور کن نسخه کورپک من انگار فرق داره من از سایت دانلودها دانلود کردم لینک گذاشتم برو حجمش ببین ایا برای توهم واقعا همین حجم هست از سایت دانلودها

16 پارت هر پارت 2 گیگ
1 پارت هم 51.1 مگابایت
رو هم 17 پارت
کل حجم 32 گیگابایت 51.1 مگابایت

ایا برای تو هم همینطوریه؟
چون من دیگه الان شک دارم نسخه کورپک من انگار از ریشه مشکل دارها!!!

Meysam_M69
12-11-17, 00:15
خب بلخره فیلم دیدم.

اول اینکه میشه بگی تو این نسخه کورپک کجا دانلود کردی دقیق از چه سایتی؟ ادرس؟

دوم برای داخل رفتن میدونم طول میده ولی اصلا برای تو فرق داره عدد که داره پر میشه جلوش زده 488 در صورتی که مال من هیچی اونجا ننوشته و سریع که نه سر 2 دقیقه 100 درصد میشه و عکس دسته ایکس باکس میاد همونجا هم تو لود گیر میکنه

عکس
متوجه منظورم شدی؟ انگار تعداد ماشین ها برای من کمه یا اصلا همچین ماشین های اضافه نمیکنه برای من.

برای تو دم ورد شدن اصلا عکس دسته ایکس باکس نمیاد یهو میره داخل بازی باور کن نسخه کورپک من انگار فرق داره من از سایت دانلودها دانلود کردم لینک گذاشتم برو حجمش ببین ایا برای توهم واقعا همین حجم هست از سایت دانلودها

16 پارت هر پارت 2 گیگ
1 پارت هم 51.1 مگابایت
رو هم 17 پارت
کل حجم 32 گیگابایت 51.1 مگابایت

ایا برای تو هم همینطوریه؟
چون من دیگه الان شک دارم نسخه کورپک من انگار از ریشه مشکل دارها!!!
من تو پیغام خصوصی قبلا بهت گفتم بودم از سایت دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای | بزرگترین مرجع دانلود بازی (Only the registered members can see the link) دانلود کردم که به شما هم گفتم از همینجا دانلود کنی که گفتی 1 گیگش از سایت دانلودها دانلود کردم

من چون قبلا بازی کرده بودم اون 0 تا 100 دیگه واسم پر نشد ولی اولین بار که داشتم بازی میکردم اون 0 تا 100 واسه منم پر شد دسته ایکس باکس واصه منم اومد ولی واسه من میره داخل بازی واسه شما نمیره داخل بازی

و ابتدای بازی از اینجایی که من بازی کردن نیستش با یک ماشین سیاه بازی شروع میشه چون من سیو دارم تا اونجایی که بازی کرده بودم ادامش بازی کردم

در ضمن نسخه های کورپکی که سایتها میزارن واسه دانلود هیچ فرغی با هم ندارن فغط صایتها فرغ میکنه چون یه نصخه کورپک توسط گروه کورپک منطشر میشه و سایتها میزارن واسه دانلود
هر کی یه نصخه کورپک ارایه نمیده فداط شم

0reza666
12-11-17, 00:28
پس نتیجه میگیریم بهتره دیگه بی خیالش بشم چون سه بار نصب کردم و نشد بره تو بازی.
اینم شانس من. بحرحال ممنون از راهنماییت:11():

Meysam_M69
12-11-17, 00:35
پس نتیجه میگیریم بهتره دیگه بی خیالش بشم چون سه بار نصب کردم و نشد بره تو بازی.
اینم شانس من. بحرحال ممنون از راهنماییت:11():
بعضی بازیها هم اینطوری ادا در میارن قربونت :give_rose:

0reza666
12-11-17, 01:43
بعضی بازیها هم اینطوری ادا در میارن قربونت Only the registered members can see the link

من فکر میکنم در سایت دانلودها نسخه قدیمی تر کورپک هست چون هم تاریخش دارم میبینم 1395 همین اینو ببین

زوم کن

اما در سایتی که تو ادرسش دادی 1396 ببین

کلی فرق داره اونجا نوشته در سایت dlfox ابدیت بازی

v1.0.99.2

در صورتی که در دانلودها نوشته

v1.0.37.2

فکر کنم مشکل بازی یافتم:1. (31): البته شاید مشکل از این باشه.

Meysam_M69
12-11-17, 01:49
من فکر میکنم در سایت دانلودها نسخه قدیمی تر کورپک هست چون هم تاریخش دارم میبینم همین اینو ببین

زوم کن

اما در سایتی که تو ادرسش دادی ببین

کلی فرق داره اونجا نوشته در سایت dlfox ابدیت بازی

v1.0.99.2

در صورتی که در دانلودها نوشته

v1.0.37.2

فکر کنم مشکل بازی یافتم:1. (31):

بله درسته ورژن سایت dlfox بالاتره اپدیت جدیدتره
ترافیک رایگان داری نسخه سایت dlfox دانلود و تست کن
چون من خودم از همین سایت dlfox دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی دارم بازی میکنم همون اول که داشتی دانلود میکردی تو پیغام خصوصی بهت گفتم از dlfox دانلود کن گوش نکردی

0reza666
16-11-17, 18:55
مشخصات این بازی در پست اول نوشتم.

ولی خوب مشخصات دقیقتر از این بازی این ادرس

Forza Horizon 3 PC demo and System Requirements (Only the registered members can see the link)

سایت خارجی

Minimum
Recommended
Ideal

در سه وضعیت.

Minimum

CPU: i5 3570 @ 3.4GHz
GPU: NVIDIA GT 750Ti or AMD R7 250X
VRAM: 2 GB
RAM: 8 GB
Storage: 21 GB available space
Expected Performance: 720p/30fps

Recommended

CPU: i7 3820 @ 3.6GHz
GPU: NVIDIA GTX 970, GTX 1060 or AMD R9 290X, RX 480
VRAM: 4 GB
RAM: 12 GB
Expected Performance: 1080p/30fps

Ideal

CPU: i7 6700 @ 4.0GHz
GPU: NVIDIA GTX 980Ti, GTX 1080 or AMD Fury X
VRAM: 6 GB
RAM: 16 GB
Expected Performance: 4K/30fps

این مشخصات در هیچ سایتی نیست میتونید خودتون کل گوگل بگردین ولی فقط سیستم پیشنهادی نوشتن و کاربر این میبینه و از بازی کردن این بازی منصرف میشه درصورتی که با تنضیمات پایین میشه بازی کرد من کل مشخصات دقیق پیدا و اینجا نوشتم. در سایت های دیگه فقط دومی نوشتن یعنی Recommended و همه این مشخصات میبینن میترسن و بازی دانلود نمیکنن.

0reza666
19-11-17, 09:51
.

اینبار امد وای خیلی بازی عالی هست.

میشه یکم راهنمایی کنی داخل بازی؟

الان یه سریع مسابقه دادم که خود بازی میاورد و نقشه هم میاور با علامت. الان باز اولاش هستم ولی دیگه نقشه نیست و جاده هم علامتی نداره تا من رحت مسیرم پیدا کنم برم. یکم داخل بازی راهنمایی میکونی؟

راستی با رزولیشن مانیتورم 900 . 1440 و البته خودش تنضیم کرده بود 720 . 1280 که من رزولیشن مانیتورم درست کردم همون 900 . 1440 و تنضیمات low من 36 تا 30 فریم میگرم البته بعضی مراحل سنگین و بعضی مراحل یهو فریم میره 50 فریم. کاشکی گرافیک 4 گیگ 1050 داشتم چون فقط گرافیک داره تو این بازی کم میاره.

گرافیک بازی عالیه.

چرا با برنامه دسته x360ce64 بازی کرد من با همین برنامه نید فور اسپید ریولز بازی میکنم ولی این اصلا نخورد و دسته نمیاد تو بازی.

ایا توهم با کیبورد بازی میکنی؟ و راهی هست که بشه با دسته بازی کرد این بازیو؟

راستی با alt و enter زدم صفحه بزرگ شد ولی انگار باز فیکس نیست چون باز موس رو صفجه اس و بکشم پایین موس تسک بار دیده میشه. چطور باید عین بقیه بازی ها فیکس کرد صفحه بازی رو چون اصلا داخل بازی انگار نیست چون صفحه رو 2 دقیقه تنضیم هست 2 دقیقه بازی نکنم مانیتور خاموش میشه در حالی که بقیه بازی ها ایطنوری نیست. امیدوارم منظورم متوجه شده باشین و راهنمایی کنید.

0reza666
19-11-17, 10:58
.

الان اینجا چیکار باید کرد

تا اینجا رسیدم.

یه چیز دیگه الان متوجه شدم بازی 3 تا شورتکات داره حالا نمیدونم کدوم الان رفتم میبینم همون تنضیمات و بالا نوشتم فریم رو الان دارم میبینم فریم بالا 50 تا 56 فریم دارم میگیرم عجیبه. مگه شورتکات بازی با شورتکات دیگه خود همین بازی فرق داره؟

و یه سوال دیگه دقیقا مسیر سیو این بازی کجاست؟ میخوام سیو خودم بردارم.
لطفا سیو خودتم بزاری برای دانلود. تمام ماشین هارو باز کردی دیگه درسته؟

Meysam_M69
19-11-17, 13:55
اینبار امد وای خیلی بازی عالی هست.

میشه یکم راهنمایی کنی داخل بازی؟

الان یه سریع مسابقه دادم که خود بازی میاورد و نقشه هم میاور با علامت. الان باز اولاش هستم ولی دیگه نقشه نیست و جاده هم علامتی نداره تا من رحت مسیرم پیدا کنم برم. یکم داخل بازی راهنمایی میکونی؟

راستی با رزولیشن مانیتورم 900 . 1440 و البته خودش تنضیم کرده بود 720 . 1280 که من رزولیشن مانیتورم درست کردم همون 900 . 1440 و تنضیمات low من 36 تا 30 فریم میگرم البته بعضی مراحل سنگین و بعضی مراحل یهو فریم میره 50 فریم. کاشکی گرافیک 4 گیگ 1050 داشتم چون فقط گرافیک داره تو این بازی کم میاره.

گرافیک بازی عالیه.

چرا با برنامه دسته x360ce64 بازی کرد من با همین برنامه نید فور اسپید ریولز بازی میکنم ولی این اصلا نخورد و دسته نمیاد تو بازی.

ایا توهم با کیبورد بازی میکنی؟ و راهی هست که بشه با دسته بازی کرد این بازیو؟

راستی با alt و enter زدم صفحه بزرگ شد ولی انگار باز فیکس نیست چون باز موس رو صفجه اس و بکشم پایین موس تسک بار دیده میشه. چطور باید عین بقیه بازی ها فیکس کرد صفحه بازی رو چون اصلا داخل بازی انگار نیست چون صفحه رو 2 دقیقه تنضیم هست 2 دقیقه بازی نکنم مانیتور خاموش میشه در حالی که بقیه بازی ها ایطنوری نیست. امیدوارم منظورم متوجه شده باشین و راهنمایی کنید.۹
خداروشکر
من خودم با کیبرد بازی میکنم با دسته بازی نکردم اطلاعی ندارم
تو عکسی که گذاشتی داخل نقشه new هستش برو اونجا و مسابقه جدید بازی کن
در مورد خاموش شدن صفحه مانیتور اسکرین سیور فعال داری غیرفعال کن
در مورد سیو بازی اطلاعی ندارم که کجاست چون من هر موقعه که بازی پاک کردم و دوباره نصب کردم حتی بعد از تعویض ویندوز تا همین جایی که ّبازی کرده بودم دوباره از همین جا میاره یعنی نیازی نیست دوباره از اول بازی کنی
در مورد فیکس شدن صفه بازی کلا بازی به اینصورته با تکون دادن موس میتونی تسکبار مشاهده کنی و همچنین بازی از فول لود خارج کنی

0reza666
19-11-17, 14:18
ممنون
یعنی الان نمیتونی سیو خودت بهم بدی؟

Meysam_M69
19-11-17, 14:21
ممنون
یعنی الان نمیتونی سیو خودت بهم بدی؟
نه متاسفانه

0reza666
19-11-17, 16:17
نه متاسفانه

حتما باید راهی باشه که بشه این بازی با دسته انجام دادم میشه یکم تو یوتویوب دنبالش بگردی لطفا

Meysam_M69
19-11-17, 17:59
فنات شم این همه زحمت کشیدی بازی دانلود کردی که بازی کنی نه اینکه با سیو یکی دیگه بازی کنی بعد اونوقت مرحله ای نیست که بخوای بازی کنی

0reza666
19-11-17, 19:01
من الان درخواست کردم چطور میشه با دسته بازی کرد. یبار دیگه متنم بخون. اشتباه پیام قبلیم متوجه شدیا.
میگم حتما راهی هست که بشه این بازی با دسته انجام داد.
دسته کامپیوتر و شوک دارش دارم برنامه شم دارم ولی تو بازی نمیخونه. تو یوتویوب در این باره دسته چیزی نیست؟؟؟

Meysam_M69
19-11-17, 19:09
جواب قبلیم واسه پست شماره ۵۳ خودت هستش اشتباهی واسه این نوشتت نقل قول کردم عظر میخوام در ضمن من بهت گفتم با دسته بازی نکردم و اطلاعی ندارم ببین تو قسمت setting ویندوز بخش device ویندوز دسته بازی شناخته

0reza666
19-11-17, 19:13
اره شناخته اگه نبود که بازی های دیگه دسته نمیشناخت. الان نید فور اسپید ریوالز دسته حله و بقیه بازی های ماشینی کربن موست وانتد جی تی ای وی مورتال کوبت ایکس ال و خیلی دیگه اما تو این بازی چرا اعمال نمیشه در عجبم. تو یوتویوب ویدیو و مطلبی نیس راجب دسته بخاطر این بازی؟

Meysam_M69
19-11-17, 21:43
اره شناخته اگه نبود که بازی های دیگه دسته نمیشناخت. الان نید فور اسپید ریوالز دسته حله و بقیه بازی های ماشینی کربن موست وانتد جی تی ای وی مورتال کوبت ایکس ال و خیلی دیگه اما تو این بازی چرا اعمال نمیشه در عجبم. تو یوتویوب ویدیو و مطلبی نیس راجب دسته بخاطر این بازی؟

تو تنظیمات بازی کیبرد به دسته بازی تغییر دادی
از برنامه x360 استفاده کن

0reza666
23-11-17, 14:49
.

اینجا چه باید کرد انگار انلاین باید شد

لول 3 هستم:1. (35):

Meysam_M69
23-11-17, 15:29
اینجا چه باید کرد انگار انلاین باید شد

لول 3 هستم:1. (35):
نمیدونم خودت لولش کن :lol:

0reza666
24-11-17, 19:59

اهنگ همین اول بازی

Forza Horizon 3 - reza666 (Only the registered members can see the link)

میخوای؟:1. (31)::whistle:

aref.kh
26-11-17, 17:03
سلام من بازی رو نصب کردم و وقتی رو ایکون بازی بر روی دسکتاپ کلیک میکنم یک پنجره باز میشه که زده

you will need a new app to open this launch-forzahorizon3-releasefinal
و زیرش فقط store ویندوز 10 هستش
چه کنم؟

0reza666
26-11-17, 17:28
بازی رو از کجا دانلود کردی؟ ادرس سایت؟

دقیق عین راهنمایی که دوستان در این تاپیک گفتن بازی نصب کردی؟

اخه انگار اون متن داره میگه... شما یه برنامه جدید میخواهید برای باز کردن و راه اندازی این بازی.

فکر کنم دقیق مراحل نصب بازی انجام ندادی.

موقعه نصب بازی با ارور قرمز مواجه نشدی؟ یا نه درست نصب شد و متن به رنگ سبز بوده؟

aref.kh
26-11-17, 18:05
بازی از این سایت دان کردم و کارایی که گفته بود انجام دادم
وقتی صفحه cmd باز شد و 3 رو که زدم یه چیزهایی با قرمز نوشت و لی سریع ادامه داد و بعد y رو که زدم بازم یه چند خط قرمز نوشت و سریع رفت و تموم شد
ایکون های بازی روی دسکتاپ اومده ولی نمیدونم چیرو باید نصب کنم که بازی بالا بیاد.

0reza666
26-11-17, 18:14
ارور های قرمز یعنی مشکلی هست یا بازی مشکل داره یا راهنمایی نصب خوندی ولی دقیق انجام ندادی. متن ها باید رنگ سبز و ویندوز جدید جدید داشته باشی رنگ ابی بیاد.

من حس میکونم بازی مشکلی نداشته باشه و تو نصب بد انجام میدی. ویدیو اموزشی در همین تاپیک صفحه های قبل هست. ولی اگه بازی مشکل داره توضیح میدم...

همین تاپیک من صفحه های قبل بخون.

این لینک دادی و در اون سایت دانلود کردی و اونجا نوشته شده تاریخ عرضه بازی 1395/10/23 خوب و من فکر کنم دقیق مشکل من داشتی که البته خودم فهمیدم و این مورد خودم حلش کردم. در صفحه های قبل تاپیک بخون

این صفحه.

این بازی نسخه جدیدتر با ابدیت جدیتر در تاریخ 1396/01/11 عرضه شده.

بنظر من نسخه های قدیمی کار نمیکنن.

نسخه جدید و فشرده دانلود کن تست کن.

دانلود نسخه فشرده بازی FORZA HORIZON 3 برای PC | دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای (Only the registered members can see the link)

البته نسخه اصلی هم با حجم بالا که اونم ابدیت جدیدتر شاملش میشه هم هست (ولی فقط با خرید سی دی کی میشه بازی کرد)

دانلود نسخه نهایی بازی FORZA HORIZON 3 برای PC | دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای (Only the registered members can see the link)

من از اینجا دانلود کردم و کارم میکنه.

و تشکر از این دوستم
Messi_fa (Only the registered members can see the link)
که خیلی کمکم کرد این بازی. بازی کنم:11():

0reza666
26-11-17, 20:02

سخته.

این قسمت فلش کشیدم چه باید کرد

دنبال چی بگردم؟

Meysam_M69
26-11-17, 21:21
سخته.

این قسمت فلش کشیدم چه باید کرد

دنبال چی بگردم؟
برو داخل کادر زرد رنگ و دنبال اون ماشین که بصورت دایره زرد رنگ 4 جهته مشخصه بگرد و برو کنارش اینتر بزن و باهاش مسابقه بده

0reza666
27-11-17, 03:30
برو داخل کادر زرد رنگ و دنبال اون ماشین که بصورت دایره زرد رنگ 4 جهته مشخصه بگرد و برو کنارش اینتر بزن و باهاش مسابقه بده

راستی تو لول چند هستی؟

و اینارو چکار باید کرد هرچقد میرم بازم هستن

من لول 4 هستم.

Meysam_M69
27-11-17, 06:01
راستی تو لول چند هستی؟

و اینارو چکار باید کرد هرچقد میرم بازم هستن

من لول 4 هستم.
من داخل شهر دارم بازی میکنم تو بیابونش انتخاب کردی من اینور نقشه و تو اونور نقشه فعلا سرگرم سریالهای خارجی هستم وقت نمیکنم زیاد بازی کنم

aref.kh
27-11-17, 11:08
سلام مشکل از اپدیت ویندوز بود که درست شد
الان تو بازی که میره continue رو که میزنم صفحه کنترولر ایکس باکس میاد که بعد از چند ثانیه کلا هنگ میکنه و fps پایین صفحه که نوشته قرمز میشه و گیر میکنه ، بیشترین fps 30 بود
لطفا راهنمایی کنین ممنون

0reza666
27-11-17, 11:15
سلام مشکل از اپدیت ویندوز بود که درست شد
الان تو بازی که میره continue رو که میزنم صفحه کنترولر ایکس باکس میاد که بعد از چند ثانیه کلا هنگ میکنه و fps پایین صفحه که نوشته قرمز میشه و گیر میکنه ، بیشترین fps 30 بود
لطفا راهنمایی کنین ممنون

دوست عزیز بدت نیادا چرا چند دقیقه وقط نمیزاری صفحه های قبلی همین تاپیک بخونی!؟

میگم منم مشکل تورو داشتم منم مشکل هنگی و فقط تا دسته ایکس باکس پیش میرفت داشتم.
مشکل از خود بازی که ورژن قدیمی هست.
تو یبار کل این تاپیک بخون از صفحه 1 تا همین صفحه 8 که هستیم بعد متوجه میشی:wink:

aref.kh
27-11-17, 11:35
خب من امکان دوباره دانلود برام مقدور نیست

0reza666
27-11-17, 12:31
خب من امکان دوباره دانلود برام مقدور نیست

خوب یکم صبر کن شاید دوستان راهنمایی کردن. ولی بالا نوشتم منم مشکل تورو داشتم بعید میدونم اون نسخه دیگه کار کنه و راهی براش باشه. جز دانلود جدید دوباره این بازی.

0reza666
28-11-17, 11:25
و بلخره این بازی یه سیستم قدرتمند میخواد.

رزولیشن 900 . 1440 اچ دی و تنضیمات low هست.

10 گیگ رم داره میره:1. (27):

البته رو 75 هرتز هست تصویر چون مانیتورم این قابلیت داره و 75 فریم در بازی که بعضی مراحل نوسان داره از 45 هست تا خود 75 فریم تو بازی میگیرم:1. (31):

چالش سیستمOnly the registered members can see the link

aref.kh
30-11-17, 15:47
از dlfox نسخه فشرده رو دان کردم ولی بازم تو cmd نوشته هاش قرمز میشه و تو صفحه دسته بازی ایکس باکس گیر میکنه

0reza666
30-11-17, 15:58
از dlfox نسخه فشرده رو دان کردم ولی بازم تو cmd نوشته هاش قرمز میشه و تو صفحه دسته بازی ایکس باکس گیر میکنه

من به یه مورد شک دارم که البته خودمم درگیرش بودم.

بهم بگو کارت گرافیکت نویدیا هست؟

اگه این هست بگو چون اگه تغییراتی در کنترل پنل نویدیا داده باشه بازی اینطوری میکنه. باید هیچ تغییری در کنترل پنل نکنی و تنضیمات پیش فرض باشه وقتی برنامه گرافیک نصب کردی منظورمه.

خودم تست کردم که دارم میگم.

ولی اگه نه کارت گرافیکت ای ام دی هست دیگه نمیدونم چرا بازی برای تو اینطوری میشه چون خودم از اون سایت دانلود کردم نصب کردم و دارم بازی میکنم.

البته من باز شک دارم تو نصب درست انجام نمیدی و باید صبر کنی تا دوستان دیگه بیان راهنماییت کنن.

aref.kh
30-11-17, 16:04
اره nvidia 950m با 16 گیگ رم و سی پی یو core i7
هیچ تغییراتی در گرافیک ندادم
اولین بازی که دارم روش نصب میکنم !

0reza666
30-11-17, 16:12
جدیدترین درایور کارت گرافیکت نصب داری؟

جدیدترین ویندوز نصب داری

Only the registered members can see the link B%8C%D8%B2.html

باید بیلد ویندوز بالا باشه.

راستی این بازی فقط در دو نسخه از ویندوز قابل نصب هست یکی اینترپرایز هست و یکی هم ....... است. مدل ویندوزت چیه؟

از منو استارت بگرد ایکون بازی هست حذف کن و دوباره مراحل نصب با دقت برو و همنطوری که در سایت دی ال فاکس توضیح دادن و نوشتن پیش برو ببین باز همینطوریه؟

به کل بازی حذف نکنی منظورم فقط ایکون بازی که در منو استارت هست چون یبار نصب کنی حتی ارور قرمز هم بگیری اونجا ایکونش میمونه و بخوای باز بازی نصب کنی اون ایکون نمیزاره باعث ارور میشه. گذاشتن فیلم از سایت ........ اینجا خلافه خصوصی بهت میدم.

این فیلم ببین

این فیلمم ببین.

اموزش نصب Forza Horizon 3 نسخه CorePac... - آپلود عکس و فایل رایگان (Only the registered members can see the link 8%A8_forza_horizon_3_%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87_core pack.mp4)

اموزش نصب.

ابتدا Developer Mode را در ویندوز ۱۰ فعال نمایید.
برای این کار به Settings سپس Update & Security و در نهایت developer mode را فعال نمایید.
اگه اکانت ندارید به سایت مایکروسافت مراجعه نمایید و یک اکانت برای خود ایجاد کنید.
وارد اکانت خود در ویندوز شوید بعد وارد برنامه ایکس باکس در ویندوز شوید و در اخر خودش بهتون یک اسم پیشنهادی میده اونو عوض نکنید معمولا ارور میده.
آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید سپس شروع به نصب بازی نمایید.
بعد از نصب آپدیت ویندوز را غیر فعال و بلاک نمایید.
رو فایل auto_fh3 کلیک کنید و با run as admin اجرا کنید.
سپس عدد ۳ و در نهایت Y را انتخاب کنید (این گام همان AutoFH3 هست که بازی را کرک می کند).
بازی را از ایجاد شورتکات جدید بر روی دسکتاپ اجرا نمایید.
برای اجرای بسته الحاقی Blizzard Mountain از گزینه Opus Release در دسکتاپ خود استفاده کنید.

توجه: دقت کنید این روش bypass هست و قرار نیست بر روی تمامی سیستم ها به طور قطع اجرا شود.

Meysam_M69
30-11-17, 21:59
Developer mode فعال کنید و بعد اقدام به کرک بازی کنید

0reza666
11-12-17, 16:22
.

در یوتویوب فیلم های دیدم ولی نشد یاد بگیرم.
میخوام پول بی نهایت و ماشین های جدید بشه خرید و کلی ویدیو هست که میشه این بازی هک کرد. تکرار کنم سیو بازی در سیستم نمیمونه و یجورای انلاین و وارد اکاند ادم میشه. اگه میشه یکم سرچ کن شاید تو راحتر یه ویدیو اموزشی هک کردن سیو این بازی برام پیدا کردی که البته پیش نیازش باید یه برنامه ای داشت تا بشه این بازی هک کرد. لطفا یکم وقت بزار این مورد برام پیدا کن.

Meysam_M69
12-12-17, 05:03
در یوتویوب فیلم های دیدم ولی نشد یاد بگیرم.
میخوام پول بی نهایت و ماشین های جدید بشه خرید و کلی ویدیو هست که میشه این بازی هک کرد. تکرار کنم سیو بازی در سیستم نمیمونه و یجورای انلاین و وارد اکاند ادم میشه. اگه میشه یکم سرچ کن شاید تو راحتر یه ویدیو اموزشی هک کردن سیو این بازی برام پیدا کردی که البته پیش نیازش باید یه برنامه ای داشت تا بشه این بازی هک کرد. لطفا یکم وقت بزار این مورد برام پیدا کن.

دوست گلم من گفتم تو مراحل نصب بازی کمکت میکنم بازی نصب کنی نگفتم از اول بازی تا پایان بازی هم باهات همراه میشم وقتی سیو بازی به اونصورته دیگه راهی نیست تغییرش بدی در مورد پول بی نهایت نمیدونم
حوصله بازی کردن نداری چرا دانلود میکنی که اینقد به بیراهه بری .
در ضمن اینقد پیغام خصوصی نفرست سوالاتتو تو تاپیک مربوطه مطرح کن جوابش بدونم پاسخ میدم .

0reza666
12-12-17, 07:56
وات!!؟
وای بیا بزن مارو برادر.
ادرس ویدیوهای یوتیوب که نمیشه اینجا گذاشت خلافه و مجبور شدم خصوصی بدم دیگه. بگزریم.
اوکی دیگه ازت سوال نمیپرسم توهم لطف کن جواب هیچ یک از تاپیکام دیگه نده.
تا حالا هم کمک کردی در صفحه های قبلی ازت تشکر کردم و بازم تشکر میکونم و موفق باشی:11():

0reza666
12-12-17, 08:11
دوستان اگه راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

0reza666
13-12-17, 10:36
شروع اول بازی فورزا هریزون 3

Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B7.jpg
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B3.jpg

لامبورگینی:1. (31)::wink:

SajjadKhati
05-09-18, 11:15
سلام
من نسخه ی forza horizon 3 black box را دانلود کردم ولی موقع نصب ، روندش روی صفر درصد قفل میشه و حتی بعد از یک ساعت و 40 دقیقه هم یک درصد هم جلو نمیره . ستاپ اش ، 500 مگ از رم و یه هسته را اشغال میکنه اما روندش جلو نمیره.
کسی دلیلش را میدونه؟
نسخه های دیگه مثل core pack این مشکل را ندارن؟

------------------------------------------------------------------------------------

این نسخه برای دانلود خوبه؟ :

دانلود نسخه فشرده CorePack بازی FORZA HORIZON 3 برای PC | دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای (Only the registered members can see the link)

اولی شو باید دانلود کنم دیگه؟

DOOM999
05-09-18, 16:31
سلام
من نسخه ی forza horizon 3 black box را دانلود کردم ولی موقع نصب ، روندش روی صفر درصد قفل میشه و حتی بعد از یک ساعت و 40 دقیقه هم یک درصد هم جلو نمیره . ستاپ اش ، 500 مگ از رم و یه هسته را اشغال میکنه اما روندش جلو نمیره.
کسی دلیلش را میدونه؟
نسخه های دیگه مثل core pack این مشکل را ندارن؟

------------------------------------------------------------------------------------

این نسخه برای دانلود خوبه؟ :

دانلود نسخه فشرده CorePack بازی FORZA HORIZON 3 برای PC | دی ال فاکس|مرجع بازی رایانه ای (Only the registered members can see the link)

اولی شو باید دانلود کنم دیگه؟

احتمالا زمان extract مشکلی بوجود اومده یه بار ریپیرش(repair) کن با winrar بعد extract کن فایلای دانلودتو
نشد نسخه codex این رو دانلود کن

SajjadKhati
05-09-18, 16:52
احتمالا زمان extract مشکلی بوجود اومده یه بار ریپیرش(repair) کن با winrar بعد extract کن فایلای دانلودتو
نشد نسخه codex این رو دانلود کن

سلام
ممنون
نه . موقع اکسترکت ارور نداد و تست هم کزذم گفت اروری وجود نداره
از اون سایت که لینک دادم میگم دانلود کنم چون دو تا از دوستان انگار از اون سایت دانلود کردن و سالم بود :

DOOM999
05-09-18, 17:06
سلام
ممنون
نه . موقع اکسترکت ارور نداد و تست هم کزذم گفت اروری وجود نداره
از اون سایت که لینک دادم میگم دانلود کنم چون دو تا از دوستان انگار از اون سایت دانلود کردن و سالم بود :

بعضی مواقع ارور نمیده ولی ناقص اکسترکت میکنه .واسه اطمینان یه بار ریپیر کن

SajjadKhati
05-09-18, 18:10
بعضی مواقع ارور نمیده ولی ناقص اکسترکت میکنه .واسه اطمینان یه بار ریپیر کن

ممنون
recovery record رو براش ست نکردن. بنابراین قابلیت ریپیر نداره

SajjadKhati
10-09-18, 23:10
سلام . از همون لینک (لینک زیر) :

اون هم 30 گیگ اول را دانلود کردم و جواب داد . هم نصب شد و هم اجرا شد (بصورت آفلاین و بدون نیاز به اکنت مایکروسافت) .
البته فقط باید در درایوی غیر از درایو c نصب کرد (من توی درایو c نصب کردم ، اجرا نشد . دلیل شو نمیدونم . حذف کردم و در درایو دیگه نصب کردم ، درست شد . فضای کافی هم درایو c ام داشت) .

بازی جالب و تقریبا جذاب و پر تنوعی هست.
فقط نمیدونم ماشین هایی که قبلا انتخاب کردم ، کجا میرن تا بتونم دوباره همونا را انتخاب کنم؟