PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره نصب مخزن

yaghob68
24-10-17, 16:59
سلام دوستان یه پرینتر mg2440 دارم توی اینترنت اموزش نصب مخزن رو نشون دادد . میخواستم بپرسم ارزش نصب مخزن داره این پرینتر آیا به مشکل بر نمیخوریم بعضی ها میگفتن این دستگاه ریسیت نمیشه تا 100 میزنه دیگه تمام . لطفا راهنمایی کنید

AMD>INTEL
24-10-17, 18:49
سلام دوستان یه پرینتر mg2440 دارم توی اینترنت اموزش نصب مخزن رو نشون دادد . میخواستم بپرسم ارزش نصب مخزن داره این پرینتر آیا به مشکل بر نمیخوریم بعضی ها میگفتن این دستگاه ریسیت نمیشه تا 100 میزنه دیگه تمام . لطفا راهنمایی کنید

بعید میدونم چنین باشه . اگر توجیح نداشت و یا کار نمیکرد مخزن نصب نمیکردن

yaghob68
24-10-17, 19:30
جایی رو توی تهران میشناسید که مخزن نصب کنه اخه من بندرعباس هستم باید بفرستم تهران

AMD>INTEL
24-10-17, 19:40
جایی رو توی تهران میشناسید که مخزن نصب کنه اخه من بندرعباس هستم باید بفرستم تهران

باید بگردید دوست من .

علی حسنی
25-10-17, 09:18

سلام دوست عزیز

تو قیمت مصرفی جوهر خیلی تاثیر داره و قیمت پرینتهایی که می گیرید به شدت کمتر میشه (اگر تیراژ کارتون زیاده تانک نصب کنید)

کار زیاد سختی نیست خودتون هم می تونید نصب کنید ، ولی قبل از نصب چند بار فیلم اون رو مشاهده کنید

تنها مشکلی که نصب مخزن رو پرینتر داره اینه که دستگاه رو از ضمانت میندازه .