PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با سوکت

sinagood
21-10-17, 20:36
دوستان با سلام این عکس رو ببینید

21315

تو قسمت سبز که من باهاش کار دارم سوکت برق لامپ های جلو کیس هست سیم های متصل بهش ازجلو کیس اومده منتها سوکت مادگی هست

منم تو اون سوکت مشکی های خروجی از پاورم همه مادگی هستن و نمیتونم به این متصل کنم

اون قسمت قرمز که کشیدم مربوط به فنم هست که خوشبختانه خود فن سوکتش نری بود زدمش به مادگی پاور حل شد

الان با قسمت سبز گیر کردم خواستم بدونم یه تبدیل نری به مادگی نیست که کار منو حل کنه چون اگه یه تبدیل باشه راحت وصلش میکنم به مادگی همون کنار فن که برقم داره کار اوکی میشه

هست چنین تبدیلی؟ اسمش چیه؟

AMD>INTEL
21-10-17, 20:41
چنین تبدیلی نیست . ولی میتونی سیم های این دو فن را یکی کنید و وصل کنی به یکی از مولکس از طریق همین یک مادگی

sinagood
21-10-17, 20:51
چنین تبدیلی نیست . ولی میتونی سیم های این دو فن را یکی کنید و وصل کنی به یکی از مولکس از طریق همین یک مادگی

اها گرفتم ممنون جناب من فکر میکردم این سوکته مال چراغ های جلوی کیسمه که روشن نمیشن ولی شما گفتی فن رفتم دیدم حق با شما بود جای فن اونجاست که البته من فنی اونجا ندارم

AMD>INTEL
21-10-17, 21:08
اها گرفتم ممنون جناب من فکر میکردم این سوکته مال چراغ های جلوی کیسمه که روشن نمیشن ولی شما گفتی فن رفتم دیدم حق با شما بود جای فن اونجاست که البته من فنی اونجا ندارم

پس نیازی نیست . اگر قطعه ای وصل نیست