PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در sleep رفتن لپتاپ lenovo

۷۸۵۱
20-10-17, 21:02
سلام وقتتون بخیر و خوشی.
من یه مشکلی برام پیش اومده. یه لپتاپ لنوو خریدم که چند تایپیکم درمورد مشکلات قبلیش بود.
الان خوب کار میکنه جز صدای نازک مثل سیمی که به فن میخوره(از هارد میاد) .
مشکل دوم و مهمشم اینه که وقتی به خواب میره صفحه سیاه میشه و عین زمانی که گرافیک میسوزه شطرنجی میاد. این مشکل رو روی رایانه هم داشتم . از ویندوز ۱۰ استفاده میکنم. آیا ممکنه از ویندوز باشه؟ یا مشکل از گرافیک لپتاپه؟ لپتاپ دو گرافیک داره یکی مال cpu اینتل ۵۲۰ و دومی ای ام دی ار ۵ مدل m430 .
ممنون میشم راهنماییم کنین:)21308

AMD>INTEL
20-10-17, 21:20
سلام وقتتون بخیر و خوشی.
من یه مشکلی برام پیش اومده. یه لپتاپ لنوو خریدم که چند تایپیکم درمورد مشکلات قبلیش بود.
الان خوب کار میکنه جز صدای نازک مثل سیمی که به فن میخوره(از هارد میاد) .
مشکل دوم و مهمشم اینه که وقتی به خواب میره صفحه سیاه میشه و عین زمانی که گرافیک میسوزه شطرنجی میاد. این مشکل رو روی رایانه هم داشتم . از ویندوز ۱۰ استفاده میکنم. آیا ممکنه از ویندوز باشه؟ یا مشکل از گرافیک لپتاپه؟ لپتاپ دو گرافیک داره یکی مال cpu اینتل ۵۲۰ و دومی ای ام دی ار ۵ مدل m430 .
ممنون میشم راهنماییم کنین:)21308

برای صدای هارد یک شات اسکرین ازتب سلامت HDD بگذارید با HD TUNE یا قسمت OVERVIEW برنامه HD SENITEL

sfmth
20-10-17, 21:23
ویندوز و درایور کارت گرافیکتون باید دقت کنین که اخرین ورژن باشند

۷۸۵۱
20-10-17, 21:26
با اچ دی تون
21309

۷۸۵۱
20-10-17, 21:30
ویندوز و درایور کارت گرافیکتون باید دقت کنین که اخرین ورژن باشند
دادا ویندوز من نسخه win10_pro_1703.1_64bit هستش و گرافیکم ۱۷.۷.۲ هستش:) که فک کنم اخرین نسخه amd باشه

۷۸۵۱
20-10-17, 21:37
راستی همیشه بعد کار با لپتاپ زمانی که خاموش میکنم اروری مربوط به amd میاد مثل زمانی که یه نرم افزار قاطی میکنه دو گزینه داره مینویسه end now و cancel . بعد خاموش میشه

AMD>INTEL
21-10-17, 12:21
راستی همیشه بعد کار با لپتاپ زمانی که خاموش میکنم اروری مربوط به amd میاد مثل زمانی که یه نرم افزار قاطی میکنه دو گزینه داره مینویسه end now و cancel . بعد خاموش میشه

هر دو درایور گرافیک حذف شود
با برنامه ddu
دانلود درایورهای جدید از سایت اینتل و انویدیا

۷۸۵۱
21-10-17, 14:32
هر دو درایور گرافیک حذف شود
با برنامه ddu
دانلود درایورهای جدید از سایت اینتل و انویدیادادا گرافیک amd هستش:) چشم امتحان میکنم در این پست اعلام میکنم:)
هاردم مشکلی نداره؟

AMD>INTEL
21-10-17, 15:49
دادا گرافیک amd هستش:) چشم امتحان میکنم در این پست اعلام میکنم:)
هاردم مشکلی نداره؟

نه ok بود