PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاب از چه قیمتی میباشد

lora
11-10-17, 16:14
من با گوشی خیلی فیلم می گیرم و تقریبا همه کارت حافظه ام پر شده است می خواهم لپ تاب بخرم کی هر چی فیلم عکس بشود 1000به بالا عکس وفیلم از همه جا وتا الان چند تا کارت حافظه 16گیگ خریدم ولی دوست دارم همه عکس و فیلمام جایی بایگانی شه مثل اتلیه ها که هزارا فیلم را در لپ تاب دارند وقیمت لپ تاپ و مدل و هر مشخصه ای که به فروشنده بگوییم ..که هرچی.........

XFXForce
11-10-17, 20:51
خب یک حداقل و حداکثر بودجه بگید که بتونیم مدل معرفی کنیم وگرنه لپ تاپ دس دو هست 300 تومن، هست 5 میلیون تومن، لپ تاپ نو هست 1 میلیون هست 30 میلیون، شما یک بازه بودجه بفرمایین که دوستان بهتر راهنمایی کنن

AMD>INTEL
11-10-17, 21:21
من با گوشی خیلی فیلم می گیرم و تقریبا همه کارت حافظه ام پر شده است می خواهم لپ تاب بخرم کی هر چی فیلم عکس بشود 1000به بالا عکس وفیلم از همه جا وتا الان چند تا کارت حافظه 16گیگ خریدم ولی دوست دارم همه عکس و فیلمام جایی بایگانی شه مثل اتلیه ها که هزارا فیلم را در لپ تاب دارند وقیمت لپ تاپ و مدل و هر مشخصه ای که به فروشنده بگوییم ..که هرچی.........

شما باید بوجه را مشخص کنید . برای آرشیو هم بهتره یک هارد با کیفیت تهیه کنی تا یک لپتاپ

lora
11-10-17, 22:19
شما باید بوجه را مشخص کنید . برای آرشیو هم بهتره یک هارد با کیفیت تهیه کنی تا یک لپتاپ
دوملیون واگه معرفی کردید زحمتی نیست اطلاعات فنی هم بگویید مثلا مدل حافظه و غیره

XFXForce
12-10-17, 01:58
از نظر من بهترین لپ تاپ تو 2 میلیون
Acer Aspire E5-575G-535 هست.و با این مشخصات:
i5 7200u / 4GB DDR4/ 500GB / 2GB 940MX + 2x USB 3.0+ 1x USB Type-C + 1x USB 2.0

تازه SSD M.2 هم میخوره و نیاز نیست SSD رو جای رایتر بندازین، پورتاش خیلی کامله و سخت افزار قویتری نسبت به رقبا داره

با این هزینه ایسوس I3 میشه گرفت با 920M که ایسره خیلی قویتره، از نظر کیفیتی هم بسیار مناسب هست. (خیلی به حرف فروشنده ها گوش نکنید که میگن ایسر بده یا مادربورداش ضعیفه، من میشناسمشون هیچکدوم اصلا تا حالا لپ تاپ ایسر رو حتی باز هم نکردن، تا چن سال قبل بله ایسر کیفیت متوسط رو به پایین با قیمت پایین میداد اما دو سال پیشرفت زیادی کرده و الان کیفیت خوب تا عالی داره با قیمت مناسب. سری PREDATORش اگه از ROG ایسوس بهتر نباشه پایین ترم نیست)

اما بعدا حتما رمش رو 8 کنید و یک اس اس دی حداقل 120 گیگ روش بندازین که تاثیر زیادی تو سرعتش میذاره،
برای آرشیو و هارد هم همونطور که دوستمون بالا گفتن هارد اکسترنال خوب خریداری کنید که پیشنهاد من WD MyBook هست که 3 تراش 4 تومنه و اگه پرتابل میخواین WD My Passport بخرید.