PDA

مشاهده نسخه کامل : وصل کردن چند کیس به یک مانیتور

Ghaioom
09-10-17, 09:52
سلام

دوستان یه مبدل بود که چند کیس رو میشه به یک مانیتور وصل کرد.
اسمش چیه؟
قیمتش چنده؟
استفاده از اونا مشکلی که نداره؟

چون من یک کامپیوتر دیگه میخوام برای کیس مشتری که آورد درست کنم مشکلشو.
چون قبلا خاستم سیستم دیگه بخرم و دو تا سیستم داشته باشم و پولی دستمون نبود و یک سیستم خریدم.
میتونم یه مانیتور و موس و کیبورد دیگه هم جور کنم. مانیتور هست ولی موس کیبورد باید خریده بشه.

حالا این مبدل رو گفتم بپرسم ببینم نظرتون چیه؟
ضمنا بدون اینکه سیستم خودم رو خاموش کنم نیاز دارم. سیستم مشتری رو درست کنم براش که فک کنم همین مبدل به کار بیاد؟
یا همون مانیتوری که دستمه رو هم میتونم ولی جا زیاد میگیره و شلوغ میشه. هر چه خلوت تر بهتر.
حالا کامل منو راهنمایی کنید ممنون میشم. :give_rose:

sfmth
09-10-17, 12:54
سوییچ های kvm تو دیجیکالا نگاه کنین
کاملا پاسخگو هست فقط پورت خروجی مشتری ممکنه تبدیل نیاز داشته باشه

jimpatrick
09-10-17, 14:45
سلام برادر بهترین سوییچ ممکن فعلا اینه :great: اگه بتونی پیدا کنی

(StarTech.com 4 Port DVI VGA Dual Monitor KVM Switch USB with Audio and USB 2.0 Hub (SV431DDVDUA (Only the registered members can see the link)
۲ پورت و ۴ پورت داره برای ۲ و ۴ تا کیس
ساپورت تا کیفیت فول اچ دی
با یه موس و کیبورد میتونی همشونا کنترل کنی

Ghaioom
10-10-17, 07:50
سوییچ های kvm تو دیجیکالا نگاه کنین
کاملا پاسخگو هست فقط پورت خروجی مشتری ممکنه تبدیل نیاز داشته باشه
خیلی گرونه که. اونقدری کامپیوتر نمیاد که من بتونم هزینه سوییچ رو بتونم در بیارم! من همون مانیتور که دارم بیارم و یه ماوس و کیبورد بخرم ارزونتر میشه برام هههه
من قبلا سرچ کردم خیلی ارزوناش هم بود جریان چیه؟ فک کنم 10 الی 20 تومنی ! نکنه چیز دیگه ای بوده؟! ولی از همینا بود عکسشو که یادمه.

سلام برادر بهترین سوییچ ممکن فعلا اینه :great: اگه بتونی پیدا کنی

(StarTech.com 4 Port DVI VGA Dual Monitor KVM Switch USB with Audio and USB 2.0 Hub (SV431DDVDUA (Only the registered members can see the link)
۲ پورت و ۴ پورت داره برای ۲ و ۴ تا کیس
ساپورت تا کیفیت فول اچ دی
با یه موس و کیبورد میتونی همشونا کنترل کنی
نه من چهار تا کیس بخام بزنم چیکار. یه کیس اضافی میزنم بسه. چقدره حالا؟ انگار اینم خیلی هزینش بالاس به دلاره

XFXForce
10-10-17, 12:09
اینو میتونی بخری شما
D-Link KVM-222 2-Port USB KVM Switch

با قیمت 120 تومن

یا این:
Faranet KVM Switch PS/2:
21256

با قیمت 80 تومن

sfmth
10-10-17, 12:35
خیلی گرونه که. اونقدری کامپیوتر نمیاد که من بتونم هزینه سوییچ رو بتونم در بیارم! من همون مانیتور که دارم بیارم و یه ماوس و کیبورد بخرم ارزونتر میشه برام هههه
من قبلا سرچ کردم خیلی ارزوناش هم بود جریان چیه؟ فک کنم 10 الی 20 تومنی ! نکنه چیز دیگه ای بوده؟! ولی از همینا بود عکسشو که یادمه.

نه من چهار تا کیس بخام بزنم چیکار. یه کیس اضافی میزنم بسه. چقدره حالا؟ انگار اینم خیلی هزینش بالاس به دلاره
این سوییچ ها مربوط به تجهیزات سرور و شبکه میشه
دیجیکالا کلا یک مقدار گرون هست همه چیزش توی بازار اگه میتونین بگردین هم شاید جنس چینی ارزون و خوبی پیدا شد

STUXNET
12-10-17, 10:52
اینو میتونی بخری شما
D-Link KVM-222 2-Port USB KVM Switch

با قیمت 120 تومن

یا این:
Faranet KVM Switch PS/2:
21256

با قیمت 80 تومن
ورژن اینها قدیمی است وبا سیستم های جدید همخانی تصویری ندارد

XFXForce
12-10-17, 12:34
عزیز خروجی vga داره دیگه هر سیستمی مال هر زمان باشه اگه این پورت رو داشته باشه میخوره بهش، دوستمون گفتن میخوان خیلی ارزون باشه و شما با این قیمت چیز بهتری سراغ دارید که مثلا hdmi بخوره؟