PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل پینگ بالا با USB wifi adapter

Mehrdad.A 88
05-10-17, 12:07
درود، چند هفته ای میشه که یک کارت شبکه بیسیم usb گرفتم و مشکلی که دارم اینه که ناگهان پینگم میره بالا (توی تصویر مشخصه). قبلا از یک کارت بیسیم PCI استفاده میکردم و مشکلی نبود اما بعد از عوض کردن مادربورد و بخاطر ناسازگاری کارت pci با مادربورد اون کارت رو با یک مدل usb عوض کردم، مدلش هم اینه: Mediatek RT2870 و آخرین درایور هم نصبه.
تصویر: پینک سمت راست از ip مودم گرفته شده و سمت چپ از گوگل، وقتی پینک میره بالا توی هر دو میره بالا یعنی مشکل از اینترنت نیست با توجه به اینکه روی لپتاپ هم پینک عادیه. این برای کارت های usb طبیعیه ؟
21238

AMD>INTEL
05-10-17, 12:25
به دلیل کیفیت نه چندان خوب محصول است . کارتهای PCIE قابل قیاس با این دانگل های USB نیستند

Mehrdad.A 88
05-10-17, 18:27
به دلیل کیفیت نه چندان خوب محصول است . کارتهای PCIE قابل قیاس با این دانگل های USB نیستند

چی بد :1. (28):

تو بازار هیچ وقت هیچی پیدا نمیشه همش usb، آخر سر باید برم سراق دیجیکالا یا لیون

AMD>INTEL
05-10-17, 18:47
pcie و usb معتبر تهیه کنید . این مدلهای ارزون و بی نام نشان دردسرهای زیادی دارند . مدل های usb از برند tp link تهیه کنید

XFXForce
05-10-17, 20:46
همونطور که دوستمون هم گفتن کیفیتش خوب نیست، خیلیا دیدم ازش ناراضی بودن و آخرم مجبور به تعویضش شدن. بهترین دانگل وای فای usb مال سری لینک سیس شرکت سیسکو هست اما قیمتش خیلی بیشتر از برندهای دیگه مثل دی لینک و تی پی لینک و ایناس.

Mehrdad.A 88
05-10-17, 21:37
TP link میگیرم، شرط میبندم linksys اصلا پیدا نشه، مودمش هم کمیابه.

XFXForce
06-10-17, 02:00
لینک سیس موجود دارم

Mehrdad.A 88
06-10-17, 10:03
لینک سیس موجود دارم

اگر بخوام بگیرم pci میگیرم با آنتن جدا شدنی، البته الان که نمیتونم، ولی یک قیمت بده.

Mehrdad.A 88
06-10-17, 10:43
pcie و usb معتبر تهیه کنید . این مدلهای ارزون و بی نام نشان دردسرهای زیادی دارند . مدل های usb از برند tp link تهیه کنید

یک سرچ زدم ظاهرا خیلیا این مشکل رو با وای فای های usb دارن از همه برند ها، گویا pci از همه بهتره.

AMD>INTEL
06-10-17, 11:48
یک سرچ زدم ظاهرا خیلیا این مشکل رو با وای فای های usb دارن از همه برند ها، گویا pci از همه بهتره.

بله نمونه های PCIE بهترین هستند