PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید اپتیک رایتر اینترنال سوزوکی

امیر ازادی
28-09-17, 21:39
سلام.یه رایتر سوزوکی دارم امروز خواستم کابل فلت لنزو باز کنم سوکتشو شکستم. هر کاری کردم فلت درست حسابی جا نخورد. باید اپتیک براش بخرم.خواستم ببینم اپتیک همه دی وی رایتر های اینترنال بهم میخورن؟یا حتما باید فقط اپتیک سوزوکی براش بخرم. اصلا اپتیک نو گیر میاد؟ سپاس.

AMD>INTEL
29-09-17, 08:28
اپتیک قیمتش اندازه یک رایتر است . بعد اپتیک با کیفیت هم در بازار پیدا نمیشه

امیر ازادی
29-09-17, 08:59
اپتیک قیمتش اندازه یک رایتر است . بعد اپتیک با کیفیت هم در بازار پیدا نمیشه
این رایتر قدیمیه مثل جدیدا نیست رایتره نو گرفتم دیسکایی که این سوزوکیه میخونه نو نمیتونه بخونه برا اینه دنبال اپتیکم براش.پس اگر قیمته اپتیک نو هم قیمته یه رایتره امکانش هست از اپتیکه مارکایه دیگه استفاده کنم؟

اون سوکتی که کابل فلت به لنز وصل میشه رو میشه عوض کرد؟

امکانش هست تو اوراقیا بگردم یه سوزوکی پیدا کنم بعد از مداره لنزش برایه این استفاده کنم؟منظورم اون مداره لنزه که سوکته روشه.

AMD>INTEL
29-09-17, 09:02
این رایتر قدیمیه مثل جدیدا نیست رایتره نو گرفتم دیسکایی که این سوزوکیه میخونه نو نمیتونه بخونه برا اینه دنبال اپتیکم براش.پس اگر قیمته اپتیک نو هم قیمته یه رایتره امکانش هست از اپتیکه مارکایه دیگه استفاده کنم؟

دقیقا همینه . رایترهای جدید از همون اپتیک های بی کیفیت استفاده می کنند . پس خرید اپتیک نهایت در حد رایترهای نو بازار میشه .

امیر ازادی
29-09-17, 09:08
دقیقا همینه . رایترهای جدید از همون اپتیک های بی کیفیت استفاده می کنند . پس خرید اپتیک نهایت در حد رایترهای نو بازار میشه .
امکانه عوض کردنه سوکتش هست با اوراقی هایه بازار ؟
کلا اپتیکه همه رایتر ها بهم میخورن یا نه؟

AMD>INTEL
29-09-17, 09:29
امکانه عوض کردنه سوکتش هست با اوراقی هایه بازار ؟
کلا اپتیکه همه رایتر ها بهم میخورن یا نه؟

عموما بله میخورند . مخصوصا برند های مشابه