PDA

مشاهده نسخه کامل : کاراییlenovo thinkpad x201 tablet i7

Parsa1382
22-09-17, 18:42
سلام خواستم بدونم لپ تاپ لنوو thinkpad x201 tablet i7 با فرکانس2.13گیگاهرتزو توربو بوست2.9گیگاهرتز و دوهسته ایاست و با رم 3گیگابایت قابل ارتقا و کش سه یا چهار مگابایت دقیق نمیدونم و پردازنده گرافیکیاینتل اچ دی برای انجام امور اداری و فیلم دیدن زیاد و وبگردی زیاد و تحقیق و امور ساده دیگر که یک دانشجو نیاز دارد کافی است?قابل ذکر است که هیچ نیازی به برنامه ویرایش و گرافیکی به جز پاور پوینت ندارم و هیچ بازی ای هم نمیخواهم نصب کنم و سوال دیگر اینکه رم این لپ تاپ ddr3است خواستم بدونم برای ارتقا ار رم دیگر کهddr3است از نظر ابعاد به این لپ تاپ میخورد .چون میدونم که باید ظرفیت رم راهم در نظر گرفت خیلی ممنون میشم به همه ی سوالات پاسخ بدید و ایا دو هسته ای بودنش مشکل ایجاد نمیکند اخه من در یک سایت خواندم سیستم هایی با پردازنده i7چهار هیته ای اند و شاید لازم باشه بگم 64بیتی است...... ممنون میشم بهترین کارایی این لپ تاپ و اینکه به کاری که توضیح دادم می اید یا برای تحقیق و جست و جوی زیاد لپ تاپ دیگری را پیشنهاد می کنید

AMD>INTEL
22-09-17, 19:16
با ارتقا رم به نظرم این دستگاه با توجه به مواردی که نوشتید . کافی باشد و کاملا نیازهای شما را کاور کند .

Parsa1382
22-09-17, 20:48
این دستگاه حد اکثر رم 8گیگ رو میپذیره و نگفتید ایا هر رم هشت گیگddr3ای به این دستگاه میخوره و ایا در این صورت کارایی لپ تاپ بیشتر از نیاز من و مناسب کار های بیشتر میشود?و ایا بین پردازنده و تعداد هسته تناقض وجود ندارد ?دو هسته کار امد است?

و داک مناسب رو از کجا میتونم تهیه کنم?لطفا به هر دو سوال پاسخ دهید

و ایا اگر از رم هشت گیگ که حد اکثر توانایی این لپ تاپ است استفاده کنم به مشکل بر نمیخوره منظورم اینه که اشکال نداره تا حد اکثر ساپورت مموری ارتقا بدمش لطفا به هر سه سوال به صورت جداگانه پاسخ بدید:)خیلی ممنون

AMD>INTEL
22-09-17, 21:01
خیر هر رمی خیر . مشابه رمی که روی دستگاه نصب هست باید تهیه کنید .افزایش رم باعث میشه عملکرد دستگاه مناسبتر شود .دو هسته برای کار شما مناسبه
خیر با 8 گیگ اگر شرکت سازنده تایید کرده باشد . هیچ مشکلی ایجاد نمیشه و کاملا استاندارد است .

Parsa1382
22-09-17, 21:36
و داک مناسب چطور?

AMD>INTEL
22-09-17, 21:39
و داک مناسب چطور?

باید بگردید احتمال داره باشه . ولی خودم تا به حال دنبالش نرفتم