PDA

مشاهده نسخه کامل : برق ورودی به رایتر.

ارمان123
14-09-17, 13:07
درود بهمه دوستان گرامی.
مبدل هایی هست که رایتر اینترنال رو به اکسترنال تبدیل میکنه.منتهی برق این مبدل ها با یه تبدیل به برق ساتا تبدیل میشه. ایا اینا مضر نیستند برای رایتر ها؟چون ظاهرا یه سیم نارنجی که گویا 3.3 ولت باشه رو نداره.این نوع تبدیل برق ها برایه هارد دیسک چی ضرر دارند یا خیر؟

AMD>INTEL
14-09-17, 13:31
اینطور مبدل ها اگر از تغذیه اکسترنال همراه مبدل عرضه میشوند استفاده کنید . به دلیل استاندارد نبودن آنها احتمال آسیب وجود دارد . بهترین کار استفاده از کابل ساتای خود پاور می باشد .

Amir1234646
14-09-17, 13:33
بهتره از این تبدیلها استفاده نکنید، ممکنه موقع رایت وسط کار ارور بده و رایت ناقص انجام بشه. پاور قدیمی من که چند سال پیش عوضش کردم ساتا نداشت و با همین تبدیلها به رایتر و هارد وصل بود و مشکلی که گفتم رو داشتم. البته پاورم هم کمی نوسان داشت 12 ولتش، نمیدونم بخاطر نوسان بود یا بخاطر تبدیل... هارد هم بعضی وقتا مشکل پیدا میکرد و ویندوز بالا نمیومد.

ارمان123
21-09-17, 13:58
دوستان یه سئوال. برق ورودی به رایتر های اینترنال یه پنج ولته یه دوازده ولت.رایتر ها هم که دو قسمته برق مصرفی دارن البته بصورته کلی.یکی برق برایه قسمته لنزه یکیم برق برایه موتور دربه رایتره.حالا دوازده ولت برایه لنزه یا پنج ولت؟