PDA

مشاهده نسخه کامل : وصل کردن موبایل به کامپیوتر بخاطر اینترنت گوشی

0reza666
12-09-17, 14:42
با سلام قبل گوشی سونی ارکسون داشتم و با برنامه ای اون وصل کامپیوتر میکردم و با کابل و بعضی موقعه بلوتوث اینترنت گوشی تو کامپیوتر استفاده میکردم. میخواستم اگه میشه رو این گوشی جدید خودمم اینطوری درست کنم ایا برنامه ای هست راهیی هست برای اینکار.

مدل و اسم گوشی Samsung Galaxy Grand Prime Plus است

sfmth
12-09-17, 15:44
تو تنظیمات خود گوشی هم با کابل یو اس بی میشه اینترنتتونو به لپتاپ وصل کنین هم با وایفای و هم با بلوتوث توی همون بخش تنظیمات اتصال باید پیداش کنین

0reza666
12-09-17, 15:50
خوب توضیح بده دقیق کجا هست تنضیمات دیگه.
راستی برای کامپیوتر همون پی سی میخوام پس وایفا تداره فقط براش بلوتوث گرفتم.
ممنون میشم راهنمایی نصب با کابل و بلوتوث بهم بگی.

sfmth
12-09-17, 15:59
خوب توضیح بده دقیق کجا هست تنضیمات دیگه.
راستی برای کامپیوتر همون پی سی میخوام پس وایفا تداره فقط براش بلوتوث گرفتم.
ممنون میشم راهنمایی نصب با کابل و بلوتوث بهم بگی.
من نمیدونم هر گوشی فرق میکنه باید خودتون بگردین دیگه زبان گوشیها هم که فارسی هست الان دیگه راحته برای کابل باید کابلو وصل کنین بعد برین توی تنظیمات یک گزینه رو فعال کنین و تمومه اینترنتتون وصل میشه
بلوتوث بدرد نمیخوره سرعتش خیلی بده فقط مواقع اضطراری مگر اینکه مجبور شین استفاده کنین

0reza666
12-09-17, 16:24
واقعا مجبورم. اگه اینترنت مخابرات قطع بشه که همشم قطعی هست. ۴ جی در محل ما بیرون اتاق حله اما داخل بعضی موقعه در اتاق ۳ جی و بیشتر فقط E هست که سرعت داغونه.
بخاطر همین من میخواستم گوشیم بزارم سر ایون و بلوتوثش روشن کنم و برای کامپیوترم که بلوتوث دارم وصل نت بشم.
محل ماهم گیلان هست و فقط اشنای اول هست و همین اینترنت گوشی. الانم چون سیم کارت تعویض کردم و ۴ جی هست ۱۴ گیگ اینترنت رایگان دارم که الان شده ۱۰ گیگ و تا اخر این ماه هم باید استفاده اش کنم. گوشی زیاد استفاده نداره بخاطر همین میخوام به کامپیوتر وصل کنم و ترتیب اینترنتش بدم:1. (31):

sfmth
12-09-17, 16:37
واقعا مجبورم. اگه اینترنت مخابرات قطع بشه که همشم قطعی هست. ۴ جی در محل ما بیرون اتاق حله اما داخل بعضی موقعه در اتاق ۳ جی و بیشتر فقط E هست که سرعت داغونه.
بخاطر همین من میخواستم گوشیم بزارم سر ایون و بلوتوثش روشن کنم و برای کامپیوترم که بلوتوث دارم وصل نت بشم.
محل ماهم گیلان هست و فقط اشنای اول هست و همین اینترنت گوشی. الانم چون سیم کارت تعویض کردم و ۴ جی هست ۱۴ گیگ اینترنت رایگان دارم که الان شده ۱۰ گیگ و تا اخر این ماه هم باید استفاده اش کنم. گوشی زیاد استفاده نداره بخاطر همین میخوام به کامپیوتر وصل کنم و ترتیب اینترنتش بدم:1. (31):
اگه ۴جی بگیره ولی با بلوتوث بهش وصل بشین قطعا اینترنت e که با کابل وصل شده باشه هم ازش سریعتر خواهد بود البته یک مقدار تاخیرش زیاده e ولی سرعت دانلودش بیشتره
۴جی خیلی سریعه بنظر من که کلا کامپیوترو ببرین سر ایوون هواشم بهتره :lol: