PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه روت گوشی سامسونگ با اندروید6 چیست؟

0reza666
08-09-17, 22:31
با سلام هر چی برنامه تو گوگل بود گشتم دانلود کردم نزدیک 1 گیگ شارژ اینترنتم رفت ولی اخر گوشیم روت نشد که نشد.

بیشتر برنامه ها با اندروید6 سازگار نیستن چه کنم؟

مدل و امس گوشی Samsung Galaxy Grand Prime Plus است

0reza666
29-10-17, 15:06
دوستان که پیام بالارو کمک نکردن.

پس یه سوال دیگه درباره گوشیم دارم.

رام رسمی یا غیر رسمی اندروید 7 گلکسی گرند پرایم مدل G532F کسی نمیتونه برام پیدا کنه؟
مدل دقیق
G532FXXU1AQG5 است.

میخوام اندروید گوشیم 7 کنم.

لطفا نیایین بگین اینکارو نکن فلانه بساره اگه لینک دانلودش پیدا کردین همینجا قرار بدین توضیحات اضافه نمیخوام.

AMD>INTEL
29-10-17, 18:45
دوستان که پیام بالارو کمک نکردن.

پس یه سوال دیگه درباره گوشیم دارم.

رام رسمی یا غیر رسمی اندروید 7 گلکسی گرند پرایم مدل G532F کسی نمیتونه برام پیدا کنه؟
مدل دقیق
G532FXXU1AQG5 است.

میخوام اندروید گوشیم 7 کنم.

لطفا نیایین بگین اینکارو نکن فلانه بساره اگه لینک دانلودش پیدا کردین همینجا قرار بدین توضیحات اضافه نمیخوام.

به دوستان تحریریه بخش موبایل خبر دادم . تا چند ساعت دیگه به شما پاسخ میدهند

Pami
29-10-17, 18:47
سلام
برای روت کردن گوشی اینجا رو ببینید:

Only the registered members can see the link

0reza666
29-10-17, 19:05
همین فارسی بزور می خونم انوقط انگلیسی...
سایت فارسی نیست.

راستی اندروید ۶ هم که کاملا فارسی باشه یعنی هم منو و هم کیبورد لینک دانلود بزارید ممنون میشم.

البته بیشتر دنبال اندروید ۷ هستم برای گوشیم. چون خودش الان اندروید ۶ داره ولی خوب تا رامش نداشته باشم نمیتونم روت کنم.

مثل اینکه روت کردن گوشی فقط تا اندروید ۵ حله برای اندروید بالاتر نمیشه. یا باید خود رام داشت تا از اول ریخت تو گوشی روت کرد. یا هیچی دیگه انطوری اصلا روت نمیشه.

Al!R3ZA
29-10-17, 20:41
7 به صورت رسمی که مطمئنن منتشر نخواهد شد برای این مدل
باید کاستوم پورت بشه که اون هم یه نگاه سرسری انداختم اما متاسفانه برای این مدل ندیدم. برای پریم هست اما پلاس نه

0reza666
29-10-17, 20:58
اه چقدر بد.
پس کاستوم رام اندروید ۶ برای گوشی من که اسم و مدل دقیق نوشتم لینک دانلود برام میذارید. فقط اینکه حتما کاملا فارسی باشه یعنی هم منو و هم کیبور فارسی باشه و البته رایگان.

0reza666
31-10-17, 23:46
یعنی واقعا رام اندروید ۶ و رایگان البته و منو و کیبور کاملا فارسی باشه برای گوشیم نیست؟
اخه تا رام نداشته باشم نمیتونم گوشیم روت کنم.