PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی دی وی دی رام ویندوز 10

mosafer=22
05-09-17, 13:47
با درود خدمت دوستان عزیز چند وقته که دی وی دی رم تو کامپیوتر نمایش نمیده بایاس و آپدیت کردم از نرم افزارهای دی وی دی ریپیر و استفاده کردم جواب نداد .از لحاظ سخت افزاری سالمه دی وی دی رم با سیستم دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت تو بایاس نشون میده اما تو دیسک منیجر حتی آیکونشم هم نیست قبلا ایرادی نداشت خواستم بازی نصب کنم متوجه شدم آیکون دی وی دی ندارم ویندوز 10 استفاده میکنم.ازاین کد هم در CMD استفاده کردم اما پیغام ACCESS IS DENIED رو میده . reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Contr oller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x0000000

AMD>INTEL
05-09-17, 14:54
مدل دستگاه dvd writer

keyone72
05-09-17, 15:19
با درود خدمت دوستان عزیز چند وقته که دی وی دی رم تو کامپیوتر نمایش نمیده بایاس و آپدیت کردم از نرم افزارهای دی وی دی ریپیر و استفاده کردم جواب نداد .از لحاظ سخت افزاری سالمه دی وی دی رم با سیستم دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت تو بایاس نشون میده اما تو دیسک منیجر حتی آیکونشم هم نیست قبلا ایرادی نداشت خواستم بازی نصب کنم متوجه شدم آیکون دی وی دی ندارم ویندوز 10 استفاده میکنم.ازاین کد هم در CMD استفاده کردم اما پیغام ACCESS IS DENIED رو میده . reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Contr oller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x0000000

cmd رو کلیک راست کنید run as admin رو بزنید و این رو وارد کنید

reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Contr oller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x00000001

mosafer=22
05-09-17, 17:26
مدل دستگاه dvd writer
دروود Lite-On iHAS124 F (Only the registered members can see the link)
از این سایت نرم افزارشو دانلود کردم با این سیستمم پیغام no matched drive detected! میده اما روی سیستم دیگم همین نرم افزار که اینجا پیغام خطا میده با این رایتر برنامه ریزی شد و کامل شناخت

mosafer=22
05-09-17, 17:56

reg.exe add "HKLM\System\CurrentControlSet\Services\atapi\Contr oller0" /f /v EnumDevice1 /t REG_DWORD /d 0x00000001
دروود انجام دادم از طریق admin و این بار پیغام خطا نداد و سکسفول نوشت بعده ریستار باز هم درایورم مخفی و نمایش نداد

AMD>INTEL
05-09-17, 18:19
دروود Lite-On iHAS124 F (Only the registered members can see the link)
از این سایت نرم افزارشو دانلود کردم با این سیستمم پیغام no matched drive detected! میده اما روی سیستم دیگم همین نرم افزار که اینجا پیغام خطا میده با این رایتر برنامه ریزی شد و کامل شناخت

محل پورت ساتاش رو عوض کن

keyone72
05-09-17, 18:26
دروود انجام دادم از طریق admin و این بار پیغام خطا نداد و سکسفول نوشت بعده ریستار باز هم درایورم مخفی و نمایش نداد

این موردی که گفتم ماله مواقعی هست که شما داشتید قبلا یه دفعه غیب شده
با این کد برمیگرده و لی اگه کلا از اول هم نمیشناخته پرت هارو جابه جا کنید و ورودی برق رو هم بررسی کنید یا عوض کنید

mosafer=22
05-09-17, 23:39
این موردی که گفتم ماله مواقعی هست که شما داشتید قبلا یه دفعه غیب شده
با این کد برمیگرده و لی اگه کلا از اول هم نمیشناخته پرت هارو جابه جا کنید و ورودی برق رو هم بررسی کنید یا عوض کنید
درسته من قبلا داشتم و استفاده کردم نمیدونم چرا غیب شده چند بار باهاش بازی نصب کردم فکر میکنم مشکل از خود ویندوز باشه نمیخواستم ویندوزو دباره نصب کنم گویا راه دیگه ای ندارم سپاس

mosafer=22
05-09-17, 23:48
محل پورت ساتاش رو عوض کن
دروود عوض کردم باز هم درست نشد احتمالا راهی جز نصب مجدد ویندوز نمونده سپاس

mosafer=22
06-09-17, 14:01

دروود امروز دباره این فایل و کپی کردم و از طریق admin اجرا کردم درست شد و دی وی دی رایترو شناخت ممنونم و سپاسگزارم

AMD>INTEL
06-09-17, 14:03
تاپیک قفل میشه ./.