PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای آپدیت کارت گرافیک

77661
24-08-17, 00:37
با سلام خدمت دوستان عزیز . الآن مدتی است که بعضی اوقات کامپیوتر منزل PC هنگ میکند وپیام میدهد که کارت گرافیک آپدیت شود .قبلا اینطور نمیشد و چند بازی پسرم روی یک درایو دیگر نصب کرده وروی درایو ویندوز نیستند . حال چند بار هنگ کرده لطفا" طریقه آپدیت کارت گرافیک ASUS NVIDIA GEFORCE GTX670 چگونه است

DOOM999
24-08-17, 09:14
با DDU درایور قبلی رو حذف میکیند
Display Driver Uninstaller Download version 17.0.7.2 (Only the registered members can see the link)
آخرین درایور انویدیا رو نصب میکنید لینک زیر
Only the registered members can see the link

77661
25-08-17, 09:07
با سلام ودعای خیر .خواستم ببینم چگونه با DDU کارت گرافیک قبلی راحذف کنم وآخرین ورژن آپدیت شده کارت گرافیک خودم ASUS NVIDIA GEFORCE GTX670 رانصب کنم واین آپدیت از سرور کدام کشور باشد وچون تا کنون این کار را انجام ندادم راهنمایی بیشتری نیاز دارم .آیا باید نرم افزار DDU را اول روی کامپیوتر نصب کنم که بتوانم کارت گرافیک نصب شده را جذف کنم یا روشی خاص دارد؟

DOOM999
25-08-17, 10:28
با سلام ودعای خیر .خواستم ببینم چگونه با DDU کارت گرافیک قبلی راحذف کنم وآخرین ورژن آپدیت شده کارت گرافیک خودم ASUS NVIDIA GEFORCE GTX670 رانصب کنم واین آپدیت از سرور کدام کشور باشد وچون تا کنون این کار را انجام ندادم راهنمایی بیشتری نیاز دارم .آیا باید نرم افزار DDU را اول روی کامپیوتر نصب کنم که بتوانم کارت گرافیک نصب شده را جذف کنم یا روشی خاص دارد؟

سلام
اول DDU رو نصب میکنید بعد ترجیحا در حالت safe mode راه اندازیش میکنید که سیستم ریست میشه بعد گزینه اول clean & restart رو انتخاب میکنید .اینجا درایور به طور کامل حذف شده و آخرین آپدیت رو(NVIDIA GeForce Graphics Drivers 385.41 WHQL
) بر اساس ویندوز و نوعش دانلود میکنید سرور هم فرقی نداره از کدوم کشور باشه بعد نصبش میکنید

77661
26-08-17, 12:05
با سلام وتشکر از جنابعالی وهمکارن عزیز.آیا اول باید آپدیت جدید را دانلود کنم و روی دسکتاپ ذخیره باشد وآنگاه اقدام به نصب DDU نمایم یا اینکه اول اقدام به حذف کنم وبعد کارت گرافیک جدید را ؟ در ضمن اگر این نرم افزار DDu همیشه روی کامپتوتر نصب باشد برای کارت گرافیک مشکلی بوجود نمیاورد؟وآیا موقع نصب باید به اینترنت وصل باشیم؟

DOOM999
26-08-17, 12:41
با سلام وتشکر از جنابعالی وهمکارن عزیز.آیا اول باید آپدیت جدید را دانلود کنم و روی دسکتاپ ذخیره باشد وآنگاه اقدام به نصب DDU نمایم یا اینکه اول اقدام به حذف کنم وبعد کارت گرافیک جدید را ؟ در ضمن اگر این نرم افزار DDu همیشه روی کامپتوتر نصب باشد برای کارت گرافیک مشکلی بوجود نمیاورد؟وآیا موقع نصب باید به اینترنت وصل باشیم؟

قبلش یا بعدش دانلود کنید درایور جدید رو فرقی نداره.اینکه کجا ذخیرش کنید هم فرقی نداره .دوم اینکه DDU برنامه پرتابل هست و نصبی نیست و تا راه اندازی و استفاده نشه درایوری رو حذف نمیکنه.اینترنت هم فرقی نداره روشن باش یانه