PDA

مشاهده نسخه کامل : کابل برق پاور

FRANKLIN
19-08-17, 09:54
سلام یه پاور v850 کولر مستر دسته دو خریدم کابل برق نداشت یعنی فروشنده یادش رفت بود بده به من دیگه دسترسی بهش ندارم پاور قبلیم کولرمستر Elite 460W هست چون قدرتش کمه 850 خریدم.الان سوالم اینه میشه کابل برق Elite 460W رو به این v850 بزنم یعنی کابلهای برق فرقی باهم ندارن چون وات هاشون باهم مختلف هست

AMD>INTEL
19-08-17, 12:10
سلام یه پاور v850 کولر مستر دسته دو خریدم کابل برق نداشت یعنی فروشنده یادش رفت بود بده به من دیگه دسترسی بهش ندارم پاور قبلیم کولرمستر Elite 460W هست چون قدرتش کمه 850 خریدم.الان سوالم اینه میشه کابل برق Elite 460W رو به این v850 بزنم یعنی کابلهای برق فرقی باهم ندارن چون وات هاشون باهم مختلف هست

نه مشکلی ایجاد نمیکنه .فقط موقع استفاده چک کن . مشخصات روی کابل هم برای من بنویس
این کابل هم میتونی تهیه کنی

Only the registered members can see the linkکابل_برق_کامپیوتر_تمام_مس_س م_برق_کامپیوتر_تمام_مس_مرغو ب

FRANKLIN
19-08-17, 17:09
خیلی ممنون استاد وصل کردم مشکلی بوجود نیومده. روش خیلی ریزه نمیتونم بخونم اگه احتمال خرابی میره از همون سایتی که نوشتید میخرم .فقط این کابلی که نوشتید با نمونه فابریک برابری میکنه از نظر کیفیت

- - - Updated - - -

راستی روی کابلم چی باید نوشته شده باشه

AMD>INTEL
19-08-17, 17:24
]ضخامت کابل را باید ببینی بهم بگی . بر اساس AWG
اون کابلی که معرفی کردم هم کیفیت خوبی دارد . مشکلی ایجاد نمیشه .
14 , 16 AWG باشه مناسبه

FRANKLIN
19-08-17, 18:18
]ضخامت کابل را باید ببینی بهم بگی . بر اساس AWG
اون کابلی که معرفی کردم هم کیفیت خوبی دارد . مشکلی ایجاد نمیشه .
14 , 16 AWG باشه مناسبه

استاد دوتا سوال داشتم اول اینکه AWG با چی اندازه بگیرم .یا روش نوشته
سوال دوم میخوام اطلاعاتم بال بره مثلا پاور 500 وات کولرمستر با 1000 وات کابل برقشون باهم فرق داره ضخامتشون یا چیزای دیگش

FRANKLIN
19-08-17, 18:23
این چطور استاد ضخامتش خوبه
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
19-08-17, 19:25
استاد دوتا سوال داشتم اول اینکه AWG با چی اندازه بگیرم .یا روش نوشته
سوال دوم میخوام اطلاعاتم بال بره مثلا پاور 500 وات کولرمستر با 1000 وات کابل برقشون باهم فرق داره ضخامتشون یا چیزای دیگش

روش نوشته
عموما شرکت سازنده های معتبر روی پاورهای وات بالای خودشون از کابل های با کیفیت استفاده میکنند .
کابلی که لینک دادی هم خوبه . همین رو بگیر

FRANKLIN
20-08-17, 13:47
روش نوشته
عموما شرکت سازنده های معتبر روی پاورهای وات بالای خودشون از کابل های با کیفیت استفاده میکنند .
کابلی که لینک دادی هم خوبه . همین رو بگیر

استاد مهم نیست 10 آمپر باشه یا 16 آمپر .چون اکثرا تو بازار 10 آمپرن .قطر بعضیاش خیلی خوبه
مثل این

AMD>INTEL
20-08-17, 13:56
استاد مهم نیست 10 آمپر باشه یا 16 آمپر .چون اکثرا تو بازار 10 آمپرن .قطر بعضیاش خیلی خوبه
مثل این

همون قطر مهم که بر اساس AWG هست / 14 یا 16 مناسبه

FRANKLIN
20-08-17, 13:58
همون قطر مهم که بر اساس AWG هست / 14 یا 16 مناسبه

پس همینو میگیرم 3*1.5 هست بقیه فروشگاهها شهرستانه