PDA

مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد جهت کمک به پاسخگویی در انجمن

david-ebi
15-08-17, 21:55
سلام.مدت طولانی است که جناب بهادر امید تقریبا به تنهایی جوابگو به ده ها تاپیک در روز هستند.

البته الحق که ایشون همیشه بسیار حرفه ای و استادانه در جهت حل مشکلات جواب میدن و نسبتا هم این کار رو سریع انجام میدن و در بیشتر موارد هم مشکل کاربر رو حل می کنند.

اما پیشنهاد من این بود که بالاخره بعد از سالها از راه اندازی این انجمن تخصصی یک نفر دیگر شبیه و همپایه جناب امید بیارید تا راندمان کاریتون خیلی بالاتر بشه.

جای تعجبه که سایت و انجمن بدین خوبی و تخصصی تقریبا فقط یک استاد پاسخگو همیشه حاضر داشته باشه.موفق و پیروز باشید.

AMD>INTEL
15-08-17, 22:07
سلام دوست عزیز
تشکر از شما
بله . البته چند کاربر خوب داریم که من نباشم اگر روزی روزگاری
جواب سوال های کاربران را می دهند .

AMD>INTEL
16-08-17, 00:49
سلام دوست عزیز
تشکر از شما
بله . البته چند کاربر خوب داریم که من نباشم اگر روزی روزگاری
جواب سوال های کاربران را می دهند .

یک خواهشی از دوستان دارم اسم و فامیل من رو به صورت پابلیک نزنید . امکان سو استفاده یکسری خدا بی خبر وجود دارد .
شخصی با استفاده از اسم من باعث سوتفاهم در انجمن همسایه شده بود .
با تشکر

DOOM999
16-08-17, 11:45
استاد امید ایشالله که همیشه پاینده باشید دوستانی هستند کاربلد ، خوب و عالی اند ولی شما واقعا برای من و خیلی دوستان حکم معلم و استاد داری و اغراق نکنم به اندازه چندین کتاب مطلب ازت مطلب یاد گرفتیم ایشالله هم همیشه باشی و ما هم استفاده کنیم از محضرت .فدایی داری

M A H R A D
16-08-17, 18:22
سلام.مدت طولانی است که جناب بهادر امید تقریبا به تنهایی جوابگو به ده ها تاپیک در روز هستند.

البته الحق که ایشون همیشه بسیار حرفه ای و استادانه در جهت حل مشکلات جواب میدن و نسبتا هم این کار رو سریع انجام میدن و در بیشتر موارد هم مشکل کاربر رو حل می کنند.

اما پیشنهاد من این بود که بالاخره بعد از سالها از راه اندازی این انجمن تخصصی یک نفر دیگر شبیه و همپایه جناب امید بیارید تا راندمان کاریتون خیلی بالاتر بشه.

جای تعجبه که سایت و انجمن بدین خوبی و تخصصی تقریبا فقط یک استاد پاسخگو همیشه حاضر داشته باشه.موفق و پیروز باشید.

سلام

ممنون از david-ebi گرامی بابت مطرح کردن این موضوع.

دوستان، ما در این مورد فکرهایی کردیم و بزودی تصمیم‌هایی در این زمینه گرفته میشه و اجرایی میشه.

ولی یه نکته‌ای که میخوام بگم این هست که خود شما کاربران گرامی باید کمک کنید تا فشار این همه پاسخگویی از روی دوش بهادر عزیز برداشته بشه.

یعنی خودمون هم باید دست به کار بشیم و بدون اینکه انتظار پاسخگویی از طرف بهادر عزیز داشته باشید، خودتون نظرتون رو بگید در تاپیک‌ها یا جواب پرسش بقیه کاربران رو بدید.

همین روند اگه شکل بگیره خیلی به پویایی فروم کمک میکنه و سنگینی کار هم تقسیم میشه و کار خیلی راحت‌تر پیش میره.

خوشحال میشیم اگه نظری دارید بگید.

سپاس :11():