PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید

maha7
09-08-17, 01:53
سلام و خسته نباشید.
لطفا مدل تلویزیونی معرفی بفرمایید که امکان اینترنت، پشتیبانی از هارد اکسترنال، بلوتوث و ...داشته باشه. دو سوال هم داشتم : 1) تلویزیونی که بلوتوث دارد و پورت usb و HDMI داشته باشد و اینترنت داخلی نداشته باشه آیا با Ezcast میشه موبایل/ تبلت رو روی تلویزیون داشت و اینترنت استفاده کرد؟

2)آیا در مدل هایی که اندرویدی هستند امکان کار با شبکه های اجتماعی مثل تلگرام وجود دارد؟در سایتی در مشخصات مدل Sony 55W800C قید شده بود امکان کار با شبکه های اجتماعی روی تلویزیون.

لطفا مدل 40 تا نهایتا 45 اینچ معرفی کنید و ال جی نباشه ممنونم

mohammadazadi
17-01-20, 09:51
من خودم تلویزیون سونی خریدم و خیلی هم راضی ام

به نظر من w660g بگیر خیلی هم خوبه مدل جدید هم هست

لینک زیر رو نگاه کن مدل های دیگه هم وجود داره :

URL="Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
18-01-20, 12:11
سلام و خسته نباشید.
لطفا مدل تلویزیونی معرفی بفرمایید که امکان اینترنت، پشتیبانی از هارد اکسترنال، بلوتوث و ...داشته باشه. دو سوال هم داشتم : 1) تلویزیونی که بلوتوث دارد و پورت usb و HDMI داشته باشد و اینترنت داخلی نداشته باشه آیا با Ezcast میشه موبایل/ تبلت رو روی تلویزیون داشت و اینترنت استفاده کرد؟

2)آیا در مدل هایی که اندرویدی هستند امکان کار با شبکه های اجتماعی مثل تلگرام وجود دارد؟در سایتی در مشخصات مدل Sony 55W800C قید شده بود امکان کار با شبکه های اجتماعی روی تلویزیون.

سلام
راهنما را مطالعه کنید

بهترین تلویزیون‌های پیشنهادی بر اساس قیمت (دی 98) (Only the registered members can see the link)

sobhanshahi
04-03-23, 19:18
سلام و خسته نباشید.

تو برند های ایرانی اسنوا عالیه ما اسنوا خریدم 55 اینچ، واقعا نسبت به قیمت خوبه، قابلیت های هوشمند رو هم داره میتونید هارد و ... وصل کنید

Speed Racer
05-03-23, 01:43
تو برند های ایرانی اسنوا عالیه ما اسنوا خریدم 55 اینچ، واقعا نسبت به قیمت خوبه، قابلیت های هوشمند رو هم داره میتونید هارد و ... وصل کنید
کجا اسنوا برند ایرانیه؟ اسنوا قبلا از پنل های کره ای استفاده می کرد و الان چینی. ما در کل ایران هیچ لوازم خانگی نداریم که 100 درصد ایرانی باشن مخصوصا برندهایی که خیلی معروف هستن مثل دوو که توی سایتشون میری نوشتن دووی ایران که اصلا ایرانی نیست و کل پکیج به صورت مونتاژ از کره میاد و اسنوا هم همینطور و فرقش اینه که اسنوا توی ایران مونتاژ می شه. کل شرکت های لوازم خانگی ایرانی از اسنوا، دوو، پاکشوما بگیر تا درسا و هیمالیا و چند برند دیگه همه 99 مونتاژ کار قطعات کشورهای کره و چین هستن و حتی دوو و اسنوا رو نگاه کنی حتی بدنه محصولاتشون دقیقا مطابق ال جی و سامسونگه

Speed Racer
05-03-23, 01:47
سلام و خسته نباشید.

اینکه شما میگی ال جی نباشه نشون میده اطلاعات درستی نداری. خود پنل های بسیار با کیفیت سونی در کارخانه های ال جی ساخته میشن و ال جی یک از باکیفیت ترین برندها در سرتاسر جهانه. حالا اگه کره جنوبی 7 میلیارد دلار پول ایران رو به دلیل قوانین بین المللی بلوکه کرده دلیل نمیشه که برتری ال جی یا سامسونگ رو از نظر کیفیت در نظر نگیریم. ال جی در راس بهترین شرکت های ساخت لوازم خانگی در دنیا قرار داره.

Speed Racer
05-03-23, 02:01
من خودم تلویزیون سونی خریدم و خیلی هم راضی ام

به نظر من w660g بگیر خیلی هم خوبه مدل جدید هم هست

لینک زیر رو نگاه کن مدل های دیگه هم وجود داره :

URL="Only the registered members can see the link

برای تبلیغ سایتتون باید هزینه تبلیغ پرداخت بشه. لطفا با مدیران سایت تماس بگیرید