PDA

مشاهده نسخه کامل : دایرکت ایکس 10 واسه ایکس پی

SOHR@B
31-08-07, 13:50
سلام بچه ها یه لینک واسه دانلود دایرکت ایکس 0 1وا سه ایکس پی میخوام
ممنون از همتون:1. (3):

Trance
31-08-07, 17:27
تو خود سایت مایکروسافت مگه نیست؟

Shahryar
31-08-07, 20:16
سلام بچه ها یه لینک واسه دانلود دایرکت ایکس 0 1وا سه ایکس پی میخوام
ممنون از همتون:1. (3):

کارت گرافیکتون ساپورت می کنه ؟

SOHR@B
31-08-07, 22:33
کارت گرافیکتون ساپورت می کنه ؟
بله دوست من
8600 جی تی

parsbin
01-09-07, 00:57
دایرکس 10 فکر میکنم برای ویستا باشه فقط

Shahryar
01-09-07, 07:23
در هر صورت اصلا یکی از امکانات DX 10 این بود که روی ویستا میومد و فکر کنم آخرین نسخه Direct X برای XP نسخه 9.0c هست آپدیت شده هست که برای اشتباه نشدن با 9.0c به اون 9.0d میگند ...

موفق باشید
شهریار

sAsAn.K
01-09-07, 09:27
DX10 برنامه ی نصب نداره و فقط بر روی ویستا به طور آماده وجود داره .
پس اگر DX10 احتیاج دارید Vista رو نصب کنید .

SOHR@B
01-09-07, 23:17
با تشکر از تمامی دوستان
ویستا به خاطر مشکلاتی که فعلا داره به درد سرش نمیرزه
و dx10واسه ایکس پی هم هست چند تا لیکم داره ولی یا خیلی زیادن ی من نمیتونم دان کنم
Only the registered members can see the link
این مثلا یکیشه

Shahryar
02-09-07, 11:18
از طرف خود مایکروسافت که منتشر نشده ، شده ؟

hOjjAt_PcNeTwOrK
02-09-07, 13:17
با تشکر از تمامی دوستان
ویستا به خاطر مشکلاتی که فعلا داره به درد سرش نمیرزه
و dx10واسه ایکس پی هم هست چند تا لیکم داره ولی یا خیلی زیادن ی من نمیتونم دان کنم
این مثلا یکیشه

من ميتونم دانلود كنم اگه ميخواي برات دانلود كنم يه جا ديگه آپلود كنم؟

SOHR@B
02-09-07, 23:04
از همه دوستان ممنون
اینم پیدا کردم خودم دان کردم بازیها یکمی بهتر اجرا میشن البته باید درایور 163 رو هم بگیرید
اگه کسی خواست بگه
اینم لینک 10

salazar
04-01-08, 10:07
يه ورژن غير رسمي منتشر شده براي Xp

X - BoY
17-01-08, 15:09
از همه دوستان ممنون
اینم پیدا کردم خودم دان کردم بازیها یکمی بهتر اجرا میشن البته باید درایور 163 رو هم بگیرید
اگه کسی خواست بگه
اینم لینک 10

سلام
دوست عزیز این لینکی که شما دادی نوشته که اکتبر 2006
تصویر پیوست رو ببین
برای دانلود دایرکت ایکس 10 اینجا رو ببینید
توضیح داده.یه سری فایل dll هست که باید به System 32 منتقل بشه
بعدش دایرکت ایکس April 9 با حجم حدود 441 مگ از سایت مایکروسافت دانلود بشه
البته برای دانلود باید ویندوز قانونی باشه و مرحله تاییدیه مایکروسافت رو با موفقیت طی کنه
البته من هم از این 50 مگابایتی ها دانلود کردم از تورنت منتها از ورژن 9 هم قدیمی تر بود
این لینکی که دوستان از رپید دادن رو هنوز دانلود نکردم.
ولی خلب این روشی رو که من گفتم تو سایت های معتبر از جمله
سافت پدیا ( Soft Pedia ) هم دربارش نوشتن
اینو تازه دانلود کردم خوب متوجه منظورش نشدم

لینک توضیح سایت سافت پدیا پایین توضیح لینک دانلود فایل های dll هست (Only the registered members can see the link)

لینک توضیح دانلود دایرکت ایکس 10 برای ایکس پی (Only the registered members can see the link)

To install:
Copy d3d10.dll, d3dx10.dll, d3dx10.dll, dxgi.dll, and Nucleus.dll to C:\windows\system32\

To get the examples:
1) Follow the instructions on Only the registered members can see the link
2) Download and install the DirectX SDK from Only the registered members can see the link

To build and run an example:
1) Go to the Microsoft DirectX SDK folder, Samples, C++, Direct3D10, Tutorials, Tutorial12
2) Double-click "Tutorial12_2005.sln"
3) Select "Start Without Debugging" from the Debug menu.

There are a number of known issues with most of the tutorials, but they will all work to some extent. Tutorial 12 is currently the recommended example.

Please direct any feedback to the Falling Leaf Discussion forum on Only the registered members can see the link

hossein6886
07-11-08, 14:04
با سلام...
دو تا نسخه معروف برای اونایی که تو این کارن هست یکیش رو مایکروسافت منتشر کرده و یکیش رو نمیدونم! ولی برا اونایی که بازی با کیفیت بالاتر رو می خوان به اندازه کافی مطمئن هست...
منتظر لینک دانلود برا دوتاش هم باشید که اولی حداکثر 2 یا 3 ماهه منتشر شده و دومی 1 ماه یا کمتر.

توصیه : از هر جایی دانلود میکنین حتما با آنتی ویروس اول از بدافزار نبودنش مطمئن شید...

hossein6886
07-11-08, 14:22
این لینک دانلود برای اون دومیه: 10.5mb

hossein6886
07-11-08, 15:01
این هم لینک دانلود برای 10 directx اونی که مایکروسافت منتشر کرده : 6.49 مگابایت

Labyrinth
07-11-08, 16:17
هیچ کدوم از این دو نسخه معتبر نیست و همچنین محصول ماکروسافت اینها مجموعه ای افکت های DirectiX 10 هستن که فقط توی بعضی بازی ها کاربرد دارند

درمورد تاریخ انتشار مجموعه دومی که قرار دادید چیزی در حدود 2 ماه هست که امده :give_rose:
ولی بازم کاچی بهتر از هیچی هست :wink:

hossein6886
07-11-08, 16:49
هیچ کدوم از این دو نسخه معتبر نیست و همچنین محصول ماکروسافت اینها مجموعه ای افکت های DirectiX 10 هستن که فقط توی بعضی بازی ها کاربرد دارند

درمورد تاریخ انتشار مجموعه دومی که قرار دادید چیزی در حدود 2 ماه هست که امده :give_rose:
ولی بازم کاچی بهتر از هیچی هست :wink:

عزیز اونی که گفتی معتبر نیست یعنی تو ندیدی ...
اگه یه کم ور بری پیدا میکنی که مایکروسافت منتشر کرده نه من

خوب اونی که تو گفتی اینا بیشترین کاربردشون برای بازین ولی نه اینکه برا برنامه ها نیستن و اگه باز هم بدونی این آپدیت ها به صورت patch نصب میشن و همه ی آپدیتهای مایکروسافت هم همین طور نصب میشن

DirectX 10 Fix 3 Final this patch to increase the compatibility of new games and programs with Windows XP. The same patch corrects mistakes with the launch of games requiring files with DirectX 9.0 and earlier versions of it.

Also, if graphics card with support for DX10 makes those options available, the next-generation games, which before the installation of these libraries were not available

لطفا نظرات شخصی خودتون رو به صورت نظرات کسی که متخصص هست ارائه نکنید و آخرش بنویسید که این نظرات شخصی منه با توجه به اطلاعاتی که دارم.

hossein6886
07-11-08, 17:01

hossein6886
07-11-08, 17:15
آخرین درایور کارت های nvidia رو هم از اینجا دانلود کنین اونایی که نمیدونستن...

Labyrinth
07-11-08, 17:22
یک سرچ توی سایت ماکروسافت بزن اگر بود لینک بده وگرنه من هنوز روی حرفم هستم

درمورد تصویر هم منتظر باشید تا به شما ثابت کنم این مورد هم دلیل قانع کننده ای نیست :give_rose:

hossein6886
07-11-08, 17:46
یک سرچ توی سایت ماکروسافت بزن اگر بود لینک بده وگرنه من هنوز روی حرفم هستم

درمورد تصویر هم منتظر باشید تا به شما ثابت کنم این مورد هم دلیل قانع کننده ای نیست :give_rose:

عزیز اگه اطلاع داشته باشی همه نسخه های برنامه هایی که نوشته میشن بیرون عرضه نمیشن مثلا در مورد همین xp اگه عرضه official دایرکتس 10 اتفاق بیفته دلیلی برای رفتن به سمت ویستا باقی نمی مونه.
( به برنامه هایی که عرضه رسمی میشن official گفته میشه ... )
خوبه که شما از microsoft office 2007 blue edition توی سایت مایکروسافت یه مطلب برا من پیدا کنید البته به جز فروم سایت...
البته هیچ تعصبی نیست اگه در مورد چیزی یقین کردم که اشتباه گفتم مطمئن باشید قبول میکنم...

فی امان ا...:give_rose:

Labyrinth
07-11-08, 18:11
خوب این نسخه 11 چطوره :1. (38):

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

-------------------------------------------------------------------------------

عزیز اگه اطلاع داشته باشی همه نسخه های برنامه هایی که نوشته میشن بیرون عرضه نمیشن مثلا در مورد همین XP اگه عرضه official دایرکتس 10 اتفاق بیفته دلیلی برای رفتن به سمت ویستا باقی نمی مونه.

یعنی شما میگید تنها تفاوت ایکس پی و ویستا در دایرکت ایکس 10 هست و با هم فرقی ندارند :1. (27):

درمورد عرضه دایرکت ایکس 10 برای ایکس پی باید بگم کپی چند فایل از روی ویستا بر روی این ویندوز بیشتر نبوده و نیست دضمن با کمی فکر خواهید فهمید که 6 مگ برای دایرکت ایکس بسار ناچیز هست ( بروز رسانی نسخه 9 در هرماه نزدیک به 3 مگابایته و نسخه کاملش 50 مگ آیا به نظر شما با عقل جور درمیاد برای تغییر نسخه 9 به 10 فقط 6 مگ فایل نیاز باشه

چیزی که در آخر باید بگم اینه این بسته توسط KM-Software تهیه و توسط Lwgame (Only the registered members can see the link) برای فعال کردن تنظیمات بازی ها ارایه شده است

موفق باشید

hossein6886
07-11-08, 18:57
خوب این نسخه 11 چطوره :1. (38):

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

-------------------------------------------------------------------------------

عزیز اگه اطلاع داشته باشی همه نسخه های برنامه هایی که نوشته میشن بیرون عرضه نمیشن مثلا در مورد همین XP اگه عرضه official دایرکتس 10 اتفاق بیفته دلیلی برای رفتن به سمت ویستا باقی نمی مونه.

یعنی شما میگید تنها تفاوت ایکس پی و ویستا در دایرکت ایکس 10 هست و با هم فرقی ندارند :1. (27):

درمورد عرضه دایرکت ایکس 10 برای ایکس پی باید بگم کپی چند فایل از روی ویستا بر روی این ویندوز بیشتر نبوده و نیست دضمن با کمی فکر خواهید فهمید که 6 مگ برای دایرکت ایکس بسار ناچیز هست ( بروز رسانی نسخه 9 در هرماه نزدیک به 3 مگابایته و نسخه کاملش 50 مگ آیا به نظر شما با عقل جور درمیاد برای تغییر نسخه 9 به 10 فقط 6 مگ فایل نیاز باشه

چیزی که در آخر باید بگم اینه این بسته توسط KM-Software تهیه و توسط Lwgame (Only the registered members can see the link) برای فعال کردن تنظیمات بازی ها ارایه شده است

موفق باشید

خوب مثل اینکه تموم شدنی نیست ولی من میخوام تموم کنم
1.من نگفتم تنها تفاوت ایکس پی و ویستا در دایرکت ایکس 10 هست و با هم فرقی ندارند من گفتم برا بیشتر یوزرها این فرق کافیه
2.من نگفتم این دایرکتس دقیقا دایرکس 10 ویستا هست این دایرکتس همون طوری که شما گفتید فقط امکان انتخاب دایرکتس 10 رو در اکس پی برای اونایی که کارت گرافیکی شون ساپورت میکنه فراهم میاره.
3.کارتهای گرافیکی سازگار با دایرکتس 11 در سال 2009 منتشر میشن یعنی تا اون موقع لازم نیستن یعنی اصلا قابل استفاده نیستن.
4.اگه آپدیت رو بگین من برا دایرکتس 9 دیدم پک کامل 463 مگابایت... آپدیت با فعال سازی این option فرق میکنه

امید دارم توجیه شده باشید من هم برا تک تک جوابها جواب نخواهم داد این جوابها رو دادم که کار شما خوب نبود که مثلا من پست دادم بعد شما همون ساعت بنویسید نامعتبر
نامعتبر یعنی چی اون وقت تمام برنامه ها به جز اونایی که serial میخوان نامعتبرن همین طور ویندوزی که باهاش کار میکنی
نامعتبر یعنی یا اصلا کار نمیکنن و یا اگه کار کردن بدافزارن....

Labyrinth
07-11-08, 19:14
دوست عزیز معتبر یعنی اعتبار داشته باشد که به توضیح کار شما و حرف شما این میشه که خود ماکروسافت این بسته رو ساخته باشد

اینجا قرار نیست جنگ بشه فقط کافی است قبول کنید که ماکروسافت این بسته رو نداده
بعد شما گویا منظور من توی اون عکس رو نفهمیدید شما اگر بخواهید من تا 20 هم این دایریکس رو ادامه میدم

درمورد فعال سازی اشتباه شما همین هست مگه در ایکس پی دایریکس 10 هست که بخواهی فعالش کنی اون دایرکت ایکس که شما گفتی نسخه سازنده هست نه یوز و گرنه برای ویستا 1 گیگ هست :yes:

درکل اطلاعاتتون رو در این باره بیشتر کنید

برای معنی واژه نامعتبر هم یک سری به فرهنگ معین بزنید و اطمینان داشته باشید معنیش با چیزی که شما معنی کردید کاملا تفاوت دارد

چیز دیگه که باید بگم اینه مطلبی که شما گذاشتید ( DirectX 10 ) چیزی نزدیک به 2 ماه پیش بصورت کامل توسط یکی از دوستان قرار داده شد

دیگه قضاوت رو میگذارم بر عهده دوستان دیگر که تاپیک رو میخونن :give_rose:

موفق باشد

Olesius
07-11-08, 20:09
دوست عزیز معتبر یعنی اعتبار داشته باشد که به توضیح کار شما و حرف شما این میشه که خود ماکروسافت این بسته رو ساخته باشد

اینجا قرار نیست جنگ بشه فقط کافی است قبول کنید که ماکروسافت این بسته رو نداده
بعد شما گویا منظور من توی اون عکس رو نفهمیدید شما اگر بخواهید من تا 20 هم این دایریکس رو ادامه میدم

درمورد فعال سازی اشتباه شما همین هست مگه در ایکس پی دایریکس 10 هست که بخواهی فعالش کنی اون دایرکت ایکس که شما گفتی نسخه سازنده هست نه یوز و گرنه برای ویستا 1 گیگ هست :yes:

درکل اطلاعاتتون رو در این باره بیشتر کنید

برای معنی واژه نامعتبر هم یک سری به فرهنگ معین بزنید و اطمینان داشته باشید معنیش با چیزی که شما معنی کردید کاملا تفاوت دارد

چیز دیگه که باید بگم اینه مطلبی که شما گذاشتید ( DirectX 10 ) چیزی نزدیک به 2 ماه پیش بصورت کامل توسط یکی از دوستان قرار داده شد

دیگه قضاوت رو میگذارم بر عهده دوستان دیگر که تاپیک رو میخونن :give_rose:

موفق باشد

دوست عزیز فکر نمی کنی به جای این بحث و جدل کردن ها میشه بحث های مفید تری مطرح بشه؟؟؟

مگه نه اینکه cracker ها xp رو هک کردن و crysis رو با جزئیات very high بازی کردن؟؟؟
مگه نه اینکه نسخه xp Gamers Edition Directx 10 آلان رو نت هست؟؟

اصلا چه تعریفی از دایرکتس 10 بیان می شه؟؟؟
بهینه سازی نرم افزاری برای کارایی بیشتر گرافیک بهتر جزئیات بیشتر...؟؟؟؟ این طور نیست؟؟؟

من پست های این دوست تازه وارد رو هم خوندم... منظور ایشون این نبود که مستقیما میشه دایرکتس 10 رو تو xp فعال کرد...!!!
این برنامه هایی که گذاشته کار می کنن و معتبر هم هستن لازم نیست مرجع معتبر تایید کنه اگه به فروم های خارجی سر بزنی می بینی که تعداد زیادی از این patch ها یا add on ها استفاده می کنن...
واسه اینکه از ویستا راضی نیستن و می خوان تو xp با جزئیات دایرکتس 10 بازی کنن...

دیگه این که دوست عزیز خودت بهتر می دونی که هر روز واسه نرم افزارها نسخه ی جدیدی ارئه می شه پس اول بهتره یه نگاهی به ورژن برنامه ای که این دوست عزیز گذاشته بندازین...

در ضمن این بنده خدا که تاپیکو نزده یکی دیگه کمک می خواست... پس بهتره بذاری اون دوستی که کمک می خواست نظر بده...!!؟

یا حق...:11():

psat
07-11-08, 20:31
سلام.
دوستان عزیز میشه در آخر لینک اونکه میگین معتبر هست و واقعا 10 هست رو بگذارین؟

Olesius
07-11-08, 20:44
سلام.
دوستان عزیز میشه در آخر لینک اونکه میگین معتبر هست و واقعا 10 هست رو بگذارین؟

این لینک دانلود برای اون دومیه: 10.5mb

دوست عزیز از لینک بالا می تونی این برنامه رو دانلود کنی...
درایور کارت گرافیکی هم یادت نره آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنی...

Olesius
07-11-08, 20:46
آخرین درایور کارت های nvidia رو هم از اینجا دانلود کنین اونایی که نمیدونستن...

از این لینک هم آخرین درایور کارت گرافیکی رو بزن...

Labyrinth
07-11-08, 22:35
دوست عزیز فکر نمی کنی به جای این بحث و جدل کردن ها میشه بحث های مفید تری مطرح بشه؟؟؟

مگه نه اینکه cracker ها xp رو هک کردن و crysis رو با جزئیات very high بازی کردن؟؟؟
مگه نه اینکه نسخه xp Gamers Edition Directx 10 آلان رو نت هست؟؟

اصلا چه تعریفی از دایرکتس 10 بیان می شه؟؟؟
بهینه سازی نرم افزاری برای کارایی بیشتر گرافیک بهتر جزئیات بیشتر...؟؟؟؟ این طور نیست؟؟؟

من پست های این دوست تازه وارد رو هم خوندم... منظور ایشون این نبود که مستقیما میشه دایرکتس 10 رو تو xp فعال کرد...!!!
این برنامه هایی که گذاشته کار می کنن و معتبر هم هستن لازم نیست مرجع معتبر تایید کنه اگه به فروم های خارجی سر بزنی می بینی که تعداد زیادی از این patch ها یا add on ها استفاده می کنن...
واسه اینکه از ویستا راضی نیستن و می خوان تو xp با جزئیات دایرکتس 10 بازی کنن...

دیگه این که دوست عزیز خودت بهتر می دونی که هر روز واسه نرم افزارها نسخه ی جدیدی ارئه می شه پس اول بهتره یه نگاهی به ورژن برنامه ای که این دوست عزیز گذاشته بندازین...

در ضمن این بنده خدا که تاپیکو نزده یکی دیگه کمک می خواست... پس بهتره بذاری اون دوستی که کمک می خواست نظر بده...!!؟

صحبت های شما درست است و قابل قبول و حرفی توش نیست :1. (38): اگر ایشون هم اینطور مینوشتن من چیزی نمیگفتم :yes: و تاییدشون میکردم

hossein6886
08-11-08, 11:01
با سلام من معذرت میخوام از همه دوستان به خصوص از destiny و مخصوصا از اون دوستی که لینک یکیش رو داده بود.
چند تا هم حرف دارم لطفا بی طرفانه گوش کنید :
1.من تازه اومدم فروم و بخش درخواست نرم افزار و این تاپیک رو دیدم که تعداد مشاهده زیاده و لینکهایی هم که داده شده مردن پس خواستم به کسی که اینجا مراجعه میکنه کمک کنم !
2.هر چیزی که مینویسم از خودم در نمیارم مطمئن باشید .
3.من هم برنامه ها رو نساختم و هیچ تعصبی هم روشون ندارم اگه کسی xp کار میکنه ببینه واقعا کار میکنه یا نه اگه کار نکرد بازم عذر خواهی خواهم کرد.
واسلام
من هم اطلاعاتم رو افزایش خواهم داد یا اگه احتیاج بشه ویرایش.

Olesius
09-11-08, 05:12
با سلام من معذرت میخوام از همه دوستان به خصوص از destiny و مخصوصا از اون دوستی که لینک یکیش رو داده بود.
چند تا هم حرف دارم لطفا بی طرفانه گوش کنید :
1.من تازه اومدم فروم و بخش درخواست نرم افزار و این تاپیک رو دیدم که تعداد مشاهده زیاده و لینکهایی هم که داده شده مردن پس خواستم به کسی که اینجا مراجعه میکنه کمک کنم !
2.هر چیزی که مینویسم از خودم در نمیارم مطمئن باشید .
3.من هم برنامه ها رو نساختم و هیچ تعصبی هم روشون ندارم اگه کسی xp کار میکنه ببینه واقعا کار میکنه یا نه اگه کار نکرد بازم عذر خواهی خواهم کرد.
واسلام
من هم اطلاعاتم رو افزایش خواهم داد یا اگه احتیاج بشه ویرایش.

تشکر دوست عزیز به خاطر پست های مفیدتون (مخصوصا ویندوز se7en 64 bit)...
ایشاا... بیشتر شما رو ببینیم تو فروم...:11():

Overclocker
12-11-08, 06:54
من DirectX 10 NCT Release 2 for Windows XP Final نصب کردم روی Xp و تست گرفتم ولی متاسفانه :

به نظر شما راهی هست که بشه آنلوکش کرد ؟

™Ali
12-11-08, 12:29
من DirectX 10 NCT Release 2 for Windows XP Final نصب کردم روی Xp و تست گرفتم ولی متاسفانه :

به نظر شما راهی هست که بشه آنلوکش کرد ؟
حسين جان من DirectX 10 NCT Release 2 رو 2 ماه پيش با 3Dmark 06 ازش تست گرفتم.
دريغ از افزايش يك امتياز در 3Dmark06 (تو كيفيت تصاوير و Texture ها در بازي هم تغييري احساس نشد.)
به دوستان پيشنهاد مي كنم اصلا طرفش نرن. (اگر هم نصب كرديد مشكلي نيست چون DX 9.C فرقي نداره)
:11():

Overclocker
12-11-08, 12:44
دريغ از افزايش يك امتياز در 3Dmark06 (تو كيفيت تصاوير و Texture ها در بازي هم تغييري احساس نشد.)
به دوستان پيشنهاد مي كنم اصلا طرفش نرن. (اگر هم نصب كرديد مشكلي نيست چون DX 9.C فرقي نداره)

من گول این دایرکت ایکس 10 برای Xp رو خوردم و ویستای نازنینم رو پاک کردم و رفتم سراغ Xp چون فعلا 2 گیگ رم دارم و یکم تو بازی های حجیم مثل وارهد رمم پر میشه و باید از ویژوال مموری استفاده کنم که خیلی بد میشه چون وقتی از بازی میای بیرون باید حتما ریست کنی تا مثل آدم کار کنه سیستم :1. (38):

Olesius
12-11-08, 13:38

دوست عزیز برنامه هایی که در این تاپیک ارائه شدند ارتقای سخت افزاری ایجاد نمی کنن که انتظار داشتین امتیاز 3D mark افزایش پیدا کنه...؟؟؟!!!!
به طور واضح مگه امتیاز 3D mark06 شما در xp با تست در vista افزایش پیدا می کنه...؟؟؟ عموما که کاهش 200-100 امتیازی داریم...:1. (27):
این برنامه ها هم صرفا ارتقای نرم افزاری هستن (بهینه سازی نرم افزاری) برای بهبود کیفیت و جزئیات تصاویر...

من گول این دایرکت ایکس 10 برای Xp رو خوردم و ویستای نازنینم رو پاک کردم و رفتم سراغ Xp چون فعلا 2 گیگ رم دارم و یکم تو بازی های حجیم مثل وارهد رمم پر میشه و باید از ویژوال مموری استفاده کنم که خیلی بد میشه چون وقتی از بازی میای بیرون باید حتما ریست کنی تا مثل آدم کار کنه سیستم :1. (38):

و شما دوست عزیز...
تنها بازی حجیم که رم قورت!! می ده تو ویستا فقط Warhead هست که ویژوال مموری هم تاثیری روش نداره...
منم با 2 گیگ تو ویستا بازی می کنم ولی مشکلی در خروج از بازی ندارم...
این کاهش رم و فریز شدن تصاویر(البته در صحنه های فضا باز و شلوغ) رو می شه با افزایش فرکانس رم به حداقل 900 و فرکانس سی پی یو حداقل 2.8 جبران کرد...

دیگه اینکه دوست عزیز شما چه کارتی دارین که می خواین Warhead دایرکتس 10 بازی کنین؟؟؟
من با 8800GT با جزئیات very high (یادم رفت دقیق چی بود!! ex...) در رزولوشن کامل مانیتور 19 واید بازی نمی کنم اون وقت شما با 9600GT می خواین دایرکتس 10 بازی کنین؟؟؟

این دایرکتس 10 که تو این تاپیک ارائه شده نمی تونه دقیقا دایرکتس 10 ویستا باشه و انتظار اینکه بتونین جزئیات very high که در ویستا قابل دسترسی هست رو در xp انتخاب کنین انتظار زیادی هست...:yes:

ولی این دایرکتس کیفیت و جزئیات تصاویر دایرکتس 9 رو تا حد زیادی بهبود می بخشه طوری که تصاویری با کیفیت نزدیک به دایرکتس 10 رو می ده...
پس می تونین با همون جزئیات High کیفیتی بهتر از دفعات قبل داشته باشین...

آخرین درایور کارت گرافیکی هم از لزومات به شمار میاد...
گاهی اوقات هم نصب دوباره بازی...!!

موفق باشید...:11():

hossein6886
12-11-08, 14:12
با سلام
ما خودمون هم نفهمیدیم این دایرکتس 10 تو اکس پی چیه ولی فقط می دونستم که این اتفاق افتاده و امکان هم داره و با توجه به بعضی اخبار قابل اطمینان هم هست...

شما فقط دوباره نصب کنید به نظر من...
بعد از backup گرفتن از savegame ها

™Ali
12-11-08, 16:54
این برنامه ها هم صرفا ارتقای نرم افزاری هستن (بهینه سازی نرم افزاری) برای بهبود کیفیت و جزئیات تصاویر...
همون بالا که گفتم :

(تو كيفيت تصاوير و Texture ها در بازي هم تغييري احساس نشد.)

خواهشا بیشتر توجه کن :great:

Olesius
12-11-08, 17:52
دوست عزیز برنامه هایی که در این تاپیک ارائه شدند ارتقای سخت افزاری ایجاد نمی کنن که انتظار داشتین امتیاز 3D mark افزایش پیدا کنه...؟؟؟!!!!
به طور واضح مگه امتیاز 3D mark06 شما در xp با تست در vista افزایش پیدا می کنه...؟؟؟ عموما که کاهش 200-100 امتیازی داریم...:1. (27):

ولی این دایرکتس کیفیت و جزئیات تصاویر دایرکتس 9 رو تا حد زیادی بهبود می بخشه طوری که تصاویری با کیفیت نزدیک به دایرکتس 10 رو می ده...
پس می تونین با همون جزئیات High کیفیتی بهتر از دفعات قبل داشته باشین...

نقل قول:

همون بالا که گفتم :
نقل قول:
(تو كيفيت تصاوير و Texture ها در بازي هم تغييري احساس نشد.)

خواهشا بیشتر توجه کن :great:

دوست عزیز مگه من گفتم که این برنامه تغییری در گرافیک و جزئیات بازی ایجاد نمی کنه...؟؟؟:1. (27):
اگه نقل قولی که بالا آوردم رو دوباره دقیق!!:great: بخونی متوجه اشتباهت می شی...:rules:

دريغ از افزايش يك امتياز در 3Dmark06

در ضمن تا اونجا که یادمه شما انتظار داشتین با این برنامه امتیاز 3D mark خودتون رو افزایش بدین...:1.:
اونم بدون هیچ تغییر سخت افزاری...؟؟؟؟؟؟
این برنامه که کارت 9600 شما رو 9800 نمی کنه...!!!!:1. (27):
پس بهتره در حد یک برنامه ازش انتظار داشته باشین...

اینم که شما تغییری ندیدین دلیل نمی شه این برنامه کار نمی کنه!!!! همه ی شرایط لازم باید فراهم باشه...:1. (19):

پس لطف کنین دقت خودتونو بیشتر کنین...:great::great:

یا علی...

™Ali
12-11-08, 18:14
دوست عزیز مگه من گفتم که این برنامه تغییری در گرافیک و جزئیات بازی ایجاد نمی کنه...؟؟؟:1. (27):
اگه نقل قولی که بالا آوردم رو دوباره دقیق!!:great: بخونی متوجه اشتباهت می شی...:rules:

در ضمن تا اونجا که یادمه شما انتظار داشتین با این برنامه امتیاز 3D mark خودتون رو افزایش بدین...:1.:
اونم بدون هیچ تغییر سخت افزاری...؟؟؟؟؟؟
این برنامه که کارت 9600 شما رو 9800 نمی کنه...!!!!:1. (27):
پس بهتره در حد یک برنامه ازش انتظار داشته باشین...

اینم که شما تغییری ندیدین دلیل نمی شه این برنامه کار نمی کنه!!!! همه ی شرایط لازم باید فراهم باشه...:1. (19):

پس لطف کنین دقت خودتونو بیشتر کنین...:great::great:

یا علی...

بابا من با چه زبوني بگم اين DX10 اصلا كار نميكنه (حداقل ما تاثيرشو نديديم :1. (38):)
منم كي انتظار افزايش امتياز 3DM06 رو داشتم من انتظار كاهش رو نداشتم.:1. (2):
خلاصه كلام بگم كه ما كه از اين DX10 خير نديديم(ماله XP منظورمه) اگر شما كسي رو مي شناسيد كه خير ديده يا تستي رو سراغ داريد كه مقايسه اي انجام داده در اسرع وقت با 110 تماس بگيريد:1. (40): ( دليلشو كه مي دونيد!)

Olesius
12-11-08, 19:40
بابا من با چه زبوني بگم اين DX10 اصلا كار نميكنه (حداقل ما تاثيرشو نديديم :1. (38):)
منم كي انتظار افزايش امتياز 3DM06 رو داشتم من انتظار كاهش رو نداشتم.:1. (2):
خلاصه كلام بگم كه ما كه از اين DX10 خير نديديم(ماله XP منظورمه) اگر شما كسي رو مي شناسيد كه خير ديده يا تستي رو سراغ داريد كه مقايسه اي انجام داده در اسرع وقت با 110 تماس بگيريد:1. (40): ( دليلشو كه مي دونيد!)

خوب خودت که داری می گی... اینکه شما تاثیری ندیدین دلیل نمی شه کار نمی کنه!!!
شاید همه مراحل رو درست انجام ندادی...؟؟؟

کاهش امتیاز هم به این برنامه بر نمی گرده شرایط تست رو بررسی کنین...!!

بازم می گم که به انتظار شما ازین برنامه بر می گرده... اگه دنبال دایرکتس 10 واقعی هستین که مجاب شین می تونین یه سرچ تو اینترنت انجام بدین و Xp Gamers edition Directx 10 رو دانلود و استفاده کنین...
فقط دقت کنین از کجا دانلود می کنین چون ممکنه بعدا اظهار نظر کنین که اونم کار نمی کنه...!!!!!

در ضمن دوست عزیز من که این تاپیک رو نزدم پست مربوط به لینک این برنامه رو هم من ندادم پس...

بهتره احترام همدیگه رو نگه داریم و همدیگرو متهم به دروغگویی یا کلاه برداری یا هرچیزی که منظورتون بود نکنیم... .:1. (36):

بهتره که این بحث ها همین جا تموم شه این تاپیک به اندازه کافی منحرف شد...

من از دوستان دیگر معذرت می خوام ایشالا... سعی می کنم نتایج کاملی پیدا کنم که شک و ابهام در این مورد واسه همیشه!! رفع بشه...

با سپاس...

rezaf28
19-05-09, 16:17
خيلي بدي عزيز اين وميگم آويزه ي گوشت كن
rezaf28.blogfa.com

*ATi*
19-05-09, 19:54
اگه دنبال دایرکتس 10 واقعی هستین که مجاب شین می تونین یه سرچ تو اینترنت انجام بدین و Xp Gamers edition Directx 10 رو دانلود و استفاده کنین...لینک دانلود این نرم افزاری که شما گفتید رو پیدا کردم اگر کسی خواست امتحان کنه .