PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپتاپ با بودجه محدود.

۷۸۵۱
02-08-17, 11:58
سلام. وقتتون بخیر باشه.من به یه راهنمایی نیاز دارم.من یه نوجوان ۱۹ساله ام که بزودی وارد دانشگاه میشم.قبلا یه کامپیوتر داشتم با پردازنده e5500 بود و رم ۴ گیگ.
میخوام یه لپتاپ بخرم و بودجم دور و بر ۱.۶میلیون تومن هستش.اول میخواستم ایسر بخرم ولی چون پردازندش ۵۰۰۵uبود و گرافیک جدا نداره پشیمون شدم.و بعد علاقه داشتم HP ay038یا HP ay062 بخرم که اونم پردازندش n3710 بود و میگن پنتیوم ضعیفه و آشغاله پشیمونم کرد.به برنامه نویسی علاقه دارم و تازگیا کتاب c++ شروع کردم. نمیخوام چیزی بخرم که بعدا پشیمون بشم. اصلا دنبال لپتاپ باشم یا نه بزارم برای بعد؟ ممنون میشم راهنماییم کنین ممنون:1. (28):

۷۸۵۱
02-08-17, 12:10
راستی زیبایی و سبکی و ظاهر برام مهم نیست. فقط سخت افزار مهمه!!
اهل ظاهر نیستم فقط کارمو راه بندازه و اذیت نکنه.
لپتاپ Lenovo Essential G5080 - A رو بررسی کردم گرافیک hp هزار بار به اون شرف داره!!
فقط سی پی یو 3710اینتل این لپتاپ رو از چشمم میندازه

sfmth
02-08-17, 13:05
شما میتونین یک پی سی خیلی خوب با این قیمت جور کنین مطمین هستین که لپتاپ نیاز دارین ؟
c++ بسیار هم عالیه خوندنش زبان نسبتا پیچیده ایه کمک میکنه در اینده بهتون توی فهمیدن یکسری چیزها امیدوارم موفق باشین
-----------update-------------
لپتاپ هارو که یه نگاهی انداختم این بهترینش بود
lenovo ideapad 110
cpu: amd a8 7410
ram: 8gb ddr3
gpu: amd radeon m430m
hdd: 1tb
پردازندش برابر تقریبا همون 5005u هستش ولی بقیه مدلا همشون ۴ گیگ رم داشتن ولی این ۸ گیگ داره و رم ۴ خیلی خیلی کمه
5005u با 7100u حدود 20 درصد اختلاف قدرت دارن خیلی فرقی ندارن ولی رم قطعا بسیار مهمتره

برای کامپیوتر رومیزی هم قطعاتو یه چک میکنم همین پست رو اپدیت میکنم باز
-----------update-------------
مانیتور ال جی 20 MP38HB
کیس گرین ORAMAN
اس اس دی وسترن دیجیتال WD Green SATA3
هارد اینترنال سیگیت Barracuda 1TB
سی پی یو ای ام دی A8-7650K کاوری
مادربرد ام اس ای A68HM-E33 V2
پاور گرین 330 وات GP330A-ES
رم زپلین Zeppelin 8GB 1600MHz CL11 DDR3
کولر سی پی یو گرین نوتوس 200 Notus200-PWM
1.740.000
یه خورده بیشتر شد ولی پردازنده دوبرابر پردازنده این لپتاپ قدرت داره اس اس دی داره که خیلی خیلی توی سرعت برنامه ها و ویندوز تاثیر میزاره
میتونین اس اس دی رو وردارین اگه محدودیت مالی دارین و به جاش پردازنده 7670k وردارین که یه ده درصدی بهتره و قیمت کل سیستم دقیقا۱.۶۰۰ میشه

۷۸۵۱
03-08-17, 10:43
سلام دادا .ممنون ازت ولی من چون تو یه شهر کوچیکی هستم و دانشگاه سراسری نداره.برای همین مهمون یه شهر دیگه میشم(منظورم اینه که تو یه شهر دیگه میرم دانشگاه) .برای همین میخوام یه لپتاپی بخرم که بتونم با خودم ببرمش:)
دادا من اگه بخوام اینترنتی بخرم بنظرت از کجا بخرم همون لپتاپی که گفتی؟ چون تو شهر کوچیکی زندگی میکنم فروشنده ها تنوع زیادی در لپتاپ ندارن و سر آدم کلاه میزارن

sfmth
03-08-17, 11:44
سلام دادا .ممنون ازت ولی من چون تو یه شهر کوچیکی هستم و دانشگاه سراسری نداره.برای همین مهمون یه شهر دیگه میشم(منظورم اینه که تو یه شهر دیگه میرم دانشگاه) .برای همین میخوام یه لپتاپی بخرم که بتونم با خودم ببرمش:)
دادا من اگه بخوام اینترنتی بخرم بنظرت از کجا بخرم همون لپتاپی که گفتی؟ چون تو شهر کوچیکی زندگی میکنم فروشنده ها تنوع زیادی در لپتاپ ندارن و سر آدم کلاه میزارنهمون دیجیکالا کاملا مناسبه اگه مشکل داشت هم میتونین برگشت بدین پشتیبانی مناسبی دارن

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

۷۸۵۱
03-08-17, 15:09
دیجی کالا یه مدل ۱۱۰ ام داره که با مشخصات این لپتاپ مطابقت میکنه ولی گرون تره! مقداد ای تی زده ۱۶۱۰۰۰۰ولی اون زده ۱۶۴۹۰۰۰. قیمتا خیلی فرق دارن من یه نوجوونم یه فروشگاه مطمعن و قیمت ارزون تر و معقول تر!

۷۸۵۱
03-08-17, 15:11
:( بامیلو هم که تو قسمت لپتاپ داغونه

sfmth
03-08-17, 16:38
مقداد ای تی همه قیمتاش ارزونتره با توجه به اجناسی که من دیدم که موجود داشت خیلیاشون مال ایران و تو ایران گارانتی نخواهند داشت به خاطر همین ارزونتره بنظر من از دیجیکالا بگیرین کاملا اطمینان خاطر خواهید داشت که جنس شماکاملا اصل هستش و گارانتی داره تو ایران۷ روز هم مهلت تست داره

۷۸۵۱
03-08-17, 17:14
بله درسته دیجی کالاهاش اصله و ۷ روز ضمانت داره.ولی کلا ۱۶۰۰۰۰۰تو جیبم دارم ۵۰هزار ندارم بهرحال ببینم چی میشه.ممنون

۷۸۵۱
03-08-17, 17:34
میگم این فروشگاه رو هم یه نگاه بنداز ممنون میشم:)
Only the registered members can see the link
دوستان دیگه هم اگ نظری داشتن راهنمایی کنن جای دوری نمیره:)

sfmth
03-08-17, 19:04
میگم این فروشگاه رو هم یه نگاه بنداز ممنون میشم:)
Only the registered members can see the link
دوستان دیگه هم اگ نظری داشتن راهنمایی کنن جای دوری نمیره:)
شما با لپتاپ استوک مشکلی ندارید گزینه های بهتری در دسترس هستن اینطوری
استوکــالا : مرکز تخصصی لپ تاپ استوک و صنعتی (Only the registered members can see the link)
۱۰ روز هم مهلت تست داره
--------------updated-------------
تبلت / لپتاپ Lenovo Thinkpad X230t استوک (لمسی+قلم) (Only the registered members can see the link)
پردازندش حدود ۱۰ درصدشاید از 7100u قویتر باشه هاردش یک مقدار کم هستش که میتونین هارد اکسترنال تهیه کنین براش
امکاناتش هم خوبه
تو دانشگاه هم به کارتون میاد قلم داره

۷۸۵۱
04-08-17, 09:45
استوکــالا : مرکز تخصصی لپ تاپ استوک و صنعتی (Only the registered members can see the link)
۱۰ روز هم مهلت تست داره
تبلت / لپتاپ Lenovo Thinkpad X230t استوک (لمسی+قلم) (Only the registered members can see the link)
پردازندش حدود ۱۰ درصدشاید از 7100u قویتر باشه هاردش یک مقدار کم هستش که میتونین هارد اکسترنال تهیه کنین براش
امکاناتش هم خوبه

نه دادا فدات ممنون من دنبال دست دوم یا برگشتی نیستم 😊فقط لپتاپ خوب میخوام و تبلت دارم😊از راهنمایی و لطفت خیلی ممنونم :) از همه ممنون

۷۸۵۱
10-08-17, 09:39
۱۰ روز هم مهلت تست داره
امکاناتش هم خوبه
سلام برادر:) من بودجمو تا 1.7الی1.8 بالا اوردم پیشنهاد بهتری دارین؟ من میخواستم lenovo cor i5 مدل ideapad110 بخرم ولی نظرات فروشگاهش پشیمونم کردن:( ایهاالناس یکی کمک نمیکنه یه چیزی بخرم که پشیمون نشم؟:1. (28):

۷۸۵۱
10-08-17, 13:19
باش کمک نکردین:(
Only the registered members can see the linkلپ-تاپ-14-اينچي-لنوو-مدل-Ideapad-110-N
لپتاپ بالارو خریدم:1. (28):

aminkhatoonabadi
10-08-17, 15:48
باش کمک نکردین:(
Only the registered members can see the linkلپ-تاپ-14-اينچي-لنوو-مدل-Ideapad-110-N
لپتاپ بالارو خریدم:1. (28):

سلام لپ تاپ بسیاری خوبی رو انتخاب کردی نسبت به بود جه ات البته از Stokala.com هم میخریدی بد نبودن نسبت به پولت لپ تاپ بهتری گیرت می اومد من 4 تا از دوستام خریدن خیلی هم خوب هستن

۷۸۵۱
10-08-17, 22:13
سلام لپ تاپ بسیاری خوبی رو انتخاب کردی نسبت به بود جه ات البته از Stokala.com هم میخریدی بد نبودن نسبت به پولت لپ تاپ بهتری گیرت می اومد من 4 تا از دوستام خریدن خیلی هم خوب هستن
ممنون دادا ولی یه عده ی کثیر از افراد از کالا های ریفر و استوک دوری میکنن.البته لپتاپ های استوک بد نیستن ولی بدبختانه ما ایرانیا جدید پرستیم. بهرحال منتظرم ببینم این انتخابم چطور در میاد یه رم و یه ssd هم بزودی میخرم میندازم روش :) ممنون دادا برای دلگرمیت:11():

۷۸۵۱
27-08-17, 12:32
خراب شد ولی فرستادم گارانتی امرتات درستشون کردن عالی بود:)