PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی منابع پروژه محور به منظور یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون

amiras.aa661
30-07-17, 19:51
با عرض سلام خدمت شما اساتید من میخوام تازه پایتون شروع کنم واین اولین زبانیه که میخوام یادبگیرم وقبلا در هیچ نوع زبان برنامه نویسی به غیر از وب مطالعه نداشتم میخواستم یه کتاب که pdf اون موجود باشه یا سایتی معرفی کنید که هم بتونم به راحتی باهاش پایتون یاد بگیرم و هم بتونم پروژه محورش کنم واون برنامه خاص خودمو باش بنویسم ممنون میشم زود جواب بدید با نهایت تشکر بابت انجمنه عالیتون.:give_rose:

SajjadKhati
30-07-17, 20:26
سلام
میشه بپرسم قصد دارین با پایتون بیشتر روی چه موضوعات و پروژه هایی برنامه نویسی کنین؟

ravegoat
30-07-17, 21:17
با عرض سلام خدمت شما اساتید من میخوام تازه پایتون شروع کنم واین اولین زبانیه که میخوام یادبگیرم وقبلا در هیچ نوع زبان برنامه نویسی به غیر از وب مطالعه نداشتم میخواستم یه کتاب که pdf اون موجود باشه یا سایتی معرفی کنید که هم بتونم به راحتی باهاش پایتون یاد بگیرم و هم بتونم پروژه محورش کنم واون برنامه خاص خودمو باش بنویسم ممنون میشم زود جواب بدید با نهایت تشکر بابت انجمنه عالیتون.:give_rose:
با سلام،

شاید کتاب Learning Python (Only the registered members can see the link) جز یکی از بهترین و کامل ترین مراجع برای یادگیری پایتون از صفر تا 100 باشه.

موفق باشید
آرمین :11():

amiras.aa661
30-07-17, 21:24
والا همون طوری که گفتم تازه واردم ولی بیشتر علاقه دارم بتونم باهاش مثلا ربات طراحی کنم یا نرم افزار البته من زیاد وارد نیستم و ممنون میشم بگید گرایش به کدوم سمت بهتر هستش.بعد بیشتر کتاب هایی که دیدم فقط حرف از متغیر ها وخیلی چیزای دیگه زدن من میخوام یجور یاد بگیرم که بعدا بتونم به راحتی افکارم رویه برنامه پیاده کنم.

SajjadKhati
30-07-17, 23:26
والا همون طوری که گفتم تازه واردم ولی بیشتر علاقه دارم بتونم باهاش مثلا ربات طراحی کنم یا نرم افزار البته من زیاد وارد نیستم و ممنون میشم بگید گرایش به کدوم سمت بهتر هستش.بعد بیشتر کتاب هایی که دیدم فقط حرف از متغیر ها وخیلی چیزای دیگه زدن من میخوام یجور یاد بگیرم که بعدا بتونم به راحتی افکارم رویه برنامه پیاده کنم.

اگه منظورتون ربات تلگرام هست و نرم افزارهای تحت دسکتاپ (و یا حتی هر سیستم عامل دیگه ای) ، به نظرم درباره ی زبان سی شارپ تحقیق کنید . چون هم ساده و هم چند منظوره هست
اینو گفتم چون انتخاب زبان نامناسب ، باعث هدر رفتن وقت میشه . هر چند پایتون هم خوبه ولی روی سی شارپ هم تحقیق و بعد انتخاب کنید