PDA

مشاهده نسخه کامل : نسخه fitgirl چیه ؟

mohsen1367
21-07-17, 20:12
سلام
توی سایت شاتل لند قسمت بازیها از هر بازی معمولا دو نسخه یا بیشتر برای دانلود قرار دادند.
یکی از اونها در همه بازیها نسخه fitgirl هست که حجمش با نسخه اصلی تفاوت زیادی داره.
مثلا اگه حجم فایل اصلی ۳۰ گیگ باشه، نسخه fitgirl ۱۸ گیگه .
چون اونجا بارها پرسیدم و جواب نگرفتم اینجا مطرح کردم.
کسی میدونه این نسخه تفاوتش چیه ؟

TechBaMohsen
21-07-17, 20:32
سلام
توی سایت شاتل لند قسمت بازیها از هر بازی معمولا دو نسخه یا بیشتر برای دانلود قرار دادند.
یکی از اونها در همه بازیها نسخه fitgirl هست که حجمش با نسخه اصلی تفاوت زیادی داره.
مثلا اگه حجم فایل اصلی ۳۰ گیگ باشه، نسخه fitgirl ۱۸ گیگه .
چون اونجا بارها پرسیدم و جواب نگرفتم اینجا مطرح کردم.
کسی میدونه این نسخه تفاوتش چیه ؟
سلام.
نسخه فیت گیرل، به نسخه هایی از بازی میگن که:

از قبل کرک شده.
آخرین آپدیت بازی ها رو داره.
دلیل اینکه حجمش کمه اینه که تمام زبان های غیر انگلیسی رو از توش حذف کرده (تمام فیلم ها و بخش های غیر انگلیسی حذف شدن واسه همین حجمش کم هست)

اینم وبسایت اصلیش که البته هیلتره:
fitgirl-repacks.site

mohsen1367
21-07-17, 20:40
فیلمهای غیرانگلیسی یا کل فیلمها حذف شده ؟

TechBaMohsen
21-07-17, 21:24
فیلمهای غیرانگلیسی یا کل فیلمها حذف شده ؟

من چنتا بازی فیت گیرل دارم، مثل مس افکت 3 آندرومدا، تمام کات سین های بازی واسم پخش میشد، پس احتمالا فقط فیلم های غیر انگلیسی یا چیزهای اضافه که نمیدونم، حذف شدن.
نسخه فیت گیرل حدود 28گیگابایت هست، نسخه کدکس حدود 50 گیگابایت بودش. تفاوت زیاده ولی اینو مطمئنم که چیزی از خود بازی کم نیست، بازی کامله.

mohsen1367
21-07-17, 21:30
اوکی
ممنون

AtrafNET
21-07-17, 22:07
البته در کنار مواردی مثل زبان های غیر انگلیسی که آقا محسن گفتن در Repack های مختلف معمولاً بخش مولتی پلیر و کلاً آنلاین بازی هم برای کاهش حجم حذف میکنن.
همچنین در برخی Repack ها ممکنه فیلم ها رو حذف نکنن ولی به جاش کیفیت اونا رو پایین بیارن تا حجمشون کمتر بشه.

توضیحات هر Repack رو معمولاً خودشون در یه فایل NFO. کنارش که می تونید با NotePad بازش کنید نوشتن که چی حذف شده یا تغییر کرده.
البته FitGirl خوبی اش اینه که تو Setup اش هم اون مرحله ای که کلی نوشته میاد اگه انگلیسی خوبی داشته باشید نوشته چی ها رو تغییر داده.

ری پک کننده های دیگه ای مثل CorePack و BlackBox و... هم وجود دارن که هر کدوم روش های اختصاصی خودشون برای کاهش حجم بازی ها رو دارن.

salpc
21-07-17, 22:25
دوستان موارد اصلی رو توضیح دادن ، و کار دوم این گروه ها فشرده سازی بیش از حد فایلها هم هست.
مدت زمان نصب این ریپک به قدرت سخت افزار بستگی داره.