PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا استفاده از پاور بانک و شارژر دیواری به باطری آسیب میزند ؟

Mehrdad.A 88
17-07-17, 14:36
درود، پاور بانک Energizer 15005 (Only the registered members can see the link) گرفتم (خروجی 2.1 آمپر) به همراه شارژر PQI (Only the registered members can see the link) با خروجی 1 و 2.4 آمپر اما خروجی شارژر اصلی موبایل من (لومیا 830) 1.5 آمپر هست، حالا اگر موبایل رو برای شارژ به اینا وصل کنم در دراز مدت مشکلی پیش نمیاد ؟

AMD>INTEL
17-07-17, 15:07
هیچ مسئله ای ایجاد نمیشه .ولتاژ اسیب میزنه . این ها تمام بر اساس آزمایشاتی که داشتند . تست شده .

mnbv172
17-07-17, 17:40
هیچ مسئله ای ایجاد نمیشه .ولتاژ اسیب میزنه . این ها تمام بر اساس آزمایشاتی که داشتند . تست شده .
سلام
عذرمیخوام مدیرعزیز
میشه کمی بیشتر توضیح بدین ؟ مرسی

AMD>INTEL
17-07-17, 17:45
سلام
عذرمیخوام مدیرعزیز
میشه کمی بیشتر توضیح بدین ؟ مرسی

این پاور بانک ها طوری ساخته میشوند . با انواع اسمارت فون مشکل نداشته باشند .در آداپتور ها و شارژرها و ... میزان ولتاژ مهم است . آمپر کمی هم بیشتر بود مشکلی ایجاد نمیکند .

mnbv172
17-07-17, 17:53
این پاور بانک ها طوری ساخته میشوند . با انواع اسمارت فون مشکل نداشته باشند .در آداپتور ها و شارژرها و ... میزان ولتاژ مهم است . آمپر کمی هم بیشتر بود مشکلی ایجاد نمیکند .

مرسی از توضیحات
تو پاور هم این مساله صدق میکنه دیگه درسته ؟
بعد آمپر تو سرعت شارژ تاثیر داره ؟

AMD>INTEL
17-07-17, 18:12
مرسی از توضیحات
تو پاور هم این مساله صدق میکنه دیگه درسته ؟
بعد آمپر تو سرعت شارژ تاثیر داره ؟

تو پاور هم صدق میکنه . اون را هم تست نکردم .

Mehrdad.A 88
17-07-17, 18:15
خب خوبه گفتم شاید بالا یا پایین بودن آمپر بد باشه و در جواب به دوستمون فکر میکنم آره توی سرعت شارژ تاثیر داره، البته مطمئن نیستم.

آقا امید مرسی :11():