PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت 1060

mnbv172
15-07-17, 17:51
سلام من یه کارت 1060 دارم رو مادربورد ایسوس زد 170 A همه چی خوبه تا وقتیکه کیسو بدون مانیتور روشن میکنم به دلایلی مجبورم بدون مانیتور روشن کنم تا با teamviwer وصل بشم بهش حالا کامپیوتر که روشن میشه سیستم از گرافیک مجتمع استفاده میکنه و اصلا تو دوایس منیجر یا برنامه msi afterburner هم گرافیکو نمیشناسه
تو بایوس خیلی تنطیمات دستکاری کردم ولی درست بشو نیست

با دی وی آی وصله . کابلو جدا میکنم اگه کابل وصل باشه دیتکت میشه ولی بدون کابل نه
با کابل یکسر hdmi که به مانیتور وصل نبود و فقط یکسرش به گرافیک وصل بود هم دیتکت نمیشه
نظری ندارین؟
مدل کارت gigabyte 1060 extreme

AMD>INTEL
15-07-17, 19:17
سلام من یه کارت 1060 دارم رو مادربورد ایسوس زد 170 A همه چی خوبه تا وقتیکه کیسو بدون مانیتور روشن میکنم به دلایلی مجبورم بدون مانیتور روشن کنم تا با teamviwer وصل بشم بهش حالا کامپیوتر که روشن میشه سیستم از گرافیک مجتمع استفاده میکنه و اصلا تو دوایس منیجر یا برنامه msi afterburner هم گرافیکو نمیشناسه

با دی وی آی وصله . کابلو جدا میکنم اگه کابل وصل باشه دیتکت میشه ولی بدون کابل نه
با کابل یکسر hdmi که به مانیتور وصل نبود و فقط یکسرش به گرافیک وصل بود هم دیتکت نمیشه
نظری ندارین؟

امکان تست با dvi ندارید ؟

mnbv172
15-07-17, 19:34
امکان تست با dvi ندارید ؟
DVI هم تست کردم نشد :11():

AMD>INTEL
15-07-17, 19:37
DVI هم تست کردم نشد :11():

تو بایوس ببینید . گزینه ای برای غیر فعال کردن یا در اپشن دوم گذاشتن IGP هست یا نه

mnbv172
15-07-17, 19:39
تو بایوس ببینید . گزینه ای برای غیر فعال کردن یا در اپشن دوم گذاشتن IGP هست یا نه
تو بایوس IGP هست اما فرقی نمیکنه
گرافیک قبلی به راحتی دیتکت میشد اما این نه
الان ویندوز هم عوض کردم ولی نشد

AMD>INTEL
15-07-17, 19:41
تو بایوس IGP هست اما فرقی نمیکنه
گرافیک قبلی به راحتی دیتکت میشد اما این نه
الان ویندوز هم عوض کردم ولی نشد

بایوس برد را اپدیت کنید . باید بشه IGP غیر فعال شود .

nima_hl
15-07-17, 19:49

نظری ندارین؟

سلام

قدیما که گرافیک روی ماین دیتیکت نمیشد از مقاومت برای گول زدن سیستم استفاده میکردیم

Dummy Plug را گوگل کن توضیحاتشو پیدا میکنی

شخصا از این روش استفاده کردم و مشکلی نداشتم ولی با مسئولیت خودتون تست بفرمائید :give_rose:

mnbv172
15-07-17, 19:54
بایوس برد را اپدیت کنید . باید بشه IGP غیر فعال شود .
بایوس هم آخرین ورژنه
IGP هم الان دوباره امتحان کردم نشد :give_rose:

AMD>INTEL
15-07-17, 19:57
بایوس هم آخرین ورژنه
IGP هم الان دوباره امتحان کردم نشد :give_rose:

مادربردت اسلات دیگر داره . روی اون هم تست کن . نشد یه قصه قدیمی ناسازگاری بایوس اسوس و گیگابایته
بایوس های مود شده هم گرافیک IGP را غیر فعال می کنند .نشد باید ریسک این کار را کنی

mnbv172
15-07-17, 20:05
سلام

قدیما که گرافیک روی ماین دیتیکت نمیشد از مقاومت برای گول زدن سیستم استفاده میکردیم

Dummy Plug را گوگل کن توضیحاتشو پیدا میکنی

شخصا از این روش استفاده کردم و مشکلی نداشتم ولی با مسئولیت خودتون تست بفرمائید :give_rose:
مرسی داداش اینو میذارم برای آخرین راهکار :11():

- - - Updated - - -

مادربردت اسلات دیگر داره . روی اون هم تست کن . نشد یه قصه قدیمی ناسازگاری بایوس اسوس و گیگابایته
بایوس های مود شده هم گرافیک IGP را غیر فعال می کنند .نشد باید ریسک این کار را کنی
اسلات دیگه هم امتحان کردم انگار گیگا و ایسوس دشمن همدیگرن
اوف مود کردن گرافیکو قبول ندارم
پس باید برم سراغ راهکار دوستمون :1. (28):

AMD>INTEL
15-07-17, 20:09
مرسی داداش اینو میذارم برای آخرین راهکار :11():

- - - Updated - - -

اسلات دیگه هم امتحان کردم انگار گیگا و ایسوس دشمن همدیگرن
اوف مود کردن گرافیکو قبول ندارم
پس باید برم سراغ راهکار دوستمون :1. (28):

مود گرافیک خیر . بایوس مود شده برای مادربردتون

mnbv172
15-07-17, 20:11
ایسوس خود به خود قاطی میکنه اگه مود کنیم که ذیگه با سند روشن نمیشه :lol:
از همه دوستان ممنونم

mnbv172
15-07-17, 22:54
ببخش دوباره نقل قول گرفتم
امکان داره کارت خراب باشه ؟ چون به تلویزیون که میزنم پیکسل ریختگی داره با hdmi
ولی با مانیتور مشکلی نداره
3 تا کابل جدا جدا تست کردم با تلویزیون مشکل داره :1. (28):

AMD>INTEL
15-07-17, 22:56
ببخش دوباره نقل قول گرفتم
امکان داره کارت خراب باشه ؟ چون به تلویزیون که میزنم پیکسل ریختگی داره با hdmi
ولی با مانیتور مشکلی نداره
3 تا کابل جدا جدا تست کردم با تلویزیون مشکل داره :1. (28):

بعید میدونم عزیز . اگر با مونیتور سالمه بعیده خراب باشه .
هر دو را با HDMI تست میکنی ؟

mnbv172
15-07-17, 23:21
بعید میدونم عزیز . اگر با مونیتور سالمه بعیده خراب باشه .
هر دو را با HDMI تست میکنی ؟
این گرافیک شده داستانی برا ما
الان رو مانیتورم که دقت میکنم خطوطی میبینم صاحبش میگه منم مشکل داشتم با تعویض کابل درست شده
رو DVI کاملا سالمه ولی رو HDMI اینجوریه :1. (29):

AMD>INTEL
15-07-17, 23:39
این گرافیک شده داستانی برا ما
الان رو مانیتورم که دقت میکنم خطوطی میبینم صاحبش میگه منم مشکل داشتم با تعویض کابل درست شده
رو DVI کاملا سالمه ولی رو HDMI اینجوریه :1. (29):

روی سیستم دیگه تست کن . HDMI رو اگر باز مشکل بود بهتره مرجوع کنی یا برای تست ببر گارانتی

mnbv172
15-07-17, 23:44
روی سیستم دیگه تست کن . HDMI رو اگر باز مشکل بود بهتره مرجوع کنی یا برای تست ببر گارانتی
ارزش داره نگه دارم ؟ چون الان وقت گارانتی ندارم به نظرتون آواژنگ قبول میکنه بعد بفرستم ؟

AMD>INTEL
15-07-17, 23:57
ارزش داره نگه دارم ؟ چون الان وقت گارانتی ندارم به نظرتون آواژنگ قبول میکنه بعد بفرستم ؟

تا زمان اتمام گارانتی قبول می کند /

AMD>INTEL
16-07-17, 01:13

این دو تا رو بگذار روی PCIE
20756

mnbv172
16-07-17, 12:27
این دو تا رو بگذار روی PCIE
20756
ایسوس و گیگا لج کردن با هم اساسی این وسط هم ما داریم له میشیم:lol:
راستی پورت HDMI کنار سوکت پاور برق 8 پین هیچ مشکلی نداره امکان داره آواژنگ بگه مشکل فیزیکی داره و ما گارانتی قبول نمیکنیم ؟ هیچ خط و خشی روش نیست

AMD>INTEL
16-07-17, 12:35
ایسوس و گیگا لج کردن با هم اساسی این وسط هم ما داریم له میشیم:lol:
راستی پورت HDMI کنار سوکت پاور برق 8 پین هیچ مشکلی نداره امکان داره آواژنگ بگه مشکل فیزیکی داره و ما گارانتی قبول نمیکنیم ؟ هیچ خط و خشی روش نیست

بعید میدونم. با این حال خود گارانتی باید چک کنه . من هم کارت شما را ندیدم که بخوام نظر بدم .