PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید تبلت برای مطالعه

rt93
11-07-17, 13:24
درود
میخوام برای خودم یه تبلت ارزان بخرم
کارهایی که میخوام باهاش انجام بدم اینه: مطالعه سایتهای خبری و استفاده برای شبکه های اجتماعی، استفاده از تلگرام و البته خواندن کتابهای پی دی اف !
بنظرتون کدوم ازین سه مدل برای کارایی من مناسب تره ؟
اگه خودتون بجز این سه مدل پیشنهاد دیگه ای تو این رده قیمت (زیر400) دارید لطفا بگید
سپاس

AMD>INTEL
11-07-17, 13:26
لینک ها حذف شدند
با این بودجه
Lenovo Tab 3 7 Essential 3G 16GB

rt93
11-07-17, 13:45
اگه لینک ها رو بخاطر قوانین حذف کردید باباتش پوزش
از پیشنهادتون سپاس گزارم اما برای اینکه نظر بقیه رو هم بدونم فقط نام مدل ها رو میزارم/لطفا دلیل پیشنهادتون هم بگید /مثلا ترجیح دادن لوونو نسبت به ایسوس چیه؟
1: i-Life WTAB 800 حدود 290 تومن
2: Lenovo Tab 3 7 Essential حدود 370 تومن
3: ASUS ZenPad C 7.0 Z170CG-16GB حدود 390 تومن

ramin1000
11-07-17, 14:42
اگه لینک ها رو بخاطر قوانین حذف کردید باباتش پوزش
از پیشنهادتون سپاس گزارم اما برای اینکه نظر بقیه رو هم بدونم فقط نام مدل ها رو میزارم/لطفا دلیل پیشنهادتون هم بگید /مثلا ترجیح دادن لوونو نسبت به ایسوس چیه؟
1: i-Life WTAB 800 حدود 290 تومن
2: Lenovo Tab 3 7 Essential حدود 370 تومن
3: ASUS ZenPad C 7.0 Z170CG-16GB حدود 390 تومن

سلام

چون شما برای مطالعه کردن می خوای اولویت شما باید صفحه نمایش باشه ولی چون ما صفحه نمایش این سه تا رو از نزدیک نیدیدم نمی تونیم نظر بدیم مخصوصا اینکه اون لنوو و ایسوس که یکی هستن

شما هم می تونی از یوتیوب فیلم های این ها رو بگیری و انتخاب کنی و هم اینکه بری تو بازار از نزدیک ببینی

ولی من تا الان صفحه نمایش با کیفیتی از لنوو ندیدم و خودم اول سراغ ایسوس میرم ولی تو دیجی که نگاه می کردم از ایسوس خیلی بدی گفتن و از لنوو تعریف کردن

من تا خودم محصولی رو از نزدیک نبینم و تستش نکنم نمی خرم سعی می کنم چند تا کتاب الکترونیکی مخصوصا فارسی تو یه میکرو اس دی بریزم و ببرم از نزدیک کیفیتشون رو بررسی کنم