PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید پرینتر با هزینه های کم

AtrafNET
06-07-17, 09:52
سلام دوستان

من تا حالا طی چند سال اخیر دو بار پرینتر جوهر افشان ارزون قیمت یکی Canon IP4840 و یکی HP Deskjet 2510 رو هر کدوم به قیمت 120 هزار تومان خریداری کردم اما مشکل من با هزینه های کارتریج و شارژش هستش.

مدل Canon که 5 تا جوهر رنگی می خوره هر کدوم قیمت اصلش بالای 100 هزار تومانه و یعنی برای هر بار تعویض کارتریج باید بیشتر از 500 هزار تومان بدم شارژش هم کارتریجی 10 - 15 تومان میگیرن و برام نمی صرفه.
مدل HP هم دو تا کارتریج مشکی و رنگی داره که اونم متاسفانه اصلش خیلی گرونه و شارژی هم همش دردسر داره و نرم افزار HP بار ها کارتریج های شارژ شده منو خالی نشون میده و میگه شارژ نشده در صورتی که کارتریج شارژی شفاف و شیشه ای هم گرفتم و معلومه شارژ شده اما قبول نمیکنه خود دستگاه سالمه چون کارتریج اصلی قبول میکنه ولی شارژ که میکنم قبول نمیکنه.

کلاً خیلی برام دردسر شده سر همین موضوع خواستم یه پرینتر بهم معرفی کنید که آینده دار باشه و فقط بعد ها بشه با قیمت ناچیزی شارژش کرد یا کارتریج اصلش رو خرید.
دیگه رنگی یا سیاه و سفید هم برام فرقی نمیکنه فقط می خوام بتونم چهار تا اسناد Word پرینت بگیرم لیزری و جوهر افشان هم مهم نیست فقط شارژش تا حد ممکن ارزون ارزون در بیاد و دردسر نداشته باشه چون استفاده خونگیه و مغازه ندارم.
یکی از فامیل بهم گفته لیزری سیاه و سفید HP بگیرم شارژش ارزون در میاد اما خواستم با شما مشورت کنم و بدونم چی بگیرم.

تنها معیار من فقط شارژ ارزونش هست و بس.

علی حسنی
06-07-17, 10:27
شما اگه پرینتر رنگی می خواید که شارژش ارزون دربیاد باید یک پرینتر جوهر افشان بگیرید و موقع خرید بگید براتون روی اون تانک جوهر نصب کنند که اینطوری هر جوهر رو می تونید با قیمت خیلی پایین (مثلا 5000 تومن) شارژ کنید و جوهر مصرفی به ازای هر پرینت رو به زیر 20 تومن برسونید

ولی باید توجه کنید که پرینتر جوهر افشان برای کاربر خونگی و کارهای کم مناسب نیست و نازلهاش دائما خشک شده و اذیت می کنند ، از طرفی شارژ پرینتر لیزری هم گرون درمیاد

اگه با سیاه و سفید هم کارتون راه میفته که مسلما شارژش خیلی ارزون درمیاد و شما می تونید با خرید یه تونر 5000 تومنی ، 1500 تا 3000 برگه رو پرینت بگیری (بسته به نوع کارتریج و حجم اون ) ، اگه بیرون هم براتون شارژ کنن که قیمت اون 10 تا 15 هزار تومن هست

در هر صورت باید نوع پرینتر و رنج قیمتی رو بفرمائید تا پرینتر پیشنهادی معرفی بشه

sfmth
06-07-17, 11:01
میتونین هم کیت های شارژ پرینتر های جوهر افشان رو تهیه کنین و خودتون شارژش کنین
من یه زمانی داشتم و خودم پرینترمو شارژ میکردم

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

AtrafNET
06-07-17, 12:23
شما اگه پرینتر رنگی می خواید که شارژش ارزون دربیاد باید یک پرینتر جوهر افشان بگیرید و موقع خرید بگید براتون روی اون تانک جوهر نصب کنند که اینطوری هر جوهر رو می تونید با قیمت خیلی پایین (مثلا 5000 تومن) شارژ کنید و جوهر مصرفی به ازای هر پرینت رو به زیر 20 تومن برسونید

ولی باید توجه کنید که پرینتر جوهر افشان برای کاربر خونگی و کارهای کم مناسب نیست و نازلهاش دائما خشک شده و اذیت می کنند ، از طرفی شارژ پرینتر لیزری هم گرون درمیاد

اگه با سیاه و سفید هم کارتون راه میفته که مسلما شارژش خیلی ارزون درمیاد و شما می تونید با خرید یه تونر 5000 تومنی ، 1500 تا 3000 برگه رو پرینت بگیری (بسته به نوع کارتریج و حجم اون ) ، اگه بیرون هم براتون شارژ کنن که قیمت اون 10 تا 15 هزار تومن هست

در هر صورت باید نوع پرینتر و رنج قیمتی رو بفرمائید تا پرینتر پیشنهادی معرفی بشه

سیاه و سفید هم مشکلی نیست اون زمان جو زده بودم تازه می خواستم اولین پرینتر عمرم رو بخرم رنگی خریدم :1. (35):

الان فقط می خوام برای چند تا صفحه Word و PDF هی پا نشم برم بیرون ورقی فلان تومن بدم.

مدل سیاه و سفید خوب که شارژش ارزون در بیاد چی خوبه؟

استفاده خونگیه و نمی خوام جوهرش هم خشک بشه به نظرتون لیزری خوب نیست؟

بعد تیونر که گفتید ارجینالش رو می خریم 5 هزار تومان یا اینکه شارژش میکنیم 5 هزار تومان؟

ramin1000
06-07-17, 12:35
سلام دوستان

من تا حالا طی چند سال اخیر دو بار پرینتر جوهر افشان ارزون قیمت یکی Canon IP4840 و یکی HP Deskjet 2510 رو هر کدوم به قیمت 120 هزار تومان خریداری کردم اما مشکل من با هزینه های کارتریج و شارژش هستش.

مدل Canon که 5 تا جوهر رنگی می خوره هر کدوم قیمت اصلش بالای 100 هزار تومانه و یعنی برای هر بار تعویض کارتریج باید بیشتر از 500 هزار تومان بدم شارژش هم کارتریجی 10 - 15 تومان میگیرن و برام نمی صرفه.
مدل HP هم دو تا کارتریج مشکی و رنگی داره که اونم متاسفانه اصلش خیلی گرونه و شارژی هم همش دردسر داره و نرم افزار HP بار ها کارتریج های شارژ شده منو خالی نشون میده و میگه شارژ نشده در صورتی که کارتریج شارژی شفاف و شیشه ای هم گرفتم و معلومه شارژ شده اما قبول نمیکنه خود دستگاه سالمه چون کارتریج اصلی قبول میکنه ولی شارژ که میکنم قبول نمیکنه.

کلاً خیلی برام دردسر شده سر همین موضوع خواستم یه پرینتر بهم معرفی کنید که آینده دار باشه و فقط بعد ها بشه با قیمت ناچیزی شارژش کرد یا کارتریج اصلش رو خرید.
دیگه رنگی یا سیاه و سفید هم برام فرقی نمیکنه فقط می خوام بتونم چهار تا اسناد Word پرینت بگیرم لیزری و جوهر افشان هم مهم نیست فقط شارژش تا حد ممکن ارزون ارزون در بیاد و دردسر نداشته باشه چون استفاده خونگیه و مغازه ندارم.
یکی از فامیل بهم گفته لیزری سیاه و سفید HP بگیرم شارژش ارزون در میاد اما خواستم با شما مشورت کنم و بدونم چی بگیرم.

تنها معیار من فقط شارژ ارزونش هست و بس.

دوست عزیز من نظرم اینه که پرینتر HP LaserJet Pro P1102W رو بخری چون من، همین رو قبلا خریدم و بسیار راضی هستم

اولش 250 تا حدودا پرینت نکرد چون مثل اینکه استاتر بود ولی بردم شارژ 12 تومن گرفت و گفت بین 700 تا 1000 صفحه استاندارد می زنه فقط کمرنگ تر از اولش می زنه ولی چون پایان نامه نیست که بخوام آخر کیفیت باشه از کیفیتش به نسبت قیمت راضی هستم

فقط من این رو خریدم 300 هزار و شاید 3 هفته پیش برای یکی از بچه ها نگاه کردم دیدم نوشته 400 هزار و الان که رفتم نگاه کردم دیدم نوشته 500 هزار

همون طور که می دونی آمریکا دوباره ایران رو تحریم کرده و چون HP آمریکاییه الان دزد های بازار این بهونه رو آوردن که چون آمریکا، ایران رو تحریم کرده پس دیگه این محصول وارد نمی شه پس تقاضا به نسبت عرضه بیشتر می شه و به همین خاطر این قیمت رو در نظر گرفتن و هر چیز که کلا آمریکاییه مثل هارد وسترن مثلا

در حالی که ما اصلا قبل از تحریم هم به طور مستقیم از آمریکا جنس وارد نمی کردیم الان هم هر چقدر بخوان می تونن از این پرینتر وارد کنن

بعد اینکه تابستون هم هست قیمت ها بالا رفته تا یک حدودی

پس اصلا ارزش خرید نداره و من جای شما باشم فعلا دست نگه میدارم تا قیمت ها یه تکونی بخوره

اگه بخوام برای اون 500 بدی پرینتر HP Printer LaserJet Pro M201DW رو بخر که هم کارتریجش بزرگتره و بعد از شارژ تعداد بیشتری چاپ می کنه و هم چاپ دو طرفه داره

علی حسنی
06-07-17, 13:00
مدل سیاه و سفید خوب که شارژش ارزون در بیاد چی خوبه؟

استفاده خونگیه و نمی خوام جوهرش هم خشک بشه به نظرتون لیزری خوب نیست؟

من نگفتم چی خوب هست چی نیست ، گفتم برای کار شما جوهر افشان خوب نیست

اگه برای چند صفحه پرینت می خواید یه پرینتر بگیرید می تونید یک پرینتر ارزون مثل مدل 1006hp یا 1210 برادر ، رو بگیرید (اولی شاید یکم کم پیدا بشه) ، یا اگه بتونید بیشتر هزینه کنید پرینتر 2035hp رو بگیرید ، اینا همه لیزری هستند و شارژشون هم ارزون درمیاد