PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید بین این دو پرینتر سه کاره

Ghaioom
06-07-17, 07:26
سلام

بین canon 3010 و 231 برای کار دفتری یا مثلا کافی نت کدوم مدل رو پیشنهاد میدین؟

اول نظرم hp 1132 بود که دو تا مغازه رفتم یکیش گفت این دیگه قدیمی شده و نیست و الان کانن هست و خوبه. اون یکیم همون اول خودش 231 رو گفت که جدیده و این حرفا.
اینام تو مغازه ندارن سفارش میکنن میارن.

نوع چاپ یکیشون زده تک رنگ یکیشون زده سیاه و سفید منظورش از تک رنگ چیه؟

شاید هر چیز جدیدی پیشنهادش بیشتر باشه و کاراییش که نگاه کردم که انگار 231 اینطور هست.

یک نقاط ضعفی که هر دو دارن پشت رو چاپ نکردن هست که گاهی وقتا لازم میشه.
اچ پی 1320 پشت روش عالی بود ولی زود خراب میشد نمیشد زیاد پشت رو بزنی. 1132 هم باید دوباره برگه رو میزاشتی ولی 1320 خودش برمیگردوند برگه رو که عالی بود.

با تشکر از پاسخگویی اعضا:11():

علی حسنی
06-07-17, 12:05
از تظر کارآیی مدل 231 بهتر هست و سرعت و رزولوشن بهتری داره ولی به درد کار کافینت نمی خورن ( هر دوشون ) چرا که اینها توان کارشون خیلی پایینتر از اونه که برای کافینت استفاده بشن (برای کارهای دفتری و خونگی خوب هستن)

Ghaioom
07-07-17, 15:57
از تظر کارآیی مدل 231 بهتر هست و سرعت و رزولوشن بهتری داره ولی به درد کار کافینت نمی خورن ( هر دوشون ) چرا که اینها توان کارشون خیلی پایینتر از اونه که برای کافینت استفاده بشن (برای کارهای دفتری و خونگی خوب هستن)
خب من الان نمیتونم خیلی خرج کنم. میخوام از کوچیک شروع کنم. کار کافی نتیمون هم زیاد شلوغ نیست. فک کن تو روستاس. گاهی وقتا ثبت نامی چیزی میشه شلوغ میشه. حالا میخوام اولش زیاد خرج نکنم بعد پیشرفت کردم ان شاء الله و پولی دستمون اومد دستگاه ها رو هم پیشرفت بدیم :lol: حالا نظرتون چیه؟