PDA

مشاهده نسخه کامل : [ویدئو] - افزایش سرعت استخراج پول در MinerGate به کمک Claymore

TechBaMohsen
05-07-17, 15:15
افزایش سرعت MinerGate به کمک Claymore !!Only the registered members can see the link
(Only the registered members can see the link f64f.jpg)
افزایش سرعت MinerGate به کمک نرم افزار Claymore (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link
این روش آسون ترین و راحت ترین روش برای استخراج پول الکترونیکی هست.
در این روش ها هیچ نیازی به خرید تعداد زیادی کارت گرافیک نیست و براحتی توسط سیستم خودتون میتونید اینکارو انجام بدید.میتونید روی سکه های راحت و ارزان، سرمایه گذاری کنید، چراکه احتمال داره با یه افزایش قیمت سکه هاتون رو بفروشید و سرمایه اتون رو افزایش بدید. به امید خدا.

موفق باشید عزیزان:great::11():

ramin1000
05-07-17, 15:51
آقا محسن این ماینینگ و سکه هاش یه چیزی مثل بورس می مونه اگه با اطلاعات کافی جلو بری خیلی سود می کنی

خیلی ممنون برای زحمتی که می کشی

TechBaMohsen
06-07-17, 05:25
آقا محسن این ماینینگ و سکه هاش یه چیزی مثل بورس می مونه اگه با اطلاعات کافی جلو بری خیلی سود می کنی

خیلی ممنون برای زحمتی که می کشی

سلام، بله همینطوره.
پارسال سکه ی اتریوم با کارت گرافیک RX 470 روزی 1دونه بدست میومد.خییییلی ها که توی دنیای کریپتو کاررنسی هستند، اینو میدونستن و شروع کردن با همون کارت گرافیک خودشون،ماین کردن.
حدودا در عرض یکسال 200سکه بدست آوردند.نگه داشتند و صبر کردند تا سکه اوج گرفت.سکه شد حدود 350 دلار (چند هفته پیش) و همه ی سکه ها رو فروختن.
حدود 70هزار دلار فقط با کمی صبر و حوصله، با کمی دانش، و پیشبینی، تونستن بدست بیارن.

بماند افرادیکه ابر رایانه هاشون رو گذاشتن و ماین کردن و هزاران سکه بدست آوردند و فروختند.

هدف ازینکار همین بود که یه بیزنس و سرمایه گذاری به بچه ها معرفی بشه، ولی مگر چند نفر دنبال میکنن؟! همش بیست سی نفر رو تا الآن با چشمام دیدم که دنبال میکنن (از کل هزاران نفری که مطالب رو میخوندن!) همین 30 نفر اگر فقط با کارت گرافیک خودشون (نمیخواد هم هزینه کنن) چنتا سکه رو استخراج کنن، یکی دو سال بعد، ممکنه ده ها میلیون تومن بخاطر همین سرمایه گذاری کوچک، بدست بیارن.
فارغ از ماینینگ، من کلا کار به ماینینگ ندارم که سکه در بیارن و بفروشن، من کارم با سرمایه گذاری هست، سکه هایی که مث آب خوردن بدست میان ولی آینده دار هستن.

مرسی، موفق باشید:11()::11():

ramin1000
06-07-17, 13:09
سلام، بله همینطوره.
پارسال سکه ی اتریوم با کارت گرافیک RX 470 روزی 1دونه بدست میومد.خییییلی ها که توی دنیای کریپتو کاررنسی هستند، اینو میدونستن و شروع کردن با همون کارت گرافیک خودشون،ماین کردن.
حدودا در عرض یکسال 200سکه بدست آوردند.نگه داشتند و صبر کردند تا سکه اوج گرفت.سکه شد حدود 350 دلار (چند هفته پیش) و همه ی سکه ها رو فروختن.
حدود 70هزار دلار فقط با کمی صبر و حوصله، با کمی دانش، و پیشبینی، تونستن بدست بیارن.

بماند افرادیکه ابر رایانه هاشون رو گذاشتن و ماین کردن و هزاران سکه بدست آوردند و فروختند.

هدف ازینکار همین بود که یه بیزنس و سرمایه گذاری به بچه ها معرفی بشه، ولی مگر چند نفر دنبال میکنن؟! همش بیست سی نفر رو تا الآن با چشمام دیدم که دنبال میکنن (از کل هزاران نفری که مطالب رو میخوندن!) همین 30 نفر اگر فقط با کارت گرافیک خودشون (نمیخواد هم هزینه کنن) چنتا سکه رو استخراج کنن، یکی دو سال بعد، ممکنه ده ها میلیون تومن بخاطر همین سرمایه گذاری کوچک، بدست بیارن.
فارغ از ماینینگ، من کلا کار به ماینینگ ندارم که سکه در بیارن و بفروشن، من کارم با سرمایه گذاری هست، سکه هایی که مث آب خوردن بدست میان ولی آینده دار هستن.

مرسی، موفق باشید:11()::11():

خوب آقا محسن قضیه فرق کرد

چون قبلا من فکر می کردم که یک سکه مثلا 5 دلار می ارزه اما شما داری می گی 350 دلار

همون 200 تا سکه رو اگه در نظر بگیریم می شه 70 هزار دلار که حدودا 227 میلیون تومن یعنی با هر سکه در یک روز پول یک کارت RX 470 رو می شه در آورد

حالا این سکه ها رو به کی باید بفروشیم؟

مگه هر کی میره سکه ماین می کنه میاد به شما بگه الان خیلی ها به تکاپو افتادن برای این کار و خیلی ها هم که گرافیک خوب دارن در حال ماین کردن هستن فقط نمی خوان به با سوادی شما اعتراف کنن یا مدیون شما بشن

آقا محسن من قبلا فکر می کردم که برای پول درآوردن باید کار کرد اما این رو مدیون شما هستیم که راه پول درآوردن بدون کار کردن رو داری یاد ما میدی

فقط خواهش می کنم از این باک نداشته باش که ویدئو هات بشه 20 مگابایت کمی با حوصله تر توضیح بده و فیلم های با کیفیت تری قرار بده

خیلی مخلصیم

TechBaMohsen
06-07-17, 13:37
خوب آقا محسن قضیه فرق کرد
چون قبلا من فکر می کردم که یک سکه مثلا 5 دلار می ارزه اما شما داری می گی 350 دلار
همون 200 تا سکه رو اگه در نظر بگیریم می شه 70 هزار دلار که حدودا 227 میلیون تومن یعنی با هر سکه در یک روز پول یک کارت RX 470 رو می شه در آورد
حالا این سکه ها رو به کی باید بفروشیم؟
مگه هر کی میره سکه ماین می کنه میاد به شما بگه الان خیلی ها به تکاپو افتادن برای این کار و خیلی ها هم که گرافیک خوب دارن در حال ماین کردن هستن فقط نمی خوان به با سوادی شما اعتراف کنن یا مدیون شما بشن
آقا محسن من قبلا فکر می کردم که برای پول درآوردن باید کار کرد اما این رو مدیون شما هستیم که راه پول درآوردن بدون کار کردن رو داری یاد ما میدی
فقط خواهش می کنم از این باک نداشته باش که ویدئو هات بشه 20 مگابایت کمی با حوصله تر توضیح بده و فیلم های با کیفیت تری قرار بده
خیلی مخلصیم

خواهش میکنم.
سکه داریم که 5سنت می ارزه، سکه داریم 1دلار می ارزه، سکه داریم 300دلار می ارزه (اتریوم) سکه داریم 2200دلار می ارزه (بیت کوین) و...
این سکه ها رو به صرافی ها میفروشیم.
2حالت داره یا سکه ای برای مثال AAA اونقدر معروف و ارزشمند هستش که مستقیما به صرافی میفروشیم. یا سکه BBB که زیاد معروف و ارزشمند نیست و کسی ساپورتش نمیکنه از طریق برخی وبسایت ها مثل CHANGELLY به بیت کوین تبدیلش میکنیم (چون بیت کوین رو تمام صرافی های معتبر،ساپورت میکنن) و سپس به پول تبدیلشون میکنیم.

یا اینکه بازی میکنیم! یعنی چی؟ مثلا سکه ی اتریوم میدونیم هفته ی پیش خبر زدن به دروغ که سازنده ی اتریوم تو یه تصادف ترکیده مُرده! ولی قضیه این نبود و اصلا طرف سازنده اصلی نبوده و جریان داشته،سکه شد 220 دلار و افت قیمت داشت هفته ی پیش، من توی وبسایتی دیدم که خیلی ها سکه ی اتریوم میخریدن، به خودم گفتم اینا دیوانه ان سکه ای که ارزون شده رو میخرن؟!
بعد از چندروز که خبر تکذیب شد، سکه برگشت روی 280دلار ، خودت فکرشو کن توی یک هفته چقدر سود نصیبشون شد :|

از این بازی ها در سرمایه گذاری هستش و فقط کافیه ریسک پذیر باشید و با اطلاعات بسیار قوی.

بله اتفاقا ویدیو ها همگی HD هستند رزولوشن 1280در720 روی بیت ریت 2.5مگابیت، فقط در کانال آپارات حتما بایستی گزینه ی HD رو فعال کنید اون گوشه ی ویدیو هست.

مرسی متشکرم، موفق باشید.

amin233
07-08-18, 15:26
با سلام/دوستان یک مرجع یا مطلب جهت خردی هر چه بهتر سخت افزار ماینینگ با هزینه مناسب بدید/ ممنونم