PDA

مشاهده نسخه کامل : تلوزیون LG 49in 49UF69000GI

mehdihai
04-07-17, 15:31
سلام دوستان میخواستم بدونم تلوزیون LG 49in 49UF69000GI چجوریه؟ از نظر کیفیت تصویر و زمان پاسخگویی به تصویر و چیزای دیگه

AMD>INTEL
04-07-17, 15:54
سلام توصیه میکنم این مطلب و راهنمای خرید را مطالعه کنید
بهترین تلویزیون‌های پیشنهادی بر اساس قیمت (اردیبهشت و خرداد 96) (Only the registered members can see the link)

mehdihai
04-07-17, 16:10
سلام توصیه میکنم این مطلب و راهنمای خرید را مطالعه کنید
بهترین تلویزیون‌های پیشنهادی بر اساس قیمت (اردیبهشت و خرداد 96) (Only the registered members can see the link)
بله ممنون خوندم بعضی هاش هم مناسب بودن مثل
LG 49UF77000GI و LG 49UF85000GI شما از این سه مدل کدوم رو پیشنهاد میکنیید یا اصلا چه مدل تلوزیون در بازه قیمتی 3 تا نزدیک 4 تومن که 4k باشه و هرتز بالاتری داشته باشه پیشنهاد میکنید؟

ramin1000
04-07-17, 16:17
سلام دوستان میخواستم بدونم تلوزیون LG 49in 49UF69000GI چجوریه؟ از نظر کیفیت تصویر و زمان پاسخگویی به تصویر و چیزای دیگه

اینو نگیر

بودجه رو بگو بهت بگم چی بگیری و می خوای چند اینچ باشه

mehdihai
04-07-17, 16:26
اینو نگیر

بودجه رو بگو بهت بگم چی بگیری و می خوای چند اینچ باشه
بودجه 3 تا حدود 4 سایز 49 و 4k
و میخواستم بدونم دلیل خواصی داره میگین این مدل رو نگیرم؟

ramin1000
04-07-17, 16:36
بودجه 3 تا حدود 4 سایز 49 و 4k
و میخواستم بدونم دلیل خواصی داره میگین این مدل رو نگیرم؟

1-سرعت انطباق تصویرش خوب نیست به نسبت 4k بودنش

2- Edge LED است باید Direct Led باشه

(ببخشید با یک مدل سری قبل UF اشتباه گرفتم سال تولید رو)

AMD>INTEL
04-07-17, 16:42
بله ممنون خوندم بعضی هاش هم مناسب بودن مثل
LG 49UF77000GI و LG 49UF85000GI شما از این سه مدل کدوم رو پیشنهاد میکنیید یا اصلا چه مدل تلوزیون در بازه قیمتی 3 تا نزدیک 4 تومن که 4k باشه و هرتز بالاتری داشته باشه پیشنهاد میکنید؟

من نظرم روی LG 49UF85000GI
پنل IPS
رزولوشن 4K
بهره گیری از موتورهای Tru-4K Upscaler و Triple XD Engine
پورت های فراوان
سیستم عامل Web OS 2
سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن

ramin1000
04-07-17, 17:06
رفتم نگاه کردم مثل اینکه جدیدا ال جی برگشته به تولید Edge Led و خوب باید از همین ها بخرید

زنگ بزن گلدیران ببین مدل 49UH85000GI رو که نوشته "به زودی" حدودا چنده اگه اینو بگیری خیلی با ارزشه

mehdihai
04-07-17, 23:11
رفتم نگاه کردم مثل اینکه جدیدا ال جی برگشته به تولید Edge Led و خوب باید از همین ها بخرید

زنگ بزن گلدیران ببین مدل 49UH85000GI رو که نوشته "به زودی" حدودا چنده اگه اینو بگیری خیلی با ارزشه
میشه لینک محصول رو بذارید؟ پیدا نکردم و نظر شما در مورد تلوزیون های oled تخت چیه؟

mehdihai
04-07-17, 23:18
من نظرم روی LG 49UF85000GI
پنل IPS
رزولوشن 4K
بهره گیری از موتورهای Tru-4K Upscaler و Triple XD Engine
پورت های فراوان
سیستم عامل Web OS 2
سیستم صوتی طراحی شده توسط هارمن کاردن
ممنون فقط یه چیز در پخش شبکه های داخل مشکلی از لحاظ کیفیت تصویر نداره؟ و به نظر شما ارزش داره هزینه بیشتر کرد و oled تخت گرفت؟

AMD>INTEL
04-07-17, 23:32
ممنون فقط یه چیز در پخش شبکه های داخل مشکلی از لحاظ کیفیت تصویر نداره؟ و به نظر شما ارزش داره هزینه بیشتر کرد و oled تخت گرفت؟

من مشکلی در این مورد نشنیدم . پنل IPS از نظر من واقعا بی نقصه

mehdihai
05-07-17, 02:23
من مشکلی در این مورد نشنیدم . پنل IPS از نظر من واقعا بی نقصه
بله دقیقا من هم موافقم ولی منظورم 4k بودن تلوزیون هستش چون تراکم پیکسلی بالایی داره ممکنه تو پخش تصاویر با کیفیت پایین یا معمولی دچار اشکال بشه

mehdihai
05-07-17, 02:28
1-سرعت انطباق تصویرش خوب نیست به نسبت 4k بودنش

2- Edge LED است باید Direct Led باشه

(ببخشید با یک مدل سری قبل UF اشتباه گرفتم سال تولید رو)
ببخشید این Edge LED با
Direct Led چه تفاوت هایی دارن؟

AMD>INTEL
05-07-17, 02:40
بله دقیقا من هم موافقم ولی منظورم 4k بودن تلوزیون هستش چون تراکم پیکسلی بالایی داره ممکنه تو پخش تصاویر با کیفیت پایین یا معمولی دچار اشکال بشه

بعید میدونم عزیز چنین مشکلی پیش بیاد

ramin1000
05-07-17, 10:19
ببخشید این Edge LED با
Direct Led چه تفاوت هایی دارن؟

جواب سوالات شما:

تلویزیون مدل

UH85000GI

لینک (Only the registered members can see the link)

زمان پاسخگویی واقعی اون 240 هرتز صددرصد هست اما توی یک سایت نوشته بود 2700 که اون عدد تعریف ال جیه همون 240 هرتز واقعی باشه غوغا می کنه

تلویزیون ما 60 هرتزه و Full HD انقدر تصاویر رو با کیفیت نشون میده که حد نداره و فقط مشکلی که داریم اینه که زیر نویس شبکه خبر که در زیر تصویر حرکت می کنه سرعتش کم و زیاد می شه و من نمی دونم از تلویزیونه یا خود شبکه چون تو زیرنویس هیچ کانال دیگه ای این مشکل رو نداره

چون ما خودمون تلویزیون web os 2 داریم اگه تلویزیون ال جی خریدی من می تونم راهنماییت کنم که چطوری کیفیت تصاویر رو بالا ببری

ضمن اینکه تلویزیون شما 4 هسته ایه و مال ما دو هسته ایه برای همین زیاد تو گیم آنلاین مخصوصا زمانی که احتیاج به پردازنده داره خوب عمل نمی کنه

تفاوت Edge Led و Direct Led

20602

در Edge ال ای دی ها دور تا دور پنل قرار گرفتن اما در direct Led تمام صفحه از Led تشکیل شده مثلا فرض کن در یک فیلم داره شب رو نشون میده در Direct Led همه ال ای دی هایی که پشت اون قسمت تاریک هستن خاموش میشن و در نتیجه سیاهی بهتری رو می بینی همچنین تو صحنه های دیگه هم بهتر عمل می کنه و کیفیت افزایش پیدا می کنه

من با خرید تلویزیون OLED با قیمت زیادش مخالف هستم اگه قیمت مناسب بود که مطمئنا بهترین انتخاب بود

فرق Direct Led و OLED در اینه که Direct LED و Edge Led همون LCD هستن و برای نور از LED استفاده کردن

اما در OLED دیگه LCD یا کریستال مایع ای در کار نیست کل پنل از LED ساخته شده و کیفیت تصاوبر حیرت انگیز می شه

یعنی الان شما غیر از OLED هر تلویزیونی بخری که اسمش رو نوشتن LED اون تلویزیون در اصل Lcd است

ببین الان بیشتر شبکه ها 720p هستن و ما تلویزیون Full HD داریم پس باید کیفیت تصاویر افت کنه دیگه اما من به شما می گم هیچ مشکلی نداره و اینا دروغه

چرا دروغه؟

فرض کن شما تلویزیون 4k خریدی و توی اون فیلم 4K نگاه می کنی بنابراین هر پیکسل فیلم با یک پیکسل تلویزیون نمایش داده می شه اما فرض کن داری فیلم فول اچ دی می بینی مسئولیت نشون دادن هر پیکسل فیلم رو 4 پیکسل تلویزیون بر عهده می گیرن و به همی علت تصاویر با کیفیت تر نشون داده می شن

20607

یعنی همون یک پیکسل رو چهار قسمت می کنه و در چهار پیکسل نمایش میده

من یک آنتن خریدم 9 هزار تومن و از گیرنده دیجیتال خود ال جی استفاده می کنم تصاویر بسیار با کیفیت هستن حتی شبکه 3 رو از روی گیرنده های ما^^^ه ای هم دارم اما کیفیتش به خود گیرنده داخلی نمی رسه

Edge LED برای چشم مناسب تره و کمتر چشم درد می گیری در مقابل Direct LED ولی چون تلویزیون شما 4K است دیگه خودش نهایت کیفیته تا 5 سال دیگه

keyone72
05-07-17, 18:25

سلام پیشنهاد میکنم برید از بانه بخرید که اصل خوده کره هست و محصولات 2017 رو اوردن
سایت هایی مانند بابو کالا و سلام بابا
بنده تلویزیون uh650 رو از بابو کالا گرفتم و بسیار راضی هستم
با توجه 4k بودن شبکه های داخلی اگر به فاصله بیشتر از 2-3 متر از تی وی بشینید کیفیت بسیار عالی هست اما اگر نزدیک بشینید بی کیفیت تصویر رو کامل حس میکنید
تو تصاویر اچ دی . فول اچ دی که واقعا تصویرش عالیه

mehdihai
05-07-17, 22:01
سلام پیشنهاد میکنم برید از بانه بخرید که اصل خوده کره هست و محصولات 2017 رو اوردن
سایت هایی مانند بابو کالا و سلام بابا
بنده تلویزیون uh650 رو از بابو کالا گرفتم و بسیار راضی هستم
با توجه 4k بودن شبکه های داخلی اگر به فاصله بیشتر از 2-3 متر از تی وی بشینید کیفیت بسیار عالی هست اما اگر نزدیک بشینید بی کیفیت تصویر رو کامل حس میکنید
تو تصاویر اچ دی . فول اچ دی که واقعا تصویرش عالیه
گارانتی چی؟

AMD>INTEL
05-07-17, 22:45
گارانتی چی؟

بدون گارانتی هستند و خاموش تحویل میگیرید . اگر واقعا گارانتی براتون مهم نیست و امکان ریسک کردن دارید خوبه

mehdihai
05-07-17, 23:04
بدون گارانتی هستند و خاموش تحویل میگیرید . اگر واقعا گارانتی براتون مهم نیست و امکان ریسک کردن دارید خوبه
ممنونم از شما و دوستان عزیز و
ramin1000 (Only the registered members can see the link) که به خوبی راهنمایی کردن میخواستم نظر شما رو در مورد
Edge Led و Direct Led بدونم و یه سوال هم در مورد پاناسونیک دارم ایا این برند هنوز هم ژاپنی محصوب میشه؟

AMD>INTEL
05-07-17, 23:10
ممنونم از شما و دوستان عزیز و
ramin1000 (Only the registered members can see the link) که به خوبی راهنمایی کردن میخواستم نظر شما رو در مورد
Edge Led و Direct Led بدونم و یه سوال هم در مورد پاناسونیک دارم ایا این برند هنوز هم ژاپنی محصوب میشه؟

شرکت ژاپنی هست ولی تولید در چین هست زیر نظر شرکت پاناسونیک .
این قدر هزینه های تولید در چین پایین هست که 99% شرکت ها در چین کارخانه ایجاد کردند . البته به تازگی ویتنام هم در حال ایجاد شرایط حضور برند ها هست
اون دو مورد هم فردا سعی میکنم پاسخ بدم . چون جایی هستم .

AMD>INTEL
06-07-17, 01:00
درباره Edge Led و Direct Led بهترین توضیح را براتون نقل میکنم

نوع Direct روشی است که واحد نوردهی پشت LED را درست پشت LCD جای می‌دهند و امکان می‌دهد تا LED بیشتری نسبت به نوع Edge استفاده شود. مشخصه این روش این است که می‌تواند بازتولید رنگ را با روشن شدن و انتشار نور بیشتر کند.

نوع Edge را می‌توان به زبان ساده به “روش مرزی” تعبیر کرد. این روش، که تحت آن LED به گوشه‌های هر پنل می‌چسبد و نور با شیشه منعکس و به جلو فرستاده می‌شود این مزیت را دارد که مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و منجر به تولید پنل‌های بسیار باریک می‌شود.

20620

mehdihai
06-07-17, 01:42
درباره Edge Led و Direct Led بهترین توضیح را براتون نقل میکنم

نوع Direct روشی است که واحد نوردهی پشت LED را درست پشت LCD جای می‌دهند و امکان می‌دهد تا LED بیشتری نسبت به نوع Edge استفاده شود. مشخصه این روش این است که می‌تواند بازتولید رنگ را با روشن شدن و انتشار نور بیشتر کند.

نوع Edge را می‌توان به زبان ساده به “روش مرزی” تعبیر کرد. این روش، که تحت آن LED به گوشه‌های هر پنل می‌چسبد و نور با شیشه منعکس و به جلو فرستاده می‌شود این مزیت را دارد که مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و منجر به تولید پنل‌های بسیار باریک می‌شود.

20620
ممنون عالی بود پس با این حساب
نوع Direct بهتره

mehdihai
06-07-17, 13:23
ضمن تشکر از استاید ببخشید که وقتتون رو گرفتم نظرتون رو درباره این مدل هم بگین چون Direct LED هم هست ممنون میشم

AMD>INTEL
06-07-17, 13:56
ضمن تشکر از استاید ببخشید که وقتتون رو گرفتم نظرتون رو درباره این مدل هم بگین چون Direct LED هم هست ممنون میشم

کدوم مدل دوست عزیز ؟

mehdihai
06-07-17, 16:04
کدوم مدل دوست عزیز ؟
ببخشید SONY KD-49X7000D

AMD>INTEL
06-07-17, 16:19
ببخشید SONY KD-49X7000D

تلویزیون خوبیه . RATE سایت های خارجی هم بالاست برای این محصول

mehdihai
07-07-17, 20:18
تلویزیون خوبیه . RATE سایت های خارجی هم بالاست برای این محصول
ببخشید هرتز این تلوزیون چقدره؟ اخه تو مشخصات یه 200 زده یه 50

AMD>INTEL
07-07-17, 20:19
ببخشید هرتز این تلوزیون چقدره؟ اخه تو مشخصات یه 200 زده یه 50
-------
100 هرتز

mehdihai
07-07-17, 20:23
-------
100 هرتز
پس چرا زده 200؟!

AMD>INTEL
07-07-17, 20:25
پس چرا زده 200؟!

سایت سازنده این رو زده یا سایت های ایرانی ؟
TV Screen Size: 49" (124cm)
Screen Definition: UHD
Display Resolution: 3840x2160
Refresh Rate (Hz): 100
Energy Rating: 4 Stars
Energy Consumption: 311kWh/year
Smart TV: Yes
HDMI Input(s): 4 (side3, rear1)

mehdihai
07-07-17, 20:27
سایت سازنده این رو زده یا سایت های ایرانی ؟
TV Screen Size: 49" (124cm)
Screen Definition: UHD
Display Resolution: 3840x2160
Refresh Rate (Hz): 100
Energy Rating: 4 Stars
Energy Consumption: 311kWh/year
Smart TV: Yes
HDMI Input(s): 4 (side3, rear1)
سایت سازنده
Access Denied (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
07-07-17, 20:30
سایت سازنده
Access Denied (Only the registered members can see the link)

سایت سازنده درسته

mehdihai
07-07-17, 20:34
سایت سازنده درسته
فقط از کجا بفهمم hdmi ورژن چنده

AMD>INTEL
07-07-17, 20:39
فقط از کجا بفهمم hdmi ورژن چنده

همون سایت سازنده

keyone72
16-07-17, 19:40
گارانتی چی؟

گارانتی شرکتی بهتون میدن که شامل تعمیر میشه
ولی چیزی که من تجربه داشتم اگه همون هفته اول اوکی باشه دیگه عیب نمیکنه مگه اینکه خلافش ثابت شه
من نمیدونم الان گارانتی سامسونگ و ال جی که تو داخل منتاژ میکنن چطوریه باید ببینید اونا چطور کار میکنن
بنده حتی با پست خریدم یعنی اونجا هم نرفتم تست کنم و تا الان هیچ مشکلی نبوده