PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل داشتن در بازی ryse son of rome

amin.fa
03-07-17, 09:01
سلام من تو این بازی هی هنگ دارم (یعنی هنگ میکنه ول میکنه و دوباره)مشکل هم از سی پی یو هستش که صد در صد میشه ولی فشاری انچنانی به کارت گرافیک نمیاد میخواستم ببینم راهکاری دارین تا همه فشار بازی رو کارت گرافیک بندازیم

cpu:e8400 core 2 dou 3.0gh
ram:4gb
gpu:gt730 gddr5

حداقل سیستمی که بازی میخواد
cpu:dual core with threading technilgy or quad core cpu
gpu:gtx550
support directx11

AtrafNET
03-07-17, 09:45
سلام
با این سی پی یو و کارت گرافیک به نظرم تو بازی گرافیک رو بیارید پایین بهتره.
کوچک تر کردن اندازه صفحه یا Resolution و غیرفعال کردن Anti-Aliasing و کاهش کیفیت Texture ها معمولاً بیشترین تاثیر رو داره.
اما خب هستن بازی هایی که حتی اگه تمامی آپشن های کیفیت و رزولوشن رو روی کمترین هم بذارید باز با قطعات قدیمی بهینه نیستن.
نمونه اش خودم کارت گرافیک قبلیم GTS 450 بود و سی پی یو ام هم قبل و هم الان Core i3 2100 هستش موقعی که GTS 450 داشتم بازی Assassin's Creed Syndicate با کمترین رزولوشن و کیفیت هم برای من 10 فریم به زور میداد و پشت سر هم هنگ میکرد ول میکرد مثل همین بازی که شما اجرا میکنید اما از وقتی فقط کارت گرافیک رو به GTX 1050 Ti تغییر دادم همین بازی اساسین رو با کیفیت High هم می تونم با همین سی پی یو بازی کنم.

salpc
03-07-17, 10:51
سلام من تو این بازی هی هنگ دارم (یعنی هنگ میکنه ول میکنه و دوباره)مشکل هم از سی پی یو هستش که صد در صد میشه ولی فشاری انچنانی به کارت گرافیک نمیاد میخواستم ببینم راهکاری دارین تا همه فشار بازی رو کارت گرافیک بندازیم

cpu:e8400 core 2 dou 3.0gh
gpu:gt730 gddr5

حداقل سیستمی که بازی میخواد
cpu:dual core with threading technilgy or quad core cpu
gpu:gtx550
support directx11

این بازی گرافیک محور هست یعنی هر چه کارت گرافیک تون قویتر باشه بازی روون تره و مشکلی نخواهی داشت،تمام تنظیمات گرافیک رو روی low بزارید بهتر میشه.
Ryse: Son Of Rome News - Ryse: Son Of Rome Graphics Options And Settings Screen Revealed (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
03-07-17, 11:30
اگر پردازنده را تبدیل به q9400 یا q6600 کنی این گیر کردن ها کمتر میشه .رم سیستم شما هم بسیار کمه

amin.fa
03-07-17, 12:48
گذاشتم ولی تغیراتی نمیکنن بازم ممنون.راستی وقتی سی پی یو صد در صد میشه اینطوری میشه

- - - Updated - - -

مادربرد من p31-s3gهستش این سی پی یو هارو ساپورت میکنه؟

AMD>INTEL
03-07-17, 17:03
گذاشتم ولی تغیراتی نمیکنن بازم ممنون.راستی وقتی سی پی یو صد در صد میشه اینطوری میشه

- - - Updated - - -

مادربرد من p31-s3gهستش این سی پی یو هارو ساپورت میکنه؟

بله q6600 را ساپورت میکنه . با پردازنده 4 هسته ای بهتر میشه
در کل اگر بردت تا 8 گیگ ساپورت میکرد . مشکلی نداشت

amin.fa
03-07-17, 17:39
ببخشید
چنده تقریبا این سی پی یو ها
و مادربرد من از 4 گیگ بیشتر ساپورت نمیکنه؟

AMD>INTEL
03-07-17, 17:54
ببخشید
چنده تقریبا این سی پی یو ها
و مادربرد من از 4 گیگ بیشتر ساپورت نمیکنه؟

نه
این پردازنده ها هم حدود 80-90