PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره متن انگلیسی به معنی فارسی و برعکس

0reza666
02-07-17, 20:47
با سلام.

من در کامپیوترم پوشه هارو فارسی مینوشتم حالا میخوام انگلیسی بنویسم و چون انگلیسیم ضعیفه میخواستم از دوستان سوال کنم ایا درست نوشتم.

اهنگ یا همون موزیک

music

فیلم

movie

عکس

picture

البته از ترجمه گوگل کمک گرفتم

Only the registered members can see the link

ولی میخوام متمان بشم ایا درست هست؟؟؟

sfmth
02-07-17, 20:55
با سلام.

من در کامپیوترم پوشه هارو فارسی مینوشتم حالا میخوام انگلیسی بنویسم و چون انگلیسیم ضعیفه میخواستم از دوستان سوال کنم ایا درست نوشتم.

اهنگ یا همون موزیک

music

فیلم

movie

عکس

picture

بله بله بسیار هم عالی من خودم بلد نبودم اسم پوشه هارو عوض کنم بزرگترین دغدغه زندگیم شده بود D:

AtrafNET
02-07-17, 21:11
سلام
به نظرم همین که در دفعات بعدی برای خودتون یا برای کلاً یه ایرانی بتونید منظور رو برسونید کافیه نیاز نیست 100 درصد انگلیسی صحیح آمریکایی باشه :1. (24):
خوبی فایل ها و پوشه های انگلیسی نسبت به فارسی اینه که اولاً تو نرم افزار هایی که فارسی پشتیبانی نمیکنن مشکلی در آدرس دهی ندارید دوماً فایل های با نام فارسی متاسفانه در اکثر نرم افزار های بازیابی فایل یا کلاً بازیابی نمیشن یا اگرم بشن با نام های نامفهوم بازیابی میشن پس در شرایطی که خدایی نکرده فایل ها اتفاقی حذف بشن اگر نامشون انگلیسی باشه شانس بازیابی مرتب و اصولی بیشتری دارید.

Meysam_M69
02-07-17, 21:45
با سلام.

اهنگ یا همون موزیک

music

فیلم

movie

عکس

picture

فقط سعی کنید اولین حرف انگلیسی بزرگ بنویسید عالی میشه البته هر جور که خودتون راحتید بطور مثال Music

AMD>INTEL
02-07-17, 22:11
شما در کل برای پیشرفت در کامپیوتر نیاز به یادگیری زبان دارید . روزی 1 یا 2 ساعت براش وقت بگذاری . در عرض چند ماه خیلی پیشرفت میکنی .

sfmth
02-07-17, 22:58
شما در کل برای پیشرفت در کامپیوتر نیاز به یادگیری زبان دارید . روزی 1 یا 2 ساعت براش وقت بگذاری . در عرض چند ماه خیلی پیشرفت میکنی .
دوست عزیزمون نکته خیلی عالی رو متذکر شدن
و همینطور سعی کنید با اطرافیانتون هم در مورد چیزایی که انجام میدید و یاد میگیرید در این زمینه حرف بزنید و لذت ببرید D: درست مثل الان که پست گذاشتید [emoji2]

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

ensleader
03-07-17, 10:11
Oh, yeah.
How you're gonna name a folder in your PC would be the most challenging affair nowadays and it'll become even more dangerous if you got something to hide in there 😅😅😅