PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید رایتر اینترنال

امیر ازادی
01-07-17, 18:28
درود.قصده خریده دی وی دی رایتر دارم نظرم رویه مارکه لایتون هست.فقط نمیدونم بهترین مدلش کدومه که خریداری کنم. بعد مساله ای که هست چیزی که مشخصه هر دی وی دی رایتره اینترنالی بلاخره بعد از یه مدت ضعیفتر میشه.چه دلایلی داره این ضعیفی و ایا راهی هست جلوشو گرفت؟خسته شدیم از بس رایتره اینترنال تعویض کردیم:lol:

AMD>INTEL
01-07-17, 19:04
همه این رایترها مصرفی شدند . کیفیت لنزهاشون کم شده
راه خاصی نیست . اگر الجی پیدا کردی تو بازار بگیر . کمی بهترن

امیر ازادی
01-07-17, 20:01
همه این رایترها مصرفی شدند . کیفیت لنزهاشون کم شده
راه خاصی نیست . اگر الجی پیدا کردی تو بازار بگیر . کمی بهترن
ممنون از راهنماییت داداش. راستش از مارکایه سوزوکی ال جی و لایتون. استفاده کردم همشون تقریبا تو یه رنج بودن.البته اکسترنال فقط از مارک ایسوس استفاده کردم که خدایی محشره. تو بازار میگردم اگه ال جی بود میگیرم بازم تشکر.:11():
راستی بنظرت علته ضعیف شدنه اینترنال ها این نیست که هر بار سیستمو روشن میکنیم یه دور لنز رایتر روشن میشه و این خودش باعث استهلاکه هر چه بیشتره لنزه رایترا میشه؟

AMD>INTEL
01-07-17, 20:04
یک مورد هم بهت میگم . رایترهای لپتاپی را یک تبدیل هایی هست که به USB تبدیلشون میکنه . من خودم یک درایو ماتسو شیتا را با این تبدیل وصل کردم و به خوبی برام جواب داده

irestorer
14-07-17, 13:04
به شما پیشنهاد میکنم هر چی میگیری لایت آن مدل iHAS124-14 FU نگیر. من قبلا لایت ان داشتم و به هوای اون این مدل را گرفتم که خیلی راحت میسوزونه و دیسک شما را خراب میکنه حتی با سرعت کم!