PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم نصب درایور کارت گرافیک انویدیا

modhtaba
29-06-17, 16:25
سلام دوستان

من لپتاپ asus x555ld i7 دارم که کارت گرافیک اینتل به صورت آنبرد و کارت گرافیک 820m انویدیا هم دارد. سیستم من هم ویندوز 10 است.
آخرین نسخه درایور انویدیا که 382.53 هست رو هم نصب کرده بودم.
اشتباهی کرذم و با نسخه جدید سولوشن پک درایورها رو به روز کردم. درایور انویدیا پریده و فقط با گرافیک اینتل کار می‌کنه. انواع نسخه های درایور رو امتحا کردم ولی اجازه نصب نمی ده. چه با فایل setup و چه از قسمت دیوایس منیجر. پیام می‌ده access is denied
با ddu و drive fusion هم درایور رو حذف کردم ولی باز نمی تونم هیچ نسخه ای رو نصب کنم. توی دیوایس منیجر فقط می‌ زنه دیوایس ناشناخته.
چند عکس برای راهنمایی بیشتر هم می ذارم. اگه کسی راه حل رو می دونه ممنون می شم کمک کنه.

20518

20519

AMD>INTEL
29-06-17, 16:30
سلام دوستان

من لپتاپ asus x555ld i7 دارم که کارت گرافیک اینتل به صورت آنبرد و کارت گرافیک 820m انویدیا هم دارد. سیستم من هم ویندوز 10 است.
آخرین نسخه درایور انویدیا که 382.53 هست رو هم نصب کرده بودم.
اشتباهی کرذم و با نسخه جدید سولوشن پک درایورها رو به روز کردم. درایور انویدیا پریده و فقط با گرافیک اینتل کار می‌کنه. انواع نسخه های درایور رو امتحا کردم ولی اجازه نصب نمی ده. چه با فایل setup و چه از قسمت دیوایس منیجر. پیام می‌ده access is denied
با ddu و drive fusion هم درایور رو حذف کردم ولی باز نمی تونم هیچ نسخه ای رو نصب کنم. توی دیوایس منیجر فقط می‌ زنه دیوایس ناشناخته.
چند عکس برای راهنمایی بیشتر هم می ذارم. اگه کسی راه حل رو می دونه ممنون می شم کمک کنه.

20518

20519

درایور پک ویندوز را خراب میکنه . سیستم ریستور کن شاید جواب داد
DDU هم تو سیف مود انجام بده

modhtaba
29-06-17, 18:55
تو سیف مود انجام دادم.
ریستور پوینت ندارم.
راهی راحت تر از تعویض ویندوز نداره؟

AMD>INTEL
29-06-17, 18:59
تو سیف مود انجام دادم.
ریستور پوینت ندارم.
راهی راحت تر از تعویض ویندوز نداره؟

DDU نشه . به این معناست . درایور پک به رجیستری و سیستم فایل ها ویندوز صدمه زده
کلا برنامه به شدت تخیلی هست درایور پک

morteza admini
09-12-17, 22:51
ببینید این دوتا صفحه میتونه کمکتون کنه کمی از توضیحات صفحات رو براتن فرستادم

دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا nvidia geforce

انویدیا از شرکت های آمریکایی می باشد که فعالیت بسیار مفیدی در زمینه ساخت گارت های گرافیکی داشته است . این شرکت به خوبی توانسته خود را در صدر جدول برترین و با کیفیت ترین ویدیو کارت ها نگه دارد . این گرافیک متناسب برای افرادی می باشد که باسیستم های کامپیوتری خود بازی های متفاوتی اجرا میکنند . شما برای راه اندازی و استفاده هرچه بهتر و پر سرعت تر از این گرافیک نیاز به درایور آن دارید . شما میتوانید درایور مورد نیاز خود را بسته به نوع سیستم ، از سایت دانلودکار به صورت مستقیم دانلود کنید . برای دانلود درایور کارت گرافیک انویدیا به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
downloadkar.ir/nvidia_geforce

و یا در عدم موفقیت این لینک به این لینک برید
برخی از ویژگی های مهم نرم افزار Driverpack Solution :

قابلیت شناسایی درایور قطعات نصب شده و نصب آن ها
دارا بودن درایورهای ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی
قابلیت نصب بر روی انواع ویندوزها
قابلیت به روزرسانی درایور های قدیمی
قابلیت نمایش دمای CPU ؛ مادربرد ؛ هارد ؛ مانیتور و …
دارای رابط کاربری چند زبانه و شناسایی خودکار زبان سیستم
دارای مد کاری ساده و تخصصی ( Expert )
سازگاری با انواع قطعات سخت افزاری در سیستم های مختلف
دارای دو قابلیت نصب درایور به صورت آنلاین و آفلاین
و …
downloadkar.ir/driverpack-solotion

- - - Updated - - -