PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب Microsoft Visual C++2015

fernaspe
27-06-17, 18:40
با سلام
نرم افزار Microsoft Visual C++2015 را میخوام نصب کنم ارور 0x80070666 میده،ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل را برطرف کنیم
پیشاپیش سپاسگزار از همکاریتون.

AMD>INTEL
27-06-17, 18:46
ویندوز 10 ؟

fernaspe
27-06-17, 18:49
ویندوز 10 ؟
ویندوز 8.1 هستش آقا امید.
تمامی نسخه ها نصب شدن غیر از نسخه 2015،الان میخوام کورل نصب کنم پیغام خطا میده

AMD>INTEL
27-06-17, 19:09
ویندوز 8.1 هستش آقا امید.
تمامی نسخه ها نصب شدن غیر از نسخه 2015،الان میخوام کورل نصب کنم پیغام خطا میده

برو تو پروگرام در کنترل پنل
ببین اگر تو لیست هست . REPAIR یا CHANGE رو بزن

fernaspe
27-06-17, 19:19
برو تو پروگرام در کنترل پنل
ببین اگر تو لیست هست . REPAIR یا CHANGE رو بزن
نیست آقا امید،
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
27-06-17, 19:23
نیست آقا امید،
Only the registered members can see the link

فولدر TEMP را با روش زیر پاک کن . دوباره تست کن
a. Press Windows key + "R" to open RUN box
b. Type %temp% and click on "OK".
c. In temp folder location select all files and delete.
با CCLEANER هم رجیستری را اصلاح کن

fernaspe
27-06-17, 19:55
فولدر TEMP را با روش زیر پاک کن . دوباره تست کن
a. Press Windows key + "R" to open RUN box
b. Type %temp% and click on "OK".
c. In temp folder location select all files and delete.
با CCLEANER هم رجیستری را اصلاح کن
باز هم نشد احتمال داره از ویندوز باشه،چون ویروسی شده بود ویندوز و تازه ویندوز عوض کردم

AMD>INTEL
27-06-17, 20:01
باز هم نشد احتمال داره از ویندوز باشه،چون ویروسی شده بود ویندوز و تازه ویندوز عوض کردم

بله . بهتره ویندوز را مجدد نصب کنی . نسخه های این برنامه را پله به پله نصب کنی

fernaspe
27-06-17, 20:04
بله . بهتره ویندوز را مجدد نصب کنی . نسخه های این برنامه را پله به پله نصب کنی
یعنی نصب ویندوز برابر هست با خودزنی ،چون نرم افزارهای زیادی باید نصب کنم ولی چاره ای نیست.
به هر حال ممنون از همراهی شما گرامی.

AtrafNET
28-06-17, 10:19
کلاً ویندوز 8 و 8.1 و حتی ویندوز سرور 2012 که بر پایه ویندوز 8 هستش یکم با C++ 2015 مشکل دارن.
تو ویندوز 10 چنین چیزی ندیدم اما هم تو سیستم خودم که قدیم ویندوز 8.1 داشتم و هم تو یه سرورمجازی که ویندوز سرور 2012 داشت با همین اخطار دقیقاً در نصب C++ 2015 مواجه شدم.

متاسفانه منم آخر سر راه حل اصلی رو نفهمیدم اما چیزی که فهمیدم اینه که دقیق پس از نصب ویندوز 8 و 8.1 و 2012 اول باید دات نت 3.5 رو با روش آفلاین مخصوص ویندوز 8 و 10 نصب کنید بعدش دونه دونه کتابخانه ++C رو از 2003 هم 32 و هم 64 بیت رو نصب کنید تا برسید به 2015 همه شون هم Run as Administrator کنید یکی دو بار اینطوری بلافاصله پس از نصب ویندوز تونستم موفق به نصب C++ 2015 بدون هیچ اخطاری بشم اما بازم نرم افزار هایی که بهش نیاز داشتن مثل WAMP x64 اخطار میدادن که یکی از فایل های DLL کتابخانه C++ 2015 ظاهراً نصب نیست آخرش هم بی خیال این نسخه ویندوز شدم همش عذاب بود خصوصاً ویندوز سرور 2012 وقتی می خواستم PHP 7.0 رو روش نصب کنم که نیاز به C++ 2015 داشت واقعاً اعصاب خوردی بود.

شما هم اگه می تونید ویندوز 10 نصب کنید 8 و 8.1 خوبن اما به خوبی و پایداری ویندوز 10 نمیرسن به نظرم 8 و 8.1 رو می تونید ویستا قدیم تصور کنید و 10 هم 7 قدیم که چطور تونست مشکلات ویستا رو حل کنه.

fernaspe
02-07-17, 19:41
کلاً ویندوز 8 و 8.1 و حتی ویندوز سرور 2012 که بر پایه ویندوز 8 هستش یکم با C++ 2015 مشکل دارن.
تو ویندوز 10 چنین چیزی ندیدم اما هم تو سیستم خودم که قدیم ویندوز 8.1 داشتم و هم تو یه سرورمجازی که ویندوز سرور 2012 داشت با همین اخطار دقیقاً در نصب C++ 2015 مواجه شدم.

متاسفانه منم آخر سر راه حل اصلی رو نفهمیدم اما چیزی که فهمیدم اینه که دقیق پس از نصب ویندوز 8 و 8.1 و 2012 اول باید دات نت 3.5 رو با روش آفلاین مخصوص ویندوز 8 و 10 نصب کنید بعدش دونه دونه کتابخانه ++C رو از 2003 هم 32 و هم 64 بیت رو نصب کنید تا برسید به 2015 همه شون هم Run as Administrator کنید یکی دو بار اینطوری بلافاصله پس از نصب ویندوز تونستم موفق به نصب C++ 2015 بدون هیچ اخطاری بشم اما بازم نرم افزار هایی که بهش نیاز داشتن مثل WAMP x64 اخطار میدادن که یکی از فایل های DLL کتابخانه C++ 2015 ظاهراً نصب نیست آخرش هم بی خیال این نسخه ویندوز شدم همش عذاب بود خصوصاً ویندوز سرور 2012 وقتی می خواستم PHP 7.0 رو روش نصب کنم که نیاز به C++ 2015 داشت واقعاً اعصاب خوردی بود.

شما هم اگه می تونید ویندوز 10 نصب کنید 8 و 8.1 خوبن اما به خوبی و پایداری ویندوز 10 نمیرسن به نظرم 8 و 8.1 رو می تونید ویستا قدیم تصور کنید و 10 هم 7 قدیم که چطور تونست مشکلات ویستا رو حل کنه.

به نظر شما ویندوز 10 به مرحله رسیده که بتونه جوابگوی تمام نرم افزارهای کاربردی باشه یا اینکه هنوز محدودیت نصب نرم افزار داره،کلا چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داره،برتری اش نسبت به وین8.1 چی هست؟

AtrafNET
02-07-17, 20:10
به نظر شما ویندوز 10 به مرحله رسیده که بتونه جوابگوی تمام نرم افزارهای کاربردی باشه یا اینکه هنوز محدودیت نصب نرم افزار داره،کلا چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی داره،برتری اش نسبت به وین8.1 چی هست؟

من خودم شخصاً هیچ نرم افزار و بازی ندارم که نیازمند نسخه های قبل تر ویندوز 10 باشه.
بیشتر نرم افزار هایی که استفاده میکنم هم سعی میکنم تا حد امکان از برنامه های رایگان و قانونی که خود سازنده اش تو سایتش رایگان گذاشته استفاده کنم و به همین دلیل معمولاً اکثر نرم افزار هام با جدیدترین آپدیت هاش هستن اما مثلاً نرم افزار کرکی ممکنه نسخه های جدیدش کرک نشده باشه هنوز.
نرم افزار کرکی هم که دیگه فتوشاپ و آفیس رو نمی تونم نصب نکنم و مجبورم الخصوص آفیس که برای درس های مدرسه و دانشگاه هم نیازه.

ببینید اگه سیستم با سخت افزار نسبتاً خوبی دارید ویندوز 10 هیچ مشکلی نداره.
من قبلاً ویندوز 10 رو روی یه هارد وسترن سری Green نصب میکردم واقعاً عذاب بود فقط بالا آمدن ویندوز برام چند دقیقه طول میکشید دیگه چه برسه به هر کار کوچیکی اما از وقتی یه SSD ارزون قیمت صرفاً برای نصب ویندوز و نرم افزار ها گرفتم با اینکه مادربوردم قدیمیه و فقط رابط SATA II و نهایت سرعت 3 گیگابیت در ثانیه (معادل سرعت واقعی 384 مگابایت در ثانیه) رو پشتیبانی میکنه خدایی خیلی بهتر شده الان فایرفاکس و کروم رو فقط رو Taskbar یه کلیک میکنم بدون تاخیر باز میشن یا فتوشاپ CC 2017 فقط چند ثانیه زمان میبره که کامل باز و آماده به کار بشه.

به شخصه قبلاً از ویندوز 10 خیلی ناراضی و نالان بودم اما الان دلیل منطقی برای نصب ویندوز های قبل از 10 نمی بینم.
ایشالا خدا قسمت کنه همه بتونن یه SSD ارزون قیمت هم شده بگیرن و از دست این هارد های کند راحت بشن.

fernaspe
03-07-17, 09:55
من خودم شخصاً هیچ نرم افزار و بازی ندارم که نیازمند نسخه های قبل تر ویندوز 10 باشه.
بیشتر نرم افزار هایی که استفاده میکنم هم سعی میکنم تا حد امکان از برنامه های رایگان و قانونی که خود سازنده اش تو سایتش رایگان گذاشته استفاده کنم و به همین دلیل معمولاً اکثر نرم افزار هام با جدیدترین آپدیت هاش هستن اما مثلاً نرم افزار کرکی ممکنه نسخه های جدیدش کرک نشده باشه هنوز.
نرم افزار کرکی هم که دیگه فتوشاپ و آفیس رو نمی تونم نصب نکنم و مجبورم الخصوص آفیس که برای درس های مدرسه و دانشگاه هم نیازه.

ببینید اگه سیستم با سخت افزار نسبتاً خوبی دارید ویندوز 10 هیچ مشکلی نداره.
من قبلاً ویندوز 10 رو روی یه هارد وسترن سری Green نصب میکردم واقعاً عذاب بود فقط بالا آمدن ویندوز برام چند دقیقه طول میکشید دیگه چه برسه به هر کار کوچیکی اما از وقتی یه SSD ارزون قیمت صرفاً برای نصب ویندوز و نرم افزار ها گرفتم با اینکه مادربوردم قدیمیه و فقط رابط SATA II و نهایت سرعت 3 گیگابیت در ثانیه (معادل سرعت واقعی 384 مگابایت در ثانیه) رو پشتیبانی میکنه خدایی خیلی بهتر شده الان فایرفاکس و کروم رو فقط رو Taskbar یه کلیک میکنم بدون تاخیر باز میشن یا فتوشاپ CC 2017 فقط چند ثانیه زمان میبره که کامل باز و آماده به کار بشه.

به شخصه قبلاً از ویندوز 10 خیلی ناراضی و نالان بودم اما الان دلیل منطقی برای نصب ویندوز های قبل از 10 نمی بینم.
ایشالا خدا قسمت کنه همه بتونن یه SSD ارزون قیمت هم شده بگیرن و از دست این هارد های کند راحت بشن.
یادش بخیر سه سال پیش یادمه SSD 840 pro سامسونگ کمیاب بود با کلی زحمت تونستم پیداش کنم و یه سیستم قوی ببندم ،یعنی یکی از آرزوهام بود که یه سیستم قلدر داشته باشم،با این حال که 16 گیگ رم دارم ولی باز هم وقتی با فتوشاپ بنر سایز بزرگ طراحی میکنم سیستمم از نظر رم کم میاره،وسوسه ام میکنه یه 16 گیگ دیگه اضافه کنم
فقط 2350 هزار تومان پول گرافیک دادم سه سال پیش (MSi Lightening 780 3GDDR5) که الان با این پول میشه خیلی قویترشو خرید به هر حال هر کی عشق یه چیزی تو سرش هست ما هم عشق سیستم خفن بودیم:merci:

keyone72
03-07-17, 11:17
با سلام
نرم افزار Microsoft Visual C++2015 را میخوام نصب کنم ارور 0x80070666 میده،ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل را برطرف کنیم
پیشاپیش سپاسگزار از همکاریتون.
ویندوز 10 اخرین نسخه رو بریزید خیلی عالی شده
ویزوال نسخه 2017 اخرین نسخه رو نصب کنید که تو این نسخه واقعا سنگ تموم گزاشتن همه امکانات از قبل نصب هست زامارین و دات نت کور و... فقط حجمش 20 گیگه

keyone72
03-07-17, 11:30
حجم نصبش چند گیگه

اگر همه پکیج هاشو نصب کنی حدود 80 تا 100 گیگ
ولی فقط اونایی که مورد نیازته رو نصب کنی نهایت 30-50 گیگ میشه
و اینکه همه چی رو پیش فرض قرار داده تو 2017 خیلی خوبه . همچنین شخصا احساس میکنم از لحاظ سرعت و کارای خیلی خوب شده

+ چیزای عجیب غریبی در مورد ویندوز 10 گفتن که کرک نمیاد برا برنامه ها و هنوز درست نیست استفاده کنیم و ....
اینا کاملا اشتباس ویندوز 10 ویرایش اخر بسیار عالی شده و هیچ مشکلی نداره
اپدیت ویندوز رو سرویسش رو ببنید و ویندوز دفندر رو خاموش کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت

AMIRMW4
17-09-17, 01:24
سلام دوست عزیز منم همین مشکلو دارم ویندوزمم 10 هست چی کار کنم
21163

لطفا کمک کنید21164

AMD>INTEL
17-09-17, 05:44
سلام دوست عزیز منم همین مشکلو دارم ویندوزمم 10 هست چی کار کنم
21163

لطفا کمک کنید21164

تاپیک برنید . تاپیک قفل میشه