PDA

مشاهده نسخه کامل : Glc360 evo & am4 socket

sfmth
27-06-17, 17:06
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم این سری واتر کولر ها با سوکت ام4 سازگاری دارن یا نه

توی سایت خود گرین سوکت ام 4 تو لیست نیست

توی لیون کامپیوتر فقط برای مدل 360 میلیمتری ام4 رو ننوشته و برای 240 و 120 ساپورت ام4 رو نوشته

به دیجیکالا هم که نمیشه اعتماد کرد نصف چیزاش غلطه

اگه بهش نخوره براکت تبدیل داره که بشه جدا خرید ؟Only the registered members can see the link

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

AMD>INTEL
27-06-17, 22:44
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم این سری واتر کولر ها با سوکت ام4 سازگاری دارن یا نه

توی سایت خود گرین سوکت ام 4 تو لیست نیست

توی لیون کامپیوتر فقط برای مدل 360 میلیمتری ام4 رو ننوشته و برای 240 و 120 ساپورت ام4 رو نوشته

به دیجیکالا هم که نمیشه اعتماد کرد نصف چیزاش غلطه

اگه بهش نخوره براکت تبدیل داره که بشه جدا خرید ؟Only the registered members can see the link

سلام عزیز
بله پشتیبانی میکند . روی جعبه هم لیبل رایزن خورده

sfmth
27-06-17, 23:06
سلام عزیز
بله پشتیبانی میکند . روی جعبه هم لیبل رایزن خورده
بسیار ممنون از کمکتون

AMD>INTEL
27-06-17, 23:23
بسیار ممنون از کمکتون

خواهش میکنم عزیز

sfmth
27-06-17, 23:43
خواهش میکنم عزیز
راستش دنبال یک کیبرد با سوییچ cherry mx blue میگردم که خیلی ارزون باشه ینی ارزونترین مدلی که وجود داره
از اونجایی که کیبردا خیلی تنوع دارن به فروشگاههای خارجی نمیتونم استناد کنم احتمال زیاد ممکنه تو ایران پیدا نشه
ارزونترین کیبردی که بشه پیدا کرد چه قیمتی هست میخوام از 350 بیشتر نشه

AMD>INTEL
27-06-17, 23:50
راستش دنبال یک کیبرد با سوییچ cherry mx blue میگردم که خیلی ارزون باشه ینی ارزونترین مدلی که وجود داره
از اونجایی که کیبردا خیلی تنوع دارن به فروشگاههای خارجی نمیتونم استناد کنم احتمال زیاد ممکنه تو ایران پیدا نشه
ارزونترین کیبردی که بشه پیدا کرد چه قیمتی هست میخوام از 350 بیشتر نشه

دوست عزیز متاسفانه با این بودجه شما چیزی به ذهنم نمیرسه .

یک مدل کامپکت لاجیتک هست Logitech G310 ATLAS DAWN Compact Mechanical Gaming Keyboard
حدود 420
البته سویچ های چری ندارد .
این سویچ چری دارد البته قهوه ایی
Logitech G610 Mechanical Gaming

sfmth
28-06-17, 00:20
دوست عزیز متاسفانه با این بودجه شما چیزی به ذهنم نمیرسه .

یک مدل کامپکت لاجیتک هست Logitech G310 ATLAS DAWN Compact Mechanical Gaming Keyboard
حدود 420
البته سویچ های چری ندارد .
این سویچ چری دارد البته قهوه ایی
Logitech G610 Mechanical Gaming
یک مدل ترمال تیک بود tt esports poseidon که سوییچ اصلی ابی رو داشت و قیمتشم 80 دلاره اون تو ایران نیستش؟

AMD>INTEL
28-06-17, 00:27
یک مدل ترمال تیک بود tt esports poseidon که سوییچ اصلی ابی رو داشت و قیمتشم 80 دلاره اون تو ایران نیستش؟

کلا THERMALTAKE وارد کننده همیشگی نداره . خیلی محدود وارد ایران میشن .یکسری موس های های برند tt وارد شده ولی کیبردش را من ندیدم.
وقتی نماینده و گارانتی ثابت نداره بهتره از خریدش صرف نظر کنی .حتی اگر موجود بود .

sfmth
28-06-17, 00:29
کلا THERMALTAKE وارد کننده همیشگی نداره . خیلی محدود وارد ایران میشن .یکسری موس های های برند tt وارد شده ولی کیبردش را من ندیدم.
وقتی نماینده و گارانتی ثابت نداره بهتره از خریدش صرف نظر کنی .حتی اگر موجود بود .
پس باید برم سراغ قیمت های بالاتر
من فقط میخوام سوییچ ابی داشته باشه اصا کلید هم نداشت همش هم سوییچ های خالی بود خوبه نه rgb مهمه نه چیز دیگه ای فقط ارزون باشه و بس 😂
مدلی میتونین پیشنهاد بدین

AMD>INTEL
28-06-17, 00:41
پس باید برم سراغ قیمت های بالاتر
من فقط میخوام سوییچ ابی داشته باشه اصا کلید هم نداشت همش هم سوییچ های خالی بود خوبه نه rgb مهمه نه چیز دیگه ای فقط ارزون باشه و بس
مدلی میتونین پیشنهاد بدین

با این بودجه متاسفانه نمیشناسم .

sfmth
29-06-17, 17:46
با این بودجه متاسفانه نمیشناسم .
این کیبوردو پیدا کردم مارک کولر مستر بسیار هم خوش قیمت ولی مثل اینکه تازه معرفی شده
با اینکه کولر مستر نماینده داخلی داره احتمالا کی بشه تو ایران خریدشOnly the registered members can see the link

AMD>INTEL
29-06-17, 19:00
این کیبوردو پیدا کردم مارک کولر مستر بسیار هم خوش قیمت ولی مثل اینکه تازه معرفی شده
با اینکه کولر مستر نماینده داخلی داره احتمالا کی بشه تو ایران خریدشOnly the registered members can see the link

کلا باید اونور توزیع شروع بشه . بارهای ایران با کشتی میاد و بعد داستان گمرک هست . بالای 50 روز