PDA

مشاهده نسخه کامل : [ویدئو] - ماینینگ (3) : توضیحی در مورد دنیای پول های الکترونیکی

TechBaMohsen
23-06-17, 23:58
سلام. اینم بخش سوم ویدیو در مورد ماینینگ، امیدوارم کم ایراد باشه، ساده باشه و خوشتون اومده باشه (3تا باشه در یک جمله:1. (16):)

بفرمائید:

Only the registered members can see the link
ماینینگ (3) : دنیای پول های الکترونیکی (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

:11():

mohsen1367
24-06-17, 00:20
سلام
فکر کنم اگه بجای اینکه هر سری تاپیک جدید بزنید ، همه ویدئوها توی یه تاپیک قرار بدین بهتره
اینجوری پراکندگی هم بوجود نمیاد

SajjadKhati
24-06-17, 10:11
ممنون آقا محسن
قشنگ بود ولی من بازم زیاد حالیم نشد ماینینگ چیه ! :Love-ssa~! (1):
مثلا توی مثال ، واقعا یه ماینینگ کوچیک انجام میدادی ، آدم بهتر درک میکرد . اینکه ماینینگ چجوری انجام میشه و ...

AtrafNET
24-06-17, 11:00
سلام
خیلی خوبه ببینید اگه کل فیلم رو خودتون طراحی کردید و صدای گوینده هم صدای خود شماست به نظرم این شوق و ذوق و علاقه ای که الان تو زمینه ایجاد چنین ویدئو هایی دارید رو اینطوری هدر ندید چون ممکنه در آینده خدایی نکرده انگیزه اش رو از دست بدید و حسرت بخورید.
برای همین من پیشنهاد میکنم اگر بتونید برای رسانه هایی که بهتون در ازای ایجاد ویدئو های آموزشی یا نقد و بررسی و... پولی میدن کار کنید نه اینکه این همه خلاقیت رو هدر چیز های رایگان اونم تو سایت سودجویی مثل آپارات که هیچ ارزشی برای زحمت های شما قائل نمیشه بذارید.

چون خودم به چیزی علاقه داشتم و خیلی سال پیش کل شوق و ذوقم رو تو تولیدات رایگان گذاشتم و آخرش هم الان دیگه هیچ میل و انگیزه ای تو اون زمینه ندارم خواستم نصیحت برادرانه ای کنم که خدایی نکرده اشتباه منو نکنید.
باور نمیکنید من کسی رو خارج از این انجمن می شناسم که با صدای خیلی زشت و خش دار و لهجه شهرستانی هم فیلم های آموزشی ساخته و کلی پول به دست آورده دیگه شما که استعداد ذاتی دارید نباید بذارید از اونا عقب بمونید.

TechBaMohsen
24-06-17, 11:19
سلام
فکر کنم اگه بجای اینکه هر سری تاپیک جدید بزنید ، همه ویدئوها توی یه تاپیک قرار بدین بهتره
اینجوری پراکندگی هم بوجود نمیاد
سلام محسن جان.
جناب، من چونکه نمیتونم تاپیک رو قفل کنم و خودم پست بزارم، برای همین پراکنده میشه اگر یه تاپیکی باشه که توش هم پست هست هم حرف میزنیم هم ویدیو هست، یجوریه... فکر کردم اینطوری بهتر باشه.
قربانت.

ممنون آقا محسن
قشنگ بود ولی من بازم زیاد حالیم نشد ماینینگ چیه ! :Love-ssa~! (1):
مثلا توی مثال ، واقعا یه ماینینگ کوچیک انجام میدادی ، آدم بهتر درک میکرد . اینکه ماینینگ چجوری انجام میشه و ...
قربانت سجاد جان.
ماینینگ ، PDF خود بیت کوین که ساتوشی ناکامورو نوشته بود رو خوندم، شاید 20-30%ـش رو حدودی متوجه شدم، قضیه ماینینگ، کلمه ماین، یا استخراج، در واقع ما واسش بکار میبریم چون به فکر اون سکه ها هستیم که آزاد میشه.ولی در واقع ما Node هایی هستیم در سیستم که وظیفه ی رمز نگاری اطلاعات دخل و خرج مردم رو بر عهده داریم!
چرا اطلاعات دخل و خرج مهمه، چون اگر اینها رمزنگاری بشن، دیگه کسی نمیتونه بیاد "2بار" یک پول رو خرج کنه! کاریکه توی بانک ها زیاد رخ میده، یا اینکه کسی نمیتونه یک سکه رو 2بار بفروشه، یا کسی نمیتونه یک سکه رو تولید کنه با دستای خودش بدون زحمت (مثل چاپ اسکناس)
بلکه باید حتما بلاک ها پردازش بشن تا سکه جدید آزاد بشه، حالا پردازش بلاک ها خودشون باعث ارتقاء امنیت سیستم میشن.
قضیه از این قراره.
کلمه ماین در واقع همون هش هست یا همون پردازش بلاک ها.همش تقریبا یکیه.تو مایه های رمزنگاری هستش البته با خود Encrypt کلا فرق داره یک دنیای دیگست این هش.

در دنیای امروزی این شکلیه که بانک مرکزی داریم که وظیفه داره تمام حساب ها رو چک کنه، ولی توی پول های الکترونیکی اصلا بانک مرکزی وجود نداره و هیچ جایی مرکز هدایت کننده ی پول الکترونیکی نیست! همین کامپیوتر ها ماها هستند که این پول رو تولید میکنند و بهش ارزش و امنیت میدن.

سلام
خیلی خوبه ببینید اگه کل فیلم رو خودتون طراحی کردید و صدای گوینده هم صدای خود شماست به نظرم این شوق و ذوق و علاقه ای که الان تو زمینه ایجاد چنین ویدئو هایی دارید رو اینطوری هدر ندید چون ممکنه در آینده خدایی نکرده انگیزه اش رو از دست بدید و حسرت بخورید.
برای همین من پیشنهاد میکنم اگر بتونید برای رسانه هایی که بهتون در ازای ایجاد ویدئو های آموزشی یا نقد و بررسی و... پولی میدن کار کنید نه اینکه این همه خلاقیت رو هدر چیز های رایگان اونم تو سایت سودجویی مثل آپارات که هیچ ارزشی برای زحمت های شما قائل نمیشه بذارید.

چون خودم به چیزی علاقه داشتم و خیلی سال پیش کل شوق و ذوقم رو تو تولیدات رایگان گذاشتم و آخرش هم الان دیگه هیچ میل و انگیزه ای تو اون زمینه ندارم خواستم نصیحت برادرانه ای کنم که خدایی نکرده اشتباه منو نکنید.
باور نمیکنید من کسی رو خارج از این انجمن می شناسم که با صدای خیلی زشت و خش دار و لهجه شهرستانی هم فیلم های آموزشی ساخته و کلی پول به دست آورده دیگه شما که استعداد ذاتی دارید نباید بذارید از اونا عقب بمونید.
سلام...
بله خودم درستش کردم با VideoScribe ، با آدوبی پریمیر هم تدوینش رو انجام دادم و صدا هم از میکروفون موبایل هست.
تو ذهنم بود... نمیدونم، حس میکنم زیاد جالب نیست آدم یچیزو بدونه و به کسی ارائه اش نده... شما قطعا درست میگی..
چی بگم..... در مورد صحبتهاتون خوب فکر میکنم... ممنونم.