PDA

مشاهده نسخه کامل : [ویدئو] - ماینینگ قسمت دوم: استخراج پول الکترونیکی از طریق MinerGate

TechBaMohsen
20-06-17, 05:43
بفرمائید این هم آموزش تصویری استفاده از این روش. به مرور حتما روش های دیگه و توضیحات بیشتر هم واستون میگم.

ماینینگ (2) : استخراج پول الکترونیکی از طریق MinerGate

Only the registered members can see the link

:great::great:

Dark Devil
21-06-17, 00:44
یکی از کم بازده ترین نرم افزارهای ماینینگ هست متاسفانه
و فقط جنبه آموزشی داره تا کاربردی

من اطلاع ندارم چقدر با ماینینگ آشنا هستین اما برای افراد مبتدی و کسانی که سیستمشون قدرت نسبتا مناسبی داره و ساعت هایی بیکاره( مثل سیستم های گیمینگ خیلی ها)
نرم افزار Merito میتونه جالب باشه

اگه دوست داشتین تستش کنین یا یک ویدیو آموزشی ازش بسازین :1. (35):

ramin1000
21-06-17, 01:32

من اطلاع ندارم چقدر با ماینینگ آشنا هستین اما برای افراد مبتدی و کسانی که سیستمشون قدرت نسبتا مناسبی داره و ساعت هایی بیکاره( مثل سیستم های گیمینگ خیلی ها)

استاد گرامی به نظر شما واقعا با 10 میلیون سیستم می شه ماهی دو میلیون درآمد کسب کرد؟

بعد چطوری این پول رو به تومان تبدیل و به حساب خودمون در ایران منتقل کنیم؟

آیا واقعا این کار شدنیه؟

آیا با سیستم ارزونتر هم می شه این کار رو انجام داد؟

اگه زحمتی براتون نیست لطف می کنید یک سیستم تا 10 میلیون برای انجام این کار معرفی کنید (هر چی کمتر باشه بهتره ولی از کارایی کم نشه)

مادربرد، سی پی یو، رم، کارت گرافیک، پاور، کیس، خنک کننده کیس و پردازنده (به صورتی که 24 ساعته روشن باشه و مشکلی پیش نیاد)

بقیه چیزا رو دارم مثل مانیتور، کیبورد و موس و اسپیکر و ...

TechBaMohsen
21-06-17, 01:35

بله متوجه هستم... ولی واسه شروع خوبه.بله دقیقا حالت آموزشی داره.

Merito خودش کم بازده تر از حتی همین ماینر گیت هستش، ولی خوبیش اینه دردسر هاش خیلی کمترن.
حتما مد نظر قرار میدم.تستش کنم ببینم ساده و راحت باشه، ویدیوش رو آماده میکنم.ممنون:11():

TechBaMohsen
21-06-17, 01:51
این سخت افزار مخصوص ماینینگ هست:

البته قبل از ورورد به هر کار و هر خریدی، باید 99% به اون کار واقف باشیم، بعضی افراد با ریسک اشتباه روی کاررنسی اشتباه، بزور پول قطعه اشون هم در نیومده.این خیلی شبیه به سرمایه گذاری هست و همراه با ریسک.

Dark Devil
21-06-17, 01:55
استاد گرامی به نظر شما واقعا با 10 میلیون سیستم می شه ماهی دو میلیون درآمد کسب کرد؟

بعد چطوری این پول رو به تومان تبدیل و به حساب خودمون در ایران منتقل کنیم؟

آیا واقعا این کار شدنیه؟

آیا با سیستم ارزونتر هم می شه این کار رو انجام داد؟

اگه زحمتی براتون نیست لطف می کنید یک سیستم تا 10 میلیون برای انجام این کار معرفی کنید (هر چی کمتر باشه بهتره ولی از کارایی کم نشه)

مادربرد، سی پی یو، رم، کارت گرافیک، پاور، کیس، خنک کننده کیس و پردازنده (به صورتی که 24 ساعته روشن باشه و مشکلی پیش نیاد)

بقیه چیزا رو دارم مثل مانیتور، کیبورد و موس و اسپیکر و ...

خواهش میکنم دوست عزیز بنده استاد نیستم البته

حدود قیمت خاصی نمیشه داد با این وضع موجودی قطعات در ایران و حتی میتونه سلیقه ای هم باشه
اما اصول ساخت یک ماینینگ ریگ به این شکل هست :
Motherboard : هر بوردی ارزونی که 6 عدد اسلات PCI داشته باشه (x1 یا x16 فرقی نمیکنه فقط همه باید با هم کار کنن و به Lane های CPU متصل نباشن و در واقع اکسپنشن اسلات باشن)
CPU : ضعیفترین پردازنده که با سوکت مادربورد انتخابی مچ بشه
ram : 4 گیگ منطبق با مادربورد (DDR3 یا DDR4 ) که 8 گیگ حالت ایده الش هست
و بقیش انتخاب هارد و گرافیک واقعا بحث تخصصی هست که از موضوعیت این تاپیک هم خارجه و احتیاج داره اول بدونین که میخواهید دقیقا چه کاری انجام بدید

اگه دوست داشتین یک تاپیک جامع بزنید تا باهم بحث و تبادل نظر کنیم :1. (35):

Dark Devil
21-06-17, 02:09
بله متوجه هستم... ولی واسه شروع خوبه.بله دقیقا حالت آموزشی داره.

Merito خودش کم بازده تر از حتی همین ماینر گیت هستش، ولی خوبیش اینه دردسر هاش خیلی کمترن.
حتما مد نظر قرار میدم.تستش کنم ببینم ساده و راحت باشه، ویدیوش رو آماده میکنم.ممنون:11():

البته منظور من از بازده در واقع Utilize کردن سیستم بود که ماینر گیت نمیتونه خیلی از GPU که نقش اصلی در مایینینگ رو داره استفاده کنه اما در عوض جز معدود برنامه هایی که از CPU استفاده میکنه
ولی merito تمام GPU هارو میتونه استفاده کنه که البته بازده که فک کنم منظور شما بود یا همون Fee عجیب و برای کسی که از Currency Exchange سر در میارن غیر منظقی داره که برای ماین مناسب نیست

اما حاصل کار شما یا همون ماین سیستم رو به صورت مستقیم با Paypal یا giftcard بازی ها پرداخت میکنه که برای افراد مبتدی و کسانی که میخوان از سیستم یک سود کوچکی هم بدست بیارن واقعا بی دردسر و مناسبه

ramin1000
21-06-17, 02:27
این سخت افزار مخصوص ماینینگ هست:

البته قبل از ورورد به هر کار و هر خریدی، باید 99% به اون کار واقف باشیم، بعضی افراد با ریسک اشتباه روی کاررنسی اشتباه، بزور پول قطعه اشون هم در نیومده.این خیلی شبیه به سرمایه گذاری هست و همراه با ریسک.

آقا محسن شما الان نوشتی 2.5 میلیون ماهیانه خوب قضیه فرق کرد

من از برندهایی که نوشتی خوشم نمیاد

شما مادربرد رو گیگابایت به خاطر کیفیت بالا و من هم باهاش راحت ترم، رم جی اسکیل، اس اس دی سامسونگ (250 گیگ یا 500 گیگ بر حسب نیاز)، پردازنده رو می خوای همون رایزن 1700 ببندم به خاطر 8 هسته و 16 ترد ، گرافیک رو حتما Geforce انتخاب کن

خنک کننده پردازنده و کیس و خنک کننده کیس تو سیستم انتخابی شما نبود

از پاور انتخابی بسیار راضی هستم

نظرت درباره مادربردهای دو پردازنده ای چیه که پردازش بالا بره

چون درآمد ماهیانه 2500 گفتی پس تا 15 میلیون می تونم هزینه کنم

TechBaMohsen
21-06-17, 02:46
همونطور که جناب Dark Devil توضیح کامل دادن، تقریبا استفاده از سی پی یو هیچ نقش خاصی نداره، فقط گرافیک آنبورد داشته باشه بهتره برای عیب یابی،همین، فقط همین کافیه.ریگ هایی دیدم در حد سی پی یو سلرون.فقط ویندوز یا لینوکس رو بیاره بالا کافیه و خنک کننده هم نمیخواد چون فضا باز هست.تنها حواس ما بایستی به گرافیک باشه که نیاز به مهارت کوچکی در امر آورکلاک هستش.
بقیه قطعات صد در صد به سلیقه ربط داره و هرشخصی صلاح خودش رو،خودش بهتر میدونه لذا اگر کوچکترین تجربه ای در خرید قطعات کامپیوتری داشتید میتونید بر اساس نیاز خودتون تهیه بفرمائید.

من توی فروم لیون در باره ماینینگ سعی کردم بصورت ساده و تا جاییکه خودم اطلاعات داشتم، در اختیار عزیزان دیگران هم بزارم، لینک تاپیکش رو ولی نمیتونم اینجا بزارم چون یه بار گذاشتم، پاکیدنش:1. (29)::1. (35):
حالا یا با ماینینگ مشکل داشتن عزیزان، یا قرار دادن لینک فروم همسایه که در و دیوار اینجا داره تبلیغش میکنه و یا با شخص خودم که احتمالا گزینه هر سه موارد درست بوده:lol:

ramin1000
21-06-17, 03:13
البته منظور من از بازده در واقع Utilize کردن سیستم بود که ماینر گیت نمیتونه خیلی از GPU که نقش اصلی در مایینینگ رو داره استفاده کنه اما در عوض جز معدود برنامه هایی که از CPU استفاده میکنه
ولی merito تمام GPU هارو میتونه استفاده کنه که البته بازده که فک کنم منظور شما بود یا همون Fee عجیب و برای کسی که از Currency Exchange سر در میارن غیر منظقی داره که برای ماین مناسب نیست

اما حاصل کار شما یا همون ماین سیستم رو به صورت مستقیم با Paypal یا giftcard بازی ها پرداخت میکنه که برای افراد مبتدی و کسانی که میخوان از سیستم یک سود کوچکی هم بدست بیارن واقعا بی دردسر و مناسبه

پس با این حساب بهترین و منطقی ترین برنامه برای این کار چیه

Paypal هم که تحریم کرده به همین خاطر باید بریم از صرافی ها کمک بگیریم. یه صرافی چند درصد پول رو برای خودش بر میداره

اگه لینک هایی هم برای این کار وجود داره لطفا قرار بدین (حتما انگلیسی باشه و جامع)

AMD>INTEL
21-06-17, 11:27
همونطور که جناب Dark Devil توضیح کامل دادن، تقریبا استفاده از سی پی یو هیچ نقش خاصی نداره، فقط گرافیک آنبورد داشته باشه بهتره برای عیب یابی،همین، فقط همین کافیه.ریگ هایی دیدم در حد سی پی یو سلرون.فقط ویندوز یا لینوکس رو بیاره بالا کافیه و خنک کننده هم نمیخواد چون فضا باز هست.تنها حواس ما بایستی به گرافیک باشه که نیاز به مهارت کوچکی در امر آورکلاک هستش.
بقیه قطعات صد در صد به سلیقه ربط داره و هرشخصی صلاح خودش رو،خودش بهتر میدونه لذا اگر کوچکترین تجربه ای در خرید قطعات کامپیوتری داشتید میتونید بر اساس نیاز خودتون تهیه بفرمائید.

من توی فروم لیون در باره ماینینگ سعی کردم بصورت ساده و تا جاییکه خودم اطلاعات داشتم، در اختیار عزیزان دیگران هم بزارم، لینک تاپیکش رو ولی نمیتونم اینجا بزارم چون یه بار گذاشتم، پاکیدنش:1. (29)::1. (35):
حالا یا با ماینینگ مشکل داشتن عزیزان، یا قرار دادن لینک فروم همسایه که در و دیوار اینجا داره تبلیغش میکنه و یا با شخص خودم که احتمالا گزینه هر سه موارد درست بوده:lol:

بله دایرکت لینک به فروم همسایه خلاف قوانین هست . اون بنری که در فروم هست . با گذاشتن لینک مستقیم فروم متفاوت است .

TechBaMohsen
21-06-17, 17:44
بله دایرکت لینک به فروم همسایه خلاف قوانین هست . اون بنری که در فروم هست . با گذاشتن لینک مستقیم فروم متفاوت است .
در هر فرومی یک رباتی هست که به محض پاک شدن پست یا اخطار و...، یک پستی حاوی اطلاعاتی از کاری که اون کاربر انجام داده واسش فرستاده میشه که یه توضیحی از چرایی این قضیه به ایشون داده میشه. نیاز به همچین چیزی حس میشه.
از طرفی مشخصا یک مزاح ساده بود آقا امید، خواهشاً از صحبتم ناراحت نشید.
:11():

AMD>INTEL
21-06-17, 17:53
در هر فرومی یک رباتی هست که به محض پاک شدن پست یا اخطار و...، یک پستی حاوی اطلاعاتی از کاری که اون کاربر انجام داده واسش فرستاده میشه که یه توضیحی از چرایی این قضیه به ایشون داده میشه. نیاز به همچین چیزی حس میشه.
از طرفی مشخصا یک مزاح ساده بود آقا امید، خواهشاً از صحبتم ناراحت نشید.
:11():

خواهش میکنم . قانونی هست که برای همه کاربران هست . لینک های مستقیم خلاف قوانینه انجمن هست . اون بنرها و تبلیغات با گذاشتن پست های لینک دار متفاوته . چون سرعت ایندکس و رنک این سایت از تمام انجمن های فارسی تخصصی سخت افزار بالاتر است .این لینک ها تاثیر منفی میگذاره .
با تشکر

Dark Devil
22-06-17, 18:32
پس با این حساب بهترین و منطقی ترین برنامه برای این کار چیه

Paypal هم که تحریم کرده به همین خاطر باید بریم از صرافی ها کمک بگیریم. یه صرافی چند درصد پول رو برای خودش بر میداره

اگه لینک هایی هم برای این کار وجود داره لطفا قرار بدین (حتما انگلیسی باشه و جامع)

یکی از بهترین برنامه های موجود Claymore هست که قابلیت های خیلی خوب و آپشن های بسیار کامل مدیریتی داره

تحریم Paypal هم درواقع اهمیتی نداره و مرحله اول قضیه استفاده از صرافی های Crypto هست که خودشون کار تبدیل کوین به واحد ارزی (غیر ریالی) رو انجام میدن مثل Kraken یا Coinbase و ....
که تبدیل اون به ریال هم میتونه از صرافی های ایرانی انجام بشه یا میتونه با خلاقیت خودتون به ریال تبدیل بشه

سایتی که اطلاعات نسبتا خوبی میشه ازش کسب کرد

ولی به نظر خود من بیشتر تجربی هست اطلاعات مفید تا این مقاله ها و بلاگ ها چون هیچ وقت ماینر ها اطلاعات دقیق و به اصطلاح فوت کوزگری رو تو اون مطالب نمیگن