PDA

مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات سی شارپ در Visual Studio

SajjadKhati
19-06-17, 10:19
سلام
این تاپیک زده شد تا هر کس هر سئوالی درباره ی سی شارپ داره بپرسه و هر کس هم که بلده ، جواب بده
:11():

ramin1000
19-06-17, 11:25
استاد سجاد من قسمت 2 رو نصفش رو تموم کردم و سوالاتی برام به وجود اومد ولی چون کسی نبود بپرسم بی خیال شدم و الان هم از ذهنم رفته و باید دوباره ببینم تا یادم بیاد

ولی خیلی خوشحالم که این تاپیک رو ایجاد کردی و فعلا سوالات من مبتدیانه است و خیلی از سوالات من، شاید تو روند برنامه نویسی تاثیری نداشته باشه ولی دوست دارم که بدونم

شاید هم جواب خیلی از سوالات در قسمت های بعدی باشه ولی من الان مطرح می کنم تا اون زنجیر رو بشکونم (زودتر بدونم بهتر درک می کنم)

تو بحث رفرنس درباره dll ها صحبت کردی

1- از کجا می شه فهمید تو هر dll چه توابعی وجود داره؟

2- تو path مربوطه که من رفتم دو تا فایل مشابه برای هر کدوم وجود داره یکی با پسوند dll و یکی xml
فایل با پسوند xml چه کاربردی داره

20403

SajjadKhati
19-06-17, 11:33
استاد سجاد من قسمت 2 رو نصفش رو تموم کردم و سوالاتی برام به وجود اومد ولی چون کسی نبود بپرسم بی خیال شدم و الان هم از ذهنم رفته و باید دوباره ببینم تا یادم بیاد

ولی خیلی خوشحالم که این تاپیک رو ایجاد کردی و فعلا سوالات من مبتدیانه است و خیلی از سوالات من، شاید تو روند برنامه نویسی تاثیری نداشته باشه ولی دوست دارم که بدونم

شاید هم جواب خیلی از سوالات در قسمت های بعدی باشه ولی من الان مطرح می کنم تا اون زنجیر رو بشکونم (زودتر بدونم بهتر درک می کنم)

تو بحث رفرنس درباره dll ها صحبت کردی

1- از کجا می شه فهمید تو هر dll چه توابعی وجود داره؟

2- تو path مربوطه که من رفتم دو تا فایل مشابه برای هر کدوم وجود داره یکی با پسوند dll و یکی xml
فایل با پسوند xml چه کاربردی داره

20403

آقا من میگم استاد ، تو چرا میگی استاد؟! :whistle:
1) بستگی داره اون dll تحت زبان های دات نت نوشته شده باشه یا غیر دات نت (native) . اگه دات نت باشه ، میشه از پنل object browser (در منوی view ویژال استودیو) متوجه شد چه اعضایی داره. اگه غیر دات نت باشه ، نرم افزارهایی برای این کار وجود داره .
2) xml رو باهاش آشنا نیستم . نمیدونم

ravegoat
19-06-17, 19:47
با سلام،

سجاد جان از تاپیکی که ایجاد کردی سپاسگزارم. ولی تجربه نشون داده چنین تاپیک هایی با عنوان کلی باعث سردرگمی کاربر های جدیدی میشن که میخوان روند موضوع رو دنبال کنند.
دوستان لطفا برای هر سوال یک موضوع جدید ایجاد بفرمایند.

با سپاس
آرمین:give_rose: