PDA

مشاهده نسخه کامل : تفاوت 30 فریم و 60 فریم در بازی

0reza666
18-06-17, 13:10
با سلام.
بنظر شما تو بازی 30 فریم خیلی با 60 فریم تفاوت داره؟

این بازی چک کنید 30 فریم و 60 فریم فرق داره یا نه؟

30 FPS vs. 60 FPS Real game comparison (Only the registered members can see the link)

اون ادرس رفتین گذینه استارت بزنید بازی میاره.

اگه فرقی نداره که هیچ اما اگه فرقی داره بنظر شما خیلیه تو بازی کسی که 30 فریم میگیره تا کسی که 60 فریم میگیره؟

من خودم فرقشون میدونم میخوام دقیق بدونم کسی یکم سیستم ضعیف یا متوسط داره بازی با 30 فریم بازی کنه یعنی خیلی چیزارو از کسی که 60 فریم بازی میکنه از دست میده و باید حتما سیستمش ارتقاء بده یا نه لزومی نداره؟

DOOM999
18-06-17, 13:46
تو 60 فریم خیلی روون تر بود البته من 45 کافی میدونم

sma075
18-06-17, 16:57
با سلام.

30 FPS vs. 60 FPS Real game comparison (Only the registered members can see the link)

اگه فرقی نداره که هیچ اما اگه فرقی داره بنظر شما خیلیه تو بازی کسی که 30 فریم میگیره تا کسی که 60 فریم میگیره؟

من خودم فرقشون میدونم میخوام دقیق بدونم کسی یکم سیستم ضعیف یا متوسط داره بازی با 30 فریم بازی کنه یعنی خیلی چیزارو از کسی که 60 فریم بازی میکنه از دست میده و باید حتما سیستمش ارتقاء بده یا نه لزومی نداره؟

من لینک رو ندیدم اما برداشت خودم اینه که تو ۶۰ فریم حرکات بازی روان تر و بیشتر نزدیک به واقعیته اما ۳۰ فریم یه حالت تصاویر سینمایی به بازی میده که معمولا برای کاربری که ۶۰ فریم بازی نکرده تفاوتی نداره و کاملا مناسبه اما موضوع دیگه ای که هست سیستمی که ۳۰ فریم میده تو بعضی صحنه ها این فریم به ۲۰ می رسه و این مشکل ساز میشه.
اما در کل ۳۰ فریم برای بازی کردن خوبه.

salpc
18-06-17, 21:58
درود
در نرخ 60 فریم شاهد نرمی و روانی دقیق تر کارکتر در بازی هستیم و همینطور ایده آل ترین تصویر از لحاظ پردازش گرافیکی .
عملکرد چشم انسان : اگه فریم بازی زیر 25 بشه ما مشاهده میکنیم که بازی روند کندی داره و تصاویر بریده بریده میشه و اصلاحا لگ میزنه!
30 فریم =مناسب اما تصاویر خیلی نرم نیستن و لطافت ندارن و پردازش گرافیکی خیلی جالبی رو نمیبینیم.
مطمئننا 60 فریم تفاوت زیادی داره ،اما بیشتر از 60 فریم تفاوت خیلی زیادی مشاهده نمیشه.

Afshar.m.n
19-06-17, 19:14
درود
در نرخ 60 فریم شاهد نرمی و روانی دقیق تر کارکتر در بازی هستیم و همینطور ایده آل ترین تصویر از لحاظ پردازش گرافیکی .
عملکرد چشم انسان : اگه فریم بازی زیر 25 بشه ما مشاهده میکنیم که بازی روند کندی داره و تصاویر بریده بریده میشه و اصلاحا لگ میزنه!
30 فریم =مناسب اما تصاویر خیلی نرم نیستن و لطافت ندارن و پردازش گرافیکی خیلی جالبی رو نمیبینیم.
مطمئننا 60 فریم تفاوت زیادی داره ،اما بیشتر از 60 فریم تفاوت خیلی زیادی مشاهده نمیشه.
در مانیتور های با رفرش ریت بالاتر تفاوتش محسوسه .

sajad564
23-06-17, 00:21
با سلام.

سی فریم کجاعو شصت فریم کجا...زمین تا آسمون فرق میکنن...البته بسته به نوع بازی اختلافشون توی روون اجرا شدن بازی کمو زیاد میشه...مثلا اگه بخوای یه شوتر سرعتی مث کال اف دیوتی یا تایتان فال رو سی فریم بازی کنی نابوووووود میشی...ولی توی ویچر,اسسینز کرید,و امثال هم تقریبا هیچ تفاوتی رو احساس نمیکنی...

0reza666
25-03-18, 11:33
یه سوال دیگه در این باره دارم.

یه مانیتور 60 فریم میده و یه مانیتور 75 فریم اینا هم عین گذینه بالا باهم فرق دارن یا نه فقط اون قابلیت خود مانیتوره و زیاد مهم نیست. امیدوارم متوجه منظورم شده باشین یه توضیح بدین

0reza666
27-03-18, 10:32
کسی نیست جوابی بده

alireza40c
28-03-18, 15:09
تصویر توی ۷۵ فریم کمتر بریدگی داره ( خیلی قابل حس نیست) اگه شما ۷۵ هرتز بگیرید باید هم ۷۵ فریم بر ثانیه هم نرخ تصویر داشته باشید ،تا اون ۷۵ هرتز به چشم بیاد

Speed Racer
28-03-18, 15:23
یه سوال دیگه در این باره دارم.

یه مانیتور 60 فریم میده و یه مانیتور 75 فریم اینا هم عین گذینه بالا باهم فرق دارن یا نه فقط اون قابلیت خود مانیتوره و زیاد مهم نیست. امیدوارم متوجه منظورم شده باشین یه توضیح بدین

سلام

فکر می کنم قبلا برای یکی این سایت رو گذاشته بودم یادم نیست شما بودی یا نه. ولی به سایت زیر برو و گزینه های رو بالا و پایین کن یه مقدار تفاوت رو متوجه بشی

Only the registered members can see the link

neo 63
28-03-18, 18:21
در کل 60 فریم روون تره ولی صرفا به عادت مربوطه
بالای 60 فریم هم چشم انسان متوجه نمیشه اصلا دکوریه 120 180 فریم !

P-Ravesh
28-03-18, 19:27
اگه رو 30 فریم ثابت بمونه دردش خوردنیه ولی معمولا ثابت نیست و مدام تغییر میکنه.به 20 فریم که برسه دیگه اعصابتو بهم میریزه.تو صحنه های حساس تصویر لگ میزنه.توی بازی ضربه خوردی ولی تو تصویر نه چون عقبتر از پردازشه.قدیما که کارت گرافیک ضعیف داشتم خیلی اذیت میکرد.اما در 60 فریم و بالاتر بسیار روان و تند و تیزه.برخوردها لحظه ای اتفاق میافته و فرصت برای انواع جفتک انداختن هست.(خودم رو میگم به شما جسارت نشه)