PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناسایی gpu و عمل نکردن درایور کارت گرافیک

bamzico
18-06-17, 11:58
سلام من مشگلی دارم کارت گرافیک nvidia geforce 8400 gs ، ویندوز سون 32 بیت هستش موقعی که تو قسمت دیوایس مننجر نگاه میکنی روی ایکن کارت گرافیک یک مثلث زرد رنگ هست وقتی که هم درایورش را نصب می کنی و یا ابدیت میکنی بعد از ریستارت شدن دوباره هیچ فرقی با قبلا نداره.
اگر می توانید لطفا کمک کنید . مرسی

AMD>INTEL
18-06-17, 12:13
سلام من مشگلی دارم کارت گرافیک nvidia geforce 8400 gs ، ویندوز سون 32 بیت هستش موقعی که تو قسمت دیوایس مننجر نگاه میکنی روی ایکن کارت گرافیک یک مثلث زرد رنگ هست وقتی که هم درایورش را نصب می کنی و یا ابدیت میکنی بعد از ریستارت شدن دوباره هیچ فرقی با قبلا نداره.
اگر می توانید لطفا کمک کنید . مرسی

یکبار با DDU درایورهای قبلی را که نصب کردی پاک کن . باز بعد از نصب مشکل داشت . کارتت مشکل سخت افزاری داره

ramin1000
18-06-17, 12:16
سلام

منوی استارت رو باز کن و تو قسمت جستجو عبارت زیر رو از اینجا کپی و paste کن و به صورت ماکزیمابز کن و یک عکس ازش قرار بده (همون صفحه اول که باز می شه)

system information

جدیدترین درایور کارت گرافیک رو هم از لینک زیر دانلود کن

لینک (Only the registered members can see the link)

شما استارت منو رو باز کن و تایپ کن cmd بعد روی اون راست کلیک کن و گزینه run as administrator رو انتخاب کن بعد دستور زیر رو از اینجا کپی کن و داخلش با موس paste کن و اینتر کن و بعد سیستم رو یک بار ریستارت کن

bcdedit /set pciexpress forcedisable

بعد درایور جدید رو دوباره نصب کن در موقع نصب گزینه custom رو انتخاب کن و اونجا یک گزینه ای داره که باید تیک اون رو بزنی تا درایور قبلی رو پاک کنه به طور کامل

20388

bamzico
19-06-17, 12:30
با سلام و تشکر از کمک های شما. من کارهایی را که گفته بودید کردم اما 1* بعد از نطب درایور در صورت زدن تیک سوال ریسرت شدن نمی امد و بعد از ریسرت دستی هیچ اتفاقی نمی افتاد

AMD>INTEL
19-06-17, 12:47
با سلام و تشکر از کمک های شما. من کارهایی را که گفته بودید کردم اما 1* بعد از نطب درایور در صورت زدن تیک سوال ریسرت شدن نمی امد و بعد از ریسرت دستی هیچ اتفاقی نمی افتاد

کارتت مشکل داره